Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  PRZEGLĄD FLOTY

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Informacje o flocie wypożyczalni samochodów z Auto Europe

  W Auto Europe zależy nam na oferowaniu niedrogiego wynajmu samochodów na całym świecie, a jednocześnie zaspokajaniu potrzeb naszych klientów na drodze. Dzięki długiej współpracy z globalnymi, regionalnymi, a nawet lokalnymi dostawcami wynajmu samochodów na całym świecie masz możliwość wyboru spośród 24 000 miejsc odbioru i 180 krajów wynajmu na całym świecie. Aby znaleźć idealny samochód na podróż, przygotowaliśmy przewodnik po naszej flocie zawierający obszerne informacje na temat kategorii i rodzaju pojazdu, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

  Poniżej znajdziesz przegląd kategorii wynajmu samochodów i przewodniki po flotach, aby przekonać się, jakie samochody są oferowane w danym kraju. Jeśli znajdziesz odpowiedni samochód dla siebie, możesz dokonać rezerwacji bezpośrednio na stronie danej floty. Jeśli masz pytania dotyczące informacji zawartych w naszych przewodnikach po wypożyczalniach samochodów, skontaktuj się z nami pod numerem +48222639537, a nasz agent rezerwacji pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

  Przewodnik po flocie według kraju

  Australia Austria Belgia
  Bułgaria Chorwacja Czechy
  Dania Finlandia Francja
  Grecja Hiszpania Holandia
  Irlandia Kanada Niemcy
  Norwegia Nowa Zelandia Polska
  Portugalia Republika Południowej Afryki Słowacja
  Szwajcaria Szwecja USA
  Wielka Brytania Włochy

  Opcje wyboru floty z Auto Europe

  Kategoria mini - Auto Europe

  Kategoria mini jest najmniejszą dostępną kategorią na wynajem, znaną z oszczędnego zużycia paliwa. Idealnie dostosowana do krótkich podróży lub wycieczek po mieście dla dwóch do czterech osób z niewielką ilością bagażu. Dowiedz się więcej tutaj.

  Kategoria economy - Auto Europe

  Małe, praktyczne i wydajne - takie są samochody w kategorii ekonomicznej. Dostosowane do krótkich lub średnich podróży dla dwóch osób z niewielką ilością bagażu. Również jako opcja dla czterech osób wybierających się na krótką wycieczkę. Dowiedz się więcej tutaj.

  Kategoria kompaktowa - Auto Europe

  Samochód kategorii kompaktowej cechuje się oszczędnym zużyciem paliwa i większą przestrzennością w porównaniu do kategorii ekonomicznej. Samochód kompaktowy pomieści do 3 małych, lub średnich walizek lub torb podróżnych. Dowiedz się więcej tutaj.

  Kategoria średnia - Auto Europe

  Podróżujący ceniący sobie komfort i jednocześnie oszczędność z pewnością znajdą w klasie średniej odpowiedni samochód na urlop. Modele kategorii średniej zapewniają komfortowe warunki podróżowania i oferują miejsce aż do 4 średnich walizek. Dowiedz się więcej tutaj.

  Kategoria rodzinna - Auto Europe

  Duże i komfortowo wyposażone samochody klasy rodzinnej są doskonałym wyborem na długie podróże. Modele kategorii rodzinnej swobodnie pomieszczą spore ilości walizek. Dowiedz się więcej tutaj.

  Kategoria luksusowa - Auto Europe

  Zarezerwuj jeden z naszych fantastycznych pojazdów w kategorii luksusowej i rozkoszuj się komfortową jazdą podczas wakacji. Duży wybór globalnych i lokalnych wypożyczalni da Ci możliwość wybrania idealnego samochodu premium na wynajem. Dowiedz się więcej tutaj.

  Kategoria SUV - Auto Europe

  Samochód kategorii SUV jest idealny, w przypadku, gdy planujesz urlop zimowy i będziesz jeździć po zaśnieżonych trasach lub jeśli zamierzasz podróżować po trudnych terenach. Dowiedz się więcej tutaj.

  Kategoria van - Auto Europe

  Chcesz wynająć obszerny samochód z dużym bagażnikiem? Najlepszym rozwiązaniem jest kategoria VAN. Znajdziesz tu samochody idealne dla większej grupy lub dla rodziny z dużą ilością bagażu! Dowiedz się więcej tutaj.

  Kategoria kabriolet - Auto Europe

  Lubisz jazdę na świeżym powietrzu? Wypożycz kabriolet i poczuj wolność z jazdy. Spraw by Twoje następne wakacje były niezapomniane i skorzystaj z naszej oferty samochodów luksusowych. Dowiedz się więcej tutaj.

  *Kategorie samochodów

  Korzystając z usług Auto Europe, rezerwujesz określoną kategorię samochodu. Auto Europe jako firma pośrednicząca w wynajmie samochodów nie gwarantuje określonej marki lub modelu samochodu. W chwili rezerwacji samochodu Auto Europe otrzymuje informację od lokalnych wypożyczalni o dostępności kategorii, a nazwy modeli samochodów są tylko przykładami z danej wypożyczalni. Dlatego też zdarza się, że jedna wypożyczalnia przydziela konkretny model samochodu do jednej określonej kategorii, podczas gdy druga wypożyczalnia lokalna umieszcza ten sam model w innej kategorii. Przykład: w ofercie danej wypożyczalni A nazwana jest marka Fiat 500 L przydzielona do kategorii mini, natomiast ten sam model samochodu może być przydzielony w wypożyczalni B do kategorii kompaktowej. Różnice te wynikają w zależności od usługi i miejsca wynajmu.