Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KATEGORIE SAMOCHODÓW

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Kategorie samochodów w Auto Europe

  Auto Europe oferuje duży wybór kategorii samochodów na wynajem w ponad 180 krajach całego świata. Bez względu na to, czy jesteś singlem, czy podróżujesz we dwójkę - samochód kategorii mini lub economy jest idealnym sposobem przemieszczania się w kraju, gdzie zamierzasz spędzić wymarzony urlop. Niewielkie wymiary i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że te dwie klasy przeznaczone są szczególnie do jazdy miejskiej. Jeżeli wybierasz się w podróż z grupą przyjaciół, bądź z rodziną i dziećmi samochód klasy średniej albo van z dużą pojemnością bagażnika będzie właściwym modelem.

  Poniżej znajdziesz przegląd najpopularniejszych kategorii i modeli samochodów wśród klientów Auto Europe. Kliknij na poniższe klasy samochodów i dowiedz się więcej o szczegółach samochodów.

  Kategoria mini

  Samochód mini należy do najmniejszej kategorii samochodów w ofercie Auto Europe. Pojazdy tej grupy cechują małe wymiary i oszczędne zużycie paliwa, choć modele wyposażone są w dość mocne silniki. Mini to idealna kategoria samochodu na wyjazd w weekend lub krótką wycieczkę krajoznawczą po mieście dla 2-4 osób z niewielką ilością bagażu.

  Więcej informacji o samochodach kategorii mini

  Kategoria economy

  Mały, praktyczny i ekonomiczny to model zaliczany do klasy economy. Jest to najlepszy samochód na krótką podróż dla dwóch osób z niewielką ilością bagażu. Wymiary pojazdu ekonomicznego pozwalają także na komfortowe poruszanie się po mieście, dojazd do restauracji lub z hotelu do plaży dla maksymalnie 4 osób. 

  Więcej informacji o samochodach kategorii economy

  Kategoria kompaktowa

  Samochód kategorii kompaktowej zachwyca klientów swoim oszczędnym zużyciem paliwa i większą przestrzennością w porównaniu do samochodu klasy economy. Średnie wymiary auta kompaktowego oferują miejsce w bagażniku nawet do 3 małych lub średnich walizek albo torb podróżnych.

  Więcej informacji o samochodach kategorii kompaktowej

  Kategoria średnia

  Podróżujący ceniący sobie komfort i jednocześnie oszczędność budżetu na wynajem znajdą z pewnością w klasie średniej odpowiedni samochód na urlop. Modele kategorii średniej zapewniają komfortowe warunki podróżowania nawet na dłuższych odcinkach tras i oferują miejsce aż do 4 średnich walizek.

  Więcej informacji o samochodach kategorii średniej

  Kategoria rodzinna

  Duże i komfortowo wyposażone samochody klasy rodzinnej są dobrym wyborem nie tylko dla rodzin, ale także jako reprezentacyjne auto na spotkanie biznesowe. W modelach kategorii rodzinnej można swobodnie przewieźć nawet kilka walizek.

  Więcej informacji o samochodach kategorii rodzinnej

  Kategoria luksusowa

  Samochody luksusowe w Auto Europe gwarantują zarówno każdemu kierowcy, jak i pasażerom wysoki komfort i najwyższy poziom wyposażenia. Różne marki samochodów sportowych i pojazdów premium posiadają często najlepsze silniki i stworzone są do jazdy o wysokiej prędkości.

  Więcej informacji o samochodach kategorii luksusowej

  Kabriolety

  W ofercie Auto Europe klienci mają do wyboru świetne kabriolety. W tej kategorii można wynająć samochód ze składanym miękkim bądź twardym dachem albo zupełnie bez dachu. Lubisz jazdę na świeżym powietrzu? Wypożycz kabriolet i poczuj rozwiewający włosy wiatr podczas jazdy.

  Więcej informacji o kabrioletach

  Kategoria SUV

  Duże, bezpieczne i przestronne samochody należą do kategorii SUV, często przypominające swoim kształtem auta terenowe. Samochód klasy SUV jest idealny, w przypadku, gdy planujesz urlop zimowy i będziesz jeździć po zaśnieżonych trasach lub jeśli zamierzasz podróżować po trudnych terenach.

  Więcej informacji o kategorii SUV

  Kategoria van

  Chcesz wynająć obszerny samochód z dużym bagażnikiem? Najlepszym rozwiązaniem jest kategoria van. W tym segmencie znajdują się samochody, w którym może podróżować mała grupa osób lub rodzina z dużą ilością bagażu.

  Więcej informacji o kategorii van

  Jak możesz zarezerwować samochód w Auto Europe

  Szukasz dobrej możliwości wynajmu samochodu na urlop? Porównaj oferty renomowanych wypożyczalni na portalu Auto Europe i zrób rezerwację bezpośrednio w internecie. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem infolinii 222 639 537.