Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z BUDGET

  • 9.9
  • 9.8
  • 9.7
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  February 12
  Bardzo sprawne i szybkie przekazanie auta, tak samo było ze zwrotem. Pan Adonis który mnie...
  March 27
  wszystko super
  March 04
  Just perfect
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Budget z Auto Europe

  Wypożyczalnia samochodów Budget - Auto Europe

  Budget Rent a Car, z siedzibą w Parsippany, New Jersey, został założony w Los Angeles w 1958 r. po stosunkowo skromnej inwestycji w wysokości 10 000 USD przez przyszłościowego biznesmena Morrisa Mirkina, którego pomysłem było stworzenie marki, która byłaby atrakcyjna dla klientów „nastawionych na budżet” i „świadomych wartości”.

  Z floty składającej się z zaledwie dziesięciu samochodów, firma szybko rozkwitła, a następnie rozwijała się w latach 60. XX wieku zarówno w kraju, jak i za granicą, a dziś firma oferuje ponad 3300 miejsc odbioru i odbioru w 120 krajach na całym świecie. Wypożyczalnia samochodów Budget to zorientowana na wzrost firma wynajmu samochodów, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i wszechstronna przyjazna obsługa, a także oferowanie najlepszej wartości na rynku.

  Polityka Budget dotycząca przyjmowania nowych pomysłów i najnowocześniejszych innowacji znacznie zwiększyła zadowolenie klientów na przestrzeni lat i nadal pomaga firmie w dalszym zwiększaniu rentowności. Budget Rent a Car został po raz pierwszy przejęty przez Transamerica Corporation, zanim został sprzedany Gibbons, Green i van Amerongen Ltd w 1986 roku, na rok przed pierwszą publiczną ofertą akcji w 1987 roku. Następnie Budget stał się spółką całkowicie zależną grupy Avis, jedną z największych wypożyczalni samochodów na świecie, która w 2015 r. zakończyła także przejęcie Maggiore Group, czwartej co do wielkości włoskiej firmy wynajmującej samochody.

  Sprawdź jakie środki bezpieczeństwa podejmuje wypożyczalnia samochodów Budget podczas COVID-19 na naszej stronie z najnowszymi informacjami na ten temat.

  Wynajem samochodów z Budget

  Od ponad 65 lat Auto Europe jest czołowym pośrednikiem oferującym wynajem samochodów, kładąc duży nacisk na niezawodność i dobrą obsługę klienta. Dziś firma współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi lokalnymi i międzynarodowymi dostawcami wynajmu samochodów, z których Budget jest jednym z najbardziej znanych i najbardziej prestiżowych.

  Auto Europe specjalizuje się również w innych rodzajach wynajmu pojazdów wysokiej jakości, w tym w przyczepach kempingowych i samochodach najwyższej klasy, takich jak Ferrari i Lamborghini. Dzięki Auto Europe możesz zarezerwować wynajem samochodu z Budget w kilku szybkich i łatwych krokach za pośrednictwem naszego najnowocześniejszego systemu rezerwacji.

  Avis Budget Group (a w szczególności marka Budget) to w pełni połączona, dobrze zintegrowana i całkowicie płynna usługa wynajmu na żądanie dla klientów zlokalizowanych na całym świecie. Jedną z mocnych stron Budget jest to, że uważnie słucha swoich klientów, a duża część innowacji, do których dziś dąży grupa Avis, ma na celu zapewnienie najwyższej jakości doświadczeń poprzez personalizację.

  Jako znana na całym świecie firma wynajmująca samochody, znana z doskonałości i wartości, od lat jest wspierana przez inne silne marki, w tym Budget Truck Rental, wiodącą firmę wynajmu samochodów ciężarowych działającą w USA, która obsługuje zarówno nastawionych na budżet i świadomych wartości. Firma nieustannie szuka drogi, inwestując i zarządzając, starając się zachwycać swoich klientów.

  Wyjątkowe doświadczenie z Budget

  Avis Budget Group prowadzi również wiele silnych, lokalnych firm wynajmujących samochody w Europie, Ameryce Południowej, Australii i innych krajach, w tym Maggiore, FranceCars, Apex i Payless, a także jednym z sukcesów korporacyjnych firmy Zipcar, wiodącej na świecie sieci wypożyczalni samochodów który zapewnia dostęp do samochodów na żądanie przez minutę, godzinę lub dzień w miastach i kampusach na całym świecie.

  Wybranie wypożyczalni samochodów Budget na stronie Auto Europe nie może być łatwiejsze, dzwoniąc do jednego z naszych nagradzanych specjalistów od wynajmu pod numer +48 222 639 537 lub korzystając z naszej wyszukiwarki ofert, aby uzyskać najlepszą okazyjną cenę. Po otrzymaniu oferty możesz dodatkowo spersonalizować swój wybór, dodając ubezpieczenie, GPS i foteliki dla dzieci itp.

  Dzięki wypożyczalni samochodów Budget świat stoi przed Tobą otworem na wszystkich czterech kontynentach, niezależnie od tego, czy potrzebujesz samochodu średniej wielkości w Maroku, czy dużego samochodu w Londynie. Witryna Auto Europe obsługuje wszystkie budżety, zarówno duże, jak i małe, więc niezależnie od tego, czy wybierasz się na rodzinne wakacje z dziećmi, czy w podróż służbową z szefem, dzięki Budget możemy zaoferować Ci odpowiedni samochód na odpowiednią okazję, za każdym razem.