Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z DOLLAR

  • 10
  • 10
  • 9.7
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  February 24
  Exceptionally good experience overall. The only thing you should improve - make it clearer...
  February 14
  Szybko i profesjonalnie. Bez zbędnych czynności i procedur. Polecam.
  January 27
  Wszystko super
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Dollar w niskich cenach

  Wypożyczalnia samochodów Dollar - Auto Europe

  Założona w Los Angeles w połowie lat 60. przez Henry'ego J. Caruso, pierwsza flota jaką posiadała wypożyczalnia samochodów Dollar Rent a Car składała się z niewielkiej grupy Volkswagen Beetles, każda z manualną skrzynią biegów i bez klimatyzacji. Pierwotnie nazywana „Dollar-A-Day-Rent-A-Car”, filozofią firmy zawsze było zapewnienie swoim klientom najlepszej możliwej usługi w najbardziej konkurencyjnej cenie. Rezerwacja wynajmu samochodu z Dollar na stronie internetowej Auto Europe nie może być szybsza ani łatwiejsza; wystarczy wybrać odpowiedni pojazd w naszym systemie rezerwacji widniejącym na górze strony i potwierdzić rezerwację za pomocą kilku kliknięć myszką.

  W 1990 roku Dollar został przejęty przez Chryslera i włączony do Pentastar Transportation Group, Inc., wraz z Thrifty Car Rental i Snappy Car Rental w Tulzie. W sierpniu 1994 r. Dollar przeniósł swoją światową siedzibę wynajmu samochodów do Tulzy w Oklahomie, a pod koniec 1997 r. Chrysler sprzedał to, co było wówczas znane jako Dollar Thrifty Automotive Group, Inc. (DTG) w ofercie publicznej na giełdzie nowojorskiej a następnie firma została przejęta przez Hertz Global Holdings, Inc. w 2012 r. Obecnie z siedzibą w Estero (Floryda), Hertz, Dollar i Thrifty zarządzają łącznie około pół miliona pojazdów w tysiącach miejsc wynajmu samochodów na wszystkich czterech kontynentach świata.

  Na całym świecie działalność Hertz Corporation w zakresie wynajmu samochodów obejmuje marki Hertz, Dollar i Thrifty w ponad 10 000 firmowych, licencjowanych i franczyzowych lokalizacjach w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Łacińskiej, Azji, Australii, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Nowej Zelandii. Korporacja Hertz jest również największą na świecie marką wynajmu samochodów na całym świecie, której Dollar jest jedną z najbardziej prestiżowych i szanowanych marek w branży.

  W ciągu ostatnich piędziesięciu lat reputacja naszego partnera - firmy Dollar została ugruntowana dzięki polityce firmy polegającej na zapewnieniu najwyższej jakości obsługi klienta z silnymi zasadami, które są nadal przekazywane każdemu nowemu pracownikowi dzięki unikalnemu programowi szkolenia kierowanemu przez klienta. Wraz z niezachwianym zaangażowaniem w obsługę klienta, wysokiej jakości flotą wynajmowanych pojazdów i powiązanych produktów Dollar jest wzbogacona o imponujące portfolio usług podróży służbowych i rekreacyjnych z licznymi punktami odbioru i zwortu pojazdów w lokalizacjach na całym świecie.

  Nawet w czasie trwania COVID-19 możesz bezpiecznie zarezerwować samochód na wynajem z Dollar dzięki wdrożonym rygorystycznym środkom, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zachowania zdrowia.

  Wynajem samochodów z Dollar

  Koncentrując się na zagranicznych touroperatorach, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, Dollar zdołał rozszerzyć swoją działalność w zakresie wynajmu samochodów za pośrednictwem wielu firmowych lokalizacji w całej Europie, w tym we Francji, Belgii, Hiszpanii, Polsce, Luksemburgu i Holandii, które znacznie wzmocniły międzynarodowy profil firmy. Ponadto wypożyczalnia samochodów Dollar podpisała umowy partnerskie w Irlandii i we Włoszech, dodając w ten sposób dziesiątki nowych lokalizacji do szybko rozwijającej się europejskiej sieci firmy.

  Po otrzymaniu oferty możesz rozszerzyć swoje opcje, dodając ubezpieczenie, GPS i foteliki dziecięce itp. Aby uzyskać bardziej spersonalizowaną usługę, nasze linie rezerwacji są otwarte siedem dni w tygodniu pod numerem +48 222 639 537 z naszymi nagrodzonymi specjalistami od wynajmu pod ręką, aby pomóc w rezerwacji i zaplanować plan podróży, zapewniając w ten sposób najlepszą możliwą ofertę i wszystko co mogłoby być odpowiednie dla Twojej nadchodzącej podróży. Auto Europe specjalizuje się również w innych rodzajach wysokiej jakości wynajmu pojazdów, w tym kamperów i prestiżowych samochodów wyczynowych. Dzięki Auto Europe możesz zarezerwować swój pojazd w kilku prostych krokach, korzystając z naszego nowoczesnego systemu rezerwacji.

  Wyjątkowe doświadczenie z Dollar

  Doświadcz jakości jaką dostarczy Ci wynajem samochodów z Dollar i Auto Europe i zarezerwuj u nas następny pojazd po najbardziej konkurencyjnych cenach, gwarantowanych! Niezależnie od przyczyny nadchodzącej podróży, czy to wakacje w Szwajcarii, czy długi weekend w Londynie, na pewno znajdziesz odpowiedni samochód, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby dzięki dużej flocie samochodów do wyboru dostępnych w jednej z wiodących na świecie wypożyczalni.

  Z wypożyczalnią samochodów Dollar cały świat jest stoi na wyciągnięcie ręki, a firma oferuje szeroką gamę usług crossover, w tym bagażniki na narty, foteliki dziecięce i nowoczesne urządzenia nawigacyjne GPS, podczas gdy dla wszystkich naszych klientów dostępne są wszystkie rodzaje wsparcia operacyjnego. Potwierdź wynajem samochodu z Dollar przez Auto Europe już dziś, korzystając z naszego zaawansowanego technicznie i bardzo łatwego w obsłudze systemu rezerwacji na górze tej strony.

  Rezerwacja wynajmu samochodu Dollar z Auto Europe pozwala podróżować więcej i odkrywać nowe miejsca, takie jak RPA i Tajlandia. Dokończ rezerwację online lub porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów od wynajmu, którzy zawsze chętnie pomogą Ci w przypadku jakichkolwiek pytań.