Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z ALAMO

  • 9.9
  • 9.8
  • 9.7
  • 9.9
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  May 23
  Wszystko szybko i sprawnie. Auto czyste, dokładnie takie jakie rezerwowałem. Obsługa bardzo...
  September 03
  all ok
  April 13
  Szybko I latwo, bez dodatkowych kosztow. Rewelacyjna obsluga
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Alamo z Auto Europe

  Wypożyczalnia samochodów Alamo z Auto EuropeAlamo, należące do Enterprise Holdings, zapewnia wysokiej jakości pojazdy do wynajęcia po rozsądnych cenach. Zaangażowanie na rzecz klientów i jakość usług sprawiły, że Alamo stało się trzecią co do wielkości firmą wynajmu samochodów w Ameryce. Głównym obszarem zainteresowania Alamo jest sektor turystyczny i turystyczny, dzięki czemu rozwinął silne więzi z wieloma biurami podróży, organizatorami wycieczek i liniami lotniczymi. Pozwoliło to na ekspansję w USA, Meksyku, Ameryce Środkowej i Południowej, Europie, Afryce i Australii. Główna siedziba Alamo znajduje się w Clayton, Missouri.

  Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w wynajmie samochodów, Auto Europe jest pośrednikiem, który zapewnia bezkonkurencyjne ceny wynajmu samochodów w ponad 24 000 lokalizacjach na całym świecie. Oprócz doskonałej obsługi klienta oferujemy również wynajem samochodów luksusowych, usługę transferu i wynajem samochodów kempingowych. Wypożyczalnia samochodów Alamo, to nie tylko renomowany partner, który oferuje bezpieczny wybór i niezawodny pojazd, ale również gwarancja szanowanej marki z doskonałą obsługą klienta.

  Sprawdź jakie środki bezpieczeństwa podejmuje wypożyczalnia samochodów Alamo podczas COVID-19 na naszej stronie z najnowszymi informacjami na ten temat.

  Najniższe ceny wynajmu od Alamo

  Alamo stanowi część listy marek należących do Enterprise Holdings i jako taki gwarantuje wysoki standard usług. Firma przyjmuje wskaźnik jakości usług dla przedsiębiorstw Enterprise Service Quality Index, który umożliwia ocenę i oszacowanie każdego biura Alamo pod względem jakości, wydajności i zadowolenia klientów. Klienci są kontaktowani co miesiąc i proszeni o przekazanie opinii na temat swoich najnowszych doświadczeń z wypożyczalnią.

  Wypożyczalnia samochodów Alamo zawsze stara się być w czołówce pod względem rozwoju technologicznego i dlatego w 2005 r. firma uruchomiła pierwszą w branży usługę odprawy online. Ten innowacyjny system pozwala klientom wybrać żądany samochód, porównać niskie stawki i uzyskać łatwy dostęp do obsługi klienta Alamo.

  Firma zainwestowała znaczne środki w oszczędne pojazdy i badania nad paliwami odnawialnymi. Do tej pory około 35 milionów euro zostało przekazane na rzecz Enterprise Institute of Renewable Fuels i Donald Danforth Plant Science Centre, w nadziei, że pewnego dnia zostanie opracowane skuteczne biopaliwo do zasilania pojazdów. Enterprise Holdings przekazał również dotację w wysokości około 50 milionów euro na zastaw 50 milionów drzew za pośrednictwem amerykańskiej fundacji Forest Service and Arbor Day Foundation.

  Wynajem samochodów z Alamo

  W kilku prostych krokach możesz znaleźć idealny wynajem samochodów z Alamo za pośrednictwem naszego systemu rezerwacji. Tutaj możesz wybrać swój pojazd i porównać wszystkie dostępne oferty. Będziesz także mieć opcję zapoznania się z opiniami naszych poprzednich klientów i dowiedzieć się jakie było ich doświadczenie w kontaktach z Alamo. Kolejną świetną opcją jest możliwość dodawania kierowców, fotelików dziecięcych lub urządzeń GPS podczas dokonywania rezerwacji - czasami nawet są to bezpłatne dodatki.

  Jeśli chcesz poprawić swoje przyszłe wakacje, niezależnie od tego, czy jest to Hiszpania, Portugalia czy Wielka Brytania, Alamo ma idealne rozwiązanie dopasowane dla Twojego budżetu i potrzeb. Wystarczy zadzwonić do jednego z naszych agentów rezerwacji w Auto Europe lub skorzystać z naszego bezpiecznego systemu rezerwacji online, aby dokonać rezerwacji. Nasi agenci są pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć i bez problemu poprowadzą Cię przez cały proces wynajmowania samochodu.