Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU ARLANDA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Arlanda w Sztokholmie

  Podróż po Szwecji ułatwi Ci wypożyczalnia samochodów na lotnisku Arlanda. Jest to idealny sposób na to, aby zwiedzać i poznawać piękny rejon Uppsala, chętnie odwiedzany przez międzynarodowych turystów. Dokonując rezerwacji przez naszą witrynę, skorzystaj z konkurencyjnych cen i szerokiej floty pojazdów do wyboru. Rozpocznij swoje wakacje od odebrania samochodu na lotnisku Arlanda w Sztokholmie. Niech podróż zabierze Cię przez wspaniałe krajobrazy i zachwycające widoki, jakie możesz podziwiać wygodnie podczas jazdy wynajętym samochodem!

  Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i pasji, oferujemy naszym klientom najniższe ceny wynajmu, przyjazną obsługę klienta i profesjonalną pomoc. W Auto Europe zapewniamy, że z nami nie przegapisz żadnych kluczowych zabytków czy atrakcji tego urzekającego rejonu. Zarezerwuj idealny samochód na następny wyjazd do Szwecji na naszej stronie internetowej w trzech prostych krokach lub zadzwoń do nas na numer +48 222 639 537, a nasi agenci pomogą Ci zaplanować Twój wyjazd. Poznaj doświadczenia poprzednich klientów w Sztokholmie. Sprawdź ich opinie o wypożyczalni samochodów w Sztokholmie i o usługach Auto Europe.

  Informacje o lotnisku

  Międzynarodowy port lotniczy Sztokholm Arlanda, znajduje się w Szwecji w okolicach miasta Marsta, około 37 kilometrów na północ od Sztokholmu i niemal 4 kilometrów na południowy wschód od Uppsali. Lotnisko Arlanda jest największym lotniskiem w Szwecji oraz trzecim pod względem wielkości w krajach nordyckich. Port lotniczy uważany jest za główną bramę wjazdową dla międzynarodowych lotów do większości miejsc w Szwecji. W 2017 roku lotnisko Arlanda obsłużyło prawie 27 milionów pasażerów, z czego zdecydowana większość była międzynarodowa.

  Oficjalna nazwa: Międzynarodowy port lotniczy Sztokholm Arlanda (ARN)
  Adres: Swedavia Arlanda, 190 45 Sztokholm-Arlanda, Szwecja
  Telefon: +46 (0)10 109 68 05
  Linie lotnicze dostępne na lotnisku: Lotnisko obsługuje wiele lotów krajowych i lokalnych, całorocznych oraz sezonowych, między innymi LOT, Lufthansa i easy Jet.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Arlanda

  Wszystkie wypożyczalnie samochodów mają swoje stanowiska w specjalnie wytyczonym miejscu na lotnisku przy parkingu P2 Beta, do którego można się dostać darmowym autobusem wahadłowym. Jeśli udajesz się tam po odbiór, wiedz, że biura są zazwyczaj otwarte od godziny 6 rano do 23 wieczorem. Jeśli podczas rezerwacji zakupisz taką usługę, możesz odebrać swój pojazd lub go zwrócić poza godzinami pracy. Zalecamy dokonania rezerwacji na lotnisku w Sztokholmie z wyprzedzeniem, zwarzywszy na szybko rosnące ceny zwłaszcza w okresie letnim. Jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodów na lotnisku Arlanda z Auto Europe, otrzymasz ofertę na świetne ceny wynajmu pojazdów ponieważ współpracujemy z wieloma najlepszymi wypożyczalniami zarówno lokalnymi, jak i międzynarodowymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepsze ceny i szeroką flotę samochodów do wyboru. Po odbiorze samochodu możesz bez problemu ruszyć w drogę do Sztokholmu.

  Budget na lotnisku Arlanda Budget na lotnisku Arlanda
  Hyrbilscenter, Vingvägen 4,
  Stockholm-Arlanda, Szwecja 190 60

  +46 10 494 80 10
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 6:00 - 24:00
  Europcar na lotnisku Arlanda Europcar na lotnisku Arlanda
  Hyrbilscenter, Vingvägen 4,
  Stockholm-Arlanda, Szwecja
  +46 8 555 984 00
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 6:00 - 24:00
  Avis na lotnisku Arlanda Avis na lotnisku Arlanda
  Hyrbilscenter, Vingvägen 4,
  Stockholm-Arlanda, Szwecja 190 60

  +46 10 494 80 10
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 6:00 - 24:00
  Hertz na lotnisku Arlanda Hertz na lotnisku Arlanda
  Benstocksvägen 1,
  Stockholm-Arlanda, Szwecja 190 45

  +46 8 590 905 00
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 6:00 - 23:30

  Terminale

  Port lotniczy Arlnda ma cztery terminale. Terminale 2 oraz 5 przeznaczone są do lotów międzynarodowych , natomiast loty krajowe obsługiwane są na terminalach 3 i 4. Nowy centralny budynek na lotnisku Arlanda Północ, został otwarty w 2003 roku. Wszystkie loty międzynarodowe oferowane przez partnerów SAS oraz Star Alliance są obsługiwane w nowym budynku. Budynek Arlanda Południe łączy ze sobą terminal 2,3 oraz 4. W każdym terminal znajduje się strefa ze sklepami, restauracjami, barami oraz innymi udogodnieniami dla pasażerów I odwiedzających lotnisko. Podróżny znajdzie tutaj również hotele zarówno na lotnisku w budynkach połączonych z terminalami, jak i w okolicy na terenie należącym do lotniska. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz udać się do jednego z dostępnych punktów informacyjnych, aby dowiedzieć się, jakie jeszcze usługi są do Twojej dyspozycji.

  Usługi na lotnisku

  Lotnisko Alghero oferuje liczne usługi, które mają na celu umilić i ułatwić Twoją podróż. Na każdym terminalu znajdziesz strefę ze sklepami oraz ofertą jadalnianą. Są tutaj też punkty wymiany walut, banki, sale konferencyjne, miejsca zabaw dla dzieci, przechowalnie bagażu, biura rzeczy znalezionych oraz fryzjer. Na lotnisku są liczne udogodnienia dla pasażerów podróżujących z dziećmi lub zwierzętami. Na terenie lotniska jest dostępny Internet. Na terenie lotniska jest też ogólnie dostępna poczta, kaplica, centrum zdrowia i policja. Aby zachwycić swoich znajomych lub sprawić sobie wspaniałą pamiątkę, odwiedź któryś ze sklepów z pamiątkami. Znajdziesz tutaj między innymi kosmetyki, ubrania, tradycyjne przysmaki i wiele innych.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Arlanda

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Arlanda to najlepszy sposób na wygodne podróżowanie i szybkie przedostanie się do miasta. Jadąc ze Sztokholmu, musisz skierować się na północ drogą E4 i podążać za znakami prowadzącymi na lotnisko. Podobnie postępuj, jeśli jedziesz z Uppsali, wybierając E4 I kierując się na południe. Jeśli nie odbierasz wynajętego samochodu z lotniska, możesz się przedostać do miasta dzięki licznym połączeniom autobusowym. Dostępne są różna linie i wielu przewoźników oferuje swoje usługi przed każdym terminalem na lotnisku. Dostępne są połączenia z centrum Sztokholmu oraz z okolicznymi miastami i miejscami docelowymi.

  Przylatując na lotnisko Sztokholm Arlanda, możesz też skorzystać z dostępnych połączeń kolejowych albo usług taksówkarzy. Dzięki stacji kolejowej na lotnisku możesz znaleźć się w mieście w zaledwie 18 minut, wybierając między szybkimi, długodystansowymi i okresowymi pociągami kursującymi do i z lotniska. Z portu Sztokholm Arlanda kursują wyłącznie eko taxi w ramach troski o ekologię. Postoje taksówek znajdują się zaraz po wyjściu z terminali. Na postojach znajdują się wyłącznie oficjalne taksówki mające pozwolenie od lotniska. Zawsze możesz się dowiedzieć więcej na lotnisku o konkretnej firmie przewozowej.

  Porady parkingowe

  W centrum Sztokholmu znajduje się wiele garaży parkingowych, zwłaszcza w Norrmalm. Niektóre garaż wymagają opłaty za okres parkowania w momencie, kiedy wyjeżdżasz. Cena na weekend może się różnić, ale możesz też wykupić bilet całodniowy. Jeśli parkujesz na ulicy, zwróć uwagę na znaki. W większości przypadków, może się zdarzyć, że przy miejscu parkingowym jest znak wskazujący na dzielnicę mieszkaniową. Przy chodnikach mogą też być rozmieszone automaty z biletami, gdzie dozwolona jest płatność głównie kartami, a ceny naliczane za każdą godziną postoju.

  Na lotnisku Arlanda znajdują się różne opcje parkingowe od premium, przez ekspresowe zadaszone i nie zadaszone, długoterminowe do szybkiego odbioru lub zostawienia pasażerów. Miejsca parkingowe możesz wykupić z wyprzedzeniem, a szeroki wybór sprawia, że możesz wybrać jaka opcja najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli musisz się przedostać z parkingu na terminal lub między terminalami, na terenie całego lotniska kursują bezpłatne autobusy wahadłowe.

  Przydatne linki

  Lotnisko Arlanda