Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W HOLANDII

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Holandii - kraina kwiatów i słynnych krajobrazów

  Wypożyczalnia samochodów w Holandii

  Położona w regionie delty rzeki w północno-zachodniej Europie Holandia słynie z płaskiego terenu, z którego większość została odzyskana z morza na przestrzeni lat. Położenie miało wpływ na nazwę, która pochodzi od słów neder (niski) i land (kraj), a obecnie jest przemysłowym krajem z licznymi wiatrakami, polami kwiatów (z których tulipany są sporą atrakcją) i nietypowymi wioskami, jak z obrazka, ozdobionymi pięknymi kanałami, wyłożonymi kolorowymi łodziami, czasem służącymi jako miejsce zakwaterowania dla turystów.

  Amsterdam cechuje towarzyskość, przyjazne nastawienie mieszkańców i wspaniała atmosfera. Miasto pochodzi z około 16 wieku, a jego innowacyjny system kanałów odwzorowuje urbanistykę na wielką skalę z odpowiednim miejskim układem wpasowującym się w historyczne proporcje. Kilka miejsc w mieście ukazuje fantastyczne osiągnięcia z ze złotego 17 wieku w kraju, podobnie jak Delft, typowe holenderskie prowincjonalne miasteczko.

  Kiedy zarezerwujesz u nas wynajem samochodu w Holandii, będziesz mógł wybrać spośród 35 różnych miast dla swojej lokalizacji odbioru. Należą do nich duże miasta, takie jak Amsterdam, Eindhoven i Haga, a także lotnisko Amsterdam Schiphol. Auto Europe dokłada wszelkich starań, aby znaleźć ci wypożyczalnię samochodów, która najlepiej pasuje do twoich planów podróży i pozwoli Ci odkryć każdy zakątek tego cudownego kraju!

  Wypożyczalnia samochodów w Holandii umożliwi ci swobodne wędrowanie po pięknej okolicy i malowniczych miasteczkach tego kraju, słynących z chodaków, wiatraków i mistrzowskich malarzy. Niderlandy często określa się również mianem Holandii, chociaż oficjalnie odnosi się to tylko do dwóch prowincji w Holandii, Północnej i Południowej Holandii, które razem tworzą „Holandię”. Kraj stał się znany jako Holandia ze względu na potęgę gospodarczą tych prowincji w XVII wieku. W tym regionie znajduje się wiele dużych miast, takich jak Amsterdam, Rotterdam i Haga. Nazywanie Niderlandów „Holandią” jest zatem technicznie niepoprawne, aczkolwiek nazwa ta jest najczęściej używana i na tyle popularna, żeby posługiwać się właśnie nią. Dowiedz się więcej przeglądając opinie o wypożyczalni samochodów w Holandii klientów Auto Europe i przygotuj się do wyjazdu lub skontaktuj się z nami dzwoniąc pod +48 222 639 537.

  Aby dowiedzieć się więcej o wynajmowaniu samochodów w Holandii, kliknij odpowiednią sekcję poniżej:

  Nasze partnerskie wypożyczalnie samochodów Wynajem samochodów FAQ Kategorie samochodów

  Gdzie mogę odebrać samochód wynajęty w Holandii

  Decydując się na wynajem samochodu w Holandii, będziesz mógł wybierać spośród licznych lokalizacji odbioru w całym kraju, w tym w Hadze, Utrecht i Groningen. Oprócz tego, że jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc co odwiedzania na świecie, Amsterdam znajduje się w idealnym miejscu dla tych, co chcą odkrywać nieco mniej znane północne regiony Holandii, jak Friesland, Drenthe i reszta północnych terenów. Miasto jest też dobrą bazą wypadową, aby udać się wspaniałą przejażdżkę przez pola żarówek w Lisse i Leiden na trasie do krajowej stolicy parlamentu, Hagi. Podróżni chcący odwiedzić Eindhoven na południu, nie mogą przegapić okazji, by zobaczyć i zwiedzić Maastricht, jedno z najstarszych miast w Holandii z ciekawą architekturą.

  Gdziekolwiek się udajesz na świecie, Auto Europe znajdzie dla Ciebie pojazd dopasowany do twoich potrzeb. Oferujemy ponad 24,000 dogodnych lokalizacji odbioru i zwrotu pojazdów w ponad 180 krajach na świcie z Holandią będącą wysoko na liście najczęściej odwiedzanych krajów w Europie. Jeśli jesteś na naszej stronie, ponieważ szukasz tanich samochodów na wynajem w Holandii, to trafiłeś we właściwe miejsce, z mnóstwem lokalizacji do wyboru i dodatkową możliwością odbioru pojazdu w jednym miejscu i zwrotu w innym.

  Na stronie Auto Europe umieszczonych jest wiele przydatnych informacji odnośnie tego gdzie się udać i co warto zrobić, dla tych, którzy wybierają się do Holandii. Mamy też kilka postów na blogu, gdzie mówimy na takie tematy jak "wszystko, co powinno się wiedzieć przed odbiorem pojazdu", czyli gdzie znaleźć stanowisko swojego dostawcy, kiedy przybędziesz do miejsca docelowego, a także co zrobić, kiedy oddajesz samochód po godzinach pracy wypożyczalni. Warto te pamiętać, że wszystkie te informacje są zawarte też w wynikach wyszukiwania przy dokonywaniu rezerwacji, w ogólnych warunkach i na voucherze.

  Porównaj stawki wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach i stacjach kolejowych w Holandii

  Rezerwuj z najlepszą wypożyczalnią w Holandii

  Auto Europe ustanowiło silną pozycję na międzynarodowym rynku wynajmu samochodów, między innymi przez nawiązanie długoletnich relacji z najlepszymi wypożyczalniami samochodów na świecie i rozpoznawalnymi dostawcami, jak Thrifty, Dollar, Europcar, Hertz, Sixt i Avis. Gwarancja najniższych cen z Auto Europe oznacza, że wypożyczalnie samochodów w Holandii na naszej stronie oferują najniższe stawki pojazdów na wynajem dla podróżnych niż na jakiejkolwiek innej stronie. Dokonując rezerwacji na stronie Auto Europe, masz dodatkową opcję anulacji bez dodatkowych kosztów, do 48 godzin przed planowanym odbiorem pojazdu, a także nie obowiązują opłaty za korzystanie z karty kredytowej!

  Informacje o wypożyczalni samochodów Sixt Informacje o wypożyczalni samochodów Avis Informacje o wypożyczalni samochodów Hertz
  Informacje o wypożyczalni samochodów Europcar Informacje o wypożyczalni samochodów Dollar Informacje o wypożyczalni samochodów Thrifty

  W wyszukiwarce Auto Europe wystarczy, że wpiszesz konkretne miejsce docelowe i datę wyjazdu, a za chwilę możesz porównywać ceny dostępne na rynku, a wszystko to w zaledwie kilka kliknięć myszką. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące procesu rezerwacji, nie zawahaj się skontaktować z naszymi ekspertami pod numer: +48 222 639 537. Jeśli wolisz, możesz też wysłać e-mail na adres: plres@autoeurope.de i otrzymasz odpowiedź tak szybko, jak to możliwe.


  Często zadawane pytania o wynajmie samochodów w Holandii

  Skontaktuj się z namiZ ponad 65-letnim doświadczeniem, Auto Europe ma potrzebną wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Ci z rezerwacją, jeśli decydujesz się na wynajem samochodu w Holandii. Niezależnie od tego, czy planujesz wycieczkę objazdową do Rotterdamu, czy wakacje na drodze w Maastricht, poniższa sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami pomoże Ci jeśli masz jakieś wątpliwości, problemy lub pytania podczas dokonywania rezerwacji, jak podróż zagraniczna, lokalne przepisy drogowe i wymagania dotyczące prawa jazdy w Holandii. Naszym celem jest pomóc Ci przedostać się i podróżować po kraju bezproblemowo, kliknij jeden z tematów poniżej, który Cię interesuje, aby uzyskać więcej informacji, jakie mogą być Ci potrzebne. Jeśli wolisz, możesz też skontaktować się z naszymi specjalistami telefonicznie. Wyszkoleni agenci z Auto Europe pomogą Ci rozwiązać wszelkie problemy i dokonają rezerwacji dla Ciebie zgodnie z twoimi oczekiwaniami.


  Jaki jest wymagany wiek, aby wypożyczyć samochód w Holandii?

  Minimalny wiek w Holandii wymagany, by wynająć samochód, to 21 lat, jednak ograniczenia mogą się różnić w zależności od wypożyczalni i konkretnej lokalizacji odbioru, który odwiedzasz. Ważne jest, żeby pamiętać, że w Holandii występuje ograniczenie dotyczące minimalnego oraz maksymalnego limitu lat kierowcy w niektórych miejscach docelowych. Pamiętaj, że niektórzy dostawcy wynajmują też pojazdy dla kierowców w wieku 18 lat, jednak wiąże się to często z tak zwaną opłatą dla młodych kierowców, a także będą Cię dotyczyć pewne ograniczenia kategorii samochodów i niektóre mogą być niedostępne. Każdy kierowca poniżej 26 roku życia rezerwujący pojazd w Holandii powinni skontaktować się z Auto Europe przed zakończeniem rezerwacji, aby uzyskać kilka dodatkowych informacji o dostawcach.

  Aby dowiedzieć się, czy opłata będzie naliczana lokalnie, należy sprawdzić ikonę informacyjną na stronie Auto Europe podczas dokonywania rezerwacji z podanym konkretnym miejscem odbioru, kategorią samochodu i wypożyczalnią. Możesz też się przekonać o wysokości opłaty za młodego kierowcę lub kierowcę seniora w Ogólnych Warunkach na voucherze, jaki otrzymasz po potwierdzeniu rezerwacji e-mailem.

  Równie ważne jest, by pamiętać, że główny kierowca zawsze musi wpisać dokładny wiek podczas dokonywania rezerwacji przez system Auto Europe, aby w ten sposób upewnić się, że jesteś odpowiednio poinformowany o wszelkich ograniczeniach, jakie mogą się pojawić podczas Twojego wynajmu. Na stronie Auto Europe znajdziesz mnóstwo informacji odnośnie młodych i seniorów, którzy wybierają się na wycieczki objazdowe po Holandii lub w inne miejsca. Informacje te są zarówno dla podróżników, którzy wynajmują pojazdy kilka razy w roku, jak i dla niedoświadczonych kierowców, którzy wynajmują samochód po raz pierwszy.

   

  Czy mogę wynająć samochód w Holandii w jednym miejscu i zwrócić w innym?

  Tak. W większości przypadków wypożyczalnia samochodów w Holandii pozwala na zwrócenie ich pojazdów w innej lokalizacji, niż w tej, gdzie pojazd został odebrany, czasem nawet bez dodatkowych opłat. Opłaty za wynajem w jedną stronę są albo uwzględnione w stawkach Auto Europe, albo będziesz musiał uiścić opłatę bezpośrednio u lokalnego dostawcy podczas odbioru pojazdu. Pamiętaj też, że mogą pojawić się dodatkowe ograniczenia w zależności od kategorii, minimalnego trwania wyjazdu i pomiędzy konkretnymi miastami lub lokalizacjami.

  Proszą zwrócić uwagę, że opłaty za wynajem w jedną stronę są naliczane lokalnie w momencie odbioru z dostawcą, a nie są pobierane przez Auto Europe. Warto też pamiętać, że każda wypożyczalnia operuje w różnych biurach, co oznacza, że ceny, warunki i różne opcje dostępne, mogą się różnić w zależności od wypożyczalni. I pomimo tego, że każdy dostawca ustala swoje własne opłaty, czujemy się w obowiązku poinformować naszych klientów o wszystkich kosztach związanych z wynajmem już podczas dokonywania rezerwacji, biorąc pod uwagę, że opłaty mogą się znacznie od siebie różnić, ponieważ niektóre wypożyczalnie będą miały znacznie niższe ceny, a niektóre w ogóle nie zezwolą na podróż w jedną stronę.

  Szczegóły dotyczące opłaty za wynajem w jedną stronę (bez VAT) są dostępne pod stawką za wynajem samochodu, widoczne podczas dokonywania rezerwacji przez wyszukiwarkę Auto Europe. Informacja ta jest też jasno zaznaczona na voucherze, jaki jest wysyłany do klientów, kiedy rezerwacja zostanie potwierdzona.

  Pomimo tego, że opłaty za wynajem w jedną stronę (nie wliczając VAT) naliczane są przez jednego z naszych zaufanych dostawców, z którym dokonujesz rezerwacji, warto wspomnieć, że Auto Europe nie otrzymuje żadnej części z tej opłaty, która w całości trafia do dostawcy. Zgodnie z naszą polityką oferujemy pełną przejrzystość dla naszych klientów, a dodatkowe opłaty są ważnym elementem, kiedy planujesz wynajem samochodu, ponieważ w ten sposób możesz podejmować najlepsze decyzje na nadchodzącą podróż. Każda wypożyczalnia ustala swoje własne opłaty za wynajem w jedną stronę, dlatego czasem nawet wybierając te same lokalizacje odbioru i zwrotu możesz uzyskać różne ceny w zależności od dostawcy, a czasem taka podróż może nie być wcale dozwolona. Każdy dostawca operuje w innym biurze i ich lokalizacje się różnią, dlatego oferty często się różnią w zależności od miejsca i wypożyczalni.

  Jeśli planujesz wynajem w Holandii i chcesz odwiedzić okoliczne kraje, jak Niemcy, czy Belgię, większość lokalnych dostawców zezwolą na podróż za granicę bez dodatkowych opłat. Większość firm zezwala na podróż do Zachodniej Europy, jednak pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia, jeśli chcesz odwiedzić kraje we Wschodniej Europie. Z powodu ubezpieczenia pojawiają się też ograniczenia przy wynajmie samochodów luksusowych (jak Audi, BMW, Jaguar, Mercedes, Land Rover, Porsche lub Volkswagen) lub podróży na przykład do Chorwacji, Czech, Estonii, Węgier, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji i Słowenii. Z tego powodu klienci powinni zaznaczać wszystkie kraje, jakie zamierzają odwiedzić podczas wynajmu, aby zostały one też zaznaczone na voucherze. W większości przypadków dostawca musi zatwierdzić możliwość przekroczenia granicy, a dziennie naliczana dodatkowa opłata płatna jest lokalnie, a także zaznaczona na voucherze. Upewnij się, czy nie obowiązują Cię żadne dodatkowe opłaty, a znajdziesz je wymienione pod ikoną informacyjną na naszej stronie podczas dokonywania rezerwacji na stronie Auto Europe w sekcji Stawka podstawowa i ogólne warunki, gdzie znajduje się więcej informacji.

   

  Czy potrzebuję karty kredytowej, by wynająć samochód w Holandii?

  Tak. Karta kredytowa jest wymagana, aby odebrać pojazd, jaki dostarczy Ci wypożyczalnia samochodów w Holandii, ponieważ dostawcy wymagają złożenia kaucji, aby upewnić się, że zwrócisz pojazd oraz aby pokryć wszelkie dodatkowe opłaty jak mandaty, niezapłacone opłaty drogowe itd. Karty kredytowe potwierdzają też dostawcy, że klient nie jest ryzykiem kredytowym. Najczęściej akceptowane karty to Visa, Mastercard, Diners i American Express i muszą zawsze być wystawione na głównego kierowcę. Przy odbiorze pojazdu dana kwota zostanie zablokowana na Twojej karcie. Jest to kaucja w razie uszkodzenia samochodu podczas wynajmu. Jeśli nie powstanie żadna szkoda, kwota zostanie zdjęta, a pieniądze będą ponownie dostępne na koncie i jest to standardowa procedura związana z wynajmem samochodów.

  Wszelkie informacje dotyczące kart kredytowych (i ich rodzai), jakie są akceptowane, można z łatwością znaleźć na stronie Auto Europe. Korzystając z naszej wyszukiwarki, by znaleźć najlepsze oferty w Holandii, kliknij ikonę informacyjną i zobacz sekcję Informacje o płatności w wypożyczalni, a wszelkie najważniejsze informacje znajdziesz właśnie tam. Aby otrzymać więcej porad na temat płatności u dostawców w Holandii, sprawdź nasz wpis o kartach kredytowych i depozycie na blogu Auto Europe.

   

  Jakie są najważniejsze przepisy drogowe w Holandii?

  Poruszając się na drogach w Holandii, zwłaszcza w większych miastach, jak Amsterdam, Rotterdam i Haga, warto wspomnieć, że mieszkańcy często poruszają się na rowerach, zwłaszcza w weekendy i w godzinach szczytu rano i wieczorem. Holandia to bardzo płaski kraj z nielicznymi wzgórzami, dlatego drogi rowerowe są ważnym elementem systemu transportu publicznego, dlatego zawsze zwracaj uwagę na trasy rowerowe i pamiętaj, że przejeżdżając przez nie, musisz ustąpić pierwszeństwa rowerzystom. Często rowerzyści podróżują też w grupach, zwłaszcza w weekendy i latem, więc bądź cierpliwy i daj im odpowiednią przestrzeń.

  • Samochody w Holandii muszą jechać po prawej stronie drogi.

  • Posiadanie detektorów radaru w samochodzie jest nielegalne.

  • Gdy nie ma oznak wskazujących inaczej, samochody z prawej mają pierwszeństwo na przejazdach.

  • Kolarstwo jest bardzo popularne w Holandii, najsłynniejsze w Amsterdamie. Pamiętaj, aby uważać na oznaczone ścieżki rowerowe i pamiętać, że skręcając przed ścieżką rowerową, musisz dać pierwszeństwo rowerzystom.

  • Ulice w holenderskich miastach bywają wąskie i mają wiele zmian prędkości. Uważaj na kijki do parkowania, które nie są bardzo wysokie i mogą być trudne do odróżnienia od drogi.

  • Jadąc autostradą, pamiętaj, że nie możesz przejechać po prawej stronie. Możesz zjechać na prawo tylko wtedy, gdy ruch jest bardzo zatłoczony.

  Powinieneś jeszcze pamiętać o kilku dodatkowych zasadach decydując się na wynajem samochodu w Holandii, jak ustąpienie pierwszeństwa autobusom i tramwajom w strefach zabudowanych i nie używaj klaksonu, chyba że naprawdę musisz. Ulice w holenderskich miastach często są wąskie z licznymi progami zwalniającymi, dlatego zachowaj szczególną ostrożność podczas jazdy w mieście. Korzystanie z telefonu podczas jazdy jest surowo wzbronione, z wyjątkiem zestawu głośnomówiącego, a wyprzedzanie i zawracanie jest zabronione, gdzie są białe ciągłe linie. Pamiętaj, że zawsze musisz mieć przy sobie prawo jazdy, dokumenty samochodu i ubezpieczenia w razie wypadku, czy zatrzymania przez policję.

  Nasza strona z informacjami o prowadzeniu pojazdu w Holandii zawiera dodatkowe informacje, które mogą okazać się przydatne podczas podróży.

   

  Jakie są opłaty drogowe, gdy wypożyczam samochód w Holandii?

  Drogi i autostrady w Holandii zazwyczaj nie są płatne, ale w kilku miejscach będziesz musiał zapłacić, jak na niektórych mostach czy tunelach. Dobrym przykładem są dwa główne tunele Kiltunnel i Westerscheldetunnel, z których ten ostatni można ominąć wybierając trasę A58 i A4, choć zajmie Ci to nieco więcej czasu, dlatego czasem lepiej jest zapłacić za przejazd. Opłatę należy również uiścić za przejazd „Tolbrug” (most poboru opłat) znajdujący się w Nieuwerbrug w prowincji Holandia Południowa.

   

  Jakiego potrzebuję ubezpieczenia, gdy wypożyczam samochód w Holandii?

  Stawki, jakie otrzymujesz, dokonując rezerwacji z wybraną wypożyczalnia samochodów w Holandii z Auto Europe, korzystając z naszej wyszukiwarki, zawierają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zabezpieczenie przed kradzieżą i CDW (Ograniczona odpowiedzialność w przypadku kolizji) z lub bez udziału własnego, w zależności od dostawcy. Jest to tak zwana stawka podstawowa. Jednak należy wziąć pod uwagę, że w Holandii CDW zazwyczaj nie pokrywa szkód na oknach, podwoziu, wnętrzu pojazdu itd.

  Z tego powodu, kierowcom zaleca się zakupienie pakietu Super Cover od Auto Europe, aby zapewnić sobie zwiększoną ochronę na uszkodzenia pojazdu. Z tym pakietem masz 90 dni po zwrocie pojazdu, aby zgłosić roszczenie o zwrócenie kosztów, jakie mogłeś ponieść u dostawcy. Pamiętaj, że wymagana jest pełna dokumentacja, a w razie wątpliwości możesz się kontaktować z Auto Europe w trakcie wynajmu, aby upewnić się, jak odpowiednio powinien przebiegać proces w Twojej sytuacji. Prosimy pamiętać, że koszty tego zabezpieczenia mogą się różnić w zależności od lokalizacji, czasu trwania wynajmu, kategorii samochodu i dostawcy.

  Wszystkie wiadomości dotyczące CDW, zabezpieczenia przed kradzieżą, ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej i innych aspektów ubezpieczenia samochodu na wynajem, możesz znaleźć dodatkowe informacje przy wyborze danego pojazdu, klikając ikonę informacyjną, podczas korzystania z wyszukiwarki Auto Europe. Informacje te są też jasno przedstawione w ogólnych warunkach podczas dokonywania rezerwacji i po jej potwierdzeniu. Prosimy pamiętać, że z naszym pełnym zabezpieczeniem, wszystko inne co jest oferowane przez dostawcę, jest całkowicie opcjonalne, a Auto Europe nie jest zobowiązane zwrócić koszta zakupionych lokalnie ubezpieczeń, nawet jeśli okazały się one niepotrzebne przy zwrocie pojazdu.

   

  Czy mogę zarejestrować dodatkowego kierowcę do mojego wynajmu samochodu w Holandii?

  Tak, możesz z łatwością zarejestrować dodatkowego kierowcę podczas rezerwacji samochodu, co jest świetną opcją, jeśli jedzie się na długie, męczące wycieczki, wtedy bezpieczniej jest się zmieniać, aby cały czas nie kierowała jedna osoba. Niektóre wypożyczalnie mają ofertę darmowego dodatkowego kierowcy wliczonego w stawkę dzienną, natomiast inni dostawcy naliczają dodatkową opłatę za dzień w momencie odbioru pojazdu, a stawka zależy od dostawcy.

  W każdym wypadku dodatkowi kierowcy muszą być zarejestrowani na umowie najmu i jako tacy, będą musieli przedstawić wszystkie wymagane dokumenty, takie, jakie przedstawia główny kierowca, w momencie odbioru pojazdu. Co za tym idzie, osoba ta musi mieć ważne prawo jazdy i dowód osobisty lub paszport. Jest to ważne, ponieważ osoba ta, jeśli nie zostanie odpowiednio zarejestrowana, zostanie wykluczona z ubezpieczenia, a co za tym idzie, jeśli coś się wydarzy, będzie zobowiązana do zapłaty pełnej kwoty za poniesione szkody lub jeśli pojazd zostanie skradziony. Dlatego właśnie, wszyscy dodatkowi kierowcy muszą być zatwierdzeni do jazdy wynajętym samochodem, zanim opuści się stanowisko wypożyczalni.

  Bez problemu możesz zobaczyć, ile kosztuje zarejestrowanie dodatkowego kierowcy na nadchodzący wyjazd, na stronie Auto Europe. Po wybraniu dat, miejsca odbioru i danego dostawcy, kliknij ikondodatkowe informacje przy wyborze danego pojazdu informacyjną, a wszystkie informacje o dodatkowym kierowcy znajdziesz właśnie tam. Pamiętaj, że koszt dodatkowego kierowcy i inne informacje dotyczące rejestrowania kierowców, będą zamieszczone w ogólnych warunkach na voucherze, który zostanie do Ciebie wysłany po potwierdzeniu rezerwacji.

  Można też zarejestrować dodatkowego kierowcę bez opłat podczas dokonywania rejestracji przez wyszukiwarkę Auto Europe. Aby to zrobić, sprawdź naszą sekcję promocyjną Dodatkowy Kierowca Gratis, gdzie znajdziesz najnowsze oferty, jakie są dostępne w danej chwili na świecie, w tym w Holandii. W ten sposób możesz sporo zaoszczędzić, zwłaszcza że opłaty za dodatkowego kierowcę różnią się w zależności od miejsca odbioru pojazdu oraz od wypożyczalni.


  Dodatkowe opcje wynajmu pojazdów w Holandii

  Jakiegokolwiek samochodu nie potrzebujesz, czy to mały, tani pojazd do zwiedzania holenderskich miast, czy coś większego na dłuższą wycieczkę objazdową po kraju, Auto Europe dostarczy Ci najlepszy pojazd w najniższej cenie.

  W Auto Europe z dumą zapewniamy najniższe stawki na wypożyczenie samochodu w Holandii odpowiednich na różne potrzeby wyjazdowe. Nasza nowoczesna wyszukiwarka pozwala Ci porównywać ceny i dostawców oferujących pojazdy w różnych kategoriach, od małych ekonomicznych samochodów ekonomicznych (idealnych na przykład na wycieczkę we dwoje do Amsterdamu, Rotterdamu czy Hagi) po bardziej przestronne SUV, a także kilka pojazdów luksusowych, doskonałych na przestronne trasy w Holandii, oferującej jedne z najpiękniejszych tras krajobrazowych w Europie.

  W dodatku do nowoczesnych kamperów, klienci Auto Europe mogą też zarezerwować samochody sportowe, lub duże miniwany dla całej rodziny. Aby pomóc Ci wybrać odpowiedni samochód, sprawdź nasz przewodnik po flocie w Holandii, by otrzymać wszelkie detale dotyczące poszczególnych kategorii.

  Samochody luksusowe na wynajem Kategoria VAN na wynajem Kampery na wynajem w Holandii

  Wynajem samochodów luksusowych - Niezależnie od tego, czy wynajmujesz samochód w celach biznesowych, czy wypoczynkowych, z pewnością skorzystasz, wybierając samochody luksusowe z Auto Europe. Wybierz się na ekscytującą wycieczkę wzdłuż Morza Północnego lub pola tulipanów wiosną w najnowszym BMW lub Mercedesie na niezapomnianą wyprawę po Holandii.

  Wynajem samochodów w kategorii VAN w Holandii - Rezerwując vana na wynajem w Holandii zapewni Ci dużo lepszy sposób podróżowania z rodziną czy grupą przyjaciół, z przyjemnymi doświadczeniami. Z wystarczającą przestrzenią dla pasażerów i bagażami, możesz w ten sposób uniknąć opłat za wypożyczenie kilku pojazdów, pozwalając też na wspólną podróż przez Holandię.

  Kampery na wynajem w Holandii - Holendrzy uwielbiają kempingi, co widoczne jest w licznych wysokiej jakości parkingów kempingowych, jakie można znaleźć w całym kraju. Zwiedzaj prowincję Friesland w północnej części Holandii w komfortowym hotelu na czterech kółkach, by w pełni doceniać północne wybrzeże Europy.


  Przydatne linki

  Poradnik z informacjami turystycznymi w Holandii

  Przydatne wskazówki przy wynajmie samochodów