Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  O AUTO EUROPE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Auto Europe, wynajem samochodów od 1954

  O Auto Europe

  Kiedy w 1954 roku Auto Europe zostało założone w Stanach Zjednoczonych, pierwszą formą działalności był wynajem Volkswagena Beetle rodzinom odwiedzającym amerykańskich żołnierzy stacjonujących w Europie. Od czasu powstania działalności nasza firma stale poszerzała swoje usługi, a dziś możemy poszczycić się współpracą z wieloma międzynarodowymi wypożyczalniami samochodów jak Avis, Budget, Europcar, czy Hertz.

  Naszym głównym celem jest utrzymanie usług na najwyższym poziomie, tak aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, a nasze 60-letnie doświadczenie uczy, jak i zobowiązuje. Wypożycz samochód lub kamper i sprawdź nas! Nasi oddani specjaliści od rezerwacji są dostępni 7 dni w tygodniu, aby zapewnić Ci najlepsze porady dotyczące wynajmu samochodów oraz aby pomóc Ci przed, podczas i po skończonej rezerwacji, nie tylko dlatego, aby mieć pewność, że otrzymasz najlepszą cenę, ale też najlepszy możliwy serwis.


  Poszerzanie
  działalności
  Trwające i przyszłe rezerwacje

  Dzięki współpracy z największymi wypożyczalniami na świecie mamy dostęp do ogromnej floty samochodów i usług. Staramy się wykorzystywać te możliwości i stale poszerzamy naszą ofertę, którą prezentujemy poniżej.
   

  Nagradzany
  Zespół Obsługi Klienta
  Trwające i przyszłe rezerwacje

  Głównym celem przyświecającym Auto Europe jest satysfakcja naszych klientów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby pomagać w doborze samochodu, wypożyczalni, bądź też po zakończeniu wynajmu. Infolinia Auto Europe jest otwarta od poniedziałku do soboty pod numerem telefonu: +48 222 639 537.

  Wypożyczalnia
  samochodów kempingowych
  KEMPINGOWYCH
  Podróż domem na kółkach? Dlaczego nie? Ponoć każdy, kto spróbuje takiej formy wypoczynku, staje się jej zagorzałym fanem. Gdziekolwiek pojedziesz, zawsze jest gdzie odpocząć! Podróżowanie kamperem daje poczucie wolności, jesteś panem swojego czasu i nie musisz szukać hotelu na nocleg. Auto Europe oferuje wynajem samochodów kempingowych, przy czym gwarantujemy wielkość wybranego samochdou, tak aby nie zabrakło miejsca na dodatkowy bagaż.
  Partnerskie wypożyczalnie
  Auto Europe
  Partnerzy Auto Europe
  Auto Europe współpracuje ze wszystkimi największymi wypożyczalniami samochodów - istną śmietanką towarzyską w międzynarodowej branży wynajmu samochodów - dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć oferty z najniższymi stawkami oraz najszerszym wyborem floty pojazdów na świecie. Kluczem do naszego sukcesu jest ciężka praca oraz silne więzi, jakie nawiązaliśmy, a które wciąż umacniamy z każdym większym dostawcą, takim jak Europcar (największa firma w Europie), z globalnym przywódcą w branży - Avis Budget Group i Enterprise Holdings (firma składająca się z Enterprise, National i Alamo), oraz z najbardziej wiarygodnymi lokalnymi wypożyczalniami. Co więcej, cały czas dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać naszym klientom najszybszą obsługę i najbardziej bezproblemowy proces wynajmu samochodu przy użyciu najnowszej technologii, jak na przykład innowacyjne czyli system Key'n Go, który pozwala kierowcom ominąć kolejkę do stanowiska dostawcy podczas odbioru i zwrotu samochodu.