Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z EUROPCAR

  • 9.8
  • 9.8
  • 9.3
  • 9.8
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  November 21
  Ok
  November 04
  All very good
  February 25
  Samochod byl prawie nowy, wynajem i zwrot prosty i wygodny, personel mily.
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Europcar z Auto Europe

  Wypożyczalnia samochodów Europcar - Auto Europe

  Założona w 1949 r. firma Europcar odnotowała znaczny wzrost w ciągu ostatnich lat, głównie ze względu na prywatne jaki i korporacyjne wynajmy samochodów. Z obecną flotą ponad 200 000 pojazdów w 3300 lokalizacjach na całym świecie, wypożyczalnia samochodów Europcar jest często najlepszym rozwiązaniem dla potrzeb wynajmu. Marka firmy jest dobrze rozpoznawalna w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, zwłaszcza ze względu na dobre opinie i oceny obsługi klienta i na każdym etapie rezerwacji.

  Od ponad 60 lat Auto Europe buduje trwałe relacje z wieloma lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi dostawcami wynajmu samochodów. Ta współpraca z licznymi partnerami daje nam pewność, że zapewniamy naszym klientom najlepsze oferty wyboru z szerokiej gamy pojazdów. Oprócz naszej usługi wynajmu samochodów, oferujemy również wynajem kamperów, wynajem pojazdów luksusowych oraz usługę transferu. Nasi oddani pracownicy są dostępni siedem dni w tygodniu, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące dokonywania rezerwacji.

  Nawet podczas trwania COVID-19 możesz z pewnością dokonać rezerwacji samochodu na wynajem z Europcar, mając na uwadze ich rygorystyczne procedury i podejmowane środki bezpieczeństwa.

  Wypożyczalnia oprócz wdrożenia surowych procedur, aby zapewnić podróżnym bezpieczeństwo, Europcar stworzyło dodatkową bezdotykową i samodzielną usługę Premium Pick-up, dzięki której klienci mogą szybko i łatwo odebrać kluczyki i ruszać w dalszą drogę zaraz po dotarciu na miejsce docelowe odbioru pojazdu.

  Wynajem samochodów z Europcar

  Francuska firma Europcar została zakupiona od Volkswagen w 2006 r. przez Eurazeo. Siedziba firmy mieści się w Quentin en Yvelines we Francji. W 2008 r. Europcar podpisał umowę z Enterprise - największą firmą wynajmu samochodów w Ameryce Północnej. Razem są w stanie zaoferować ponad 1,2 miliona pojazdów w 150 krajach, tworząc w zasadzie największą sieć wynajmu samochodów na świecie.

  Wypożyczalnia samochodów Europcar szczyci się tym, że jest jedną z wiodących firm wynajmu samochodów na świecie i zapewnia niezrównany poziom usług. Niezależnie od potrzeb klienta, Europcar pomoże każdemu, dostarczjąc od mini pojazdów po luksusowe samochody, w tysiącach miejsc na całym świecie, z pewnością znajdziesz idealny punkt odbioru dla siebie. Europcar zapewnia swoim klientom wiele dodatkowych korzyści, w szczególności usługę 24/7 w głównych oddziałach, co jest szczególnie korzystne dla tych, którzy mają przykładowo opóźniony lot.

  Pojazdy są nowoczesne i dobrze utrzymane, a większość z nich ma mniej niż sześć miesięcy. Klientom Europcar oferuje 24-godzinny serwis awaryjny, zapewniający dodatkowy spokój i bezpieczeństwo na drodze. Wszystkie pojazdy pochodzą od znanych producentów samochodów o bardzo niskiej emisji spalin i doskonałej wydajności paliwowej. Wraz z tradycyjnymi samochodami benzynowymi i wysokoprężnymi Europcar oferuje również samochody hybrydowe. Firma podjęła starania w celu zmniejszenia emisji CO2, pozwalając swoim odbiorcom na zrównoważenie śladu węglowego poprzez finansowanie ekologicznych projektów energetycznych, we współpracy z ClimateCare.

  Wyjątkowe doświadczenie z Europcar

  Jeśli planujesz wakacje wymagające niezawodnego pojazdu, wynajem samochodów z Europcar i Auto Europe powinien znaleźć się na Twojej liście rzeczy do zrobienia. Od mini i ekonomicznych pojazdów po luksusowe samochody i furgonetki, w Europcar z pewnością będzą mieli dla Ciebie odpowiedni pojazd. Oddziały wypożyczalni są łatwo dostępne, a wiele z nich znajduje się na głównych portach lotniczych, dworcach kolejowych lub autobusowych i w centrach miast. Rezerwacja pojazdu jest prosta, skontaktuj się z naszymi agentami telefonicznie lub skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu rezerwacji online.

  Jeśli szukasz niezawodnego, nowoczesnego i oszczędnego pojazdu o niskim przebiegu, rozważ Europcar dla wszystkich swoich potrzeb. Dzięki tysiącom globalnych oddziałów na pewno znajdziesz odpowiednią lokalizację do odbioru samochodu, czy to we Włoszech, Francji, Brazylii czy RPA. Skontaktuj się z Auto Europe już dziś, aby dokonać rezerwacji w Europcar. Oferujemy również możliwość wykupienia dodatkowego wyposażenia, jak fotelik diecięcy i system GPS.