Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z THRIFTY

  • 9.7
  • 9.7
  • 9.7
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  January 26
  Jedyne zastrzeżenia jakie mam to do stanu umycia auta.
  March 20
  Wszystko przebiegło szybko. Po 10 minutach mieliśmy już samochód
  February 04
  Great service. Spotless clean car for affordable price.
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Thrifty w niskich cenach

  Wypożyczalnia samochodów Thrifty - Auto Europe

  Założona w 1958 r. firma Thrifty stale rozwijała się w ciągu ostatnich kilku dekad dzięki rosnącej liczbie lokalizacji korporacyjnych i franczyzowych. Wraz z Dollar Rent a Car firma została zakupiona w 1989 r. Przez Chrysler Corporation, a w listopadzie 2012 r. Hertz Global Holdings nabył Dollar Thrifty Automotive Group za pośrednictwem swojej spółki zależnej The Hertz Corporation, która obecnie prowadzi działalność w zakresie wynajmu samochodów za pośrednictwem Hertz, Dollar i Thrifty.

  Znany z usprawniania i upraszczania procesu rezerwacji, wypożyczalnia samochodów Thrifty ma swoją siedzibę główną w Estero, w samym sercu słonecznego stanu Floryda. Od momentu powstania firma pozostaje jedną z największych firm wynajmujących samochody na świecie, a dziś jest istotną częścią globalnej korporacji odpowiedzialnej za około 11 000 lokalizacji w Europie, USA, Ameryce Południowej, Australii, Afryce, na Bliskim Wschodzie, Nowej Zelandii i Dalekim Wschodzie.

  Podczas trwania koronawirusa, wypożyczalnia samochodów Thrifty stosuje wszelkie środki bezpieczeństwa, aby zapewnić swoim klientom i pracownikom odpowiednią ochronę.

  Wynajem samochodów z Thrifty

  Wraz ze swoimi siostrzanymi markami - Hertz, Dollar i Firefly - Thrifty jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży wynajmu samochodów na rynku międzynarodowym, która bezpośrednio zaspokaja potrzeby podróżujących w celach biznesowych i turystycznych. Skupiając się na jakości i rozsądnej cenie, wynajem samochodów z Thrifty jest zawsze dostępny w atrakcyjnych stawkach w tysiącach wygodnie zlokalizowanych punktów odbioru i zwrotu w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

  Dla rosnącej liczby osób szukających tej wyjątkowej oferty wynajmu samochodu od renomowanego międzynarodowego dostawcy, mogą oni czerpać duży komfort z faktu, że Thrifty posiada liczne punkty odbioru w miejscach, do których planujesz się udać. A jeśli chodzi o wybór pojazdów, Thrifty ma wszystko, od nowoczesnych, ekonomicznych samochodów kompaktowych do wypraw po mieście, po solidne SUV-y, ciężarówki i furgonetki zdolne do pokonywania najtrudniejszych terenów.

  Auto Europe pomaga podróżnym w wynajmie samochodów we wszystkich czterech zakątkach świata od 1954 roku. Współpracując ze wszystkimi najlepszymi dostawcami, w tym Thrifty, zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości wynajem i najlepszą możliwą obsługę klienta w najniższych gwarantowanych cenach . Przez lata Auto Europe nawiązało bardzo silne relacje robocze w globalnej branży wynajmu samochodów, szczególnie z Hertz Corporation, więc jesteśmy pewni, że będziesz bardziej niż zadowolony ze swojego doświadczenia przy wynajmie samochodów z Thrifty. Jeśli potrzebujesz pomocy w rezerwacji lub wskazówek, co robić po przybyciu na miejsce, nie wahaj się skontaktować z naszymi nagradzanymi specjalistami od wynajmu, dostępnych siedem dni w tygodniu, dzwoniąc pod numer +48 222 639 537 lub wysyłając do nas e-mail.

  Wyjątkowe doświadczenie z Thrifty

  Bez względu na miejsce docelowe, odpowiedni rodzaj wynajmu samochodu z Thrifty będzie dostępny na zaplanowaną przez ciebie wycieczkę lub wypoczynek. Dzięki Thrifty masz gwarancję, że dotrzesz tam szybko, wygodnie i we wspaniałym stylu, gdziekolwiek podróżujesz, od dużych metropolii, takich jak Nowy Jork i Paryż, po najbardziej ruchliwe lotniska i dworce kolejowe na świecie. Thrifty jest zawsze tam, aby zaprezentować najlepsze oferty i najszerszy wybór pojazdów, w tym marki Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Hyundai, Jeep i Lincoln.

  Jako integralna część Hertz Corporation, Thrifty należy do odnoszącego sukcesy i bardzo solidnego przedsiębiorstwa, którego korzenie są mocno zakorzenione w sercu międzynarodowej branży wynajmu samochodów. Hertz wraz ze swoimi poprzednikami działa od 1918 roku i pozostaje jedną z najbardziej aktywnych na świecie firm wynajmujących samochody na lotniskach i w śródmieściu. Dzięki tak rozległej sieci wypożyczalni na całym świecie, w tym na najważniejszych rynkach europejskch (gdzie firma jest obecna na około 150 głównych lotniskach), jest w stanie zapewnić milionom najemców doświadczenia z pierwszej ręki, prowadząc najbardziej dostępne modele pojazdów o niskim zużyciu paliwa. Wypożyczalnia samochodów Thrifty jest istotnym elementem tej wielonarodowej firmy i zobowiązuje się do zapewnienia globalnego dostępu do rozwiązań w zakresie zrównoważonej mobilności w przyszłości.

  Firma Thrifty jest znana z usprawniania i upraszczania procesu wynajmu samochodów, ale nie jest to jedyny wydajny element jej pojazdów. Marka dąży do zapewnienia globalnego dostępu do rosnącej liczby energooszczędnych pojazdów, które z kolei umożliwiają klientom Auto Europe zmniejszenie emisji dzięki zrównoważonej mobilności. Długoterminowy plan Thrifty polega zatem na zaoferowaniu wszystkim swoim klientom bardziej praktycznych i wygodnych opcji dla ich przyszłych rezerwacji poprzez zmniejszenie wpływu podróży drogowych na popularne miejsca na całym świecie, jednocześnie pomagając im cieszyć się dużymi oszczędnościami na benzynie.