Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z THRIFTY

  • 9.8
  • 9.8
  • 9.7
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  September 26
  Super wypozyczalnia
  February 25
  Znakomita, mia obsługa
  December 04
  Szybko i sprawnie
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Thrifty w niskich cenach

  Wypożyczalnia samochodów Thrifty - Auto Europe

  Założona w 1958 r. firma Thrifty stale rozwijała się w ciągu ostatnich kilku dekad dzięki rosnącej liczbie lokalizacji korporacyjnych i franczyzowych. Wraz z Dollar Rent a Car firma została zakupiona w 1989 r. Przez Chrysler Corporation, a w listopadzie 2012 r. Hertz Global Holdings nabył Dollar Thrifty Automotive Group za pośrednictwem swojej spółki zależnej The Hertz Corporation, która obecnie prowadzi działalność w zakresie wynajmu samochodów za pośrednictwem Hertz, Dollar i Thrifty.

  Znany z usprawniania i upraszczania procesu rezerwacji, wypożyczalnia samochodów Thrifty ma swoją siedzibę główną w Estero, w samym sercu słonecznego stanu Floryda. Od momentu powstania firma pozostaje jedną z największych firm wynajmujących samochody na świecie, a dziś jest istotną częścią globalnej korporacji odpowiedzialnej za około 11 000 lokalizacji w Europie, USA, Ameryce Południowej, Australii, Afryce, na Bliskim Wschodzie, Nowej Zelandii i Dalekim Wschodzie.

  Podczas trwania koronawirusa, wypożyczalnia samochodów Thrifty stosuje wszelkie środki bezpieczeństwa, aby zapewnić swoim klientom i pracownikom odpowiednią ochronę.

  Wynajem samochodów z Thrifty

  Wraz ze swoimi siostrzanymi markami - Hertz, Dollar i Firefly - Thrifty jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży wynajmu samochodów na rynku międzynarodowym, która bezpośrednio zaspokaja potrzeby podróżujących w celach biznesowych i turystycznych. Skupiając się na jakości i rozsądnej cenie, wynajem samochodów z Thrifty jest zawsze dostępny w atrakcyjnych stawkach w tysiącach wygodnie zlokalizowanych punktów odbioru i zwrotu w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

  Dla rosnącej liczby osób szukających tej wyjątkowej oferty wynajmu samochodu od renomowanego międzynarodowego dostawcy, mogą oni czerpać duży komfort z faktu, że Thrifty posiada liczne punkty odbioru w miejscach, do których planujesz się udać. A jeśli chodzi o wybór pojazdów, Thrifty ma wszystko, od nowoczesnych, ekonomicznych samochodów kompaktowych do wypraw po mieście, po solidne SUV-y, ciężarówki i furgonetki zdolne do pokonywania najtrudniejszych terenów.

  Auto Europe pomaga podróżnym w wynajmie samochodów we wszystkich czterech zakątkach świata od 1954 roku. Współpracując ze wszystkimi najlepszymi dostawcami, w tym Thrifty, zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości wynajem i najlepszą możliwą obsługę klienta w najniższych gwarantowanych cenach . Przez lata Auto Europe nawiązało bardzo silne relacje robocze w globalnej branży wynajmu samochodów, szczególnie z Hertz Corporation, więc jesteśmy pewni, że będziesz bardziej niż zadowolony ze swojego doświadczenia przy wynajmie samochodów z Thrifty. Jeśli potrzebujesz pomocy w rezerwacji lub wskazówek, co robić po przybyciu na miejsce, nie wahaj się skontaktować z naszymi nagradzanymi specjalistami od wynajmu, dostępnych siedem dni w tygodniu, dzwoniąc pod numer +48 222 639 537 lub wysyłając do nas e-mail.

  Wyjątkowe doświadczenie z Thrifty

  Bez względu na miejsce docelowe, odpowiedni rodzaj wynajmu samochodu z Thrifty będzie dostępny na zaplanowaną przez ciebie wycieczkę lub wypoczynek. Dzięki Thrifty masz gwarancję, że dotrzesz tam szybko, wygodnie i we wspaniałym stylu, gdziekolwiek podróżujesz, od dużych metropolii, takich jak Nowy Jork i Paryż, po najbardziej ruchliwe lotniska i dworce kolejowe na świecie. Thrifty jest zawsze tam, aby zaprezentować najlepsze oferty i najszerszy wybór pojazdów, w tym marki Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Hyundai, Jeep i Lincoln.

  Jako integralna część Hertz Corporation, Thrifty należy do odnoszącego sukcesy i bardzo solidnego przedsiębiorstwa, którego korzenie są mocno zakorzenione w sercu międzynarodowej branży wynajmu samochodów. Hertz wraz ze swoimi poprzednikami działa od 1918 roku i pozostaje jedną z najbardziej aktywnych na świecie firm wynajmujących samochody na lotniskach i w śródmieściu. Dzięki tak rozległej sieci wypożyczalni na całym świecie, w tym na najważniejszych rynkach europejskch (gdzie firma jest obecna na około 150 głównych lotniskach), jest w stanie zapewnić milionom najemców doświadczenia z pierwszej ręki, prowadząc najbardziej dostępne modele pojazdów o niskim zużyciu paliwa. Wypożyczalnia samochodów Thrifty jest istotnym elementem tej wielonarodowej firmy i zobowiązuje się do zapewnienia globalnego dostępu do rozwiązań w zakresie zrównoważonej mobilności w przyszłości.

  Firma Thrifty jest znana z usprawniania i upraszczania procesu wynajmu samochodów, ale nie jest to jedyny wydajny element jej pojazdów. Marka dąży do zapewnienia globalnego dostępu do rosnącej liczby energooszczędnych pojazdów, które z kolei umożliwiają klientom Auto Europe zmniejszenie emisji dzięki zrównoważonej mobilności. Długoterminowy plan Thrifty polega zatem na zaoferowaniu wszystkim swoim klientom bardziej praktycznych i wygodnych opcji dla ich przyszłych rezerwacji poprzez zmniejszenie wpływu podróży drogowych na popularne miejsca na całym świecie, jednocześnie pomagając im cieszyć się dużymi oszczędnościami na benzynie.