Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODU OD 18 LAT

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Czy można wypożyczyć samochód w wieku 18 lat?

  Wynajem samochodu od 18 lat wciąż nie jest bardzo powszechną praktyką w branży, ale nie jest to niemożliwe do zorganizowania. Wynajęcie samochodu w Europie pozwala na swobodną eksplorację we własnym tempie bez konieczności trzymania się planów innych ludzi. Auto Europe współpracuje z wypożyczalniami samochodów na całym świecie, aby zapewnić Ci bezkonkurencyjne oferty i usługi. Przeczytaj wskazówki podróżne od Auto Europe i odkryj bogactwo ważnych informacji na różne tematy, takie jak wynajem samochodu w wieku 21 lat lub 26 lat. W tych sekcjach podane zostaną dalsze szczegóły dotyczące limitów wiekowych podczas wynajmu samochodu.

  Wynajem samochodu w wieku 18 lat - ważne informacje

  Mimo że istnieją pewne kraje, w których znalezienie samochodów na wynajem dla osób w wieku 18 lat jest trudne, nadal znajdą się miejsca, w których można wypożyczyć samochód w tym wieku. Niektóre z głównych międzynarodowych miejsc docelowych to:

  W wieku 18 lat jesteś oficjalnie dorosłą osobą, a dzięki temu statusowi pojawiają się nowe możliwości podróżowania i odkrywania świata. Mając to na uwadze, istnieje wiele międzynarodowych ofert, skupiających się przede wszystkim na młodych dorosłych, którzy zakończyli swoje życie edukacyjne i chcą teraz poznać świat. Niezależnie od tego, czy planujesz podróż krótkoterminową, czy długoterminową, prosty fakt jest taki, że teraz możesz swobodnie wybierać według własnego uznania. Na tym etapie życia podróżowanie to świetna okazja do poznania innych kultur i analizy swoich perspektyw życiowych i zawodowych bez dodatkowego obciążenia związanego z obowiązkami rodzinnymi lub zawodowymi. Każdy młody dorosły powinien naszym zdaniem wziąć ten etap w życiu, aby podróżować i odkrywać siebie. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy poniższą listę dla tych, którzy są bardziej odważni.

  Podróżowanie po świecie z WWOOF

  WWOOF to międzynarodowy projekt rolniczy (wolontariat rolny), który rozpoczął się w Anglii w latach 70. XX wieku i obecnie przekształcił się w projekt globalny. Wielu młodych podróżujących ubiegałoby się o WWOOF jako tanią opcję podróżowania. Organizacja oferuje zakwaterowanie i wyżywienie w zamian za siłę roboczą. WWOOF to jednak nie tylko ekonomiczny sposób podróżowania. Oferuje również intensywne kursy kulturalne i szansę na poznanie pochodzenia żywności. W wolnym czasie możesz dalej badać obszar, w którym przebywasz. Na przykład skorzystanie z okazji, aby poznać niesamowite kraje, takie jak Australia, Norwegia, a nawet USA. Jest to po prostu szansa na niezapomniane przeżycia.

  Jako Au Pair w Europie lub USA

  Istnieje wiele rodzin, które są skłonne zaoferować zakwaterowanie w zamian za kogoś, kto może opiekować się dziećmi. Oprócz zakwaterowania i wyżywienia zyskasz także wgląd w kulturę i język gospodarzy. Zostanie au pair w obcym kraju, nie jest decyzją, którą można podjąć z łatwością. Jako Au Pair musisz przygotować się do włączenia się w rutynę i zasady rodziny goszczącej. Oczywiście dla tych, którzy mają doświadczenie i lubią opiekować się dziećmi, może to być świetna okazja do poznania innego kraju i jego zwyczajów.

  Jako nauczyciel języka

  Nauczanie języka polskiego za granicą to doskonały sposób na wykorzystanie już istniejących umiejętności, jako sposób na znalezienie pracy w Europie lub w innym miejscu. Przy zapotrzebowaniu na dobrych nauczycieli języka polskiego w szkołach zagranicznych, jeśli masz odpowiednie wykształcenie, zastanów się nad znalezieniem pracy w dziedzinie nauczania. Chociaż szkoły zagraniczne, zwłaszcza te przy ambasadach, zawsze szukają nowo przybyłych, którzy mogą uczyć polskiego, szybkie wyszukiwanie w Internecie może wyświetlić Ci oferty również rodzin, które szukają młodych ludzi do nauczania prywatnego ich dzieci. Pracując w niepełnym wymiarze godzin, zyskasz również wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie nowego miasta, w kraju, gdzie możliwy jest wynajem samochodu od 18 lat.

  Na stażu międzynarodowym

  Znalezienie stażu za granicą nigdy nie było tak łatwe. Jeśli nie chcesz tracić czasu na szukanie takich staży online, istnieją agencje, które są skłonne oferować tego rodzaju usługi. Zaletą korzystania z agencji w celu znalezienia pracy za granicą jest to, że mogą one pełnić funkcję mediatora w razie jakichkolwiek problemów. Międzynarodowy staż jest świetny dla twojego życiorysu i przyszłych perspektyw. Zdobycie doświadczenia w radzeniu sobie z różnymi środowiskami pracy jest również korzystne dla przyszłych przedsięwzięć. Tradycyjnie międzynarodowe staże koncentrują się głównie w sektorach turystyki, gastronomii i hotelarstwa, chociaż należy zauważyć, że obecnie można znaleźć wiele staży za granicą, między innymi w sektorach architektury, administracji i inżynierii.

  Planowanie trasy

  Wybierz pożądane miejsce docelowe na podstawie preferencji i zainteresowań. Staraj się nie podążać za tłumem, tylko dlatego, że masz pewne zastrzeżenia dotyczące podróżowania samemu. Może to być doświadczenie jedyne w swoim rodzaju, więc upewnij się, że zaplanujesz wyjazd z myślą o własnych zainteresowaniach, pragnieniach i potrzebach. Czy lubisz sztukę, historię, gastronomię czy muzykę? Wolisz tętniące życiem kosmopolityczne miasto, czy spokojniejszą atmosferę, w której możesz połączyć się z naturą? Zapytaj o opinię rodziny i przyjaciół, ale nie bądź w 100% pod wpływem sugestii innych. W końcu to twoja osobista podróż!

  Dalsze informacje dotyczące wynajmu samochodu w wieku 18 lat

  Będąc jednym z głównych pośredników w wynajmie samochodów, z ponad 60-letnim doświadczeniem, Auto Europe w pełni poświęca się codziennie, aby zapewnić swoim klientom wyjątkową obsługę klienta i bezkonkurencyjne oferty. Podróżowanie w wieku 18 lat i spędzanie czasu poznając różne kultury to doświadczenie w życiu, które bez wątpienia pozostanie w twoich wspomnieniach na zawsze. Dlatego, jeśli masz 18 lat i chcesz wynająć samochód, nasi agenci rezerwacji chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.