Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W OSLO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Oslo w najlepszej cenie

  Wypożyczalnia samochodów Auto Europe ma do zaoferowania atrakcyjne możliwości wynajmu samochodów w Oslo. Nasze usługi spełniają życzenia każdego klienta, a to wszystko poprzez współpracę z licznymi renomowanymi wypożyczalniami jak np. Europcar czy Hertz. W naszej ofercie posiadamy olbrzymi wybór pojazdów w kilku punktach wynajmu w Oslo. Oto wybrane stacje:

  • Oslo - lotnisko; godziny otwarcia: poniedziałki - piątki 07:00-23:30, soboty 08:00-19:00, niedziele 09:00 - 23:00
  • Oslo - stacja w centrum miasta - 9 Haakon Vii's Gate; godziny otwarcia: poniedziałki - piątki 08:00-17:00, soboty 08:00-14:00, niedziele zamknięte
  • Oslo - stacja w centrum miasta; Hovinveien 43; poniedziałki - piątki 07:00-15:00, soboty - niedziele zamknięte

  Wynajem samochodów - praktyczne wskazówki

  Zanim odbierzesz samochód z wypożyczalni w Oslo pamiętaj o zabraniu ze sobą prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu i wydruku vouchera. Wszystkie te dokumenty są niezbędne do odbioru samochodu w Oslo w firmie wynajmującej. Uwaga - w chwili wynajmu konieczne jest posiadanie ważnej karty kredytowej (wystawionej na nazwisko kierowcy) w celu złożenia kaucji. Przed przejęciem samochodu należy sprawdzić, czy nie ma on żadnych uszkodzeń (zarysowań itp.) Jeśli zauważysz tego typu szkody, poinformuj o tym bezzwłocznie firmę wynajmującą.

  Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami wynajmu.

  W przypadku, gdy na miejscu potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 222 639 537.

  Przydatne linki

  Mapa Google - Oslo

  Wikipedia - Oslo