Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Szukaj w blogu


  Wyszukiwanie blogów......

  Co warto wiedzieć, wynajmując samochód

  Wypożyczalnia samochodów

  Wybierasz się na wakacje i uważasz, że najlepszym sposobem podróżowania jest skorzystanie z usług wypożyczalnii samochodów za pośrednictwem Auto Europe? Świetny wybór! W Auto Europe lubimy dostarczać naszym klientom jak najwięcej informacji, aby zawsze mogli podjąć świadomą decyzję. Aby pomóc Ci maksymalnie wykorzystać swój wynajem, oto kilka rzeczy, o których każdy powinien wiedzieć.

  Porady przy wynajmie samochodu

  Po pierwsze, Auto Europe jest pośrednikiem. Oznacza to, że współpracujemy z kilkoma międzynarodowymi i lokalnymi dostawcami, czyli wypożyczalniami samochodów, aby zapewnić Ci najbardziej przystępny cenowo pojazd na świecie. Oznacza to również, że wybierając się, by odebrać wypożyczony samochód, ni szukaj biurka Auto Europe, ale raczej biurka dostawcy zanotowanego na voucherze.

  Pamiętaj o przeczytaniu Ogólnych Warunków

  Mechanizm rezerwacyjny wyświetla również Ogólne Warunki dla danego samochodu, a także opłaty lokalne. Ktoś kiedyś zauważył, że największym kłamstwem w Internecie jest „Przeczytałem Warunki i zgadzam się ”, ale w tym przypadku zdecydowanie zalecamy ich obejrzenie, ponieważ szczegółowo opisują one dokładnie koszty wynajmu samochodu, co one obejmują i (co równie ważne) czego nie obejmują.

  GPS

  Ponadto zawiera listę dokumentów , które musisz ze sobą zabrać. Nie trzeba dodawać, że musisz przedstawić dostawcy ważne prawo jazdy. Ponadto posiadanie karty kredytowej w imieniu głównego kierowcy jest obowiązkowe, a karta będzie potrzebna do zablokowania depozytu. Kierowcy z Wielkiej Brytani muszą upewnić się, że mają ze sobą ważny kod DVLA na tobie (tylko dla obywateli Wielkiej Brytanii) i wydrukowany voucher na wynajem samochodu. Czasami dostawcy wymagają, aby przedstawić rachunki za media jako dowód adresu. Sprawdź swój voucher, aby sprawdzić, czy rachunki za media są potrzebne do odbioru pojazdu.

  Potencjalne opłaty lokalne

  Ostatnio dodaliśmy także opłaty lokalne, które mogą być naliczane przy biurku. Te lokalne opłaty obejmują między innymi opłaty dla młodych kierowców, dla dodatkowych kierowców, dodatki, takie jak GPS lub foteliki samochodowe dla dzieci, oraz paliwo w zależności od obowiązującej polityki. Mamy dla ciebie wskazówkę! Sprawdź nasze specjalne promocje, ponieważ możesz mieć szczęście, a Twój samochód może kwalifikować się do darmowego upgrade lub bezpłatnego GPS!

  Paliwo

  Polityka paliwowa

  Ludzie często zastanawiają się nad polityką paliwową. W przypadku niektórych dostawców klient musi zwrócić samochód z taką samą ilością paliwa, jaką miał na początku podróży. Jeśli więc samochód jest wyposażony w pełny zbiornik, klient będzie musiał go uzupełnić przed zwrotem samochodu. Inni dostawcy naliczają klientowi pełny bak paliwa (lokalnie), a klient musi zwrócić samochód z możliwie pustym zbiornikiem, ponieważ koszt za niezużyte paliwo nie zostanie zwrócone. Pragniemy podkreślić fakt, że obowiązująca klienta polityka paliwowa jest wskazana zarówno w Ogólnych Warunkach (które można zobaczyć przed dokonaniem rezerwacji samochodu), jak i na voucherze (który jest wysyłany e-mailem lub faksem po dokonaniu rezerwacji).

  Jeśli chodzi o stanowiska odbioru, ich lokalizacja jest podana na voucherze wraz z informacjami o wypożyczalni samochodów. Należy pamiętać, że lokalizacje na lotniskach mogą nie znajdować się bezpośrednio przy terminalu, w takim przypadku często będzie dostępny autobus transferowy, który Cię zabierze do biura dostawcy. Niektóre lokalizacje są bardzo zatłoczone w szczycie sezonu, więc należy spodziewać się czasu oczekiwania na odbiór pojazdu. Dodatkowa wskazówka - jeśli jesteś elastyczny, nie zwalniaj i wybierz lokalizację w centrum miasta, ponieważ samochody mogą być tam nawet o 30% tańsze!

  Na koniec zapoznaj się z naszymi FAQ, ponieważ zawierają one również przydatne informacje dotyczące dokumentów potrzebnych przy odbiorze pojazdu (może Cię zaskoczyć, jak wiele osób zapomina przynieść prawo jazdy!), a także nasze zasady anulowania i zmian na rezerwacji.

  Mamy nadzieję, że Twoje wakacje będą wspaniałe i wypełnione niesamowitymi przygodami i pięknymi zdjęciami!

  Szukaj w blogu