Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W DUBROWNIKU

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Dubrowniku

  Wypożyczalnia samochodów Auto Europe ma do zaoferowania atrakcyjne możliwości wynajmu samochodów w Dubrowniku. Nasze usługi spełniają życzenia każdego klienta, a to wszystko poprzez współpracę z licznymi renomowanymi wypożyczalniami jak np. Sixt czy Hertz. W naszej ofercie posiadamy duży wybór pojazdów w kilku punktach wynajmu w Dubrowniku. Oto wybrane stacje:

  • Dubrownik - lotnisko; godziny otwarcia: poniedziałki - niedziele 07:00-22:00
  • Dubrownik - stacja w centrum miasta - Hilton Hotel; godziny otwarcia: poniedziałki - piątki 08:00-12:00 i 17:00-20:00, soboty 08:00-13:00, niedziele zamknięte
  • Dubrownik - stacja w centrum miasta - Kardinala Stepnica 32; godziny otwarcia: poniedziałki - soboty 08:00-20:00, niedziele 08:00-12:00

  Wynajem samochodów - praktyczne wskazówki

  Zanim odbierzesz samochód z wypożyczalni w Dubrowniku pamiętaj o zabraniu ze sobą prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu i wydruku vouchera. Wszystkie te dokumenty są niezbędne do odbioru samochodu w Dubrowniku w firmie wynajmującej. W chwili wynajmu konieczne jest posiadanie ważnej karty kredytowej (wystawionej na nazwisko kierowcy) w celu złożenia kaucji. Przed przejęciem samochodu należy sprawdzić, czy nie ma on żadnych uszkodzeń (zarysowań itp.) Jeśli zauważysz tego typu szkody, poinformuj o tym bezzwłocznie firmę wynajmującą.

  Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami wynajmu.

  W przypadku, gdy na miejscu potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu z Dubrownika: +48 222 639 537.

  Popraw jakość pobytu na naszej stronie

  Używasz przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić jakość i bezpieczeństwo.

  Zalecamy korzystanie z najnowszej wersji przeglądarki Chrome lub Firefox