Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W SZWECJI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Szwecji z Auto Europe

  Wynajem samochodów Auto Europe to znakomity portal internetowy z prostą w obsłudze wyszukiwarką, w którym każdy kierowca i podróżnik może zarezerwować dla siebie odpowiedni samochód na całym świecie. Szwecja to wspaniały kraj na wypoczynek z samochodem, bowiem turyści znajdą tu wiele atrakcji, m.in. otwartą przestrzeń, odmienne i urozmaicone, często dzikie krajobrazy, ogromną ilością jezior, unikalne wybrzeże szkierowe z tysiącami wysp.

  Wynajem samochodów - warunki najmu

  Wypożyczalnie samochodów w Szwecji akceptują minimalny wiek kierowcy 21 lat (w zależności od kategorii pojazdu). Osoba wynajmująca oraz dodatkowi kierowcy powinni okazać w chwili odbioru pojazdu w Szwecji ważne prawo jazdy, w posiadaniu którego powinni być przynajmniej od 2 lat (poza kilkoma wyjątkami). Kierowcy poniżej 25 roku życia zobowiązani są w niektórych firmach wynajmujących uiścić opłatę młodego kierowcy. Poznaj przepisy drogowe w Szwecji i podróżuj bezpiecznie.

  Podróż do innych krajów

  Ogólnie wypożyczalnie samochodów zezwalają na wyjazd ze Szwecji samochodem poza granicę państwa. Należy jednak upewnić się, czy wypożyczalnia z której otrzymasz samochód nie wprowadza ograniczeń. Podróż pojazdem ze Szwecji nie jest dozwolona generalnie do następujących krajów: Albanii, Bułgarii, krajów byłej Jugosławii, Węgier, Chorwacji, Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Rumunii, Białorusi, Estonii. Podróż do krajów Europy Zachodniej jest możliwa za dodatkową opłatą. Podróż wypożyczonym samochodem z Szwecji na wyspy lub przejazdy promem bez wczesnego pozwolenia Auto Europe oraz firmy wynajmującej jest również niedozwolona.

  Dopuszczalna prędkość w Szwecji

  • Teren zabudowany: 30-50 km/h
  • Drogi ekspresowe: 70-110 km/h
  • Autostrady: 110-120 km/h

  Wypożyczalnia kamperów w Szwecji

  Auto Europe oferuje wynajem kamperów w Szwecji, aby zapewnić klientom jeszcze więcej mobilności podczas podróży. Wyjedź kamperem w środku lata i weź udział w święcie Midsommar, kiedy uczestnicy imprezy bawią się i tańczą pod otwartym niebem i konsumują tradycyjne potrawy na polach kempingowych. Zaplanuj urlop np. we wrześniu i będziesz świadkiem zorzy polarnej. Kliknij rubrykę - kampery na stronie internetowej Auto Europe i sprawdź, jakie dostępne są pojazdy!