Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  PORADNIK OPCJI TANKOWANIA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Poradnik opcji tankowania w Auto Europe

  Auto Europe zapewnia klientom najlepszą jakość usług i profesjonalne doradztwo. Jednym z najważniejszych tamatów przed dokonaniem rezerwacji jest opcja tankowania samochodu. Na tej stronie znajdziesz objaśnienie dwóch podstawowych opcji: pełny - pusty i pełny - pełny. Informacja o opcji tankowania wyświetla się także pod ceną danej oferty wynajmu. Na podstawie każdej z dwóch możliwości można również filtrować wyniki wyszukiwania i sprawdzić ich dostępność. Filtr opcji tankowania znajduje się po lewej stronie monitora przy opcjach wyszukiwania.

  Odbiór z pełnym bakiem - zwrot z pustym bakiem

  Wybierając tą opcję klient otrzymuje samochód z pełnym bakiem paliwa, za które płaci przy odbiorze w wypożyczalni. Samochód należy zwrócić z pustym bakiem, ponieważ koszt za niewykorzystane paliwo nie będzie zwrócony. Ta opcja jest korzystna, jeśli decydujesz się na dłuższy okres wynajmu lub wiesz, że będziesz dużo podróżować samochodem i w dniu zwrotu nie będziesz mieć wystarczająco czasu na zajechanie do stacji paliw, aby zatankować samochód. O czym warto pamiętać: cena za paliwo, jaką opłacasz w wypożyczalni przy odbiorze, jest zazwyczaj wyższa niż na stacji paliw. Dodatkowo naliczana jest również opłata za serwis tankowania. Niektóre wypożyczalnie zwracają koszt niewykorzystanego paliwa przy wynajmie nie dłuższym niż 3 dni. Dlatego też warto jest sprawdzić szczegóły regulaminu wynajmu lokalnej wypożyczalni, które znajdziesz w rozdziale: ogólne warunki wynajmu, umieszczone przy każdej wyświetlonej ofercie.

  Odbiór z pełnym bakiem - zwrot z pustym bakiem

  Odbiór z pełnym bakiem - zwrot z pełnym bakiem

  Jest to najbardziej popularna opcja w gronie naszych klientów. Auto odbierane jest z pełnym bakiem paliwa i należy je zwrócić w pełni zatankowane. W przypadku, gdy auto zostanie zwrócone z niepełnym bakiem paliwa, wypożyczalnia obciąża klienta kosztem pełnego baku paliwa. Cena paliwa w firmie wynajmującej jest z reguły wyższa niż na stacji paliw i dodatkowo naliczana jest opłata za serwis tankowania. Zaplanuj więcej czasu w dniu zwrotu samochodu, pojedź na stację paliw i zatankuj do pełna samochód, a unikniesz dodatkowych kosztów.

  Odbiór z pełnym bakiem - zwrot z pełnym bakie

  Jeżeli informacja pełny - pusty lub pełny - pełny nie wyświetla się w wybranej ofercie, szczegóły regulaminu tankownia znajdziesz w rozdziale: informacje o produkcie tuż pod ceną wynajmu.