Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W WIELKIEJ BRYTANII

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Wielkiej Brytanii - poczuj się królewsko na drodze

  Wypożyczalnia samochodów w Wielkiej Brytanii

  Wielka Brytania została stworzona poprzez zjednoczenie Anglii, Walii, Szkocji i Północnej Irlandii, z których wszystkie mają wspólną historię i kulturę, z małymi i wyjątkowymi różnicami. London, jako stolica tej unii, jest miastem znanym na całym świecie, pełnym znakomitej architektury i globalnie rozpoznawalnymi pomnikami, a połączenie nowoczesnego ze starym jest tu zupełnie pozbawione wysiłku. Wypożyczalnia samochodów w Wielkiej Brytanii ułatwi Ci zwiedzanie ikonowych miast, takich jak Glasgow, stolicę handlową, z bogatym w kulturę stylem życia w otoczeniu Wiktoriańskiej architektury. Znajdziesz tu nie tylko przyjaznych ludzi i świetną scenę muzyczną, ale też cudowną bliskość czarujących Highlands.

  Manchester jest świetnym miastem z nowoczesnymi dzielnicami w centrum, kultowymi obiektami sportowymi, asortymentem sklepów i butików, kawiarniami i restauracjami. Nie zapominajmy też o popularnej bramie wjazdowej do Zjednoczonego Królestwa i ważnym mieście turystycznym w Anglii, Luton. Miasto to mieści w sobie liczne muzea, zamki, posiadłości wiejskie i historyczne kościoły, czakające na odkrycie. Oprócz tego, możesz udać się na wspaniałe tereny wiejskie idealne do zwiedzania samochodem.

  Światowy wizerunek Wielkiej Brytanii przyciągnęło do kraju 37.9 milion turystów jak magnes, tylko w 2018 roku. Z tego powodu, wynajem samochodów zawsze był ważnym przemysłem na wyspach. Liczne międzynarodowe wypożyczalnie są dostępne w Brytanii, od Avis po Herts i Europcar, z łatwością znajdziesz tutaj swojego ulubionego dostawcę. Nieco mniej znane wypożyczalnie jak Green Motion i Easi Rent, również można tu znaleźć w licznych dogodnych lokalizacjach.

  Wynajmując samochód przez Auto Europe w Wielkiej Brytanii, zapewnisz sobie dodatkowy spokój na drodze i ochronę, jeśli coś pójdzie nie tak. Nasz oddany zespół jest zawsze dostępny, jeśli potrzebujesz pomocy podczas dokonywania rezerwacji lub spotkasz się z nietypową sytuacją. Współpracując z licznymi wypożyczalniami samochodów w Wielkiej Brytanii, jesteśmy w stanie oferować naszym klientom wyjątkowe stawki, promocje i dodatkowe korzyści. Oprócz standardowego wynajmu samochodów oferujemy też wynajem kamperów i samochodów luksusowych. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 222 639 537 jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy. Sprawdź też opinie o wypożyczalni samochodów w Wielkiej Brytanii klientów Auto Europe i przygotuj się do wyjazdu.

  Aby dowiedzieć się więcej o wynajmowaniu samochodów w Wielkiej Brytanii, kliknij odpowiednią sekcję poniżej:

  Nasze partnerskie wypożyczalnie samochodów Wynajem samochodów FAQ Kategorie samochodów

  Gdzie mogę odebrać samochód wynajęty w Wielkiej Brytanii

  Znalezienie odpowiedniego miejsca do odbioru pojazdu od wypożyczalni samochodów w Wielkiej Brytanii jest bardzo proste z Auto Europe. Dostarczamy liczne lokalizacje odbioru w centralnych strefach, na lotniskach i stacjach kolejowych w całym kraju. Dzięki współpracy z licznymi dostawcami jesteśmy w stanie dostarczyć ogromną flotę pojazdów do wyboru na wynajem. Rezerwując przez nas, będziesz w stanie odebrać swój pojazd w jednej z dogodnych lokalizacji w Wielkiej Brytanii, od Edynburgu i Prestwick po bardziej odległe miejsca, jak Inverness – wybór jest praktycznie nieograniczony.

  Kiedy już zdecydujesz, które miejsce odbioru pojazdu najbardziej Ci odpowiada, wystarczy, że udasz się do biura dostawcy, po przyjeździe do kraju. Na miejscu będziesz musiał przedstawić swoje prawo jazdy, voucher od Auto Europe i kartę kredytową wystawioną na Ciebie, jako głównego kierowcę. Karta kredytowa wymagana jest do założenia blokady w ramach depozytu, więc upewnij się, że masz na niej wystarczająco dużo środków. Po odebraniu samochodu upewnij się, że nie jest on w żaden sposób uszkodzony i odnotuj wszystko na formularzu odbioru. Depozyt zostanie zwrócony na Twoją kartę, kiedy dostawca potwierdzi, że pojazd został zwrócony w takim samym stanie, w jakim został odebrany. Na koniec, upewnij się, że przeczytałeś dokładnie ogólne warunki, zwracając szczególną uwagę na politykę paliwową i inne ograniczenia.

  Porównaj stawki wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach i stacjach kolejowych w Wielkiej Brytanii

  • Stacje kolejowe Londyn
  • Stacja kolejowa Edynburg Waverly
  • Stacja kolejowa Manchester Oxford Road
  • Stacja kolejowa Manchester Piccadilly
  • Stacja kolejowa Manchester Victoria

  Rezerwuj z najlepszą wypożyczalnią w Wielkiej Brytanii

  Dzięki silnej światowej pozycji, Auto Europe jest w stanie dostarczyć najlepsze oferty na wynajem samochodów w Wielkiej Brytanii, czy to w Anglii, Walii, Szkocji, czy Północnej Irlandii. Dostarczamy oferty stawek od licznych dostawców, co oznacza, że z pewnością znajdziemy idealny pojazd dla Ciebie. Nasi dostawcy składają się z międzynarodowych firm, takich jak Hertz, Avis, Europcar i Sixt, oraz lokalnych i krajowych wypożyczalni, jak Green Motion i Easi Rent. Co więcej, rezerwując z nami, masz możliwość bezpłatnej anulacji do 48 godzin przed odbiorem pojazdu. Nasze usługi są w pełni przejrzyste, na każdym kroku rezerwacji, z ogólnymi warunkami, lokalnymi opłatami, polityką paliwową i stawkami, łatwymi do znalezienia na każdym etapie wynajmu.

  Informacje o wypożyczalni samochodów Alamo Informacje o wypożyczalni samochodów Enterprise Informacje o wypożyczalni samochodów Europcar
  Informacje o wypożyczalni samochodów Hertz Informacje o wypożyczalni samochodów Avis Informacje o wypożyczalni samochodów Key'n Go

  Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy lub masz więcej pytań dotyczących poszczególnych wypożyczalni, skontaktuj się bezpośrednio z naszymi agentami rezerwacyjnymi. Są oni dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, jakie możesz mieć, dotyczące godzin otwarcia dostawcy, co zrobić, kiedy się spóźnisz po odbiór i jak oddać pojazd po godzinach pracy biura.


  Często zadawane pytania o wynajmie samochodów w Wielkiej Brytanii

  Skontaktuj się z namiZ ponad 60-letnim doświadczeniem w branży wynajmu samochodów, w licznych krajach na całym świecie, Auto Europe jest bardziej niż wykwalifikowane, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z wynajmem samochodów. Nasza lokalna wiedza jest niepodważalna i z pewnością pozwoli Ci ze spokojem planować wyjazd. Jesteśmy to, aby upewnić się, że czujesz się pewnie i bezpiecznie na drodze podczas wynajmu samochodu w Wielkiej Brytanii, niezależnie od tego, czy odbierasz pojazd w Bath, Glasgow czy Swansea. Poniżej znajdziesz kilka najczęściej zadawanych pytań związanych z wypożyczeniem samochodu w Wielkiej Brytanii, jeśli natomiast po przeczytaniu, masz jakieś dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.


  Jaki jest wymagany wiek, aby wypożyczyć samochód w Wielkiej Brytanii?

  W Wielkiej Brytanii musisz mieć co najmniej 17 lat, żeby móc prowadzić samochód. Wypożyczalnie samochodów jednak mają swoje własne ograniczenia wiekowe i warunki. Minimalny wiek, żeby wynająć samochód w Brytanii to 18 lat do 22 lat. Każdy w tym przedziale wiekowym może podlegać dodatkowej opłacie młodego kierowcy, naliczanej i pobieranej przez dostawcę w momencie odbioru pojazdu. Wszyscy kierowcy muszą mieć prawo jazdy od co najmniej roku – co jest zgodne u wszystkich wypożyczalni. Niektóre wypożyczalnie nakładają dodatkową opłatę tylko dla kierowców poniżej 21 roku życia, podczas gdy u innych opłata ta obowiązuje kierowców do 26 roku życia. Nie zależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy wynajem samochodu, musisz być w pełni przygotowany na możliwość pojawienia się tej dodatkowej opłaty podczas wynajmu samochodu.

  Dla tych, co planują wynająć samochód, a mają ukończone 75 lat, może być obowiązkowa opłata za kierowcę seniora i mogą pojawić się ograniczenia. Może być wymagane, przez niektóre wypożyczalnie, przedstawienie zaświadczenie wystawione przez lekarza o zdolności do jazdy samochodem. W każdym przypadku warto jest przeczytać informacje o produkcie na naszej stronie w Szczegółach Ceny. Na voucherze od Auto Europe znajdziesz też ogólne warunki i możliwe ograniczenia i dodatkowe opłaty.

   

  Czy mogę wynająć samochód w Wielkiej Brytanii w jednym miejscu i zwrócić w innym?

  Możliwy jest tani wynajem samochodu w Wielkiej Brytanii w jednej lokalizacji ze zwrotem w innej - opcja ta nazywana jest wynajmem w jedną stronę. W większości przypadków możliwość ta w Wielkiej Brytanii jest darmowa. Jeśli jednak wynajmujesz samochód w Brytanii, a chcesz go zwrócić poza granicami kraju, w Północnej Irlandii, Republice Irlandii lub w kontynentalnej Europie, zostanie nałożona odpowiednia opłata przez dostawcę. W zależności od kategorii samochodu podróżowanie poza Wielką Brytanię podczas wynajmu, z planowanym zwrotem w innej lokalizacji niż odbioru, może nie być dozwolona lub mogą pojawić się ograniczenia. Każdy dostawca narzuca własną opłatę za wynajem w jedną stronę, w zależności od kategorii pojazdu, dat wynajmu i lokalizacji odbioru i zwrotu. Auto Europe nie ma z tego żadnych korzyści, a płatność uiszczana jest bezpośrednio u dostawcy, podczas odbioru samochodu. Mimo to chcemy, aby nasi klienci zdawali sobie sprawę z możliwości pojawienia się dodatkowych opłat.

  Podróżowanie pomiędzy różnymi krajami Zjednoczonego Królestwa (Anglią, Walią, Szkocją i Północną Irlandią) Jest często dozwolone bez żadnych dodatkowych opłat. Niektóre wypożyczalnie jednak nie zezwalają na podróż promem, co oznacza, że musisz powiadomić Auto Europe oraz dostawcę o swoich planach podróży. Sytuacja ta dotyczy zazwyczaj przemieszczania się pomiędzy Wielką Brytanią a Północną Irlandią i vice versa. W zależności od dostawcy wynajem w jedną stronę może być dozwolony lub nie.

  Wszelkie informacje dotyczące opłat za wynajem w jedną stronę znajdziesz na voucherze, kiedy twoja rezerwacja zostanie zatwierdzona. Podczas dokonywania rezerwacji online, informacje te są też dostępne w Szczegółach ceny. Opłaty podawane są bez podatku VAT. Aby dowiedzieć się więcej na temat ograniczeń związanych z podróżą, odwołaj się od ogólnych warunków wynajmu w zakładce Pakiet podstawowy, w naszej wyszukiwarce online. Wszelkie ograniczenia, będą też wymienione na twoim voucherze.

   

  Czy potrzebuję karty kredytowej, by wynająć samochód w Wielkiej Brytanii?

  Tak, każda wypożyczalnia samochodów w Wielkiej Brytanii wymagają przedstawienia ważnej karty kredytowej od odbioru pojazdu. Karta kredytowa musi być wystawiona na głównego kierowcę i nie może być kartą przedpłaconą. Wypożyczalnie samochodów zakładają blokadę na karcie kredytowej na kwotę depozytu podczas odbioru. Wysokość depozytu jest wyszczególniona na voucherze. Kiedy zwrócisz pojazd na koniec wynajmu, depozyt ten zostanie w całości zwrócony na twoją kartę. Stanie się tak, jeśli zostanie potwierdzone, że samochód został oddany w takim samym stanie, w jakim został odebrany. Sprawdź też nasz wpis na blogu dotyczący kart kredytowych i kaucji.

  Jeśli wynajmujesz samochód luksusowy, to wiedz, że niektóre wypożyczalnie wymagają dwóch kart kredytowych wystawionych na głównego kierowcę. W każdym przypadku dostawcy akceptują wszystkie większe karty kredytowe, jak Mastercard, Visa, Diners i American Express. Upewnij się przed wyjazdem, że masz odpowiednią ilość środków na karcie, aby pokryć koszt depozytu, aby uniknąć możliwości nieotrzymania samochodu. Wypożyczalnie nie akceptują kart debetowych. Ważna karta kredytowa, jest zatem wymagana podczas odbioru pojazdu.

   

  Jakie są najważniejsze przepisy drogowe w Wielkiej Brytanii?

  Podczas jazdy w Wielkiej Brytanii, ważne jest, aby pamiętać o kilku najważniejszych zasadach jazdy i przepisach, aby zapewnić sobie bezpieczną podróż, z zachowaniem odpowiednich odstępów. W mieście ograniczenia prędkości wynoszą 50 km, na obszarze niezabudowanym 60-80 km, na drogach krajowych 80-100 km i autostradach 110 km. Limit krajowy w Brytanii wynosi 110 km.

  Podczas jazdy rozmawianie przez telefon jest niedozwolone, chyba że korzystasz z zestawu głośnomówiącego. Pasy muszą być zapięte przez cały czas przez wszystkie osoby w samochodzie. Dla dzieci wymagane są odpowiednie foteliki. Prawo, a co za tym idzie, niejedna wypożyczalnia samochodów w Wielkiej Brytanii wymaga, aby dzieci były przewożone w fotelikach, jeśli mają mniej niż 130 cm wzrostu lub mniej niż 12 lat. Rząd Brytyjski zezwala dzieciom od 12 do 13 lub młodszym i wyższym niż 130 cm na korzystanie z normalnych pasów bezpieczeństwa, zamiast fotelika.

  Jeśli twój samochód się zepsuł lub miałeś wypadek, skontaktuj się z odpowiednimi władzami i wypożyczalnią samochodów. W samochodzie znajdują się odblaskowe kamizelki, które należy nosić przez cały czas, kiedy znajdujesz się poza pojazdem.

   

  Jakie są opłaty drogowe, gdy wypożyczam samochód w Wielkiej Brytanii?

  Łącznie istnieje 23 płatnych dróg w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że większość dróg w kraju jest bezpłatna. Budki do poboru opłat znajdują się na autostradach M4, M6, M8 i M25. Niektóre trasy A, jak Mersey Tunnel, też pobierają opłaty. Z tych płatnych dróg, większość (razem 18) to mosty i tunele, jak Second Severn Crossing, Dartford Crossing i Tyne Tunnel. Wysokość opłaty zależy od klasy pojazdu i pory dnia. Przykładowo, nocą zazwyczaj jest taniej niż w ciągu dnia i w godzinach szczytu. Płatności w budkach zazwyczaj dokonuje się bezpośrednio u pracownika, wrzucając monety do automatycznej maszyny, lub płacą kartą. Aby otrzymać więcej informacji dotyczących płatności na drogach w Wielkiej Brytanii, warto jest odwiedzić oficjalną stronę rządową Gov UK.

   

  Jakiego potrzebuję ubezpieczenia, gdy wypożyczam samochód w Wielkiej Brytanii?

  Pakiet podstawowy od Auto Europe zawiera w sobie ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie od wypadku (CDW) i ubezpieczenie od kradzieży (TP). Jest to minimalne wymaganie narzucone przez prawo. W zależności od dostawcy może być z udziałem własnym lub bez. Warto pamiętać, że CDW zazwyczaj nie pokrywa szkód dokonanych na oponach, kołach, dachu, lusterkach, podwoziu itd.

  Wybierając pakiet Zwrot udziału własnego z Super Cover, zapewnisz sobie większą ochronę. Aby uzyskać zwrot poniesionych kosztów, musisz wypełnić wniosek po zakończonym wynajmie i oddaniu samochodu. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, możesz ją dodać podczas dokonywania rezerwacji online. Koszt tego pakietu zależy od kategorii pojazdu i od wypożyczalni.

  Podczas odbioru pojazdu, pracownik wypożyczalni najprawdopodobniej będzie próbował sprzedać ci ich własne ubezpieczenie – jest to zupełnie opcjonalne! Możesz otrzymać między innymi Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (PAI), Zabezpieczenie rzeczy osobistych (PEC), Super CDW, Ubezpieczenie Seguro Relax i pomoc drogową. Wszelkie ubezpieczenia zakupione bezpośrednio u wypożyczalni, nie są refundowane przez Auto Europe. Pamiętaj, że jeśli wykupiłeś zabezpieczenia przez nas, ale otrzymasz lokalnie ofertę dodatkowego ubezpieczenia, może ono dotyczyć tego, co masz już objęte naszym zabezpieczeniem. Nie zawahaj się skontaktować z naszym zespołem rezerwacyjnym, jeśli masz pytania lub napotkasz problem.

  Warunki związane z ubezpieczeniem samochodu, można znaleźć z łatwością na naszej wyszukiwarce, w Szczegółach ceny. Możesz też zobaczyć szczegóły dotyczące odliczenia CDW, ubezpieczenia od kradzieży i OC. Po zatwierdzeniu rezerwacji twój voucher będzie też zawierał szczegóły dotyczące ubezpieczenia samochodu i pełne warunki.

   

  Czy mogę zarejestrować dodatkowego kierowcę do mojego wynajmu samochodu w Wielkiej Brytanii?

  Tak, można zarejestrować dodatkowego kierowcę podczas wynajmu samochodu w Wielkiej Brytanii w niskich cenach. W zależności od wypożyczalni opcja ta może być bezpłatna, podczas gdy inni będą naliczać dzienną opłatę. W tym drugim przypadku kwota ta naliczana jest przez dostawcę i pobierana w momencie odbioru pojazdu. Jeśli chcesz zarejestrować dodatkowego kierowcę, często mamy oferty na dodatkowych kierowców gratis, z których możesz skorzystać.

  Każdy dodatkowy kierowca musi być zarejestrowany na umowie najmu i przedstawić w wypożyczalni podczas odbioru, te same dokumenty co główny kierowca. Zaliczają się do nich dowód tożsamości, prawo jazdy i karta kredytowa. Jeśli nie zarejestrujesz odpowiednio dodatkowego kierowcy, nie będzie go obowiązywało ubezpieczenie. Oznacza to, że taki kierowca będzie w pełni odpowiedzialny za uszkodzenie lub kradzież pojazdu, jeśli taka nastąpi.

  Opłaty za dodatkowych kierowców są widoczne podczas dokonywania rezerwacji online w Szczegółach ceny, umieszczonych pod informacjami o wybranym pojeździe. Po wybraniu preferowanego dostawcy, kategorii pojazdu, sprawdź informacje o kierowcy. Informacje o dodatkowych opłatach są też zamieszczone na twoim voucherze.

   

  Czy obowiązują opłaty za zator w Wielkiej Brytanii?

  Obecnie, jeśli odwiedzasz centrum Londynu lub Durham, będziesz zobowiązany uiścić opłatę za zator, przy wjedzie do danych stref. Oprócz opłat musisz też spełniać standardy emisyjne przed wjazdem do strefy – znanych jako Stery ultra niskiej emisji (Ultra-Low Emission Zone - ULEZ). Strefy zatoru zazwyczaj obowiązują do poniedziałku do piątku, od 07:00 do 22:00, a czasem też w soboty i niedziele. Obecna opłata wynosi 15.00 £ na dzień (jeśli zapłacisz z wyprzedzeniem) i możesz korzystać z tych stref tak często w ciągu dnia, jak chcesz, płacisz tylko raz.

  Strefa z opłatami za zator w Londynie obecnie obejmuje: St. James's, Waterloo, Borough, City of London, Clerkenwell, Covent Garden, Fitzrovia, Charing Cross, London Bridge, Holborn, Finsbury, Bloomsbury, Soho, Mayfair, Westminster oraz części Marylebone, Lambeth i Southwark. Aby otrzymać dalsze informacje, odwiedź Transport for London (TfL) lub London Congestion Charge.

  Zauważysz, że po wjechaniu do strefy opłat za zator, na twoim pasie namalowane jest duże czerwone koło z literą “C”. Na ulicach znajdują się też liczne kamery. Jeśli wjedziesz do strefy lub ją opuścisz, kamery zarejestrują twój numer rejestracyjny samochodu. W przypadku, gdy nie zapłacisz wymaganej opłaty, mandat zostanie wysłany do właściciela pojazdu. Kiedy jest to wynajmowany samochód, kwota mandatu zostanie przekierowana do Ciebie przez wypożyczalnię razem z opłatą administracyjną.

  Jeśli zapłacisz z wyprzedzeniem przed północą, w dniu, w którym zamierzasz wjechać do płatnej strefy, opłata będzie wynosić 15.00 £ za dzień. W innym przypadku kwota ta wzrośnie do 17.50 £ jeśli zapłacisz do trzech dni po wjeździe do strefy.

  Istnieje kilka sposobów na uiszczenie opłaty. Możesz to zrobić internetowo kartą - bez potrzeby rejestracji – na stronie TfL. Nie korzystaj ze stron pośrednich, ponieważ naliczą Ci dodatkową opłatę za usługę. Możesz też zapłacić, korzystając z aplikacji TfL Pay-to-Drive, którą możesz pobrać przez Google Play lub Apple App Store. Na koniec, możesz też zapłacić telefonicznie od 08:00 do 22:00, od poniedziałku do piątku. Zadzwoń pod numer 0343 222 2222 z Wielkiej Brytanii. W każdym wypadku musisz znać numer rejestracyjny pojazdu, kraj rejestracji i mieć ważną kartę kredytową lub debetową.

  Jeśli nie zapłacisz opłaty za zator, mandat w wysokości 160 £ zostanie wysłany na twój adres zamieszkania – i zredukowany do 80 £, gdy zapłacisz w przeciągu 14 dni. W przypadku, gdy wynajmujesz samochód, mandat ten raczej dotrze do Ciebie później niż 2 tygodnie po jego otrzymaniu i naliczone zostaną opłaty administracyjne.


  Dodatkowe opcje wynajmu pojazdów w Wielkiej Brytanii

  Nasza łatwa w użyciu strona pozwala na szybkie wyszukanie i porównanie stawek, jakie oferują wypożyczalnie samochodów w Wielkiej Brytanii. Oprócz dostarczania szczegółowych informacji na temat dodatkowych opłat i stawek dostarczamy też świetne oferty, jak dodatkowego kierowcę gratis, darmowe GPS itd. Nasza ogromna flota pojazdów składa się z samochodów od kategorii kompaktowej, idealnej do jazdy po mieście, po większe i wystawne samochody, doskonałe do długich i wyczerpujących tras.

  Kiedy pogoda w Wielkiej Brytanii sprzyja, wtedy doskonałym pomysłem jest kabriolet, do jazdy po szerokich i bogatych terenach wiejskich czy wzdłuż poszarpanego brzegu. Na inną opcję składają się pojazdy kompaktowe, czy ekonomiczne, z nieco silniejszymi silnikami, niż te w pojazdach mini, ale wciąż bardzo wydajne. Kategoria rodzinna doskonale pasuje do długich tras na autostradach, aby długie dystanse pokonywać bezpiecznie i wygodnie. Sprawdź nasz przewodnik po flocie w Wielkiej Brytanii, aby otrzymać szczegółowy opis każdej kategorii.

  Samochody luksusowe na wynajem Kategoria VAN na wynajem Kampery na wynajem w Wielkiej Brytanii

  Wynajem samochodów luksusowych - Bardzo popularne wśród tych, co podróżują w celach biznesowych, kategoria luksusowa jest dla miłośników przepychu. Te samochody są piękne na zewnątrz, jak i wewnątrz, z komfortem i bezpieczeństwem na drodze, jakiego można oczekiwać od najlepszych producentów samochodów na świecie. W Zjednoczonym Królestwie możesz wynająć takie luksusowe samochody, jak: Porsche, Mercedes E Class, BMW 5 Series, Tesla, Audi, Maserati i Jaguar - by wymienić tylko kilka.

  Wynajem samochodów w kategorii VAN w Wielkiej Brytanii - Jeśli planujesz wizytę w Wielkiej Brytanii z grupą znajomych lub rodziną, wynajem samochodu w kategorii van, może być najlepszym rozwiązaniem. Potencjalnie oszczędzając na kosztach transportu publicznego, van zapewni każdemu wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy w Brytanii. Popularna opcja wśród tych, co planują aktywności sportowe podczas wakacji, jak surfowanie w Kornwalii lub jazda na nartach w północnej Walii.

  Kampery na wynajem w Wielkiej Brytanii - Wielka Brytania jest, bez zarzutu, idealnym miejscem na wynajem kampera. Całą wyspę można łatwo i przyjemnie zwiedzać w domu na czterech kołach, od Scottish Highlands, po Land’s End na południowym końcu Anglii; kamper zapewni Ci wygodną podróż. Z pełną swobodą na drodze możesz zatrzymać się gdzie chcesz, robić na co masz ochotę i doświadczać rzeczy, jak chcesz, bez ograniczeń.


  Przydatne linki

  Poradnik z informacjami turystycznymi w Wielkiej Brytanii

  Poradnik opcji tankowania samochodu na wynajem