Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z HERTZ

  • 9.9
  • 10
  • 9.8
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  April 03
  All ok
  October 18
  Bardzo dobry serwis
  September 30
  ok
  Czytaj dalej

  Hertz - ogłoszenie

  Wypożyczalnia samochodów Hertz podczas koronawirusaZostaliśmy powiadomieni, przez managerów z Hertz oraz przez International Media, że w piątek, 22 Hertz złożyło wniosek Chapter 11 na podstawie amerykańskiej ustawy o ochronie przed upadłością. Taka decyzja pozwala firmie na normalny handel, a jednocześnie może ona zrestrukturyzować i zreorganizować swoje długi. Należy zauważyć, że wiele firm w USA, w tym General Motors i National / Alamo Car Rental, poradziło sobie z podobną sytuacją i przeszło przez Chapter 11 zwycięsko.

  Złożenie tego wniosku dotyczy wyłącznie Hertz USA Business. Partnerzy biznesowi i lokalizacje franczyzowe Hertz w krajach na całym świecie, nie są dotknięte tą decyzją i kontynuują handel zgodnie z normą.

  Dla klientów Auto Europe oznacza to, że biznes się toczy jak dawniej. Auto Europe wciąż monitoruje sytuację, aby być przygotowanym na możliwość, kiedy klient będzie potrzebował zmiany dostawcy w związku z bankructwem. Jeśli tak się stanie, skontaktujemy się poszkodowanymi klientami przed ich planowanym wynajmem i zaproponujemy odpowiednią alternatywę.

  Wypożyczalnia samochodów Hertz w niskich cenach

  Założone w Chicago przez miejscowego przedsiębiorcę Waltera L. Jacobsa, Hertz było pierwotnie znane jako Rent-a-Car Inc. kiedy operowało handlem skromnej floty kilkunastu modeli Forda T. Niemniej jednak w ciągu pięciu lat firma znacznie powiększyła swoją działalność dzięki flocie ponad 600 pojazdów i rocznym przychodom w wysokości 1 mln USD. Ale marka, którą tak dobrze znamy dzisiaj, rozwinęła się, gdy John D. Hertz, właściciel firmy Yellow Truck and Coach Manufacturing Company, zainteresował się tą wypożyczalnią, co doprowadziło do jej zakupu w 1923 roku. Firma zmieniła nazwę na Hertz Drive-Ur-Self System, a w 1926 r. została sprzedana do General Motors Corporation, która sześć lat później otworzyła pierwszą wypożyczalnię samochodów Hertz na lotnisku Midway w Chicago, a także wprowadziła swój pierwszy plan wynajmu w 1933 r.

  Wraz z coraz większą liczbą osób wynajmujących pojazdy od wypozyczalni samochodów Hertz , firma weszła w fazę szybkiej ekspansji, przenosząc się do Kanady w 1938 r., Europy (Francja) w 1950 r. i Ameryki Południowej w 1961 r. Wcześniej poprzedni właściciel John Hertz postanowił odkupić markę od General Motors w 1953 r., Nazywając ją The Hertz Corporation. Następnie w 1954 roku wprowadził firmę na giełdę nowojorską i przeniósł swoją siedzibę z Manhattanu do Park Ridge w stanie New Jersey w 1988 roku. W późniejszych latach firma wielokrotnie zmieniała właściciela, najpierw na Radio Corporation of America, a następnie na UAL Corporation (później znanej jako Allegis Corporation) za transakcją gotówkową w wysokości 587,5 mln USD. W tym okresie liczba flot firmy szybko wzrosła do prawie 400 000 samochodów osobowych i ciężarowych dostępnych w 120 krajach na całym świecie.

  W listopadzie 2006 r. Hertz Global Holdings została przejęta przez Clayton, Dubilier & Rice, który rozszerzył firmę na Europę (w tym Anglię), jednocześnie wykupując globalnego konkurenta Dollar Thrifty Automotive Group, co z kolei zwiększyło liczbę miejsc odbioru i zwrotu do łącznej liczby 10 400 lokalizacji w 150 różnych krajach. W następnym roku Hertz wprowadził na rynek sub-markę Simply Wheelz, która skupia się na podróżnikach o bardziej ekonomicznym nastawieniu, a która w 2009 r. zmieniła nazwę na Advantage Rent-a-Car.

  W Auto Europe jesteśmy dumni ze swojego statusu wiodącego pośrednika dla wszystkich największych na świecie wypożyczalni samochodów, naszych partnerów, w tym Hertz. Jest to praca oparta na zaufaniu i niezawodności, która pozwala nam oferować naszym klientom najtańsze oferty wynajmu samochodów i największy wybór pojazdów. Reputacja Auto Europe nie ma sobie równych dzięki licznym nominacjom i nagrodom, w tym dla wiodącej w Europie wypożyczalni samochodów (World Travel Awards). Firma odebrała także nagrodę Magellan Silver Award w kategorii „Overall Luxury Car Collection”, więc wraz z Hertz, Auto Europe to nazwa, której z pewnością można zaufać w międzynarodowej branży wynajmu samochodów.

  Nawet podczas trwania COVID-19 możesz bezpiecznie zarezerwować samochód na wynajem z Hertz, mając pewność, że firma stosuje restrykcyjne środki, aby zapewnić bezpieczeństwo i zdrowie klientów.

  Wynajem samochodów z Hertz

  Hertz Corporation zbudowała globalną markę opartą na doskonałej obsługdze klienta, innowacyjności i ekspansji napędzanej przez swoją ostateczną misję bycia „najtańszą, najwyższej jakości i najbardziej skoncentrowaną na kliencie firmą wynajmującą na każdym rynku”.

  Jedna z największych na świecie marek wynajmu samochodów i główny gracz w globalnej branży wynajmu samochodów. Hertz operuje szerokim zakresem firmowych, licencjowanych i franczyzowych lokalizacji w Stanach Zjednoczonych, Afryce, Azji Australii, Kanadzie, na Karaibach, w Europie, Ameryce Łacińskiej, Bliskim Wschodzie i Nowej Zelandi.

  Siedziba wypożyczalni samochodów Hertz znajduje się w Estero na Florydzie. Firma została założona ponad sto lat temu w 1918 r. i jest dziś jedną z największych amerykańskich firm wynajmujących samochody pod względem rocznej sprzedaży (około 10 mld USD), lokalizacji i wielkości floty na całym świecie z lokalizacjami w ponad 150 krajach i personelem liczącym około 40 000 pracowników.

  Wyjątkowe doświadczenie z Hertz

  Jednym z najbardziej atrakcyjnych czynników Hertz dla konsumentów jest szeroka gama floty samochodowej, które składają się z wielu najpopularniejszych na świecie pojazdów, takich jak Mercedes, Cadillac, Mazda, Volvo, Toyota, Jeep i Lincoln, a także kilka innych znanych na całym świecie marek. Kolejnym plusem dla podróżnych rezerwujących wynajem samochodów z Hertz jest innowacyjna marka Green Collection wprowadzona we wrześniu 2006 r. obejmująca szeroki wybór przyjaznych dla środowiska pojazdów, takich jak Toyota Prius, Ford Fusion, Buick LaCrosse, Toyota Camry i Hyundai Sonata, wszystkie niezwykle oszczędne samochody o niskiej emisji dwutlenku węgla.

  Kontynuacja sukcesu firmy jest również spowodowana wieloma popularnymi dodatkowymi produktami oprócz wynajmu samochodów, w szczególności Hertz One, oszczędnej usługi wynajmu samochodów i furgonetek w jedną stronę, która pozwala ludziom wynająć pojazd po bardzo rozsądnych cenach. Inną popularną opcją dla konsumentów jest usługa Hertz Premium, oferująca odrobinę luksusu w przystępnych cenach, umożliwiając klientom wynajęcie najnowocześniejszych, stylowych i komfortowych samochodów na świecie, które są wyposażone w najnowszą technologię.

  W 2008 roku firma weszła na światowy rynek wynajmu samochodów, a dziś Hertz On Demand ma szybko rosnącą liczbę aktywnych oddziałów w miastach, uniwersytetach i kampusach korporacyjnych na całym świecie. Rozwój firmy Hertz przez lata i jej dalszy rozwój umocnił firmę jako światowego lidera w szerokiej gamie nowoczesnych rozwiązań wynajmu samochodów. Inne najlepiej sprzedające się samochody, takie jak Hertz Dream Collection i British Collection, pomogły odróżnić firmę od większości konkurencji.