Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KATEGORIA KABRIOLET
  AUTO EUROPE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia kabrioletów na świecie

  Wynajem kabrioletów w Auto Europe

  Auto Europe oferuje wynajem samochodów w ponad 24 000 lokalizacji całego świata w ponad 180 krajach. Jedną z najbardziej preferowanych kategoii wśród naszych klientów są kabriolety. Planujesz wyjazd do Florydy w USA? Wynajmij kabriolet w Miami i zwiedź piękne wybrzeże Ameryki! Jadąc kabrioletem poczujesz wolność i ciepłe bryzy powietrza.

  Wynajem kabrioletów w Auto Europe

  Jest wiele dobrych powodów, aby skorzystać z wypożyczalni kabrioletów w Auto Europe. Nasi partnerzy posiadają swoją flotę na każdym kontynencie całego świata i oferują najnowsze modele samochodów na każdą kieszeń. Od Fiata 500 do Ferrari 458 Spider - u nas klient znajdzie samochód marzeń.

  Swoboda
  Żaden inny samochód nie daje uczucia swobody jak kabriolet. Bez względu na to, gdzie podróżujesz - czy po bezgranicznych Stanach Zjednoczonych, czy po krętych ulicach okolicy jeziora Cromo, w kabriolecie poznasz wolność i zupełny komfort. Przekonaj się, jak wspaniałe mogą być Twoje wakacje z wymarzonym kabrioletem z Auto Europe!

  Komfort
  Obojętne czy jesteś singlem, czy podróżujesz z partnerem albo z rodziną, modele kabrioletów w Auto Europe zapewniają komfort i bezpieczeństwo wszystkim pasażerom podróży.

  Koszt
  Jeśli chcesz wypożyczyć kabriolet w popularnych miejscowościach turystycznych, uwzględnij wyższą cenę w porównaniu do standardowego samochodu osobowego. Mimo większych kosztów docenisz kabriolet, gdy będziesz jechać wzdłuż nadmorskiego wybrzeża i będziesz czuć ciepły przyjemny wiatr i padające promyki słońca na twarz.

  Modele kabrioletów

  Nasze partnerskie wypożyczalnie posiadają w swojej flocie różne modele samochodów; od małego kabrioletu Smart Fortwo do luksusowego Ferrari, tak że każdy turysta i kierowca znajdzie dla siebie wspaniałe auto na podróż. Do najchętniej wynajmowanych marek przez naszych klientów należy Chrysler Serbing i Ford Mustang w San Francisco. Wypełnij formularz rezerwacji na naszej stronie internetowej i sprawdź dostępność kabrioletów.

  Możliwości wynajmu kabrioletów

  Za pośrednictwem Auto Europe wynajem kabrioletów możliwy jest we wszystkich znanych kierunkach turystycznych całego świata. Obojętnie, czy chcesz odebrać kabriolet po przylocie bezpośrednio na lotnisku, w centrum miasta, czy na dworcu, z nami masz wiele możliwości. Na życzenie klienta zorganizujemy także dostarczenie kabrioletu do hotelu.

  Jak można wynająć kabriolet?

  Pierwszym krokiem jest wypełnienie naszego formularza rezerwacji, potem możesz sprawdzić dostępność modeli w wybranym miejscu podróży. Niekiedy kabriolety są na tzw. „zapytanie”, co oznacza, że Auto Europe musi otrzymać potwierdzenie samochodu ze strony lokalnej wypożyczalni. Masz pytania lub potrzebujesz doradztwa? Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem infolinii 222 639 537.

  Popularne modele kabrioletów

  Poniżej znajduje się wybór niektórych z najpopularniejszych modeli wypożyczalnych kabrioletów w naszej flocie.

  Audi A3 Convertible wynajem samochodów BMW 2 Series Convertible wynajem samochodów Chrysler 200 Convertible wynajem samochodów
  Audi A3 Convertible BMW 2 Series Convertible Chrysler 200 Convertible
  Fiat 500 Convertible wynajem samochodów Ford Mustang Convertible wynajem samochodów Mazda Miata Convertible wynajem samochodów
  Fiat 500 Convertible Ford Mustang Convertible Mazda Miata Convertible
  Mercedes C Class Convertible wynajem samochodów Mini Cooper Cabrio wynajem samochodów Range Rover Evoque Convertible wynajem samochodów
  Mercedes C Class Convertible Mini Cooper Cabrio Range Rover Evoque Convertible
  VW Beetle Convertible wynajem samochodów Chevrolet Camaro Convertible wynajem samochodów Fiat 124 Spider Convertible wynajem samochodów
  VW Beetle Convertible Chevrolet Camaro Convertible Fiat 124 Spider Convertible

  Informacje o wypożyczalni i kategoriach samochodów

  Mini Economy Kompaktowa
  Średnia Rodzinna SUV
  Van Luksusowa