Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z ENTERPRISE

  • 9.9
  • 9.9
  • 9.4
  • 9.9
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  May 16
  Zostałem obsłużony perfekcyjnie.
  December 08
  Wszystko perfekcyjnie
  November 18
  BARDZO DOBRY PROCES PRZYJEJCIA I ZWROTU SAMOCHODU; SZYBKI, SPRAWNY, PRZYJEMNA OBSLUGA
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Enterprise w niskich cenach

  Wypożyczalnia samochodów Enterprise - Auto Europe

  Enterprise Holdings jest spółką macierzystą Enterprise, jednej z największych wypożyczalni samochodów w Ameryce Północnej. Jest także właścicielem marek wypożyczalni Alamo i National. Dzięki silnej obecności w USA firma posiada ponad 6000 dodatkowych lokalizacji wynajmu samochodów na całym świecie, dzięki czemu klienci mają niespotykany wybór punktów zbiórki. Wybierając wypożyczalnię samochodów Enterprise, będziesz w bezpiecznych rękach dzięki doskonałym pojazdom i sprawnej obsłudze klienta.

  Auto Europe od ponad 60 lat utrzymuje wyjątkową współpracę z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi dostawcami samochodów. Oprócz wynajmu samochodu oferujemy również wynajem samochodów kempingowych oraz wynajem luksusowych samochodów - wszystko to opiera się na naszej doskonałej obsłudze klienta. Enterprise i Auto Europe są partnerami od wielu lat - pozwalając na świetne okazje i oferty specjalne. Skontaktuj się z jednym z naszych agentów rezerwacji, aby już dziś znaleźć idealny wynajem samochodu.

  Przekonaj się, jakie środki bezpieczeństwa stosuje wypożyczalnia samochodów Enterprise podczas koronawirusa i rezerwuj z pewnością.

  Wynajem samochodów z Enterprise

  Firma szczyci się wyjątkowym etosem obsługi klienta. Sprawienie, by klient stał się centralną częścią wypożyczalni samochodów Enterprise, oznacza, że firma została wielokrotnie doceniona za zaangażowanie w doskonałą ogólną usługę wynajmu samochodów. Enterprise utrzymuje ten wysoki poziom usług dzięki wdrożonym ankietom „Indeks jakości usług dla przedsiębiorstw”. Ankieta wysyłana do poprzednich klientów zachęca do oceny ich najnowszych doświadczeń.

  Enterprise Holdings często stosuje innowacyjne podejście do pojazdów przyjaznych dla środowiska i jako taki był pierwszą firmą wynajmującą samochody, która dostarczyła samochody elektryczne w USA. Pojazdy dla przedsiębiorstw są nowoczesne, energooszczędne i posiadają oceny ekologiczne - zwłaszcza ich hybrydowa i elektryczna flota. W szczególności pojazdy elektryczne pomogły pokoleniu klientów przyzwyczaić się do korzystania z tego rodzaju technologii i promować ich stosowanie w porównaniu z tradycyjnymi pojazdami napędzanymi benzyną.

  Organizacja stała się również głównym uczestnikiem zachęt dla społeczności lokalnych i krajowych. Przeznaczając przez wiele lat ponad 180 milionów funtów na cele charytatywne, które koncentrują się na środowisku, edukacji i przynoszą korzyści społeczności jako całości. Enterprise Holdings zainwestował miliony w rozwój paliw odnawialnych i wspieranie inicjatyw środowiskowych, takich jak sadzenie drzew. Oprócz funduszy pracownicy firmy poświęcają również czas na organizację zbiórek pieniędzy i wolontariatu.

  Wyjątkowe doświadczenie z Enterprise

  Rezerwacja samochodów z Enterprise jest prosta. Najłatwiejszym i najwygodniejszym sposobem jest skorzystanie z naszej strony internetowej. W trzech prostych krokach możesz porównać pojazdy, dostawców i oferty. Dzięki tysiącom lokalizacji do wyboru z pewnością znajdziesz najwygodniejszą lokalizację odbioru dla Twojej podróży. Nasz system rezerwacji umożliwia także porównywanie najnowszych ofert i dodawanie wszelkich dodatkowych opcji, takich jak dziecięcy fotelik samochodowy lub urządzenie nawigacyjne GPS.

  Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz otrzymać pomoc podczas proces rezerwacji, skontaktuj się z jednym z naszych agentów rezerwacji przez telefon. Nasz wyszkolony, oddany personel jest do dyspozycji, aby pomóc Ci zrealizować potrzeby związane z wynajmem samochodu na wycieczki, aby odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania. Skontaktuj się z Auto Europe już dziś, a my znajdziemy odpowiednią wypożyczalnię samochodów dla twojego budżetu.