Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W CHORWACJI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Chorwacji - atrakcje południowej Europy

  Wypożyczalnia samochodów w Chorwacji

  Położona na Morzu Śródziemnym Chorwacja jest mniej dotknięta turystyką niż inne wakacyjne miejsca docelowe, takie jak Włochy czy Hiszpania. Ponadto konkurencyjne ceny zakwaterowania w Chorwacji pozwalają podróżującym z ograniczonym budżetem cieszyć się fascynującymi wakacjami. Dzięki bogatej historii i mnóstwu zabytków, niesamowitych krajobrazów i niebiańskiej pogody Chorwacja jest miejscem, którego nie można przegapić. Niezależnie od tego, czy chcesz odebrać swój pojazd, jaki dostarczy Ci wypożyczalnia samochodów w Chorwacji na lotnisku, dworcu kolejowym lub w jednym z wielu naszych centrów miast, oferujemy zarówno jakość, jak i elastyczność, aby Twoje wrażenia z jazdy były pozytywne z wygodą i bezproblemowym wynajmem.

  Chorwacja jest wspaniałym miejscem do odwiedzenia. Często nazywana Perłą Adriatyku, Chorwacja otoczona jest przez Słowenię, Węgry, Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę i Serbię. Stolicą kraju jest Zagrzeb, wspaniałe miasto na letnie wakacje, z mnóstwem pomników, muzeów i mnóstwem możliwości rozrywki. Mniej więcej w połowie lini brzegowej leży Zadar, znany ze starego miasta, jakie pozostało po osadach rzymskich i weneckich.

  Lokalizacja Chorwacji sprawiła, że obecnie można tu znaleźć mieszankę różnych narodowości i wpływów. Zachodnie i wschodnie cywilizacje stworzyły kraj, który teraz zachwyca i intryguje, a jest przy tym świetnym miejscem do zwiedzania nie tylko samochodem. Największe miasto w Chorwacji to Split, położone nad brzegiem Adriatyku i jest świetnym miejscem do rozpoczęcia, zwłaszcza jeśli planujesz zwiedzić liczne chorwackie wyspy.

  Auto Europe to międzynarodowy pośrednik wynajmu samochodów, który od prawie 60 lat zapewnia klientom niezawodny transport do miejsc na całym świecie. Dzięki ponad 24 000 dogodnym punktom odbioru, wynajem samochodu podczas podróży zagranicznej nigdy nie był łatwiejszy. Współpracując z lokalnymi i międzynarodowymi dostawcami, Auto Europe jest w stanie zaoferować szeroką gamę wynajmowanych samochodów do wyboru, gwarantując najlepszą cenę i doskonałą obsługę klienta. Zarezerwuj wynajem z wypożyczalnią w Chorwacji już dziś i skorzystaj z naszych świetnych ofert! Ciesz się niesamowitą linią brzegową lub fantastycznymi górami na narty zimowe w jednym z głównych miejsc turystycznych w Europie. Dla dodatkowego spokoju na drodze sprawdź opinie o wypożyczalni samochodów w Chorwacji i poznaj doświadczenia klientów Auto Europe.

  Aby dowiedzieć się więcej o wynajmowaniu samochodów w Chorwacji, kliknij odpowiednią sekcję poniżej:

  Nasze partnerskie wypożyczalnie samochodów Wynajem samochodów FAQ Kategorie samochodów

  Gdzie mogę odebrać samochód wynajęty w Chorwacji

  Jako jedna z popularnych destynacji w Europie, dostarczamy licznych lokalizacji odbioru i zwrotu pojazdów w całej Chorwacji. Zazwyczaj biura dostawców można znaleźć w centrach miast, na stacjach kolejowych i na międzynarodowych lotniskach - na przykład w Dubrowniku, który oddzielony jest od Chorwacji krótkim odcinkiem brzegowym, należącym do Bośni i Hercegowiny, gdzie dostępna jest niejedna wypożyczalnia samochodów w Chorwacji. Przez nas dostępni są znani międzynarodowi dostawcy, jak Hertz, Alamo i Firefly, a także mniejsze i lokalne firmy, jak Active i Carwiz.

  Podczas przyjazdu, najpierw udaj się do stanowiska wypożyczalni. Upewnij się, że masz przy sobie wszystkie wymagane dokumenty, jak prawo jazdy (z międzynarodowym, jeśli wymagane), voucher, kartę kredytową i dowód tożsamości. Karta kredytowa musi należeć do głównego kierowcy, by zablokować na niej depozyt. Blokada z depozytem zostanie zdjęta, kiedy pojazd zostanie zwrócony w takim samym stanie, w jakim był odebrany. Należy też sprawdzić, czy na samochodzie znajdują się jakiekolwiek uszkodzenia, przed odjazdem z wypożyczalni. Przeczytaj też dokładnie warunki najmu, by wiedzieć o wszelkich ograniczeniach, czy dodatkowych opłatach.

  Porównaj stawki wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach i stacjach kolejowych w Chorwacji

  • Stacja kolejowa Zagrzeb
  • Stacja kolejowa Pula

  Rezerwuj z najlepszą wypożyczalnią w Chorwacji

  Auto Europe obecnie dostarcza usługi w ponad 24,000 lokalizacjach na całym świecie. Dzięki naszym partnerom jesteśmy dostępni w całej Chorwacji, w kluczowych lokalizacjach, takich jak Pula, będąca bardzo popularnym miejscem docelowym w kraju. Współpracując z rozpoznawalnymi firmami zarówno lokalnymi, jak i międzynarodowymi, jesteśmy w stanie oferować ogromną flotę pojazdów do wyboru – zapewniając przy tym najniższe ceny na wynajem samochodu w Chorwacji. Co więcej, masz możliwość zmiany i anulacji rezerwacji do 48 godzin przed odbiorem pojazdu, co daje naszym klientom dodatkową elastyczność podczas planowania wyjazdu.

  Podczas rezerwacji na naszej stronie zapewniamy całkowitą przejrzystość. Od ogólnych warunków po politykę paliwową i lokalne opłaty, informujemy Cię o wszystkim podczas każdego kroku przy rezerwacji, oferując przy tym najlepsze stawki samochodów na wynajem w Chorwacji. Poniżej znajdziesz kilku dostawców, z którymi współpracujemy w Chorwacji.

  Informacje o wypożyczalni samochodów Active Informacje o wypożyczalni samochodów Alamo Informacje o wypożyczalni samochodów Carwiz
  Informacje o wypożyczalni samochodów Hertz Informacje o wypożyczalni samochodów Firefly Informacje o wypożyczalni samochodów Oryx

  Często zadawane pytania o wynajmie samochodów w Chorwacji

  Skontaktuj się z namiPoniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania klientów, jacy decydują się na wynajem samochodu w Chorwacji. Nasze doświadczenie i wiedza lokalna, zapewnią Ci najlepsze doświadczenia podczas wynajmu. Nieważne jakie miejsce w Chorwacji odwiedzasz, czy to Pula lub Makarska, jesteśmy tu po to, abyś znalazł się szybko i bezpiecznie na drodze – pomagając w pełni wykorzystać czas w pięknej Chorwacji. Jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się skontaktować z naszymi specjalistami telefonicznie.


  Jaki jest wymagany wiek, aby wypożyczyć samochód w Chorwacji?

  Minimalny wiek w Chorwacji wymagany, by wynająć samochód, to 18 lat i musisz mieć prawo jazdy przez co najmniej rok. Ograniczenia wiekowe w Chorwacji różnią się w zależności od dostawcy. Każda wypożyczalnia narzuca swoje ograniczenia i opłaty. Niektórzy dostawcy wymagają opłaty za kierowców do 21 lat, inni od kierowców do 26 roku życia, jednak ograniczenia mogą się różnić też w zależności od lokalizacji odbioru. Ważne jest, żeby pamiętać o wszelkich restrykcjach, zwłaszcza jeśli wynajmujesz samochód po raz pierwszy.

  Równie ważne jest, by pamiętać, że główny kierowca zawsze musi wpisać dokładny wiek podczas dokonywania rezerwacji z Auto Europe. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że jesteś odpowiednio poinformowany o wszelkich ograniczeniach, jakie mogą się pojawić podczas wynajmu. Więcej informacji o lokalnie naliczanych opłatach znajdziesz, klikając Szczegóły ceny na stronie Auto Europe podczas dokonywania rezerwacji w danym miejscu docelowym, mając wybraną kategorię samochodu i dostawcę. Jeśli obowiązuje, wysokość opłaty za młodego kierowcę lub kierowcę seniora, jest uwieczniona w Ogólnych Warunkach na voucherze, jaki otrzymasz po potwierdzeniu rezerwacji.

   

  Czy mogę wynająć samochód w Chorwacji w jednym miejscu i zwrócić w innym?

  Tak, najczęściej wypożyczalnia samochodów w Chorwacji pozwala na oddanie pojazdu w innej lokalizacji, niż w tej, w której został odebrany, co znane jest jako wynajem w jedną stronę. Opłata za wynajem samochodu w jedną stronę jest zazwyczaj naliczana, z cenami zależnymi od danej rezerwacji i dostawcy, jednak wciąż jest to popularna opcja na podróż po Chorwacji. Szczegóły dotyczące opłaty za wynajem w jedną stronę (bez VAT) są dostępne pod informacją o danym samochodzie. Bez problemu znajdziesz je podczas dokonywania rezerwacji przez wyszukiwarkę Auto Europe. Zwrócić uwagę, że opłaty za wynajem w jedną stronę są naliczane lokalnie w momencie odbioru z dostawcą, a nie są pobierane przez Auto Europe.

  Dobra wiadomość dla ludzi decydujących się na wynajem samochodów w Chorwacji i planujących wyjechać za granicę jest taka, że większość lokalnych wypożyczalni zezwala na przekroczenie granicy z krajami Zachodniej Europy bez żadnych ograniczeń. Jednakże musisz wiedzieć o ograniczeniach, jakie mogą się pojawić w niektórych krajach wschodnich. W przypadku wynajmu samochodu luksusowego istnieją też ograniczenia związane z ubezpieczeniem. Klienci są zobowiązani powiadomić o wszystkich krajach, jakie zamierzają odwiedzić podczas dokonywania rezerwacji, które następnie będą wymienione na voucherze. W większości przypadków dostawca musi zatwierdzić wszelkie międzynarodowe podróże i naliczy dzienną opłatę podczas odbioru, której wysokość będzie też uwieczniona w ogólnych warunkach na voucherze.

  Ograniczenia związane z podróżą, jakie mogą Cię obowiązywać, dostępne są podczas wyszukiwania na stronie Auto Europe. Wystarczy, że wybierzesz konkretnego dostawcę i kategorię samochodu i klikniesz Szczegóły ceny -> Pakiet podstawowy -> Ogólne warunki wynajmu, a znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Będą one też dostępne na voucherze, kiedy Twoje rezerwacja zostanie zatwierdzona.

   

  Czy potrzebuję karty kredytowej, by wynająć samochód w Chorwacji?

  Tak. Karta kredytowa jest wymagana, aby odebrać pojazd, jaki dostarczy Ci wypożyczalnia samochodów w Chorwacji, ponieważ dostawcy wymagają złożenia kaucji. Jeśli nie przedstawisz karty kredytowej, dostawcy mogą odmówić usług i stracisz rezerwację. Przy odbiorze pojazdu dana kwota zostanie zablokowana na Twojej karcie. Jest to kaucja w razie jakiegokolwiek wypadku podczas wynajmu. Jeśli samochód po zakończonym wynajmie będzie w takim samym stanie, kwota zostanie zdjęta, a pieniądze będą ponownie dostępne na koncie po paru dniach. Warto upewnić się, że na karcie są wystarczające środki.

  Warto pamiętać, że podczas rezerwacji samochodów premium lub luksusowych, wypożyczalnia może zażądać dwóch kart kredytowych wystawionych na głównego kierowcę. Wymóg ten spowodowany jest większą wartością pojazdu i potrzebą dodatkowej ochrony. Najczęściej akceptowane karty to Visa, Mastercard, Diners i American Express i muszą zawsze być wystawione na głównego kierowcę.

  Wszelkie informacje dotyczące kart kredytowych można z łatwością znaleźć na stronie Auto Europe. Korzystając z naszej wyszukiwarki, by znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów w Chorwacji, kliknij Szczegóły ceny i zobacz sekcję Informacje o płatności w wypożyczalni, a wszelkie informacje o kartach i nie tylko znajdziesz właśnie tam. Więcej porad na temat płatności u dostawców w Chorwacji, dostępnych jest też na naszym wpisie o kartach kredytowych i depozycie na blogu Auto Europe.

   

  Jakie są najważniejsze przepisy drogowe w Chorwacji?

  Auto Europe opracowało przydatne informacje dla tych, którzy planują wynajem samochodów w Chorwacji. Więcej informacji na temat bezpiecznego poruszania się po Chorwacji znajduje się w naszym przewodniku z informacjami o przepisach drogowych:

  • Samochody jeżdżą po prawej stronie drogi, a pojazdy wjeżdżające na rondo mają pierwszeństwo przejazdu.

  • Ograniczenie prędkości na obszarach miejskich wynosi 50 km/h i 90 km/h dla jazdy poza nim. Na drogach ekspresowych samochody mogą poruszać się z maksymalną prędkością 110 km/h i 130 km/h na autostradach.

  • Autobusy szkolne mają pierwszeństwo opuszczenia przystanku.

  • W dużych miastach Chorwacji, takich jak Dubrownik, Split i Zagrzeb, znajduje się wiele parkingów z licznikiem publicznym. Płatny parking jest dobrze oznaczony, a parkometry są łatwe w obsłudze.

  • Zapinanie pasów bezpieczeństwa jest obowiązkowe przez cały czas.

  • Kierowcy muszą zawsze mieć przy sobie ważne prawo jazdy, dokumenty rejestracyjne i dokumenty ubezpieczenia

  • Stacje benzynowe w Chorwacji są zazwyczaj otwarte od 6 rano do 8 wieczorem, niektóre stacje w dużych miastach i na autostradzie otwarte są 24 godziny. Płatności są akceptowane w gotówce, kartach debetowych i kredytowych na głównych stacjach benzynowych.

  Tankowanie w Chorwacji odbywa się na zasadzie samoobsługi, ale możesz poprosić urzędnika o pomoc. Płatność jest w środku stacji benzynowej po uzupełnieniu baku. Akceptowana jest płaność gotówką jak i kartą kredytową (Visa i Mastercard są akceptowane wszędzie). Każda stacja benzynowa będzie miała numer podany przy każdym stanowisku, a kiedy skończysz, po prostu podejdź do kasy, podaj numer i zapłać. Proces jest zatem taki sam jak na stacjach w Polsce, więc nie będziesz mieć problemu z tankowaniem podczas pobytu w Chorwacji. Dodatkowe informacje możesz znaleźć na naszej stronie poświęconej zasadom drogowym w Chorwacji.

   

  Jakie są opłaty drogowe, gdy wypożyczam samochód w Chorwacji?

  Wszystkie autostrady w Chorwacji to drogi płatne. Wysokość opłaty widoczna jest przy budce, gdzie musisz ją opłacić. Za przejazd można zapłacić w Euro lub Kunach zarówno gotówką, jak i kartą, a niektóre pasy przeznaczone są dla tych, co posiadają elektroniczne urządzenie do pobierania opłat. Opłata za przejazd zależy od rodzaju pojazdu. Oprócz autostrad płatnych jest też kilka mostów i tuneli.

  Opłaty obowiązują między innymi na autostradach E59 i E70 z połączeniem do Zagrzebia. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie chorwackiego systemu autostrad. Pamiętaj, że to obowiązek kierowcy zawsze płacić za przejazd płatnymi drogami. Wszelkie nieopłacone przejazdy zostaną przesłane do wypożyczalni, która następnie cię nimi obciąży łącznie z dodatkowymi opłatami.

   

  Jakiego potrzebuję ubezpieczenia, gdy wypożyczam samochód w Chorwacji?

  Warto poznać różne opcje ubezpieczeń samochodu na wynajem w Chorwacji. Stawki, jakie otrzymujesz, dokonując rezerwacji z wybraną wypożyczalnią, korzystając z naszej wyszukiwarki, to stawki podstawowe, zawierające ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zabezpieczenie przed kradzieżą i CDW (Ograniczona odpowiedzialność w przypadku kolizji) z lub bez udziału własnego w zależności od dostawcy. Należy zatem wziąć pod uwagę, że w Chorwacji CDW zazwyczaj nie pokrywa szkód na oponach, oknach, lusterkach, podwoziu itd.

  Auto Europe oferuje pakiet zwrotu udziału własnego z Super Cover podczas wynajmu w Chorwacji, aby zapewnić ochronę na wcześniej wspomniane uszkodzenia, a także oferuje pokrycie kosztów administracyjnych. Prosimy pamiętać, że koszty tego zabezpieczenia mogą się różnić w zależności od dostawcy, lokalizacji, kategorii samochodu i czasu trwania wynajmu. Wszystkie informacje dotyczące CDW innych aspektów zabezpieczeń, możesz znaleźć, klikając: Szczegóły ceny, a następnie dodatkowe informacje przy wyborze danego pojazdu, korzystając z naszej wyszukiwarki.

  Niektóre wypożyczalnie samochodów w Chorwacji oferują podobne do naszego pakiety ubezpieczeń, kiedy stawiasz się po odbiór samochodu. Warto pamiętać, że z naszym pełnym zabezpieczeniem, wszystko inne co jest oferowane przez dostawcę, jest całkowicie opcjonalne. Co za tym idzie, Auto Europe nie jest zobowiązane zwrócić koszt ubezpieczeń zakupionych lokalnie, nawet jeśli okażą się niepotrzebne przy zwrocie pojazdu.

   

  Czy mogę zarejestrować dodatkowego kierowcę do mojego wynajmu samochodu w Chorwacji?

  Tak, niektóre wypożyczalnie mają ofertę darmowego dodatkowego kierowcy wliczonego w cenę wynajmu, natomiast inne naliczają dodatkową opłatę za dzień w momencie odbioru pojazdu. Stawka zależy od dostawcy, dlatego w tym samym miejscu ceny ze taką usługę mogą się różnić. Auto Europe oferuje też promocję z dodatkowym kierowcą gratis podczas dokonywania rezerwacji. Dodatkowi kierowcy muszą być zarejestrowani na umowie najmu i będą musieli przedstawić wszystkie wymagane dokumenty, tak, jak główny kierowca, w momencie odbioru pojazdu. Co za tym idzie, osoba ta musi mieć ważne prawo jazdy, dowód tożsamości i kartę kredytową.

  Dodatkowy kierowca musi też zostać zaznaczony na voucherze, ponieważ jeśli nie zostanie odpowiednio zarejestrowany, nie będzie objęty ubezpieczeniem. Jeśli więc coś się wydarzy, będzie zobowiązany do zapłaty pełnej kwoty za uszkodzenie lub kradzież pojazdu. Dlatego właśnie, wszyscy dodatkowi kierowcy muszą być zgłoszeni do jazdy wynajętym samochodem, zanim opuści się stanowisko wypożyczalni. Po wybraniu daty i miejsca wynajmu i wypożyczalni kliknij: Szczegóły ceny, by znaleźć szczegółowe informacje o dodatkowym kierowcy. Pamiętaj, że będą one też zamieszczone w ogólnych warunkach na twoim voucherze.

   

  Czy mogę podróżować promem podczas wynajmu samochodu w Chorwacji?

  Tak, wypożyczenie samochodu w Chorwacji wiąże się z możliwością przejazdu promem, a opłaty różnią się w zależności od dostawcy. Międzynarodowe podróże promem, na przykład do Włoch, są jednak zakazane. Musisz powiadomić wypożyczalnię o planach podróży promem z wyprzedzeniem. Więcej informacji znajdziesz w “ogólnych warunkach”, w sekcji “pakiet podstawowy” klikając “Szczegóły ceny”. Szczegóły znajdują się też na voucherze. Zalecamy też szybko zakupić bilet na prom, ponieważ szybko się one wyprzedają.

   

  Czy potrzebuję specjalnej karty na przekroczenie granicy z Bośnią i Hercegowiną i Czarnogórą podczas wynajmu?

  Możesz odwiedzić obydwa kraje, jeśli znajdują się one na twojej zielonej karcie. Zieloną kartę otrzymasz od dostawcy podczas odbioru samochodu. W zależności od dostawcy opłata za zieloną kartę wynosi około € 50. Podczas dokonywania rezerwacji musisz zaznaczyć wszystkie kraje, jakie chciałbyś odwiedzić. Wymagane jest przynajmniej siedem dni na zatwierdzenie możliwości podróży. Więcej informacji znajdziesz w “ogólnych warunkach”, w sekcji “pakiet podstawowy” klikając “Szczegóły ceny”. Szczegóły znajdują się też na voucherze.

   

  Czy potrzebuję dodatkowego wyposażenia podczas wynajmu samochodu zimą w Chorwacji?

  Zazwyczaj wynajmując samochód w Chorwacji zimą, zalecane jest posiadanie odpowiedniego wyposażenia. Większość wypożyczalni zapewni Ci wyposażenie zimowe, które będzie już wliczone w cenę wynajmu. Warto zwracać na to uwagę zwłaszcza wynajmując w okresie między listopadem a kwietniem.


  Dodatkowe opcje wynajmu pojazdów w Chorwacji

  Na stronie Auto Europe będziesz mógł z łatwością porównywać oferty, jakie przedstawia każda nasza partnerska wypożyczalnia samochodów w Chorwacji. Dzięki naszym dostawcom mamy ogromną flotę pojazdów do wyboru, w wielu różnych lokalizacjach w kraju. Dostarczamy zatem pojazdy na różne okazje, od małych pojazdów mini, po większe vany, znajdziemy dla Ciebie idealny pojazd.

  Razem z kategorią mini, pojazdy kompaktowe i ekonomiczne są równie doskonałe na jazdę po mieście. Łatwe w prowadzeniu i parkowaniu z wydajnym silnikiem, na pewno będziesz pod wrażeniem. Jeśli zamierzasz dużo podróżować między miastami, nasze pojazdy rodzinne będą najlepszą opcją.

  Więcej szczegółowych informacji o zaletach i wadach poszczególnych kategorii, znajdziesz zawartych w naszym przewodniku po flocie w Chorwacji.

  Samochody luksusowe na wynajem Kategoria VAN na wynajem Kampery na wynajem w Chorwacji

  Wynajem samochodów luksusowych - Równie wspaniałe na zewnątrz i wewnątrz, nasze pojazdy są doskonałe, by wywrzeć na kimś dobre pierwsze wrażenie. Popularne zwłaszcza wśród biznesmenów, pojazdy luksusowe są idealne na ważne spotkania i konferencje. Wewnątrz takiego samochodu spotkasz wszelkie najnowsze rozwiązania technologiczne, natomiast z zewnątrz zachwyci Cię sylwetka i design.

  Wynajem samochodów w kategorii VAN w Chorwacji - Planując wizytę w dalej położonych miejscach w Chorwacji, by podziwiać wspaniałe krajobrazy, polecamy wybór pojazdu w kategorii SUV. Te stabilne pojazdy dadzą Ci siłę i bezpieczeństwo na drodze, dlatego są doskonałe na bardziej dzikich terenach. Z wystarczającym miejscem dla pięciu osób SUV oferuje sporo miejsca na bagaże i dodatkowe wyposażenie.

  Kampery na wynajem w Chorwacji - Wynajem kamera w Chorwacji jest świetnym wyborem, jeśli szukasz wolności na drodze, by zwiedzić ten piękny kraj według własnego planu. Popularna opcja wśród grup przyjaciół i rodzin, kampery są wygodne, bezpieczne i przestrzenne – pozwalając Ci planować trasy zgodnie z upodobaniami. Kempingi w Chorwacji dostępne są w centralnych lokalizacjach i przy atrakcjach turystycznych.


  Przydatne linki

  Poradnik z informacjami turystycznymi w Chorwacji

  Przydatne wskazówki przy wynajmie samochodów