Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W PRESTWICK

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Prestwick z Auto Europe

  Szkocja oferuje odwiedzającym niezapomniane wrażenia. Jak mówią Szkoci, to najpiękniejszy mały kraj na świecie („the most beautiful wee country in the world”). I nie mylą się w ocenie swojej ojczyzny. Szkocja nie tylko przywita cię pięknymi widokami gór, jezior i morza, a także zapewni rozrywkę intelektualną i nie zabraknie też czegoś dla ciała. Odważni mogą spróbować haggies, tradycyjnej szkockiej potrawy – przysmak z owczych podrobów wymieszanych z kaszanką, cebulą duszonych i zaszytych w owczym żołądku. Dla tych mniej odważnych polecamy shortbread, pyszne maślane ciasteczka, idealne na górskie wędrówki po Highlands.

  Podobnie jak w wielu krajach w Europie, w Szkocji jest lotnisko, które obsługują tanie linie lotnicze. Osoby podróżujące z Polski do Szkocji, mogą skorzystać z tanich przelotów na lotnisko w Prestwick. Jest ono oddalone o 46 kilometrów na zachód od centrum Glasgow i 130 kilometrów na zachód od Edynburga. Z lotniska do metropolii można dostać się bezpośrednim pociągiem lub autobusem. Najszybciej jednak jest skorzystać z usług jednej z wypożyczalni samochodów na lotnisku Prestwick i podróżować niezależnie od publicznych środków transportu.

  Auto Europe oferuje wynajem samochodów na lotnisku Prestwick w niskich cenach od najlepszych wypożyczalni. Na miejscu współpracujemy z takimi firmami jak Budget czy Avis. W naszej ofercie znajduje się duży wybór kategorii samochodów, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

  Informacje o wynajmie

  Zjednoczone Królestwo rządzi się własnymi prawami i ma specyficzne rozwiązania, takie jak podwójne krany na zimną i ciepłą wodę, gałki zamiast klamek lub, to, że ruch drogowy jest lewostronny. Podobnie wypożyczalnie w Wielkiej Brytanii mają nieco inne warunki wynajmu. Jedna wypożyczalnia może zażądać okazania ważnego paszportu, a druga poprosić o pokazanie biletu powrotnego. Dlatego też koniecznie zapoznaj się z warunkami wynajmu w wybranej wypożyczalni samochodów na lotnisku Prestwick. Pamiętaj również o zabraniu imiennej karty kredytowej głównego kierowcy (osoby na podanej na rezerwacji), tak aby móc złożyć depozyt za samochód. Jeśli potrzebujesz dodatkowe informacje lub masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 222 639 537. Czekamy na Twój telefon - doradzimy i pomożemy wybrać odpowiedni samochód na podróż po Szkocji!