Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z DOLLAR

  • 10
  • 10
  • 9.8
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  March 04
  Sprawnie i bezproblemowo
  February 24
  Exceptionally good experience overall. The only thing you should improve - make it clearer where the shuttle stops on the airport. This was tricky for us to find out, it was written in the form of description in the end of the...
  February 14
  Szybko i profesjonalnie. Bez zbędnych czynności i procedur. Polecam.
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Dollar w niskich cenach

  Wypożyczalnia samochodów Dollar - Auto Europe

  Założona w Los Angeles w połowie lat 60. przez Henry'ego J. Caruso, pierwsza flota jaką posiadała wypożyczalnia samochodów Dollar Rent a Car składała się z niewielkiej grupy Volkswagen Beetles, każda z manualną skrzynią biegów i bez klimatyzacji. Pierwotnie nazywana „Dollar-A-Day-Rent-A-Car”, filozofią firmy zawsze było zapewnienie swoim klientom najlepszej możliwej usługi w najbardziej konkurencyjnej cenie. Rezerwacja wynajmu samochodu z Dollar na stronie internetowej Auto Europe nie może być szybsza ani łatwiejsza; wystarczy wybrać odpowiedni pojazd w naszym systemie rezerwacji widniejącym na górze strony i potwierdzić rezerwację za pomocą kilku kliknięć myszką.

  W 1990 roku Dollar został przejęty przez Chryslera i włączony do Pentastar Transportation Group, Inc., wraz z Thrifty Car Rental i Snappy Car Rental w Tulzie. W sierpniu 1994 r. Dollar przeniósł swoją światową siedzibę wynajmu samochodów do Tulzy w Oklahomie, a pod koniec 1997 r. Chrysler sprzedał to, co było wówczas znane jako Dollar Thrifty Automotive Group, Inc. (DTG) w ofercie publicznej na giełdzie nowojorskiej a następnie firma została przejęta przez Hertz Global Holdings, Inc. w 2012 r. Obecnie z siedzibą w Estero (Floryda), Hertz, Dollar i Thrifty zarządzają łącznie około pół miliona pojazdów w tysiącach miejsc wynajmu samochodów na wszystkich czterech kontynentach świata.

  Na całym świecie działalność Hertz Corporation w zakresie wynajmu samochodów obejmuje marki Hertz, Dollar i Thrifty w ponad 10 000 firmowych, licencjowanych i franczyzowych lokalizacjach w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Łacińskiej, Azji, Australii, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Nowej Zelandii. Korporacja Hertz jest również największą na świecie marką wynajmu samochodów na całym świecie, której Dollar jest jedną z najbardziej prestiżowych i szanowanych marek w branży.

  W ciągu ostatnich piędziesięciu lat reputacja naszego partnera - firmy Dollar została ugruntowana dzięki polityce firmy polegającej na zapewnieniu najwyższej jakości obsługi klienta z silnymi zasadami, które są nadal przekazywane każdemu nowemu pracownikowi dzięki unikalnemu programowi szkolenia kierowanemu przez klienta. Wraz z niezachwianym zaangażowaniem w obsługę klienta, wysokiej jakości flotą wynajmowanych pojazdów i powiązanych produktów Dollar jest wzbogacona o imponujące portfolio usług podróży służbowych i rekreacyjnych z licznymi punktami odbioru i zwortu pojazdów w lokalizacjach na całym świecie.

  Nawet w czasie trwania COVID-19 możesz bezpiecznie zarezerwować samochód na wynajem z Dollar dzięki wdrożonym rygorystycznym środkom, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zachowania zdrowia.

  Wynajem samochodów z Dollar

  Koncentrując się na zagranicznych touroperatorach, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, Dollar zdołał rozszerzyć swoją działalność w zakresie wynajmu samochodów za pośrednictwem wielu firmowych lokalizacji w całej Europie, w tym we Francji, Belgii, Hiszpanii, Polsce, Luksemburgu i Holandii, które znacznie wzmocniły międzynarodowy profil firmy. Ponadto wypożyczalnia samochodów Dollar podpisała umowy partnerskie w Irlandii i we Włoszech, dodając w ten sposób dziesiątki nowych lokalizacji do szybko rozwijającej się europejskiej sieci firmy.

  Po otrzymaniu oferty możesz rozszerzyć swoje opcje, dodając ubezpieczenie, GPS i foteliki dziecięce itp. Aby uzyskać bardziej spersonalizowaną usługę, nasze linie rezerwacji są otwarte siedem dni w tygodniu pod numerem +48 222 639 537 z naszymi nagrodzonymi specjalistami od wynajmu pod ręką, aby pomóc w rezerwacji i zaplanować plan podróży, zapewniając w ten sposób najlepszą możliwą ofertę i wszystko co mogłoby być odpowiednie dla Twojej nadchodzącej podróży. Auto Europe specjalizuje się również w innych rodzajach wysokiej jakości wynajmu pojazdów, w tym kamperów i prestiżowych samochodów wyczynowych. Dzięki Auto Europe możesz zarezerwować swój pojazd w kilku prostych krokach, korzystając z naszego nowoczesnego systemu rezerwacji.

  Wyjątkowe doświadczenie z Dollar

  Doświadcz jakości jaką dostarczy Ci wynajem samochodów z Dollar i Auto Europe i zarezerwuj u nas następny pojazd po najbardziej konkurencyjnych cenach, gwarantowanych! Niezależnie od przyczyny nadchodzącej podróży, czy to wakacje w Szwajcarii, czy długi weekend w Londynie, na pewno znajdziesz odpowiedni samochód, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby dzięki dużej flocie samochodów do wyboru dostępnych w jednej z wiodących na świecie wypożyczalni.

  Z wypożyczalnią samochodów Dollar cały świat jest stoi na wyciągnięcie ręki, a firma oferuje szeroką gamę usług crossover, w tym bagażniki na narty, foteliki dziecięce i nowoczesne urządzenia nawigacyjne GPS, podczas gdy dla wszystkich naszych klientów dostępne są wszystkie rodzaje wsparcia operacyjnego. Potwierdź wynajem samochodu z Dollar przez Auto Europe już dziś, korzystając z naszego zaawansowanego technicznie i bardzo łatwego w obsłudze systemu rezerwacji na górze tej strony.

  Rezerwacja wynajmu samochodu Dollar z Auto Europe pozwala podróżować więcej i odkrywać nowe miejsca, takie jak RPA i Tajlandia. Dokończ rezerwację online lub porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów od wynajmu, którzy zawsze chętnie pomogą Ci w przypadku jakichkolwiek pytań.