Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z SIXT

  • 9.8
  • 9.7
  • 9.9
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  February 18
  Samochód czysty, w pełni sprawny. Dwa małe minusy: nie był dotankowany do pełna (pokazywał...
  July 04
  Miałem pewne obawy spowodowane opiniami Sixt, natomiast wszystko odbyło sie bezproblemowo. Przy odbiorze samochodu nie podpisuje sie zadnego dokumentu, co akurat było troche zastanawiajace.
  March 21
  wszystko ok
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Sixt w niskich cenach

  Wypożyczalnia samochodów Sixt - Auto Europe

  Sixt, jedna z pierwszych i najbardziej wpływowych międzynarodowych firm wynajmujących samochody na świecie, cieszy się zaufaniem jako wiodący dostawca wynajmu samochodów, który zawsze był w czołówce branży. Z ponad 2200 miejscami odbioru i zwrotu dostępnych w ponad stu różnych krajach, była pierwszą firmą wynajmującą samochody, która uruchomiła stronę internetową, a także pierwszą, która zaakceptowała rezerwacje mobilne. Wypożyczalnia samochodów Sixt, oferuje usługi są w obfitości na całym świecie, stanowiska firmy są obecne w prawie każdym większym mieście i miejscowości turystycznej na całym świecie, a biura są dogodnie zlokalizowane na lotniskach, dworcach kolejowych, portach wycieczkowych, dużych sieciach hotelowych w sercach centrów miast i nie tylko.

  Z flotą zaledwie trzech samochodów Martin Sixt założył firmę w 1912 r., tworząc w ten sposób pierwszą niemiecką firmę wynajmu samochodów. Podczas I wojny światowej jego flota została skonfiskowana i wykorzystana przez armię niemiecką, ale wkrótce po zakończeniu wojny wznowiono interesy, ale flotę ponownie zajęto na początku II wojny światowej. Następnie firma wykazała się duchem przedsiębiorczości, uruchamiając usługę taksówki dla personelu armii amerykańskiej stacjonującego w Niemczech, a Sixt podążył za tym, ustanawiając pierwszą w kraju firmę zajmującą się taksówkami radiowymi w bawarskim Monachium. Obecnie partner Auto Europe (jeden z wielu) jako marka, którą znamy i uwielbiamy dzisiaj, została uruchomiona w 1951 r. Pod nazwą Auto Sixt w ciągu następnych dwudziestu lat rozkwitła wraz z otwarciem oddziałów na najważniejszych lotniskach w Niemczech, w końcu zrzucając słowo Auto z nazwy.

  Nawet w czasie trwania koronawirusa, możesz mieć pewność, że wynajem samochodów z Sixt jest bezpieczny, dzięki odpowiednim krokom podjętym przez firmę, w celu ochrony klientów i pracowników.

  Wynajem samochodów z Sixt

  Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w branży wynajmu samochodów, Sixt stoi pod hasłem „Jedź pierwszą klasą, płać za ekonomiczą”, oferując pojazdy premium w cenach niższych kategorii. Obecnie firma dysponuje flotą ponad 222,000 pojazdów do wynajęcia, w skład której wchodzą jedni z najlepszych producentów samochodów na świecie, w tym niemieccy faworyci, tacy jak BMW, Mercedes-Benz, Audi i wiele innych. Pojazdy od wypożyczalni samochodów Sixt są regularnie wymieniane, dzięki czemu klienci mogą czuć się pewni, że są za kierownicą dobrze utrzymanego i nowoczesnego auta, z szerokim zakresem możliwości do wyboru, w tym kabrioletów, luksusowych samochodów, minivanów i SUV-ów. Sixt kontynuował tę inicjatywę, dodając kilka wysokiej klasy samochodów do najwyższej klasy luksusowej floty w Niemczech, w tym Audi SQ7 TDI, BMW serii 6 Gran Turismo i niesamowity Mercedes-AMG CLA 45 w USA (dokładniej w Południowej Kaliforni, Południowej Florydzie i Las Vegas), szczęśliwi klienci Sixt mogą teraz wynająć doskonałego Shelby Mustang, jedenego z najbardziej znanych samochodów o wysokiej wydajności na świecie.

  Przez prawie siedemdziesiąt lat Auto Europe zajmowało się budowaniem trwałych relacji biznesowych ze wszystkimi najbardziej prestiżowymi lokalnymi i międzynarodowymi dostawcami wynajmu samochodów na świecie, a Sixt uplasował się wśród nich bardzo wysoko. To istota tych synergii, które dały nam zaufanie, aby zaoferować naszym klientom najlepsze oferty z najszerszej możliwej gamy pojazdów. Oprócz naszych bardzo konkurencyjnych usług w oparciu o najniższe gwarantowane stawki, Auto Europe specjalizuje się również w wynajmie samochodów kempingowych, luksusowych i transferach z kierowcą. Czekając na telefon pod numerem +48 222 639 537, nasi nagradzani specjaliści od wynajmu samochodów są na służbie przez siedem dni w tygodniu, aby pomóc w rezerwacji i odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z wynajmem samochodów.

  Wyjątkowe doświadczenie z Sixt

  Ta popularna rodzinna marka, bardzo aktywna w globalnym sektorze wynajmu samochodów i jest ważnym graczem w innych obszarach komercyjnych w tym rosnących segmentów rynku leasingu i transferów. Po przeprowadzce do Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Tunezji, Maroka, Nowej Zelandii, Bliskiego Wschodu i Afryki pod koniec lat 90. firma nadal jest w 60% zarządzana i własnością rodziny Sixt, co jest głównym powodem, dla którego jest wiodącą i bardzo silną marką wynajmu samochodów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Boliwii i Izraelu. W ostatnich latach Sixt rozszerzył się również na rynek amerykański, oferując tańsze ceny na pojazdy wyższej klasy niż tradycyjne wypożyczalnie, a także więcej klas pojazdów dla klientów do wyboru.

  We współpracy z Auto Europe, Sixt nieustannie dąży do udoskonalenia i unowocześnienia doświadczenia w zakresie wynajmu samochodów dzięki nowym kanałom rezerwacji, nagradzanym reklamom i najnowocześniejszym i usprawnionym procesom pracy. Kluczowymi atutami firmy jest wysoki udział marek premium we flocie pojazdów, a także doskonały stosunek jakości do ceny i konsekwentna orientacja personelu w przypadku, gdy decydujesz się na wynajem samochodu z Sixt i wszędzie tam, gdzie podróżujesz po świecie. Nigdy nie zapominaj, że Sixt to firma rodzinna z ponad 5000 członkami rodziny w ponad 100 krajach i bez względu na to, jak duża firma się rozwija, zawsze będzie bardziej rodziną niż firmą, ponieważ każda rodzina jest całkowicie spersonalizowana i całkowicie wyjątkowa!