Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODU STACJE KOLEJOWE LONDYN

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów na stocji kolejowej w Londynie – najlepszy sposób na zobaczenie stolicy

  Porównaj stawki wynajmu na stacji kolejowej w LondynieImponująca kolekcja stacji kolejowych w Londynie to znacznie więcej niż tylko węzły komunikacyjne, pomagają one skupić się podróżnikom na największych atrakcjach w mieście, w każdej odpowiadającej im części stolicy Kraju. Niektóre z nich są tak stare jak sama kolej, ale nadal dumnie stoją, prezentując architektonicznie czasy wiktoriańskie.

  Odebranie pojazdu, jaki zapewni Ci wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej w Londynie zamiast na jednym z lotnisk położonych na obrzeżach, zapewni Ci możliwość wyruszenie w drogę zaraz w centrum miasta, jak tylko otrzymasz kluczyki od wynajętego pojazdu.

  Z Auto Europe masz wiele różnych opcji odbioru pojazdów w różnych częściach Londynu, w tym na stacjach Waterloo, King’s Cross, Paddington, St Pancras, Victoria i Euston. Każda z otaczających je dzielnic ma swoją wyjątkową kolekcję monumentów, muzeów, galerii itd., które dużo łatwiej jest zwiedzać, mając wynajęty pojazd.

  Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy z wyborem stacji kolejowej do odbioru pojazdu lub z jakimkolwiek aspektem dotyczącym rezerwacji, nie zawahaj się skontaktować z naszymi wyszkolonymi specjalistami od rezerwacji pod numerem +48 222 639 537, którzy z przyjemnością pomogą Ci zaplanować Twoją podróż. Sprawdź opinie o wypożyczalni samochodów w Londynie na naszej stronie, gdzie nasi liczni klienci opisują swoje doświadczenia z wynajmu.

  Dlaczego warto wybrać wynajem samochodu na stacji kolejowej w Londynie?

  Jeśli odbierzesz wynajęty samochód na lotnisku Heathrow, Gatwick lub w innym porcie lotniskowym w Londynie, będziesz musiał jeszcze pokonać całą drogę do miasta po wyczerpującym locie. Decydując się na wynajem samochodu na stacji kolejowej w Londynie, nie będziesz musiał się przejmować korkami na drogach, których za dobrze nie znasz. Jedyne, na czym będziesz musiał się skupić, to zameldowanie się w hotelu, odebranie pojazdu i możesz rozpoczynać zwiedzanie jednego z najbardziej fascynujących miast na świecie. Wszystko będziesz mieć w zasięgu ręki!

  Lokalizacje stacji kolejowych w Londynie

  • Stacja kolejowa Londyn Paddington
  • Stacja kolejowa Londyn Victoria
  • Stacja kolejowa Londyn King’s Cross
  • Stacja kolejowa Londyn Waterloo
  • Stacja kolejowa Londyn Euston
  • Stacja kolejowa Londyn St Pancras

  Informacje o stacji

  Stacje kolejowe w Londynie nie są tylko pełnymi ruchu węzłami komunikacyjnymi, ale ikonowymi punktami orientacyjnymi w samym centrum miasta. Otwarta w 1868 roku stacja kolejowa St Pancras jest jedną z najstarszych w Londynie, a w ostatnich latach urosła do jednego z głównych międzynarodowych węzłów komunikacyjnych dla podróżnych przybywających z różnych miast europejskich, w tym z Paryża, Brukseli, Lille, Lyonu, Avignon, Marsylii, Rotterdamu i Amsterdamu. Dzieło sztuki z Wiktoriańską architekturą gotycką, St Pancras International (jak oficjalnie się nazywa) oferuje więcej połączeń podziemnych, niż jakakolwiek inna stacja w Londynie. Jest to także stacja końcowa dla czterech głównych południowych przewoźników kolejowych w kraju, czyli Eurostar, East Midlands Railway, Southeastern i ThamesLink.

  Stacja kolejowa Londyn King's Cross

  King's Cross to kolejna słynna stacja kolejowa w Londynie, która przeistoczyła się w jeden z lepszych węzłów komunikacyjnych w mieście. Znajduje się ona niedaleko St Pancras International, a oryginalnie była monumentem poświęconym Królowi Grzegorzowi IV (stąd jej nazwa), z czasem zdobywając na popularności, zwłaszcza jako plan filmowy dla filmów o Harrym Potterze. Jeśli przyjeżdżasz na stację King's Cross pociągiem, być może podróżujesz ze Szkocji lub północnej Anglii, na przykład z Yorku lub Newcastle, ponieważ King’s Cross jest centralnym punktem połączeń dla Londynu.

  Stacja Paddington również sporo się zmieniła od czasu jej powstania w roku 1854, zwłaszcza dzięki projektowi kosztującemu miliony funtów, aby stworzyć tu pełną życia atmosferę, jak na lotnisku. Regularne połączenia z Paddington oferowane są do kluczowych miast na południowym zachodzie, takich jak Bath, Bristol, Cardiff i Exeter, a Heathrow Express kursuje tu co 15 minut. Położona w niewielkiej odległości od jednych z największych atrakcji w Londynie, jak Big Ben, Parlament i Pałac Buckingham, stacja kolejowa Victoria jest jednym z najbardziej ruchliwych węzłów komunikacyjnych w mieście i posiada dodatkową przewagę dzięki stacji autobusowej Victoria zaraz obok. Jest to też stacja końcowa dla Gatwick Express, oferującego nieprzerwane połączenia z lotniska Gatwick, z nawet czterema połączeniami na godzinę.

  Otwarta w 1837 roku stacja Euston jest piąta pod względem ruchu kolejowego w Wielkiej Brytanii i jest jedną z głównych bram wjazdowych do Londynu z West Midlands, północno-zachodniej Anglii, Północnej Walii i Szkocji. Równie ważna jest stacja Waterloo, kolejna duża stacja końcowa położona niedaleko Tamizy w centralnym Londynie. Waterloo znajduje się niedaleko większych atrakcji w mieście, w tym koło Londyn Eye, i otrzymuje najwięcej połączeń z południowych i zachodnich części Anglii.


  Często zadawane pytania o wypożyczalni samochodów na stacji kolejowej w Londynie

  Skontaktuj się z naszymi specjalistami telefonicznie lub mailowoPoniższa sekcja zawiera odpowiedzi do najczęściej zadawanych pytań dotyczących odbioru i zwrotu pojazdów, dla podróżnych planujących wynajem samochodu na stacji kolejowej w Londynie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jakie wypożyczalnie samochodów są dostępne na każdej z wymienionych stacji i jak znaleźć ich stanowiska, kiedy przyjedziesz po odbiór samochodu. Nie zapomni też, że nasi specjaliści od rezerwacji są dla Ciebie dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc Ci podczas dokonywania rezerwacji.


  Skąd mogę odebrać pojazd na stacji kolejowej Londyn Paddington?

  Stanowiska dostawców dla podróżnych odbierających swój pojazd, jaki zapewni im wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Paddington w Londynie, są dogodnie zlokalizowane na parkingu stacji kolejowej Paddington koło ulicy Bishop’s Bridge Road, przy której znajduje się stacja sama w sobie.

  Keddy wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Paddington w Londynie Keddy wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Paddington w Londynie
  Paddington Station Car Park, Bishop's Bridge Road ,
  Londyn, Wielka Brytania W2 6AA

  +44 3713845936
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 18.00
  Sob 08.00 - 13.00
  Nd zamknięte
  Europcar wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Paddington w Londynie Europcar wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Paddington w Londynie
  Paddington Station Car Park, Bishop's Bridge Road,
  Londyn, Wielka Brytania W2 6AA

  +44 02077063815
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 18.00
  Sob 08.00 - 13.00
  Nd zamknięte
   

  Skąd mogę odebrać pojazd na stacji kolejowej Londyn Victoria?

  Podróżni, których zainteresowała wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Victoria w Londynie, otrzymają dostęp do wielu różnych dostawców oferujących swoje usługi ze sporymi flotami pojazdów do odbioru w punktach położonych niedaleko stacji.

  Europcar wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Victoria w Londynie Europcar wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Victoria w Londynie
  12 Semley Place, Victoria,
  Londyn, Wielka Brytania SW1W 9QL

  +44 207 941 9201
  Godziny Otwarcia:
  Mon-Nd 07.30 - 19.30
  Hertz wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Victoria w Londynie Hertz wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Victoria w Londynie
  200A Buckingham Palace Rd, Belgravia,
  Londyn, Wielka Brytania SW1W 9TJ

  +44 843 309 3078
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 16.00
  Sob 09.00 - 13.00
  Nd zamknięte
  Sixt wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Victoria w Londynie Sixt wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Victoria w Londynie
  Victoria Station, Apcoa, Eccleston Bridge,
  Londyn, Wielka Brytania SW1W 9SJ,

  +44 207 018 8246
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 19.00
  Sob 08.00 - 17.00
  Nd zamknięte
  Keddy wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Victoria w Londynie Keddy wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Victoria w Londynie
  12 Semley Place, Victoria,
  Londyn, Wielka Brytania SW1W 9QL

  +44 371 384 5964
  Godziny Otwarcia:
  Mon-Nd 07.30 - 19.30
   

  Skąd mogę odebrać pojazd na stacji kolejowej Londyn King’s Cross?

  Jako jeden z największych węzłów komunikacyjnych, dla podróżników dostępna jest niejedna wypożyczalnia samochodów na stacji King’s Cross w Londynie, z dobrze zorganizowanymi punktami odbioru w dużym wielopoziomowym parkingu na pobliskiej ulicy Pancras Road.

  Europcar wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej King’s Cross w Londynie Europcar wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej King’s Cross w Londynie
  136-150 Pentonville Rd, Islington,
  Londyn, Wielka Brytania N1 9JE

  +44 371 384 5952
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Czw 08.00 - 18.00
  Pt 08.00 - 19.00
  Sob 08.00 - 18.00
  Nd 08.00 - 16.00
   

  Skąd mogę odebrać pojazd na stacji kolejowej Londyn Waterloo?

  Podróżni odwiedzający centrum miasta mogą wybrać, która wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Waterloo w Londynie zapewni im pojazd na czas pobytu. Dostawcy mają stanowiska w wytyczonej strefie przylegającej do stacji. Zdecyduj się na partnera Auto Europe i międzynarodowego dostawcę, jak Alamo czy Enterprise.

  Alamo wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Waterloo w Londynie Alamo wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Waterloo w Londynie
  Spur Road, Waterloo Station,
  Londyn, Wielka Brytania SE1 7LY

  +44 20 7593 1170
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 18.00
  Sob 09.00 - 16.00
  Nd 12.00 - 17.00
  Enterprise wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Waterloo w Londynie Enterprise wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Waterloo w Londynie
  Upper Marsh, Bishop's,
  Londyn, Wielka Brytania SE1 7EQ

  +44 20 7593 1170
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 18.00
  Sob 09.00 - 16.00
  Nd 12.00 - 17.00
  National wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Waterloo w Londynie National wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Waterloo w Londynie
  Spur Road, Waterloo Station,
  Londyn, Wielka Brytania SE1 7LY

  +44 20 7593 1170
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 18.00
  Sob 09.00 - 16.00
  Nd 12.00 - 17.00
   

  Skąd mogę odebrać pojazd na stacji kolejowej Londyn Euston?

  Euston to jedna z najbardziej ruchliwych stacji końcowych w Londynie, a podróżni udający się do tej części miasta, mogą być pewni, że wypożyczalnia samochodów na stacji Euston w Londynie zapewni im szybki i łatwy odbiór pojazdu, ze stanowiska oddalonego o kilka minut spacerem od stacji. Na miejscu znajdziesz szeroki wybór głównych dostawców oferujących szeroki wybór samochodów w różnych kategoriach.

  Budget wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Euston w Londynie Budget wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Euston w Londynie
  88 Eversholt St,
  Londyn, Wielka Brytania NW1 1BP

  +44 344 544 8751
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Czw 08.00 - 19.00
  Pt 08.00 - 20.00
  Sob 08.00 - 16.00
  Nd 08.00 - 18.00
  Avis wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Euston w Londynie Avis wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Euston w Londynie
  88 Eversholt St,
  Londyn, Wielka Brytania NW1 1BP

  +44 344 544 6061
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 16.00
  Sob 08.00 - 13.00
  Nd zamknięte
   

  Skąd mogę odebrać pojazd na stacji kolejowej Londyn St Pancras?

  Ponieważ połączenia kolejowe Eurostar z Europy są tu regularne, odwiedzający mogą przebierać w ofertach i zobaczyć, jaka wypożyczalnia samochodów na stacji St Pancras w Londynie najlepiej odpowiada ich planom. Znajdziesz tu wiele dogodnych opcji z punktami odbioru pojazdów zaraz przy stacji kolejowej.

  Sixt wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej St Pancras w Londynie Sixt wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej St Pancras w Londynie
  Pancras Rd/Eurostar, Pancras Rd,
  Londyn, Wielka Brytania N1C 4QP

  +44 207 018 82 46
  Godziny Otwarcia:
  Pon 07.30 - 19.00
  Wt-Pt 08.00 - 19.00
  Sob 08.00 - 17.00
  Nd 08.00 - 16.00
  Hertz wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej St Pancras w Londynie Hertz wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej St Pancras w Londynie
  Car Park, St Pancras Way, Pancras Rd, Kings Cross,
  Londyn, Wielka Brytania N1C 4QP

  +44 843 309 3098
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 16.00
  Sob-Nd 08.00 - 12.00
  Europcar wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej St Pancras w Londynie Europcar wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej St Pancras w Londynie
  Pancras Road Multi Storey Car Park,
  Londyn, Wielka Brytania N1C 4QP

  +44 371 3845962
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 18.00
  Sob-Nd 08.00 - 16.00
  Firefly wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej St Pancras w Londynie Firefly wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej St Pancras w Londynie
  Car Park, St Pancras Way, Pancras Rd, Kings Cross,
  Londyn, Wielka Brytania N1C 4QP

  +44 207 278 1588
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 16.00
  Sob-Nd 08.00 - 12.00
  Keddy wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej St Pancras w Londynie Keddy wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej St Pancras w Londynie
  Pancras Road Multi Storey Car Park,
  Londyn, Wielka Brytania N1C 4QP

  +44 0207 6990607
  Godziny Otwarcia:
  Pon-Pt 08.00 - 18.00
  Sob-Nd 08.00 - 16.00

  Przydatne linki

  Oficjalna strona stacji kolejowej Londyn King's Cross

  Oficjalna strona stacji kolejowej Londyn St. Pancras