Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU SANDEFJORD

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Sandefjord

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Sandefjord pozwoli Ci z łatwością przedostać się do miasta i wybranego przez Ciebie hotelu, czy miejscu postoju. Poznaj wszystkie korzyści, jakie płyną z wynajętego samochodu, jak tylko zamienisz fotel w samolocie na fotel kierowcy. Poznaj kulturę miasta Sandefjord i dowiedz się więcej, jak dawna społeczność rozwinął się tu dzięki wielorybnictwu. Odwiedź ciekawe muzea w mieście i poznaj wspaniałe okolice, pełne fantastycznych widoków.

  Auto Europe to międzynarodowy pośrednik wynajmu samochodów z ponad 60 letnim doświadczeniem w branży. Nasza firma ma wieloletnich partnerów i współpracowników, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom nie tylko wysokiej jakości usługi, ale taż szeroki wybór pojazdów w różnych kategoriach i bardzo konkurencyjne ceny. Rezerwując samochód przez Auto Europe możesz z łatwością zwiedzać wszystkie wspaniałe miejsca i atrakcje w całej Norwegii, zgodnie ze swoimi planami. Ważne informacje dotyczące wynajmu samochodu w Sandfjord znajdziesz na tej stronie, a jeśli będziesz mieć jakieś dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym działem rezerwacyjnym.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko Sandefjord znajduje się 118 kilometrów od Oslo. Odbierając wynajęty pojazd z lotniska w Sandefjord, z łatwością dostaniesz się do centrum miasta i do dalej położonych miejsc w Norwegii, jak Oslo, po drodze ciesząc się wspaniałymi widokami. Lotnisko oferuje połączenia krajowe oraz międzynarodowe do kilku miejsc docelowych w Europie, w tym do paru miast w Polsce, jak do Warszawy, Poznania, czy Gdańska. Na lotnisku obsługiwanych jest kilka tanich linii lotniczych oferujących loty czarterowe i sezonowe.

  Oficjalna nazwa: Międzynarodowe Lotnisko w Sandefjord Torp (TRF)
  Adres: Torpveien 130, 3241 Sandefjord, Norwegia
  Telefon: +47 33 42 70 00
  Linie lotnicze dostępne na lotnisku: KLM, Wizzair, Ryanair, Norwegian i Widerøe.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w Sandefjord

  Stanowiska wypożyczalni samochodów na lotnisku znajdują się na terminalu w hali przylotów. Odbierając swój wynajęty samochód, pamiętaj, że godziny otwarcia dostawców mogą się zmieniać, więc jeśli chcesz zwrócić wynajęty pojazd po godzinach pracy, upewnij się, że dostępna jest opcja skorzystania ze skrzynek na kluczyki (drop off box), aby zostawić samochód na lotnisku w Sandefjord i wrócić do domu. Najlepszy sposób na to, by zapewnić sobie najniższe stawki wynajmu samochodu w Norwegii, to dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem, przed przyjazdem.

  Poniżej znajdziesz szybki przegląd kilku naszych partnerskich wypożyczalni samochodów na lotnisku w Sandefjord, z którymi możesz dokonać rezerwacji przez naszą stronę. Przed przyjazdem po odbiór pojazdu upewnij się, że przeczytałeś ogólne warunki, a jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w Twoim locie, musisz natychmiast powiadomić o tym swojego dostawcę i zespół rezerwacyjny Auto Europe.

  Avis na lotnisku Sandefjord Avis na lotnisku Sandefjord
  Torpveien 130,
  Sandefjord, Norwegia 3241

  +47 33 31 95 70
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00-21:00
  Sixt na lotnisku Sandefjord Sixt na lotnisku Sandefjord
  Torpveien 130,
  Sandefjord, Norwegia 3241

  +47 47 92 91 01
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00-24:00
  Budget na lotnisku Sandefjord Budget na lotnisku Sandefjord
  Torpveien 130,
  Sandefjord, Norwegia 3241

  +47 33 31 95 70
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 7:00 - 02:00
  Hertz na lotnisku Sandefjord Hertz na lotnisku Sandefjord
  Torpveien 130,
  Sandefjord, Norwegia 3241

  +47 33 47 15 38
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 7:00 - 02:00

  Terminale

  Na lotnisku w Sandefjord znajduje się tylko jeden budynek terminalowy. Wszystkie stanowiska odprawy znajdują się na terminalu, a elektroniczne znaki wskażą Ci, z którego masz skorzystać. Liczne linie lotnicze oferują podróżnym możliwość automatycznej odprawy za pomocą znajdujących się na lotnisku maszyn, lub za pośrednictwem strony danej linii lotniczej. Na lotnisku możesz uzyskać usługi oferujące wsparcie dla podróżników, jak opieka nad dziećmi podróżującymi bez opiekunów i pomoc dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową i innymi upośledzeniami. Aby otrzymać dostęp do tych usług, należy je zamówić z wyprzedzeniem w momencie, kiedy dokonujesz rezerwacji na lot. Pamiętaj też, że lotnisko zamykane jest o godzinie 22, jednak możliwe jest pozostanie na nim na noc.

  Usługi na lotnisku

  Lotnisko Torp Sandefjord, aby zapewnić podróżnym jak najlepsze wrażenia i wygody, oferuje liczne sklepy, kawiarnie, puby i inne usługi związane z podróżą. Niektóre udogodnienia dostępne są po przejściu przez kontrolę paszportową na drugim piętrze w strefie odlotów międzynarodowych, znajdziesz tu między innymi kawiarnię, która otwiera się zawsze wtedy, gdy odbywają się odloty do miejsc położonych za strefą Schengen. Na lotnisku Torp Sandefjord, znajdziesz też kioski przy głównym wejściu i przy hali odlotów dla międzynarodowych połączeń. Możesz tam zakupić szybką przekąskę, kawę, gazetę i wszelkie inne rzeczy, jakich można się spodziewać w małych sklepach spożywczych na lotnisku. Po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa w strefie lotów krajowych, znajduje się też bar oferujący napoje i przekąski. W strefie odlotów możesz też się udać do sklepu wolnocłowego, dostępnego też w strefie przylotów. Dostępne jest też darmowe WiFi, bankomaty, biura zgubionego bagażu i inne udogodnienia.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w Sandefjord

  Na i z lotniska Torp kursuje wiele autobusów. Kilka z nich oferuje połączenia do Oslo, oprócz tego możesz się dostać do Fokserod, Horten, Telemark, Stavanger i Kritiansand. Pociągi z kolei, obsługiwane przez przewoźnika VY, zatrzymują się na stacji lotniskowej Torp. Pasażerowie przyjeżdżający koleją, są transportowani na lotnisko autobusem wahadłowym na teren lotniska (przejazd zajmuje około 4 minuty). Przejazdy autobusowe są połączone z kolejowymi, a transport na lotnisko jest wliczony w cenę biletu. Autobusy wahadłowe znajdziesz zaraz po wyjściu z terminalu.

  Taksówki oferują łatwy i szybki transport na i z lotniska Sandefjord Torp. Postój taksówek znajdziesz zaraz naprzeciwko głównego wejścia na terminal. Persontransport Norway oferuje przejazdy minibusem z lotniska do Oslo i innych miast w kraju. Znajduje się w nich miejsce dla 16 osób, dlatego są dobrym wyborem dla większych grup podróżujących razem. Wymagana jest rezerwacja minibusa z wyprzedzeniem.

  Porady parkingowe

  Decydując się na wynajem samochodu na lotnisku w Sandefjord, wiedz, że na lotnisku znajdują się dwa parkingi krótkopostojowe w rodzaju "kiss and fly", co oznacza, że pierwsze 10 minut postoju jest darmowe, dla tych, co chcą szybko przywieźć lub zostawić pasażerów. Jeśli musisz zostać na lotnisku dłużej niż 10 minut, będą Cię obowiązywały opłaty, które wyszczególnione są na stronie lotniska. Odwiedzający mogą opłacić parking korzystając z automatów dostępnych na lotnisku. Możesz też opłacić parking za pomocą aplikacji, lub online. Na lotnisku znajdują się parkingi P1: garaże przy terminalu, P2: długopostojwy na zewnątrz i krótkopostojowy, a oprócz tego dostępnych jest 42 miejsc przeznaczonych dla pojazdów elektrycznych, każde z osobną ładowarką. Ładowanie jest bezpłatne, a koszt za parking jest standardowy. Miejsca te znajdują się na parkingu długopostojowym.

  Zasady dotyczące parkowania w Sandefjord, podobnie jak w innych miastach w Norwegii, jest dobrze oznaczone, aby nie było wątpliwości odnośnie ograniczeń, które są dość surowe. W ciągu tygodnia na ulicach i na miejskich parkingach, które są najczęściej używane, znajdują się parkometry, mierzące czas twojego postoju. W mieście dostępne są też garaże parkingowe (P-hus), z których możesz korzystać. Najczęściej spotykany w norweskich miastach, jest system z płatnym parkowaniem i automatycznym parkometrem (P-automat). Zatrzymując się w miejscu, gdzie obowiązuje ten system, należy zakupić bilet z najbliższego automatu, zaraz po zaparkowaniu pojazdu, a następnie wystawić go za przednią szybą samochodu.

  Przydatne linki

  Lotnisko Sandefjord