Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z AVIS

  • 9.8
  • 9.9
  • 9.6
  • 9.9
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  August 23
  Sprawnie i szybko
  June 26
  Doskonała i szybka obsługa.
  June 02
  Panowie bardzo mili
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Avis w niskich cenach

  Wypożyczalnia samochodów Avis - Auto Europe

  Jako jedna z najbardziej znanych i zaufanych marek wynajmu samochodów na świecie, Avis ma sieć obejmującą ponad 165 krajów. Tworząc część Avis Budget Group, ma za sobą innowacyjne podejście do wynajmu samochodów i wysoką pozycję w skali lojalności klientów. Wraz z markami Avis i Budget firma jest również właścicielem marki Zipcar. Razem mają bezprecedensowy zasięg w Europie, Ameryce Północnej i Australii. Wypożyczalnia samochodów Avis to gwarancja na wyjątkowe doświadczenie z każdym wynajmem samochodu.

  Jako zany na świecie pośrednik, Auto Europe ma ponad 60-letnie doświadczenie w branży wynajmu samochodów. Nawiązanie współpracy z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi dostawcami pozwala nam przedstawiać klientom wspaniałe oferty z szerokiej gamy dostępnych pojazdów. Oprócz wynajmu samochodów jesteśmy w stanie zapewnić wynajem luksusowych samochodów, wynajem samochodów kempingowych i usługę transferu. Skontaktuj się z jednym z naszych agentów rezerwacji i znajdź idealną ofertę wynajmu samochodów. Współpracujemy z Avis jako partnerem od wielu lat i jesteśmy przekonani o ich zdolności do zapewnienia każdemu klientowi doskonałej obsługi.

  Sprawdź jakie środki bezpieczeństwa podejmuje wypożyczalnia samochodów Avis podczas COVID-19 na naszej stronie z najnowszymi informacjami na ten temat.

  Wynajem samochodów z Avis

  Tradycyjnie koncentrując się na rynku podróży służbowych, Avis Budget Group ma siedzibę w Parsippany, New Jersey, USA. Działa przede wszystkim w Ameryce Północnej, Europie i Australii, ale świadczy usługi wynajmu samochodów przez licencjobiorców w innych lokalizacjach na całym świecie. Biura można znaleźć w wielu głównych węzłach międzynarodowych portów lotniczych oraz w niektórych obszarach położonych w centrum miast - które koncentrują się na podróżnikach rekreacyjnych. Wypożyczalnia samochodów Avis dąży do zapewnienia wysokiej jakości we wszystkim, co robi. To poświęcenie umieściło go wśród najlepszych światowych marek wynajmu samochodów, szczególnie pod względem zadowolenia klientów. Jednym głównych celów Avis jest zapewnienie równych szans firmom prowadzonym przez kobiety i mniejszości w łańcuchu dostaw. Flota Avis jest nowoczesna i paliwooszczędna - co zapewnia oszczędności klientom w zakresie kosztów tankowania. Wiele pojazdów ma mniej niż sześć miesięcy użytkowania.

  Ponadto Avis oferuje pojazdy przyjazne dla środowiska, takie jak hybrydy Eco-Rides i pojazdy klasy SmartWay. W 2013 r. około dwie trzecie floty Avis miało wydajność paliwową 10 litrów na 100 km, a cała flota Avis była certyfikowana przez SmartWay. Jako korporacja Avis wspiera wiele wartościowych celów w całych Stanach Zjednoczonych. Na przykład firma zapewnia wsparcie kadrowe i wsparcie finansowe Fundacji Make-A-Wish. Ta fundacja ma na celu spełnienie życzeń dzieci z chorobami zagrażającymi życiu. Inny zachęcający motyw to pracownicy wraz z lojalnymi klientami, którzy często łączą siły, aby zebrać pieniądze dla Amerykańskiego Czerwonego Krzyża.

  Wyjątkowe doświadczenie z Avis

  Znalezienie samochodu z Avis nie mogłoby być łatwiejsze i prostsze. Możesz zadzwonić do jednego z naszych doświadczonych agentów rezerwacji lub w trzech prostych krokach dokonać rezerwacji na naszej stronie internetowej. Dzięki naszej przeglądarce możesz łatwo porównać oferty w różnych lokalizacjach na całym świecie, od głównych lotnisk i węzłów kolejowych po obszary śródmiejskie. Po znalezieniu odpowiedniej oferty, z która będzie pasować do Twoich planów podróży, możesz dodać dowolne dodatkowe wyposażenie do rezerwacji - na przykład fotelik dziecięcy lub urządzenie GPS.

  Niezależnie od tego, czy następne wakacje są we Włoszech, w Chile, czy w Nowym Jorku, niech wynajem samochodów z Avis zapewni Ci wszystkie potrzeby związane z kolejnym wyjazdem. Dzięki niskim cenom wynajmu, dostępnym dla wszystkich budżetów, doskonałej obsłudze klienta i nowoczesnej flocie, Avis powinien znaleźć się także na Twojej na liście ulubionych dostawców. Skontaktuj się z Auto Europe już dziś i pozwól jednemu z naszych agentów poprowadzić Cię przez proces rezerwacji.