Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z FIREFLY

  • 9.6
  • 9.5
  • 9.5
  • 9.5
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  June 03
  Pracowniczka była bardzo miła, wręcz czarująca, po czym okazało się, że próbuje mnie naciągnąć...
  May 22
  Sprawdzona wypozyczalnia. Dobra cena.
  May 14
  polecam. Miła i kompetentna obsługa
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Firefly - oferty w Auto Europe

  Wypożyczalnia samochodów Firefly w Auto EuropeFirma Firefly nie jest jeszcze tak bardzo popularna w gronie klientów korzystających z wynajmu samochodów jak Hertz. Jest to stosunkowo nowa marka od Hertz działająca na rynku od 2013 roku. Siedziba firmy Firefly mieści się w Estero Floryda w Stanach Zjednoczonych i obecna jest w licznych miejscach turystycznych.

  Usługi Auto Europe jako pośrednika umożliwiają klientom wypożyczanie samochodów od ponad 60 lat w ponad 180 krajach całego świata. Dzięki współpracy z renomowanymi wypożyczalniami zapewniamy najniższe ceny wynajmu samochodów z najwyższym standardem obsługi klienta. W ramach rozbudowy naszej kooperacji z partnerami zajmującymi się wynajmem samochodu promujemy obecnie pojazdy jakie oferuje wypozyczalnia samochodów Firefly. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci decydując się na dokonanie rezerwacji z Firefly otrzymają atrakcyjną cenę i niezawodne modele samochodów. Szukasz więcej informacji na temat wynajmu przez Auto Europe? Odwiedź naszą stronę, gdzie uzyskasz pomoc i znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  Strategia wypożyczalni samochodów Firefly koncentruje się przede wszystkim na ofertach dla turystów z różnymi opcjami budżetowymi. W związku z tym firma rozszerza swoją działalność w popularnych celach podróży na wypoczynek jak Hiszpania, Włochy czy Francja i jest przedstawicielem Hertz w 100 punktach wynajmu samochodów w 13 państwach świata. Konkurencyjne ceny Firefly w porównaniu do innych wypożyczalni samochodów uwarunkowane są tym, iż biura firmy nie znajdują się w budynkach terminalu na lotniskach, tylko w pobliżu. W ten sposób Firefly nie ponosi wysokich opłat lotniskowych, ale oferuje przewóz autobusowy z punktu wynajmu do lotniska i z powrotem. Szczegółowe informacje dotyczące transportu do biura Firefly umieszczone są na voucherze Auto Europe.

  Na co należy zwrócić uwagę rezerwując samochód z Firefly?

  Aby wynajem samochodu z Firefly, mógł się odbyć każdy kierowca musi okazać ważne prawo jazdy od co najmniej jednego roku. Jeżeli prawo jazdy nie jest wystawione w alfabecie łacińskim, wypożyczalnia może zażądać międzynarodowe prawo jazdy. Ograniczenia wiekowe występują w zależności od kraju, w którym odbywa się wynajem. Na przykład w Hiszpanii kierowca musi mieć minimum 21 lat, natomiast we Włoszech 23 lat. W niektórych państwach wypożyczalnie akceptują wiek kierowcy 21 lat, ale naliczają dodatkowe opłaty tzw. młodego kierowcy. Firfly akceptuje europejskie karty kredytowe. Jeżeli klient wynajmuje samochód i używa karty debetowej jako formę płatności, jest on zobowiązany wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Płatność gotówką nie jest akceptowana.

  Wynajem samochodów z Firefly

  Firefly zapewnia klientom dodatkowy serwis jak np. osiągalność 24 godziny na dobę 365 dni w roku oraz oferty bez limitu kilometrów, foteliki niemowlęce i foteliki dziecięce, a także możliwość zameldowania dodatkowego kierowcy. O opłatach za dodatkowe wyposażenie i serwis można dowiedzieć się dzwoniąc pod numer infolinii Auto Europe: +48 222 639 537. Jeżeli zamierzasz wypożyczyć samochód w jedną stronę, tj. odebrać w jednym miejscu i zwrócić w innym, skontaktuj się z nami wcześniej. Chętnie poinformujemy Cię, czy wybrany kierunek wynajmu jest dozwolony i czy wystąpią dodatkowe opłaty. Wybór kategorii samochodów dostępnych z Firefly jest dość duży. Idealna klasa na podróż we dwójkę bez dużej ilości bagażu to oczywiście mini. Atutem tej kategorii jest rozmiar i łatwość w parkowaniu. Na rodzinne wyprawy polecamy vany lub samochody SUV z przestrzennym bagażnikiem i większą ilością koni mechanicznych. Pomimo że firma Firefly oferuje tani wynajem samochodu, nie oznacza to, że klienci muszą zrezygnować z komfortu i dobrej jakości pojazdów. Zdecyduj się na wynajem samochodów z Firefly i porównaj oferty na stronie Auto Europe już dziś!