Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KATEGORIA RODZINNA
  AUTO EUROPE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Kategoria rodzinna w Auto Europe

  Wypożyczalnia samochodów kategorii średniejSamochód kategorii rodzinnej ze względu na wielkość jest idealnym modelem na podróż dla pięciu osób. Typowym przykładem tego segmentu pojazdów jest Merceds-Benz klasy C. W aucie może podróżować niewielka grupa osób, a w bagażniku pomieści się kilka walizek.

  Co warto jest wiedzieć o klasie rodzinnej?

  Auto Europe oferuje wiele możliwości wynajmu samochodów klasy rodzinnej. Poprzez naszą kooperację z międzynarodowymi wypożyczalniami samochodów staramy się zagwarantować klientom mobilność w popularnych miejscach wypoczynkowych dookoła całego globu. Porównaj ceny różnych wypożyczalni na naszej stronie i zarezerwuj samochód na urlop dla całej rodziny. Samochody rodzinne są chętnie wynajmowane w Szwajcarii, Austrii i Niemczech. Nie masz pomysłu, gdzie możesz spędzić wakacje z dziećmi? Wynajmij samochód rodzinny w Krakowie i zwiedź południe kraju i wybierz się na wędrówkę w polskie góry!

  Historia kategorii rodzinnej

  Określenie „full-size” (ang.) użyto po raz pierwszy przez amerykańskich producentów samochodów jak Ford Focus, General Motors i Chrysler w celach marketingowych, aby odróżnić mniejsze modele klasy kompaktowej i średniej oraz ich wyposażenie od większych pojazdów rodzinnych. Oficjalna nazwa „large car” (ang.) oznacza duży samochód. W Auto Europie odpowiednikiem „full-size” jest kategoria rodzinna.

  Zalety i wady samochodu klasy rodzinnej

  Przy wyborze samochodu na wynajem ważną rolę odgrywa często to, jakim samochodem podróżujesz prywatnie. Jeśli jeździsz małym samochodem, uwzględnij to, jak będziesz dokonywać rezerwacji samochodu klasy rodzinnej. Prowadząc większy samochód, należy szczególnie na początku jazdy, przyzwyczaić się do jego wielkości. Cena za wynajem samochodu rodzinnego jest wyższa niż samochodu mini. Jednak jeśli cenisz sobie komfort i potrzebujesz dużo miejsca w samochodzie, warto jest zainwestować więcej budżetu, ale za to podróż będzie wygodniejsza i przyjemniejsza.

  Skórzana tapicerka, szyberdach, system audio są standardowym wyposażeniem samochodów kategorii rodzinnej. Ze względu na rozmiar, wagę i szeroki rozstaw osi samochód kl. rodzinnej radzi sobie dobrze nawet na wyboistych trasach.

  Samochody kategorii rodzinnej

  Auto Europe oferuje różne typy samochodów grupy rodzinnej, m.in. limuzyny, coupés, vany i SUV.

  Przykładowo Audi A4 charakteryzuje wspaniały design. Auto oferuje wystarczająco dużo miejsca dla pięciu pasażerów. Mercedes SLK jest natomiast świetnym autem na urlop we dwójkę i wyróżnia się niskim zużyciem paliwa w porównaniu do innych modeli kategorii rodzinnej.

  Szukasz samochodu na wynajem dla pięciu osób? Renault Espace z jego przestrzennym wnętrzem jest odpowiednim samochodem. Ten francuski van pozwala na podróż nawet siedmioosobowej grupie. Chcesz wyjechać ze znajomymi w góry i zwiedzić przy okazji ciekawe miasta? Wynajmij samochód rodzinny np. w Innsbruck, Zurychu lub Garmisch-Partenkirchen.

  Klasa rodzinna to dobry wybór

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie internetowej Auto Europe i znajdź najlepszy dla Ciebie samochód na urlop. Nie możesz się zdecydować, jaką wybrać kategorię? Zadzwoń do nas pod numer naszej infolinii: 222 639 537, a my pomożemy Ci w wyborze!

  Popularne modele rodzinne

  Poniżej znajduje się wybór niektórych z najpopularniejszych modeli wypożyczalnych samochodów rodzinnych w naszej flocie.

  Alfa Romeo Giulia wynajem samochodów Audi A4 Estate wynajem samochodów BMW 2 Series wynajem samochodów
  Alfa Romeo Giulia Audi A4 Estate BMW 2 Series
  BMW 3 Series wynajem samochodów Citroen C4 Space Tourer wynajem samochodów Mercedes C Class wynajem samochodów
  BMW 3 Series Citroen C4 Space Tourer Mercedes C Class
  Mercedes C Class Estate wynajem samochodów Renault Espace wynajem samochodów Skoda Superbwynajem samochodów
  Mercedes C Class Estate Renault Espace Skoda Superb
  Volvo S 60 wynajem samochodów Toyota Avensis Estate wynajem samochodów VW Passat Estate wynajem samochodów
  Volvo S60 Toyota Avensis Estate Volkswagen Passat Estate

  Informacje o wypożyczalni i kategoriach samochodów

  Mini Economy Kompaktowa
  Średnia SUV Van
  Luksusowa Kabriolety