Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W SZWAJCARII

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Szwajcarii - zwiedzaj kraj w stylu

  Wypożyczalnia samochodów w Szwajcarii

  Wybierz się na samodzielne wakacje, jakie ułatwi Ci wypożyczalnia samochodów w Szwajcarii, krainie epickich krajobrazów. Szwajcaria jest obdarzona doskonałą siecią autostrad, jedną z najlepszych na świecie, dlatego wynajem samochodów jest tutaj tak popularnym sposobem podróżowania. Odkryj bogactwo historii i piękna tego kraju, odbierając samochód na przykład na lotnisku Gardermoen w Oslo, aby rozpocząć swoją norweską przygodę.

  Ze stromymi dolinami, zamkami jak z bajki i wysokich pokrytych śniegiem szczytów górskich, w Szwajcarii bardziej liczy się podróż niż miejsce docelowe. Pomimo niewielkich rozmiarów kraj ten jest niesamowicie zróżnicowany z różnorodnością klimatu, kuchni i regionów turystycznych oferujących zapierające dech w piersiach widoki, nie do porównania gdziekolwiek indziej w Europie.

  Oprócz wyjątkowego charakteru, pomimo pozycji w samym centrum Europy, Szwajcaria oferuje podróżnym na drodze fantastyczne widoki na dramatyczne szczyty gór, piękne czyste jeziora, łagodne wzgórza i wąwozy lodowcowe, a nie ma nic bardziej ekscytującego niż ujrzenie po raz pierwszy słynnej góry Matterhorn, ze szczytem w kształcie piramidy wznoszącym się na wysokość 4,478 metrów. Co więcej, fantastyczna sceneria zmienia się drastycznie z każdą porą roku, co oznacza, że jest to wspaniałe miejsc docelowe na wycieczki objazdowe niezależnie od miesiąca, w którym się tu wybierasz.

  Wciśnięta między Francję, Austrię, Włochy i Niemcy, Szwajcaria ulokowana jest na geograficznym rozstaju dróg pomiędzy północną a południową Europą. Szwajcaria cała jest poprzecinana autostradami biegnącymi przez najpiękniejsze miejsca w kraju i nie raz przechodzącymi przez pasma górskie dzięki długim tunelom i jednym z najlepiej zorganizowanym sieciom dróg na świecie. A odległości też są niewielkie w porównaniu do innych miejsc docelowych. Na przykład, zaledwie pół dnia drogi z pięknego miasta nad jeziorem Lucerny w samym sercu kraju, do bujnych sadów pomarańczowych w Lugano, zaraz przy granicy z Włochami na południu.

  Szwajcaria cechuje się tym, że znajduje się tu wiele wspaniałych miejsc, jak zielone doliny, zamki jak z bajki oraz ośnieżone szczyty dumnych gór. Wszystko to sprawia, że podróżowanie po Szwajcarii jest celem samym w sobie, bardziej niż dotarcie do wyznaczonego punktu, czy atrakcji. Pomimo porównywalnie małych rozmiarów jako kraj, Szwajcaria jest niezwykle zróżnicowana z różnymi klimatami, kuchnią oraz regionami turystycznymi, w których niezrównane piękno oraz naturalny wdzięk, jest niepowtarzalny. Dlatego właśnie Szwajcaria jest krajem jak żaden inny w Europie, a wypożyczalnia samochodów w Szwajcarii pomoże Ci w zorganizowaniu wspaniałych wakacji.

  Z ponad 65-letnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku wynajmu samochodów, Auto Europe oferuje najbardziej konkurencyjne ceny i stawki wynajmu pojazdów w ponad 180 miejscach docelowych na świcie w tym w Szwajcarii. Nasza firma daje też do wyboru ponad 24,000 lokalizacji odbioru i zwrotu pojazdów. Dzięki współpracy z licznymi międzynarodowymi wypożyczalniami samochodów jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie i możemy zapewnić, że każdy klient otrzyma pojazd zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Na naszej stronie możesz wybierć spośród zróżnicowanej oferty pojazdów w różnych kategoriach i w różnym zakresie cenowym. Oprócz pięciogwiazdkowego wynajmu samochodów, Auto Europe specjalizuje się też w samochodach luksusowych i kamperach, dlatego nie wahaj się dzwonić do naszych agentów rezerwacji pod numer +48 222 639 537 od poniedziałku do soboty, jeśli masz jakieś pytania dotyczące wynajmu samochodu w Szwajcarii lub dokonać rezerwacji. Jeśli chcesz sprawdzić opinie o wypożyczalni samochodów w Szwajcarii odwiedź stronę Auto Europe i dowiedz się więcej o naszych usługach.

  Aby dowiedzieć się więcej o wynajmowaniu samochodów w Szwajcarii, kliknij odpowiednią sekcję poniżej:

  Nasze partnerskie wypożyczalnie samochodów Wynajem samochodów FAQ Kategorie samochodów

  Gdzie mogę odebrać samochód wynajęty w Szwajcarii

  Auto Europe oferuje mnóstwo opcji dla podróżnych, którzy decydują się na wynajem samochodu w Szwajcarii, także w Lozannie i Lugano, z punktami odbioru dogodnie zlokalizowanymi na międzynarodowych lotniskach, stacjach kolejowych lub w centrach miast w różnych częściach kraju. Odwiedzając centralne regiony Szwajcarii, najlepiej jest odebrać samochód w Lucernie i cieszyć się pięknymi krajobrazami i widokami na ogromne jezioro i wspaniałe Alpy. Aby odkrywać część kraju zdominowaną przez język włoski, odbierz pojazd w Lugano, aby spróbować najlepszego jedzenia w Szwajcarii. Na stronie Auto Europe jest mnóstwo przydatnych informacji dla ludzi, którzy wybierają się tu na wyjazd i chcą dowiedzieć się więcej jeszcze przed przyjazdem i odbiorem samochodu, jak gdzie znajdują się stanowiska dostawców i co masz zarobić, kiedy musisz zwrócić pojazd po godzinach pracy biura wypożyczalni. Pamiętaj też, że wszystkie te informacje możesz znaleźć podczas wyszukiwania ofert, w ogólnych warunkach i na voucherze.

  Porównaj stawki wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach i stacjach kolejowych w Szwajcarii

  • Stacja kolejowa Genewa
  • Stacja kolejowa Zurych
  • Stacja kolejowa Bazylea
  • Stacja kolejowa Bern

  Rezerwuj z najlepszą wypożyczalnią w Szwajcarii

  Auto Europe w ciągu ostatnich 65 lat urosło do rangi jednego z największych światowych pośredników wynajmu samochodów, dzięki naszemu oddaniu, dbaniu o potrzeby naszych klientów i licznym partnerstwom z międzynarodowymi i krajowymi dostawcami na całym świecie. Wynajem samochodu w Szwajcarii przez naszą stronę gwarantuje Ci najniższe ceny i najlepsze usługi.

  Skontaktuj się z naszymi specjalistami jeszcze dzisiaj jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące dostawcy, jakiego masz wybrać lub lokalizacja, z której masz odebrać i zwrócić samochód. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, dzwoniąc pod +48 222 639 537 lub jeśli wolisz, możesz do nas wysłać e-mail kiedy chcesz do plres@autoeurope.de, a nasi agenci odpowiedzą Ci tak szybko, jak się da.

  Informacje o wypożyczalni samochodów Dollar Informacje o wypożyczalni samochodów Hertz Informacje o wypożyczalni samochodów Europcar
  Wypożyczalnia samochodów Unirent Informacje o wypożyczalni samochodów Avis Informacje o wypożyczalni samochodów Thrifty

  Wybierając naszych partnerów, zawsze upewniamy się, że ich jakość usług i standardy są tak samo wysokie jak w Auto Europe, aby tym samym zapewnić naszym klientom możliwie bezproblemowy wynajem i przyjemne doświadczenia podczas wyjazdu.


  Często zadawane pytania o wynajmie samochodów w Szwajcarii

  Skontaktuj się z namiWypożyczalnia samochodów w Szwajcarii dostępna przez Auto oferuje doskonałe oferty, a rezerwacja nie mogłaby być prostsza, kiedy korzystasz z naszej nowoczesnej wyszukiwarki. Chociaż wszystkie informacje można z łatwością znaleźć na naszej stronie, zawsze może pojawić się szansa, że będziesz miał jakieś dodatkowe pytania dotyczące nadchodzącej podróży do jednego z najpiękniejszych miejsc z zachwycającymi naturalnymi krajobrazami. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o kartach kredytowych, opłatach drogowych, ograniczeniach wiekowych, oponach zimowych itd. aby upewnić się, że jesteś odpowiednio przygotowany na alpejskie przygody!


  Jaki jest wymagany wiek, aby wypożyczyć samochód w Szwajcarii?

  Pomimo tego, że minimalny wiek wymagany, aby prowadzić samochód w Szwajcarii, zazwyczaj wynosi 20 lat, wynajmując samochód, możesz spotkać się z różnymi wymogami w zależności od dostawcy. Niektóre firmy mają inne ograniczenia dla młodych kierowców i seniorów. Zwróć uwagę, że dodatkowa opłata, nazwana opłatą za młodego kierowcę, zazwyczaj dotyczy kierowców poniżej 26 roku życia. Opłata pobierana jest lokalnie podczas odbioru pojazdu. Aby sprawdzić, czy opłaty za młodego kierowcę i seniora będą Cię obowiązywać, sprawdź ikonę informacyjną przy danej ofercie na naszej stronie podczas dokonywania rezerwacji.

   

  Czy mogę wynająć samochód w Szwajcarii w jednym miejscu i zwrócić w innym?

  Tak, możesz z łatwością odebrać samochód w Szwajcarii w jednym miejscu i zwrócić go w innym, czy zdecydować się na wynajem w jedną stronę, co podlega dodatkowej opłacie (opłata za przejazd w jedną stronę).

  Pamiętaj, że klienci mogą anulować rezerwację za darmo, jeśli nie zgadzają się z opłatą za wynajem w jedną stronę. Należy też wiedzieć o ograniczeniach, jakie pojawiają się przy niektórych kategoriach pojazdów, minimalnym czasie trwania wynajmu i podróżach między wybranymi miastami i lokalizacjami. Opłata za wynajem w jedną stronę (bez VAT) widoczna jest też na naszej wyszukiwarce pod ceną stawki wynajmu za wybrany samochód. Ta sama informacja jest przesyłana do naszych klientów na voucherze, kiedy ich rezerwacja zostanie zatwierdzona.

  Podróż dozwolona jest do krajów zachodniej Europy, choć mogą pojawić się ograniczenia dla kilku miejsc docelowych i kategorii pojazdów. Dla tych, co planują udać się do wschodniej Europy, należy zatwierdzić z Auto Europe, do jakich krajów zamierzasz się udać, ponieważ mogą pojawić się dodatkowe koszty związane z przekroczeniem granicy i ubezpieczeniem. Bardzo ważne jest zatem zatwierdzenie możliwości podróży przed zaplanowaniem trasy zwiedzania, a jeśli okaże się, że wypożyczalnia nie zezwala na wjazd do wybranego przez Ciebie kraju, radzimy oddanie pojazdu i wynajęcie kolejnego pojazdu w nowym miejscu.

  Jeśli podróż poza Szwajcarię jest dozwolona, leży to w odpowiedzialności kierowcy, by pojazd spełniał wymogi prawne obowiązujące w danym kraju, w tym (ale nie tylko) wyposażenie bezpieczeństwa, dokumenty graniczne, winiety itp. Aby dowiedzieć się, czy obowiązują Cię ograniczenia w podróży, wybierz dostawcę i pojazd podczas wyszukiwania na stronie Auto Europe, następnie kliknij ikonę informacyjną, a znajdziesz tam wszystkie najważniejsze informacje. To samo znajdziesz też na voucherze, jaki od nas otrzymasz, gdy twoja rezerwacja zostanie potwierdzona.

   

  Czy potrzebuję karty kredytowej, by wynająć samochód w Szwajcarii?

  Tak, karta kredytowa jest zawsze wymagana do wynajmu samochodów w Szwajcarii. Powodem tego jest, że wypożyczalnie blokują na karcie kredytowej klienta daną kwotę, która jest zatrzymana jako depozyt, w razie, gdyby samochód został zwrócony z jakimkolwiek uszkodzeniem powstałym podczas wynajmu. Jeśli, nie zostaną stwierdzone żadne uszkodzenia, cała kwota zostaje zwolniona i środki są możliwe do użycia. Aby otrzymać więcej porad na temat płatności u dostawców samochodów w Szwajcarii, sprawdź nasz wpis o kartach kredytowych i depozycie na blogu Auto Europe.

  Wypożyczalnia samochodów w Szwajcarii blokuje depozyt na karcie kredytowej podczas odbioru pojazdu, w ramach zabezpieczenia, jeśli pojazd zostałby uszkodzony lub skradziony. Blokady na karcie i depozytu można uniknąć kupując ubezpieczenie z brakiem udziału własnego, które zwalnia Cię od wszelkich opłat w przypadku uszkodzenia, czy kradzieży wynajmowanego pojazdu.

  Rezerwując samochód premium lub luksusowy, należy być przygotowanym, że dostawca będzie wymagał przedstawienia dwóch kart kredytowych (Visa, Mastercard, Diners lub American Express) wystawionych na głównego kierowcę. Informacje o kartach kredytowych (i jakie są akceptowane) można łatwo znaleźć podczas wyszukiwania ofert na naszej stronie. Wystarczy, że wybierzesz dostawcę i pojazd, a pod ikoną informacyjną danej oferty pojawi Ci się sekcja informacji o płatności w wypożyczalni, gdzie znajdziesz wszystkie ważne wiadomości na ten temat.

   

  Jakie są najważniejsze przepisy drogowe w Szwajcarii?

  Policja w Szwajcarii jest bardzo surowa dla tych, którzy nie przestrzegają prawa, nawet jeśli są to bardzo małe przewinienia. Co więcej, policjanci szwajcarscy są znani z dawania wysokich kar grzywny zagranicznym kierowcom. Z tych powodów i nie tylko, warto jest zaznajomić się z zasadami ruchu drogowego, gdy odbierasz pojazd, jaki dostarczą ci wypożyczalnie samochodów w Szwajcarii. Jedną z rzeczy, o których warto pamiętać, to to, że w Szwajcarii znaki drogowe są w różnych językach w zależności od rejonu, w jakim się znajdujesz, ponieważ w Szwajcarii funkcjonalne są cztery języki. Przykładowo słowa Sortie, Ausfarht i Uscita wszystkie oznaczają ‘wyjście’, a jeśli tego nie wiesz, to możesz napotkać trudności, nie tylko na drodze!

  • W strefach miejskich limit prędkości wynosi 50 km/h a na drogach krajowych 80 km/h. Na autostradach, limit ten waha się od 100 do 120 km/h. Pamiętaj też, że limit alkoholu we krwi u kierowcy to 0.05 mg/l.

  • Używanie świateł mijania jest obowiązkowe, co oznacza, że mają one być włączone przez cały czas, kiedy używasz samochodu.

  • Aby korzystać z autostrad, musisz mieć winietę umieszczoną w widocznym miejscu, zazwyczaj w górnym lub dolnym rogu na przedniej szybie (takie winiety zazwyczaj są dostarczane przez wypożyczalnie).

  • Pasy bezpieczeństwa muszą być zapinane przez kierowcę, pasażera na przednim siedzeniu. Dzieci do 12 roku życia oraz niższe niż 150 cm muszą siedzieć na odpowiednim siedzeniu lub foteliku, lub z dopasowanym pasem bezpieczeństwa.

  • Na górskich drogach, jeśli chcesz wyprzedzić samochód i zrównać się z nadjeżdżającym pojazdem, należy to do odpowiedzialności kierowcy z naprzeciwka, aby zatrzymać się i, jeśli to konieczne wrzucić wsteczny bieg, aby się zatrzymać.

  • Wszelkie incydenty na drogach powinny być zgłoszone, dzwoniąc pod krajowy numer, w nagłych przypadkach 117 (policja i pomoc drogowa) lub 144 (przy wypadku i potrzebnej karetce). Czerwony trójkąt ostrzegawczy lub światła, są obowiązkowe, jeśli nastąpiła awaria pojazdu.
   

  Jakie są opłaty drogowe, gdy wypożyczam samochód w Szwajcarii?

  Ważne jest, aby pamiętać, że w Szwajcarii występują opłaty drogowe, a ci, którzy chcą skorzystać z autostrad, muszą być wyposażeni w winiety umieszczone za przednią szybą pojazdu. Większość samochodów od wypożyczalni w Szwajcarii ma już taką winietę, jednak zawsze lepiej jest się upewnić w momencie odbioru, czy jest ona umieszczona w pojeździe, oraz czy jest ciągle ważna. Jest to istotne, ponieważ kary za nieposiadanie winiety, lub za nieważną winietę są bardzo wysokie! Winiety mogą być też zakupione online lub na granicy kraju i na stacjach benzynowych w całej Szwajcarii. Oprócz na autostradach opłaty są też pobierane za przejazd tunelem Great Saint Bernard (z Martigny w okręgu Valais w Szwajcarii do Aosta we Włoszech).

   

  Jakiego potrzebuję ubezpieczenia, gdy wypożyczam samochód w Szwajcarii?

  Kiedy decydujesz się na wynajem samochodu w Szwajcarii z Auto Europe, możesz mieć pewność, wszystkie nasze stawki zawierają wszystkie podstawowe opcje zabezpieczeń, czyli ubezpieczenie od pożaru, od odpowiedzialności cywilnej, ograniczenie odpowiedzialności z tytułu kolizji (CDW) oraz zabezpieczenie przed kradzieżą. Oferujemy też obszerne zabezpieczenia dla kierowców, którzy chcą mieć zapewniony całkowity spokój podczas podróży po Szwajcarii.

  Warto pamiętać, że podstawowe ubezpieczenie CDW nigdy nie obejmuje szkód powstałych na oponach, szkle, lusterkach, podwoziu, wnętrzu pojazdu, dachu, silniku, zamkach i nie obejmuje utraty kluczyków.

  Dla dodatkowego spokoju sprawdź opcję pakietu zwrot udziału własnego z Super Cover, jaki oferuje Auto Europe dla swoich klientów za dodatkową opłatą. Zabezpieczenie to oferuje pokrycie szkód na szkle, kołach, dachu, podwoziu i nie tylko. Koszty różnią się w zależności od lokalizacji, czasu trwania wynajmu, kategorii samochodu i dostawcy.

  Korzystając z wyszukiwarki Auto Europe, bardo łatwo można znaleźć informacje o CDW, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Po wybraniu dat, loklizacji, dostawcy i rodzaju pojazdu, kliknij ikonę informacyjną przy wybranej ofercie i sprawdź sekcję z dodatkowymi informacjami, gdzie zobaczysz wszystkie ważne informacje na ten temat. Te same informacje znajdziesz też w ogólnych warunkach na naszej stronie i na voucherze.

  Pamiętaj, że czasem może Ci by oferowane dodatkowe ubezpieczenie od dostawcy już na miejscu, natomiast Auto Europe nie zwróci Ci kosztów za lokalnie zakupione ubezpieczenia, nawet jeśli pod koniec wynajmu okażą się one niepotrzebne. Więcej możesz się dowiedzieć o opcjach zabezpieczeń podczas wynajmu czytając nasz wpis na blogu z wytłumaczeniem i porównaniem różnych możliwości zabezpieczenia się na podróż.

   

  Czy mogę zarejestrować dodatkowego kierowcę do mojego wynajmu samochodu w Szwajcarii?

  Tak. Dodawanie kierowców do wynajmu jest zupełnie możliwe i bardzo przydatne, kiedy podróżuje się większą grupą i wybiera w długie trasy objazdowe w Szwajcarii. Dodatkowi kierowcy muszą zostać zatwierdzeni i zarejestrowani podczas dokonywania rezerwacji i muszą być obecni przy odbiorze, aby przedstawić te same dokumenty, jakie są wymagane u głównego kierowcy, czyli dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy i międzynarodowe prawo jazdy (IDP), jeśli jest wymagane.

  Sprawdź oferty na dodatkowych kierowców gratis na stronie Auto Europe, przeglądając szeroki wybór lokalizacji i dostawców w wybranym miejscu docelowym. Zwróć tylko uwagę na informację o dodatkowym kierowcy gratis przy wybranych ofertach, kiedy szukasz pojazdu na stronie Auto Europe. Nie przegap też dodatkowych okazji na darmowe opony zimowe, darmowe upgrade, GPS i nie tylko.

  Pełne informacje dotyczące dodatkowych kierowców są jasno zaznaczone i opisane na stronie Auto Europe. Po wpisaniu dat i lokalizacji odbioru pojazdu, wystarczy, że klikniesz ikonę informacyjną danej oferty i przeczytasz sekcję informacje o kierowcy, by dowiedzieć się ile kosztuje opcja dodania kierowcy do wynajmu. Te same informacje znajdziesz też na voucherze, jaki otrzymasz na swój e-mail, kiedy rezerwacja zostanie potwierdzona.

  Warto pamiętać, że przyjaciele, czy członkowie rodziny, którzy nie są uwzględnieni w umowie najmu, jeśli będą prowadzić samochód i dojdzie do wypadku, będą zobowiązani do opłaty wszystkich szkód lub jeśli samochód zostanie skradziony. Z tego powodu należy pamiętać, by zarejestrować wszystkich dodatkowych kierowców, zanim wyjedziesz od wypożyczalni.

   

  Czy potrzebuję dodatkowego wyposażenia podczas wynajmu samochodu zimą w Szwajcarii?

  Wynajmując samochód w Szwajcarii zimą, warto jest wiedzieć, że posiadanie opon zimowych, czy łańcuchów nie jest wymagane, oprócz kilku górskich tras. Oznacza to, że jeśli zobaczysz znak ‘Ketten Obligatorisch’ (obowiązkowe łańcuchy na oponach) będziesz musiał założyć łańcuch przed dalszą trasą lub możesz przygotować się na zapłacenie wysokiej grzywny, ponieważ lokalne władze bardzo poważnie podchodzą do przypadków, gdzie kierowcy utrudniają ruch drogowy, wliczając w to nieposiadanie łańcuchów śniegowych na oponach w sezonie zimowym, kiedy często można doświadczyć grubej warstwy śniegu i lodu na drogach.

  Sprawdź, jakie inne dodatkowe wyposażenie zimowe dostępne jest dla pasażerów, odwiedzając stronę Auto Europe, a możesz też przejrzeć informacje dotyczące zasad korzystania z opon zimowych przed przyjazdem do Szwajcarii i odebraniem pojazdu. Warto też pamiętać, że Auto Europe oferuje darmowe opony zimowe wliczone w stawkę, co jednak jest dostępne tylko w sezonie zimowym i nie każda wypożyczalnia samochodów w Szwajcarii daje nam taką możliwość. Dzięki tej ofercie nie tylko masz dodatkowy spokój na drodze, ale też zaoszczędzisz czas i pieniądze podczas odbioru pojazdu.


  Dodatkowe opcje wynajmu pojazdów w Szwajcarii

  Auto Europe ma najlepsze oferty dla podróżnych, którzy decydują się na wynajem samochodu w Szwajcarii. Świetne opcje na zwiedzanie dużych miast w kraju, jak Zurych, Genewa i Brno, czyli stolica, obejmują mniejsze i oszczędniejsze samochody w kategorii mini i ekonomicznej, które są wygodne w manewrowaniu i parkowaniu. Kraj ten jest jednym z najczęściej odwiedzanych na wycieczki objazdowe, z wieloma kluczowymi miejscami do odkrycia, zwłaszcza jadąc wzdłuż Grand Tour Szwajcarii, rozciągające się łącznie na 1,000 mil, co znaczy, że im bardziej wygodny masz pojazd, tym lepiej dla Ciebie. Udając się w tak długą trasę, radzimy wybrać coś z naszej popularnej kategorii luksusowej, kabrioletów lub SUV, dla dodatkowej stabilności na śliskich górskich drogach.

  Jeśli nie jesteś pewien, jaki pojazd najbardziej odpowiada twoim planom podróży, polecamy odwiedzenie naszego przewodnika po flocie pojazdów w Szwajcarii, który dostarczy Ci szczegółowych informacji na temat zalet i przewag każdej wybranej kategorii.

  Samochody luksusowe na wynajem Kategoria VAN na wynajem Kampery na wynajem w Szwajcarii

  Wynajem samochodów w kategorii luksusowej w Szwajcarii - Nie ma lepszego sposobu na zwiedzanie Szwajcarii i słynnej przełęczy San Bernardino, niż w mocnym samochodzie luksusowym, który zaoferuje Ci przestrzeń, wygodę i niezapomniane wrażenia z podróży.

  Wynajem samochodów w kategorii VAN w Szwajcarii - Wyobraź sobie, jak po raz pierwszy spoglądasz na słynną górę Matterhorn w otoczeniu rodziny lub najlepszych przyjaciół, co jest możliwe, jeśli wynajmiesz nowoczesny minivan z Auto Europe z przestrzenią na kilka osób i ich bagaż.

  Kampery na wynajem w Szwajcarii - Wyobraź sobie przygodę na drodze, podziwiając mijane górskie szczyty w oddali, czyste jeziora, łagodne wzgórza i wąwozy lodowcowe, a wszystko to z okna nowoczesnego domu na kółkach.


  Przydatne linki

  Poradnik z informacjami turystycznymi w Szwajcarii

  Poradnik opcji tankowania samochodu na wynajem

  Infografiki - luksusowo na autostradzie