Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z KEY'N GO

  • 9.4
  • 9.4
  • 9.6
  • 9.8
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  March 17
  System key'n'go to rewelacja.
  September 07
  Byłem bardzo zadowolony z wynajmu samochodu w Bergamo. Niepotrzebna komplikacja to zdalna rejestracja kierowcy i odbiór kluczy bezkontaktowy. W moim przypadku nie zadziałało zupełnie, konieczny był osobisty kontakt z...
  July 08
  Wypożyczalnia OK ale ten automatyczny wynajem nie działa
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Key'n Go z Auto Europe

  Key'n Go to ekscytująca nowa usługa wynajmu samochodów, dostępna w coraz większej liczbie kluczowych miejsc w Europie, co oznacza, że podróżni nie muszą już czekać w długich kolejkach po odbiór pojazdu. W przypadku Key'n Go procedura odbioru to prosta kwestia pobrania aplikacji i wprowadzenia danych na urządzeniu mobilnym, a następnie odebrania kluczyków z wyznaczonego automatu przed wyruszeniem w drogę. Ideą innowacyjnego, rozsądnego systemu Key'n Go jest uczynienie Twojej podróży tak szybkim i bezstresowym, jak to tylko możliwe. Rezerwacja wynajmu samochodu z Key'n Go gwarantuje, że nie będziesz musiał czekać po długim, męczącym locie, a ponadto nie ma skomplikowanych umów i warunków, które trzeba przeczytać i podpisać w recepcji.

  Możesz łatwo zarezerwować samochód z Key'n Go przez system rezerwacji Auto Europe w wielu popularnych lokalizacjach, w tym w Londynie (Heathrow i Gatwick), Paryżu (Charles de Gaulle), Rzymie (Fiumicino), Mediolanie (Bergamo), Lizbonie, Madrycie i Barcelonie. Założona prawie siedemdziesiąt lat temu, Auto Europe jest najlepszą porównywarką cen wynajmu samochodów z jednym z najbardziej zaufanych systemów rezerwacji online na świecie. Oprócz Key'n Go ściśle współpracujemy z wiodącymi dostawcami wynajmu samochodów, w tym z Alamo, Avis, Budget, Dollar, Europcar, Hertz, National i Sixt, gwarantując najtańsze oferty i najszerszy wybór pojazdów na całym świecie.


  Wypożyczalnia samochodów Key'n Go: Jak to działa?

  Trafnie nazwana usługa wynajmu samochodów Key'n Go nie może być łatwiejsza i wygodniejsza w użyciu, po prostu dlatego, że nie trzeba czekać , nie ma żadnej papierkowej roboty i absolutnie żadnych nieoczekiwanych niespodzianek w ostatniej chwili! Key'n Go spełnia marzenie każdego podróżnego, aby móc szybko i bezproblemowo odebrać wypożyczony samochód po dotarciu do celu przy minimalnym zamieszaniu, co teraz można zrobić dzięki innowacyjnemu systemowi szybkiego śledzenia pojazdów.

  Aby zakończyć rezerwację, po prostu wybierz miejsce docelowe i preferowane daty w systemie rezerwacji Auto Europe na górze tej strony, zanim klikniesz wybraną kategorię wynajmu samochodu Key'n Go, tj. Mini, Economy, Średnia, Kombi, itp. Spowoduje to wyświetlenie listy modeli samochodów i ich specyfikacji, z której możesz wybierać w zależności od typu samochodu, którego szukasz. Na koniec wystarczy kliknąć przycisk REZERWUJ w kolorze bursztynowym, a Auto Europe wyśle Ci pisemne potwierdzenie rezerwacji e-mailem, zawierające wszystkie niezbędne informacje dotyczące rezerwacji wynajmu samochodu Key'n Go.

  Ostatnią częścią procesu jest odbiór samochodu po dotarciu do celu, co jest równie bezproblemowe i odbywa się w kilku szybkich i łatwych krokach za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym. Po wybraniu preferowanego języka wystarczy zeskanować kod, który wysłaliśmy, do czujnika w maszynie Key'n Go, lub można ręcznie wprowadzić numer potwierdzenia rezerwacji. Następnie wystarczy wybrać samochód spośród dostępnych w zarezerwowanej kategorii i od razu pojawią się kluczyki. To jest naprawdę proste !


  Wynajmij samochód bez konieczności oczekiwania

  Nowy pakiet Key'N Go to proces samoobsługowy. Aby się zakwalifikować, musisz się wstępnie zarejestrować, kopiując poniższy link do smartfona przed przyjazdem . Następnie wpisz swój adres e-mail i numer rezerwacji, który znajduje się w prawym górnym rogu vouchera od Auto Europe z informacjami co oferuje wypożyczalnia samochodów Key'N Go . Ponadto upewnij się, że masz pod ręką ważny dokument tożsamości (paszport, dowód osobisty), prawo jazdy i kartę kredytową.

  Numer rezerwacji wynajmu samochodu

  1 . Wybierz żądany język
  2 . Wpisz numer rezerwacji lub za pomocą smartfona zeskanuj kod, który wysłaliśmy na twoje urządzenie
  3 . Wybierz samochód z kategorii pojazdów w ofercie
  4 . Odbierz kluczyki do samochodu
  5 . Rozpocznij swoją podróż.


  Zalety Key'N Go

  ✔ Bez czekania

  Usługa Key'N Go to bez wątpienia najszybszy sposób na podróż. Idealne, jeśli masz napięty harmonogram i nie chcesz ryzykować zatrzymania się w recepcji podczas załatwiania formalności. Nie trzeba nawet iść do biura. Wystarczy wybrać pojazd za pomocą smartfona z szerokiej gamy modeli.

  ✔ Eliminacja drobnego druku

  Poczucie bezpieczeństwa podczas współpracy z Auto Europe jest niezwykle ważne.Dzięki usłudze Key N Go możesz być całkowicie spokojny wiedząc , że jesteś w bezpiecznych rękach. Maksymalne kompleksowe ubezpieczenie jest zawsze przypisane do wszystkich usług Key N Go, dlatego kaucja za samochód pobierana podczas odbioru pojazdu bedzie znacznie zmniejszona. Całkowicie unikając drobnego druku.

  ✔ Pomocny personel

  Nie ma potrzeby udawania się do biura dostawcy, aby odebrać pojazd podczas korzystania z Key'N Go. Jeśli jednak masz jakieś pytania lub napotykasz jakiekolwiek problemy, członek personelu jest zawsze dostępny do pomocy. Ponadto, jeśli będziesz potrzebować dodatkowego sprzętu lub produktów, skontaktuj się z personelem, który poradzi i pomoże we wszystkim, czego potrzebujesz.

  ✔ Bezpieczeństwo przede wszystkim

  Twoje bezpieczeństwo online jest naszym najwyższym priorytetem podczas wynajmu. Proces sprawdzania poprawności dokumentów w trybie online jest bezpieczny i łatwy w użyciu - eliminując potrzebę udawania się do biura. Po pierwszej rejestracji musisz sfotografować prawo jazdy i dokumentację uzupełniającą dane. Następnie informacje są bezpiecznie zapisywane do przyszłych odbiorów, eliminując potrzebę powtarzania tego procesu. Ten nowy sposób przetwarzania rezerwacji zapewnia szybszą realizację zleceń i ogólnie znacznie lepsze doświadczenie przy wynajmie samochodu.


  Pytania i odpowiedzi


  Co jeśli nie uda mi się zdigitalizować mojej dokumentacji?

  Musisz się wstępnie zarejestrować, kopiując poniższy link do smartfona przed przyjazdem. Jeśli nie możesz zdigitalizować swoich dokumentów lub jakość jest niska, udaj się do biura, aby ręcznie zweryfikować swoją tożsamość i dokumenty.

   

  Wystąpił błąd podczas procesu digitalizacji. Czy moja rezerwacja jest nadal ważna?

  Tak, rezerwacja pozostaje ważna. Jeśli podczas próby digitalizacji dokumentów wystąpi błąd, udaj się do biura dostawcy, aby dokończyć proces ręcznie.

   

  Czy członek personelu jest dostępny podczas odbioru z Key'N Go?

  Ten proces ma na celu jak najszybsze i możliwie najmniejsze wysiłki na drodze. Jedną z korzyści jest to, że nie trzeba przychodzić do biura i czekać w kolejce. Jeśli jednak potrzebujesz porozmawiać z kimś, masz pytania lub potrzebujesz pomocy, członek personelu jest zawsze dostępny.

   

  Co obejmuje usługa Key'N Go?

  Będąc naszym najbardziej kompletnym pakietem, usługa Key'N Go obejmuje:

  • Brak udziału własnego
  • W pełni kompleksowe zabezpieczenie Super Relax
  • Pomoc drogową
  • Pełny zbiornik paliwa
  • Bez drobnego druku lub niespodzianek.
   

  Jakie gałęzie zapewniają usługę Key'N Go?

  Następujące biura zapewniają naszą usługę Key'N Go:

  • Francja - Paryż Charles De Gaulle, Tuluza, Nicea, Bordeaux i Lyon
  • Włochy - Milan Bérgamo i Rzym Fiumicino
  • Hiszpania - Barcelona, Madryt, Majorka, Południowa Teneryfa, Północna Teneryfa, Lanzarote, Las Palmas, Alicante, Malaga i Barcelona Sants
  • Portugalia - Faro, Porto i Lizbona.

  Usługa Key'N Go jest obecnie rozszerzana na inne globalne biura dlatego zalecamy skontaktowanie się z naszymi agentami rezerwacji w celu uzyskania najnowszych aktualizacji lokalizacji.

   

  Gdzie znajdują się maszyny z odbiorem kluczy Key'N Go?

  Potwierdzenie rezerwacji określi dokładną lokalizację urządzenia Key'N Go. Jeśli jednak napotkasz jakieś trudności, udaj się do biura wypożyczalni, gdzie członek personelu wskaże Ci właściwy kierunek.

   

  Gdzie mogę znaleźć samochód, gdy mam klucze?

  Ekran na maszynie wydającej klucze Key'N Go wskaże lokalizację Twojego wynajętego samochodu. Wydruk streszczenia umowy z maszyny wskaże również lokalizację pojazdu.

   

  Do kogo zwracam klucze po dostarczeniu?

  Wskazane jest przekazanie kluczyków samochodowych do pojemników na klucze znajdujące się poza biurami parkingowymi.