Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W NORWEGII

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Norwegii - zwiedzaj kraj w stylu

  Wypożyczalnia samochodów w Norwegii

  Wybierz się na samodzielne wakacje, jakie ułatwi Ci wypożyczalnia samochodów w Norwegii, krainie epickich krajobrazów. Norwegia jest obdarzona doskonałą siecią autostrad, jedną z najlepszych na świecie, dlatego wynajem samochodów jest tutaj tak popularnym sposobem podróżowania. Odkryj bogactwo historii i piękna tego kraju, odbierając samochód na przykład na lotnisku Gardermoen w Oslo, aby rozpocząć swoją norweską przygodę.

  Aby docenić wszystkie cuda natury, nie ma lepszego sposobu niż wycieczki samochodem po Norwegii, szczególnie wokół fiordów, a także imponujących parków narodowych Jotunheimen, Rondane, Hardangervidda, Saltfjellet-Svartisen i Femundsmarka. Dalej na północ po drugiej stronie koła podbiegunowego można nawet zobaczyć niedźwiedzie polarne, łosie, lisy polarne i renifery, a wszystko to jeżdżąc i podziwiając krajobrazy. A jeśli odwiedzasz północ Norwegii w okresie Bożego Narodzenia, miej oko na Świętego Mikołaja, którego czasami można zobaczyć jadącego na saniach!

  Uważana za jeden z najpiękniejszych krajów Skandynawskich, Norwegia pełna jest niesamowitych krajobrazów, z mieszaniną zapierających dech w piersiach fiordów, ogromnych lodowców, gęstych lasów i głębokich dolin poprzecinanych rzekami, znajdziesz coś zachwycającego we wszystkich częściach kraju. Wspaniałe drewniane kościoły - znane jako staves, z których około 30 utrzymało oryginalny wygląd - i mosty jak kolejka górska, tworzą tę niesamowitą ziemię "Północnego Słońca" (jak czule mówi się o kraju), która jest ekscytującym miejscem na wycieczki objazdowe. W szczególności polecamy skorzystanie z jednej z około dwudziestu tras turystycznych, jakie przecinają kraj od północy do południa i ze wschodu na zachód.

  Auto Europe to międzynarodowy pośrednik z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży wynajmu samochodów. Nasze konkurencyjne stawki przyciągają miliony zadowolonych użytkowników każdego roku, a dla wygody naszych klientów oferujemy ponad 24 000 dogodnych punktów odbioru i zwrotu w ponad 180 różnych krajach. Współpracując ze wszystkimi największymi na świecie dostawcami samochodów, jesteśmy w stanie zaoferować różnorodny wybór kategorii i lokalizacji, w tym dworce, lotniska i centra miast. Rezerwacja w Auto Europe jest gwarancją jakości, więc zarezerwuj samochód w Norwegii już teraz online lub skontaktuj się z naszymi nagradzanymi specjalistami od wynajmu pod numerem +48 222 639 537, aby uzyskać pomoc w planowaniu wakacji już dziś!

  Zdecydowanie najlepszym sposobem, aby w pełni docenić pełne piękno norweskich obszarów przybrzeżnych i śródlądowych, jest wyruszenie w drogę. Kraj ma wiele niezapomnianych miejsc do zwiedzania, w tym Bergen i Trondheim, oba niezwykle urocze miasta położone w pięknej nadmorskiej scenerii. Dla dodatkowego spokoju na drodze sprawdź opinie o wypożyczalni samochodów w Norwegii i poznaj doświadczenia klientów Auto Europe.

  Aby dowiedzieć się więcej o wynajmowaniu samochodów w Norwegii, kliknij odpowiednią sekcję poniżej:

  Nasze partnerskie wypożyczalnie samochodów Wynajem samochodów FAQ Kategorie samochodów

  Gdzie mogę odebrać samochód wynajęty w Norwegii

  Decydując się na wynajem samochodu w Norwegii, możesz być pewien, że Auto Europe zapewni Ci świetne oferty w całym kraju, wzdłuż i wszerz, a oprócz tego gwarantujemy szeroki wybór pojazdów w konkurencyjnych cenach. Współpracujemy z największymi wypożyczalniami samochodów, dzięki czemu dostarczamy lokalizacje odbioru pojazdów na wszystkich norweskich lotniskach od różnych dostawców. Dla jeszcze większej elastyczności dostarczamy też dogodnych lokalizacji odbioru w centrach większości norweskich miast, a także na stacjach kolejowych w Oslo i Kristiansand.

  Jeśli przylatujesz do północnej Norwegii, możesz z łatwością skorzystać z naszych usług w Tromso. W centralnej części kraju oferujemy biura dostawców w Trondheim, a nie tak daleko od Oslo na południowym krańcu półwyspu Skandynawskiego dostarczamy punkty odbioru w Rygge i Sandefjord. W naszej wyszukiwarce możesz zobaczyć wszystkie miasta, w których możliwe jest wypożyczenie samochodu w Norwegii.

  Aby zapewnić Ci sprawny przebieg rezerwacji samochodu i przyjemne doświadczenia podczas wyjazdu, stworzyliśmy dla Ciebie przewodnik, w którym wymieniamy wszystkie najważniejsze rzeczy, jakie powinieneś wiedzieć podczas odbioru i zwrotu pojazdu. Jeśli jest to twój pierwszy wynajem samochodu, z pewnością informacje te Ci się przydadzą.

  Porównaj stawki wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach i stacjach kolejowych w Norwegii

  • Stacja kolejowa Oslo
  • Stacja kolejowa Kristiansand

  Rezerwuj z najlepszą wypożyczalnią w Norwegii

  Auto Europe w ciągu ostatnich 65 lat urosło do rangi jednego z największych światowych pośredników wynajmu samochodów, dzięki naszemu oddaniu, dbaniu o potrzeby naszych klientów i licznym partnerstwom z międzynarodowymi i krajowymi dostawcami na całym świecie. Wynajem samochodu w Norwegii przez naszą stronę gwarantuje Ci najniższe ceny i najlepsze usługi. W Norwegii współpracujemy ze znanymi światowymi wypożyczalniami, jak Sixt, Europcar, Alamo, Budget, Thrifty i Avis, by wymienić tylko kilka.

  Informacje o wypożyczalni samochodów Sixt Informacje o wypożyczalni samochodów Alamo Informacje o wypożyczalni samochodów Europcar
  Informacje o wypożyczalni samochodów Budget Informacje o wypożyczalni samochodów Avis Informacje o wypożyczalni samochodów Thrifty

  Nie wahaj się kontaktować z naszymi specjalistami od rezerwacji pod numerem +48 222 639 537 (lub wysyłając e-mail do plres@autoeurope.de), jeśli masz jakieś pytania dotyczące wynajmu samochodu w Norwegii, takie jak koszt dodatkowego kierowcy, godziny otwarcia biur lokalnych dostawców, gdzie oddać klucz, kiedy biuro jest zamknięte lub jeśli chcesz sprawdzić, czy są dostępne oferty specjalne.


  Często zadawane pytania o wynajmie samochodów w Norwegii

  Skontaktuj się z namiJeśli interesują Cię wypożyczalnie samochodów w Norwegii, strona Auto Europe jest odpowiednim miejscem do znalezienia najlepszej oferty. Oprócz niskich stawek jesteśmy też dumni z naszego nagradzanego zespołu obsługi klienta i doskonałych usług. Dlatego chcemy pomóc Ci znaleźć najlepszą ofertę, a będzie to znacznie łatwiejsze, kiedy będziesz zaznajomiony z procesem odbioru i zwrotu pojazdów w Norwegii. Poniżej znajdziesz sekcję z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu, ograniczeniach wiekowych, dodatkowych opłatach, wyposażeniu zimowym, przepisach drogowych w Norwegii i nie tylko. Jeśli po przeczytaniu wszystkiego wciąż będziesz miał wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem rezerwacyjnym.


  Jaki jest wymagany wiek, aby wypożyczyć samochód w Norwegii?

  Pomimo tego, że minimalny wiek wymagany, aby prowadzić samochód w Norwegii, zazwyczaj wynosi 19, wynajmując samochód, możesz spotkać się z różnymi wymogami w zależności od dostawcy. Często ograniczenia pojawiają się przy kategoriach luksusowych. Niektóre firmy mają inne ograniczenia dla młodych kierowców i seniorów. Proszę zwrócić uwagę, że dodatkowa opłata, nazwana opłatą za młodego kierowcę, zazwyczaj dotyczy kierowców poniżej 26 roku życia. Opłata pobierana jest lokalnie podczas odbioru pojazdu. Aby sprawdzić, czy opłaty za młodego kierowcę i seniora będą Cię obowiązywać, kliknij przycisk Szczegóły Ceny podczas dokonywania rezerwacji.

   

  Czy mogę wynająć samochód w Norwegii w jednym miejscu i zwrócić w innym?

  Tak, możesz z łatwością odebrać samochód w Norwegii w jednym miejscu i zwrócić go w innym, czy zdecydować się na wynajem w jedną stronę, co podlega dodatkowej opłacie (opłata za przejazd w jedną stronę). Aby sprawdzić, czy obowiązuje opłata w jedną stronę, wystarczy, że wybierzesz danego dostawcę w wyszukiwarce Auto Europe, kiedy pojawią się wyniki Twojego zapytania i sprawdzisz, co zawiera cena wynajmu. Informacja ta jest też zamieszczona na voucherze. Pomimo tego, że Auto Europe nie zyskuje nic z opłat w jedną stronę, czujemy, że leży to w naszym obowiązku, aby poinformować klienta o wszystkich dodatkowych kosztach, jakie mogą się pojawić, aby nasi klienci byli w pełni świadomi decyzji podejmowanych podczas planowania wyjazdu. Każda wypożyczalnia samochodów w Norwegii wyznacza swoje własne i niezależne opłaty, co oznacza, że dostawcy w tej samej lokalizacji odbioru i zwrotu, mogą mieć inne ceny wynajmu i dodatkowych opłat, a jednocześnie, niektóre wypożyczalnie mogą w ogóle nie nakładać dodatkowych opłat. Pamiętaj też, że podczas wynajmu w jedną stronę w Norwegii, może być wymagany minimalny okres wynajmu od 1 do 3 dni.

  Jeśli podczas wyjazdu chcesz odwiedzić Szwecję, Danię lub Finlandię, zazwyczaj jest to dozwolone, choć za dodatkową opłatą, w zależności od dostawcy. Podróże do krajów w Zachodniej Europie też jest dozwolone, choć za dużo wyższą opłatą niż do krajów Skandynawskich. Radzimy podczas rezerwacji sprawdzić Szczegóły ceny > Stawka podstawowa > Ogólne warunki, gdzie znajdziesz listę krajów, do których możesz się wybrać. Jeśli kraj, do którego chcesz pojechać, nie jest tam wymieniony, skontaktuj się z naszym zespołem rezerwacyjnym, a jeden z naszych agentów sprawdzi to dla Ciebie. Opłata za przejazd w jedną stronę może też dotyczyć wynajmów międzynarodowych i musisz nas poinformować o swoich planach podróży przed dokonaniem rezerwacji, abyśmy mogli potwierdzić u wypożyczalni, że taki przejazd jest możliwy i zapewnić sobie opcje zabezpieczenia.

   

  Czy potrzebuję karty kredytowej, by wynająć samochód w Norwegii?

  Tak, karta kredytowa jest zawsze wymagana do wynajmu samochodów w Norwegii. Powodem tego jest, że wypożyczalnie samochodów blokują na karcie kredytowej klienta daną kwotę, która jest zatrzymana jako depozyt, w razie, gdyby samochód został zwrócony z jakimkolwiek uszkodzeniem powstałym podczas wynajmu. Jeśli, nie zostaną stwierdzone żadne uszkodzenia, cała kwota zostaje zwolniona i środki są możliwe do użycia.

  Warto też wiedzieć, że karty debetowa nie są akceptowane w Norwegi. Aby sprawdzić jaka karta kredytowa jest odpowiednia do odbioru wynajętego samochodu, sprawdź Szczegóły Ceny, kiedy zdecydujesz się na wypożyczenie samochodu w Norwegii. Znajdziesz wszystkie informacje o płatnościach w sekcji Informacje o płatności w wypożyczalni. Aby otrzymać więcej porad na temat płatności u dostawców samochodów w Norwegii, sprawdź nasz wpis o kartach kredytowych i depozycie na blogu Auto Europe.

   

  Jakie są najważniejsze przepisy drogowe w Norwegii?

  • W Norwegii samochody jadą po prawej stronie drogi i mijają po lewej stronie.

  • We wszystkich pojazdach na drogach w Norwegii obowiązkowe jest włączenie reflektorów przez cały czas.

  • Korzystanie z pasów bezpieczeństwa jest obowiązkowe zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

  • W Norwegii prawny limit alkoholu dla osób za kierownicą wynosi 20 mg / ml. Alkohol i inne środki odurzające mogą upośledzać zdolność do bezpiecznej jazdy i dokonywania trafnych osądów i decyzji.

  • Niektóre drogi w Norwegii są zamknięte w zimie. Jadąc długą, stromą górską przełęczą zawsze warto mieć oko na wskaźnik temperatury. Aby uniknąć przegrzania hamulców, najbezpieczniej jest ustawić pojazd na niskim biegu podczas jazdy po stromych drogach.

  Stacje benzynowe w Norwegii różnią się znacznie pod względem cen i godzin pracy. Ostrzegamy, że w wielu wiejskich i górzystych regionach Norwegii może minąć sporo czasu, zanim dotrzesz do następnej stacji benzynowej. Więcej informacji na temat jazdy po całym kraju można znaleźć w naszym przewodniku po Norwegii, aby upewnić się, że podróż jest bezpieczna i przyjemna.

   

  Jakie są opłaty drogowe, gdy wypożyczam samochód w Norwegii?

  W Norwegii jest kilka dróg płatnych, zwłaszcza w miastach, jak Oslo, Trondheim, Bergen i Stavanger. Opłaty te przekazywane są na budowy nowych tuneli, autostrad i mostów. Pobierane są w automatycznych punktach, przez system AutoPass. Kierowcy powinni zarejestrować swoją kartę kredytową online, aby móc korzystać z systemu AutoPASS i przejeżdżać przez bramki bez zatrzymywania się. Ci, co się nie zarejestrują, mogą opłacić przejazd na stacji benzynowej ze znakiem "KR-service". Podczas wynajmu samochodu, dostawca zazwyczaj wyposaża pojazd w urządzenie do elektronicznego poboru opłat, a opłatę pobiera podczas zwrotu pojazdu za ustaloną stawką ryczałtową.Podczas odbioru pojazdu, upewnij się, że jest on wyposażony w takie urządzenie i dowiedz się o warunkach opłaty. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o opłatach drogowych, możesz też skontaktować się z naszymi agentami rezerwacyjnymi.

  W Oslo obowiązują też opłaty na dwóch zewnętrznych obwodnicach i jednej wewnętrznej wokół centrum miasta. Opłata zazwyczaj różni się w zależności pory dnia i rodzaju pojazdu. Ceny są wyższe w godzinach szczytu, czyli między 6:30 a 9 rano i 15 a 17, oraz dla pojazdów na diesel. Pojazdy na benzynę i hybrydy płacą standardowe stawki, podczas gdy samochody elektryczne płacą mniej niż ta napędzane wodorem. Opłaty te mają na celu zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza. Jeśli chcesz dowiedzieć się dokładnie, ile będziesz musiał zapłacić na norweskich drogach, sprawdź stronę: Kalkulator opłat drogowych w Norwegii.

  Od 1 stycznia 2019 nowy “AutoPASS dla promu” na podróże promem w Norwegii.

   

  Jakiego potrzebuję ubezpieczenia, gdy wypożyczam samochód w Norwegii?

  Kiedy decydujesz się na wynajem samochodu w Norwegii z Auto Europe, możesz mieć pewność, wszystkie nasze stawki zawierają wszystkie podstawowe opcje zabezpieczeń, czyli ubezpieczenie od pożaru, od odpowiedzialności cywilnej, ograniczenie odpowiedzialności z tytułu kolizji (CDW) oraz zabezpieczenie przed kradzieżą. Oferujemy też obszerne zabezpieczenia dla kierowców, którzy chcą mieć zapewniony całkowity spokój podczas podróży po Norwegii. Dla dodatkowego spokoju sprawdź opcję pakietu zwrot udziału własnego z Super Cover, jaki oferuje Auto Europe dla swoich klientów.

  Łatwo jest zauważyć, jakie jest dostępne ubezpieczenie podczas dokonywania rezerwacji. Po wybraniu dat wyjazdu oraz miejsca docelowego zobaczysz listę dostawców i kategorii samochodów. Przy konkretnym pojeździe sprawdź Szczegóły Ceny, a tam będą wymienione zabezpieczenia i co one obejmują, ograniczenia przebiegu, CDW, kradzież i odpowiedzialność cywilna, a wszystko to w sekcji Dodatkowe informacje. Alternatywnie, możesz wykupić ubezpieczenie od wypożyczalni samochodów w momencie odbioru samochodu, jednak pamiętaj, że Auto Europe nie jest w stanie zwrócić kosztów za wykupione lokalnie ubezpieczenia, czy opłaty, nawet jeśli polisa okaże się przewyższyć Twoje wymagania.

   

  Czy mogę zarejestrować dodatkowego kierowcę do mojego wynajmu samochodu w Norwegii?

  Tak. Dodawanie kierowców do wynajmu jest zupełnie możliwe i bardzo przydatne, kiedy podróżuje się większą grupą i wybiera w długie trasy objazdowe w Norwegii. Dodatkowi kierowcy muszą zostać zatwierdzeni i zarejestrowani podczas dokonywania rezerwacji i muszą być obecni przy odbiorze, aby przedstawić te same dokumenty, jakie są wymagane u głównego kierowcy, czyli dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy i międzynarodowe prawo jazdy (IDP), jeśli jest wymagane. Śledź uważnie oferty na dodatkowych kierowców gratis na naszej stronie, ponieważ czasem jeden kierowca może nie wystarczyć. Z naszymi ofertami nie musisz się martwić za opłacanie dodatkowych kierowców, a jazdę będzie można sprawiedliwie między siebie podzielić.

   

  Czy potrzebuję dodatkowego wyposażenia podczas wynajmu samochodu zimą w Norwegii?

  Tak, potrzebujesz. Po pierwsze, w Norwegii opony zimowe są wymagane od 1 listopada do końca kwietnia. Głębokość gwintu na oponach musi wynosić co najmniej 3 mm. W Norwegii możesz również użyć opon z kolcami, ale tylko w wyżej wymienionym okresie, a kolce muszą być nałożone na wszystkie cztery opony. W trzech hrabstwach Nordland, Troms i Finnmark można korzystać z opon z kolcami od 16 października. Oczywiście, jeśli warunki pogodowe tego wymagają, opony z kolcami lub łańcuch zimowe mogą być używane poza wyznaczonym czasem.

  Od 1 listopada do 30 kwietnia, stawki na wynajem samochodu w Norwegii zawierają opłatę za wyposażenie zimowe, obejmujące opony ziomowe i czasem skrobaczkę do lodu. Dokładne okresy i warunki zależą od dostawcy, a na naszej stronie podczas rezerwacji, w Szczegółach ceny -> Opłaty zimowe, możesz znaleźć wszystkie szczegóły. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wyposażenia zimowego, jak łańcuchy, czy stojaki na narty, pamiętaj, że są one na zapytanie. Podczas dokonywania rezerwacji, spytaj się o dany element wyposażenia naszego agenta rezerwacyjnego, który sprawdzi dla Ciebie jego dostępność i zarezerwuje na stronie z wybranym przez Ciebie dostawcą.

   

  O czym powinienem pamiętać podczas wynajmu samochodu zimą w Norwegii?

  Warunki na drogach zimą są zmienne, z których większość czyszczona jest z lodu i śniegu, jak w Oslo oraz na wybrzeżach we wschodniej Norwegii i Vestlandet. Jednak nie oznacza to, że czasem może być ślisko, więc upewnij się, że twój wynajęty pojazd, jaki wyda Ci wypożyczalnia samochodów w Norwegii, ma opony zimowe, łańcuchy lub opony z kolcami, do korzystania między późnym październikiem a wczesnym kwietniem. Bądź szczególnie ostrożny podczas jazdy w górach lub fiordach, gdzie drogi często są zbyt wąskie, by zmieściły się na nich dwa samochody. Znaki drogowe z dużą literą M oznaczają punkty mijania. Jeśli zjeżdżasz ze wzgórza, pamiętaj, aby dawać pierwszeństwo tym, co wjeżdżają do góry.

  Norwegowie są bardzo doświadczonymi kierowcami w trudnych zimowych warunkach,dlatego spotkasz się z samochodami nawet podczas silnych opadów śniegu. Jako odwiedzający, podczas jazdy po oblodzonych i ośnieżonych drogach musisz zachować spokój, jechać powoli i zachować odstęp od innych pojazdów. Powinieneś też unikać godzin szczytu i jazdy podczas mocnych opadów śniegu. Wiosną zachowaj ciągle ostrożność, ponieważ w niektórych strefach wciąż można się napotkać na głęboką zmarzlinę, która się rozpuszcza wolniej, przez co jest ślisko na drogach. Miejsca takie oznaczone są znakami "frostskade" i "telehiv".

  Planując trasę zwiedzania, sprawdzenie warunków na drogach w miesiącach zimowych jest bardzo ważne podczas wyjazdu do Norwegii. Niektóre górskie trasy są zamknięte z powodu śniegu, jak przełęcz Trollstigen (część trasy Fv63 z Åndalsnes do Geiranger), trasa Fv257 (Gamle Strynefjellsvegen) z Grotli do Videsæter, Fv55 przez Sognefjellet, oraz część Fv243 z Lærdal w stronę Aurland. Sprawdź podaną stronę internetową ze zaktualizowanymi informacjami o zamykanych drogach zimą. Znajdziesz tu też listę górskich przełęczy, które mogą mieć warunki zimowe jeszcze wiosną.

   

  Czy mogę podróżować promem samochodem wynajętym w Norwegii?

  W dzielnicach z fiordami znajdziesz liczne promy do przewozu aut. Promy te są częścią integralną systemu dróg, z autostradą kontynuując trasę promem. Promy odpływają z tak zwanych poślizgów promowych ("fergekai"), niż z portów i możesz z nich skorzystać podczas wynajmu samochodu. Promów tych nie powinno się mylić z ekspresowymi łodziami pasażerskimi ("hurtigbåt"), czy statkami pływającymi wzdłuż wybrzeża (Hurtigruten). Choć podróż tymi ostatnimi musi być zatwierdzona przez Auto Europe i dostawcę przed twoim przyjazdem, ponieważ mogą pojawić się dodatkowe opłaty.


  Dodatkowe opcje wynajmu pojazdów w Norwegii

  Znalezienie najlepszych ofert, jakie dostarcza każda nasza partnerska wypożyczalnia samochodów w Norwegii na stronie Auto Europe nie mogłoby być łatwiejsze lub szybsze. Mamy oferty na każdą kieszeń i spełniamy wszelkie wymagania w podróży, dzięki naszej szerokiej flocie pojazdów na wynajem, od mniejszych i oszczędnych samochodów w kategorii mini i ekonomicznej, jednak w kraju tak rozległym jak Norwegia z kilometrami dróg wzdłuż półwyspu Skandynawskiego, polecamy bardziej wygodne i mocne pojazdy, jak w naszej kategorii dużej lub SUV, które idealne są na długie podróże zarówno po górskich trasach, jak i szerokich płaszczyznach.

  Jeśli nie jesteś pewien, jaki pojazd najbardziej odpowiada twoim planom podróży, polecamy odwiedzenie naszego przewodnika po flocie pojazdów w Norwegii, który dostarczy Ci szczegółowych informacji na temat zalet i przewag każdej wybranej kategorii.

  Samochody luksusowe na wynajem Kategoria VAN na wynajem Kampery na wynajem w Norwegii

  Wynajem samochodów w kategorii luksusowej w Norwegii - Dlaczego by nie wybrać się na zwiedzanie pięknego norweskiego wybrzeża eleganckim, silnym i wygodnym samochodem luksusowym? W naszej specjalnej sekcji poświęconej samochodom luksusowym zobaczysz, jakie mamy wspaniałe modele na wynajem w wyjątkowych stawkach. Twoje doświadczenia podczas jazdy będą niezapomniane.

  Wynajem samochodów w kategorii VAN w Norwegii - Kiedy podróżujemy w towarzystwie osób bliskich, jak rodzina czy przyjaciele. Wynajem większego pojazdu jak mini-van daje grupie podróżników więcej wolności, elastyczności i dostarcza wystarczającej przestrzeni nawet dla 12 osób, włączając dodatkowo miejsce na bagaż. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by zapewnić sobie najlepszą ofertę.

  Kampery na wynajem w Norwegii - Podróżni, którzy chcą w pełni wykorzystać w pełni swój pobyt w Norwegii, mogą się zdecydować na wynajem kampera. Podróżuj w swoim własnym tempie i podziwiaj w pełni naturalne atrakcje tego wyjątkowego kraju, jak słońce o północy i zorza polarna. Norwegia znana jest z niesamowitych fiordów, a niektóre z nich wpisane są nawet na listę światowego dziedzictwa UNESCO.


  Przydatne linki

  Poradnik z informacjami turystycznymi w Norwegii

  Poradnik opcji tankowania samochodu na wynajem

  Infografiki - luksusowo na autostradzie