Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU HEATHROW

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Heathrow w Londynie

  Auto Europe od lat dostarcza wysokiej jakości usługi wynajmu samochodów w konkurencyjnych cenach w ponad 24 000 lokalizacjach na całym świecie. Odbierz pojazd, jaki dostarczy Ci wypożyczalnia samochodów na lotnisku Heathrow i zacznij swoją podróż po Londynie, jak tylko opuścisz samolot! Wybieraj spośród szerokiej selekcji pojazdów online przed dokonaniem rezerwacji lub zadzwoń na numer +48 222 639 537 i porozmawiaj z jednym z naszych agentów. Auto Europe oferuje też znakomity wybór pojazdów luksusowych i sportowych, które możesz wybrać na podróże po Londynie.

  Wielka Brytania jest pełna przepięknych krajobrazów wartych odkrycia i doświadczenia. Jeśli szukasz inspiracji na następną wycieczkę, sprawdź nasze propozycje wycieczek jednodniowych do wspaniałych lokalizacji. Londyn, jako stolica kraju, to wielokulturowa metropolia, oraz międzynarodowy węzeł finansowy, sztuki, i kultury. Miasto przyciąga miliony turystów rocznie. Odkrywaj Londyn w swoim własnym tempie i wykorzystaj w pełni swój pobyt w tym fascynującym mieście. Jeśli chcesz zobaczyć opinie o wypożyczalni samochodów w Londynie, odwiedź naszą stronę z recenzjami klientów Auto Europe.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko Heathrow w Londynie to najbardziej ruchliwy port lotniczy w Europie i drugi na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerów. Lotnisko znajduje się 22 kilometry na zachód od centrum Londynu. Co roku obsługuje on ponad 70 milion pasażerów. Heathrow składa się z pięciu terminali i obsługiwane jest przez 90 linii lotniczych. Na lotnisku British Airways ma swój główny węzeł komunikacyjny, natomiast Virgin Atlantic ma swój drugorzędny węzeł komunikacyjny.

  Lotnisko Heathrow (LHR)
  Oficjalna nazwa: Lotnisko London Heathrow
  Adres: Greater London TW6 1AP, Wielka Brytania
  Telefon: +44 844 335 1801
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Lotnisko obsługuje ponad 90 linii lotniczych oferujących połączenia do miejsc docelowych na całym świecie.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Heathrow

  Każdy budynek terminalowy ma miejsce przeznaczone na stanowiska dla wypożyczalni samochodów. Terminal 2: poziom 1 w hali przylotów i odlotów, Terminal 3: poziom 0 - hala przylotów i punkt odprawy, Terminal 4: poziom 0 w hali przylotów i Terminal 5: poziom 0 - w hali przylotów. Wszystkie większe wypożyczalnie oferują swoje usługi na lotnisku Heathrow. Zalecamy zawsze sprawdzić, na jaki terminal przylatujesz, aby wiedzieć, skąd masz odebrać wynajęty pojazd. Decydując się na wynajem samochodu z lotniska Heathrow upewnij się, że masz sprawdzone wszelkie usterki i uszkodzenia na samochodzie, aby zaznaczyć je w raporcie, jako dowód, że nie zostały one spowodowane przez Ciebie.

  Jeżeli Twój lot się opóźni, zawsze skontaktuj się ze swoim dostawcą, numer do wypożyczalni zawsze jest podany na voucherze, jaki otrzymasz od Auto Europe. Zwracając wynajęty samochód, upewnij się, że zwracasz go z odpowiednią ilością paliwa, w zależności od tego, jaka polityka paliwowa dotyczy Twojego wynajmu. Co więcej, sprawdź też dokładnie godziny otwarcia biura wypożyczalni, aby zjawić się na czas z odbiorem i zwrotem pojazdu.

  Sixt na lotnisku Heathrow Sixt na lotnisku Heathrow
  Great South West Road,
  Londyn, Anglia, TW14 0PR
  +44 (0) 844 576 0239
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 05:00 - 23:59
  Europcar na lotnisku Heathrow Europcar na lotnisku Heathrow
  Northern Perimeter Road West,
  Londyn, Anglia, TW6 2QE
  +44 (0) 371 384 3410
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 12:00 - 23:59
  Budget na lotnisku Heathrow Budget na lotnisku Heathrow
  Northrop Rd,
  Londyn, Anglia, TW6 2QA
  +44 (0) 344 544 4600
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 06:00 - 23:59
  Hertz na lotnisku Heathrow Hertz na lotnisku Heathrow
  Northern Perimeter Road West,
  Londyn, Anglia, TW6 2QD
  +44 (0) 843 309 3009
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 06:0 - 23:59

  Terminale

  Obecnie na lotnisku jest pięć terminali pasażerskich (Terminale 1, 2, 3, 4, i 5). Terminal 1 został włączony w Terminal 2, który przeznaczony jest dla członków Star Alliance, Aer Lingus, Eurowings, Flybe i Icelandair. Terminal 3 is przeznaczony jest do lotów długodystansowych do Stanów Zjednoczonych, Azji i miejsc docelowych na Dalekim Wschodzie. Terminal 4 obsługuje loty do Azji i północnej Afryki, z kilkoma połączeniami do Europy. Terminal 5 to główny węzeł komunikacyjny dla British Airways, Iberia i Iberia Express. Heathrow Express oferuje połączenia pomiędzy wszystkimi terminalami oraz centrum Londynu.

  Usługi na lotnisku

  Jako że lotnisko Heathrow jest najbardziej ruchliwym portem lotniczym w Europie, oferuje nie tylko bardzo szeroki zakres udogodnień i usług, ale też fantastyczne jedzenie i sklepy. Opcje i usługi różnią się w zależności od terminalu, jednak poziom tych usług wszędzie jest taki sam. Darmowe Wi-Fi jest dostępne na każdym terminalu przez cały czas Twojego pobytu na lotnisku Heathrow. Usługi finansowe, jak bankomaty, można znaleźć w różnych miejscach, rozmieszczone po całym lotnisku.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Heathrow

  Na lotnisko Heathrow można się dostać na wiele sposobów, takich jak koleją, metrem, czy autobusem. Heathrow Express to usługi kolejowe, które oferują najszybszy sposób na przedostanie się do centrum Londynu, a przejazd do London Paddington trwa około 15 minut. Lotnisko obsługiwane jest też przez linię metra Piccadilly Line. Łącznie na lotnisku znajdują się trzy stacje metra, jedna obsługująca Terminal 2 i 3, a pozostałe dwie stacje są na Terminalu 4 i 5. Przejazd podziemną koleją jest zdecydowanie najtańszy, a czas przejazdu to około jedna godzina. Autobusy i taksówki też są dostępne z lotniska, jednak ten rodzaj transportu jest jednak zdecydowanie najdroższy, a przejazd zajmuje więcej czasu. Większość punktów środków transportu można znaleźć na parterze na wszystkich terminalach. Ze wszystkich tych opcji najlepszą jest jednak wypożyczalnia samochodów na lotnisku Heathrow.

  Porady parkingowe

  Na i wokół lotniska dostępnych jest około 18,000 miejsc parkingowych. Najlepszą opcją jest zarezerwowanie miejsca z góry. Ceny za postój różnią się w zależności od parkingu, garażu i odległości od terminalu. Jeśli odbierasz samochód z lotniska Heathrow i zamierzasz dostać się do centrum Londynu, dobrze jest zaplanować sobie trasę z wyprzedzeniem, ponieważ znalezienie wolnego miejsca parkingowego w mieście może być trudne. Warto też pamiętać o strefach, w których pobierana jest opłata za emisję, ponieważ bardzo ważne jest, by opłacić wymagany koszt za przejazd na czas. Dowiedz się więcej o zasadach ruchu drogowego w Londynie na naszej stronie.

  Parkowanie na ulicach w Londynie dozwolone jest od poniedziałku do soboty od 8:40 do 18:30, a przy każdym parkingu są odpowiednie znaki z dodatkowymi informacjami. W strefach, gdzie używany jest system płatniczy, bilety muszą zostać zakupione z góry i wystawione za przednią szybą pojazdu. W Londynie dostępnych jest wiele parkingów, które można rozpoznać dzięki niebieskim znakom z białą literą 'P'. Łącznie w mieście jest około 100 parkingów narodowych, razem z parkingami Q-Park, które oferują zniżki, jeśli zarezerwujesz miejsce z góry.

  Przydatne linki

  Lotnisko Heathrow