Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W FINLANDII

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Finlandii - skandynawska podróż

  Wypożyczalnia samochodów w Finlandii

  Finlandia jest krajem skandynawskim położonym w Północnej Europie. Dzięki bliskiemu położeniu ze Szwecją, Norwegią i Rosją, wypożyczalnia samochodów w Finlandii oferuje świetne możliwości, zwłaszcze jeśli chcesz poznać finlandzkich sąsiadów. Pełne magii Helsinki są stolicą kraju, położone nad Morzem Bałtyckim. W mieście znajdziesz Muzeum Narodowe Finlandii, 18-wieczną twierdzę nabrzeżną i wspaniale zaprojektowane dzielnice. Udając się na północ w kierunku Koła Podbiegunowego, w prowincji Lapland możesz zobaczyć niesamowitą Zorzę Polarną. Majac wynajęty samochód w Finlandii możesz odwiedzić wszystkie wspaniałe miasta, od Turku po Ivalo, a każde zachwyci Cię wspaniałą kulturą, stylem życia i historią.

  Z milionem turystów rocznie, w Finlandii stacjonuje wielu wspaniałych międzynarodowych dostawców, oferujących doskonałe oferty wynajmu. Możesz wybierać spośród wielu godnych zaufania wypożyczalni, jak Avis, Europcar i Budget, a każda opcja jest dobra. Dostawcy są dogodnie zlokalizowani w większych fińskich miastach, na lotniskach i stacjach kolejowych – dzięki czemu możesz wybrać idealne miejsce odbioru dla siebie i zaoszczędzić pieniądze.

  Dokonując rezerwacji z Auto Europe w Finlandii, zapewniasz sobie szybki i bezstresowy proces wynajmu samochodu. Mamy wielu wyszkolonych agentów, którzy gotowi są Ci pomóc na każdym etapie rezerwacyjnym. Po zakończonym wynajmie jest dla Ciebie dostępny nasz wielokrotnie nagradzany zespół obsługi klienta. Dzięki współpracy z licznymi dostawcami jesteśmy w stanie dostarczać świetne oferty. Razem ze standardowym wynajmem samochodu, dostarczamy samochody kempingowe, samochody luksusowe i usługi transferu. Zadzwoń teraz pod +48 222 639 537 i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc. Alternatywnie, możesz sprawdzić opinie o wypożyczalni samochodów w Finlandii, zamieszczone przez naszych klientów, by przygotować się do wyjazdu.

  Aby dowiedzieć się więcej o wynajmowaniu samochodów w Finlandii, kliknij odpowiednią sekcję poniżej:

  Nasze partnerskie wypożyczalnie samochodów Wynajem samochodów FAQ Kategorie samochodów

  Gdzie mogę odebrać samochód wynajęty w Finlandii

  Oferujemy liczne lokalizacje odbioru pojazdów w Finlandii. Stanowiska dostawców możesz znaleźć na lotniskach, w centrach miast i na stacjach kolejowych. Dzięki długoletnim partnerstwom z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi wypożyczalniami samochodów, mamy dla naszych klientów ogromną flotę pojazdów do wyboru, w miejscach zawsze blisko Ciebie. Dlatego gdziekolwiek chcesz się wybrać, czy to Kemi, Kittila, czy Oulu –z nami jesteś w dobrych rękach.

  W dzień przyjazdu wystarczy, że skierujesz się do stanowiska dostawcy. Upewnij się, że masz ze sobą wszystkie dokumenty, jak dowód tożsamości, prawo jazdy i kartę kredytową, wystawione na Ciebie, jako głównego kierowcę. Jeśli wynajmujesz samochód luksusowy, mogą być wymagane dwie karty kredytowe. Przed odbiorem sprawdź dokładnie pojazd i zanotuj na formularzu odbioru wszelkie usterki, a nawet możesz zrobić zdjęcia. Przy zwrocie pojazdu, ważne jest, by został ponownie sprawdzony, a formularz zwrotu podpisany. Zablokowany na kracie kredytowej depozyt zostanie wtedy odblokowany. Zalecamy dokładne zapoznanie się z warunkami i wszelkimi ograniczeniami.

  Porównaj stawki wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach i stacjach kolejowych w Finlandii

  Rezerwuj z najlepszą wypożyczalnią w Finlandii

  Z Auto Europe otrzymujesz gwarancję najlepszych cen, kiedy decydujesz się na wynajem samochodu w Finlandii z naszymi partnerami. Pomagamy Ci otrzymać najlepsze stawki od znanych dostawców, abyś mógł wybierać spośród ofert, które najbardziej Ci odpowiadają. Razem z lokalnymi i narodowymi wypożyczalniami, współpracujemy też z licznymi międzynarodowymi firmami. Nasi partnerzy to między innymi Sixt, Hertz, Firefly, Avis i Enterprise - by wymienić tylko kilku. Lokalizacje odbioru są różne, w tym w miastach Rovaniemi i Vaasa. Dzięki nam podczas rezerwacji zyskujesz elastyczność zmian i możliwość anulacji rezerwacji do 48 godzin przed odbiorem bez dodatkowych opłat. Nasze warunki i usługi są zawsze przejrzyste, a na każdym kroku będziesz powiadamiany o warunkach, lokalnych opłatach, ograniczeniach i polityce paliwowej.

  Informacje o wypożyczalni samochodów Alamo Informacje o wypożyczalni samochodów Europcar Informacje o wypożyczalni samochodów Keddy
  Informacje o wypożyczalni samochodów Hertz Informacje o wypożyczalni samochodów Sixt Informacje o wypożyczalni samochodów Thrifty

  Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące procesu rezerwacji, nie zawahaj się skontaktować z naszymi ekspertami. Dostarczamy odpowiedzi na pytania związane z godzinami otwarcia biur, wynajmem samochodu, warunkami najmu, ograniczeniami i z tym, co powinieneś zrobić, jeśli się spóźnisz. Nasi agenci są w stanie dopasować też dla Ciebie cenę, jeśli znajdziesz gdzieś lepszą ofertę.


  Często zadawane pytania o wynajmie samochodów w Finlandii

  Skontaktuj się z namiZ imponującym ponad 65-letnim doświadczeniem w wynajmie samochodów, wiemy, że klienci mogą mieć mnóstwo pytań, dlatego jesteśmy dostępni, by na nie wszystkie odpowiedzieć. Nasi agenci są wyszkoleni pod kątem wynajmu samochodów w Finlandii, dlatego chętnie Ci we wszystkim pomogą. Dla ułatwienia możesz też sprawdzić poniższą sekcję z informacjami przydatnymi podczas wynajmu od wypożyczalni samochodów w Finlandii. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zadzwoń.


  Jaki jest wymagany wiek, aby wypożyczyć samochód w Finlandii?

  Minimalny wiek w Finlandii wymagany, by wynająć samochód to 19 lat, jednak ograniczenia mogą się różnić w zależności od wypożyczalni i konkretnej lokalizacji odbioru, który odwiedzasz. Ważne jest, żeby pamiętać, że w Finlandii występuje ograniczenie dotyczące minimalnego oraz maksymalnego limitu lat kierowcy. Jeśli wynajmujesz samochód po raz pierwszy, pomożemy Ci przejść przez cały proces. Kierowcy poniżej 21 lat są zobowiązani do uiszczenia dodatkowej opłaty młodego kierowcy, która dotyczy też często kierowców poniżej 26 roku życia, dlatego warto dokładnie sprawdzić warunki.

  Aby dowiedzieć się, czy opłata będzie naliczana lokalnie, należy sprawdzić ikonę informacyjną na stronie Auto Europe podczas dokonywania rezerwacji z podanym konkretnym miejscem odbioru, kategorią samochodu i wypożyczalnią. Możesz też się przekonać o wysokości opłaty za młodego kierowcę lub kierowcę seniora w Ogólnych Warunkach na voucherze, jaki otrzymasz po potwierdzeniu rezerwacji. Upewnij się, że wiesz o wszystkich ograniczeniach i opłatach przed wyjazdem.

   

  Czy mogę wynająć samochód w Finlandii w jednym miejscu i zwrócić w innym?

  Tak. Zwrócenie pojazdu w innej lokalizacji, niż w tej, gdzie pojazd został odebrany, jest bardzo docenianą opcją podczas wynajmu. Opcja ta nazywa się wynajmem w jedną stronę. Opłaty za wynajem w jedną stronę są naliczane lokalnie w momencie odbioru z dostawcą, a nie są pobierane przez Auto Europe. Warto też pamiętać, że każda wypożyczalnia operuje w różnych biurach, co oznacza, że ceny, warunki i różne opcje dostępne, mogą się różnić w zależności od wypożyczalni. Szczegóły dotyczące opłaty za wynajem w jedną stronę (bez VAT) są dostępne pod stawką za wynajem samochodu, widoczne podczas dokonywania rezerwacji przez wyszukiwarkę Auto Europe, oraz zaznaczone na voucherze.

  Wypożyczalnie samochodów w Finlandii zazwyczaj zezwalają na przekroczenie granicy z Danią, Norwegią i Szwecją, jednak mogą się pojawić ograniczenia, jeśli chcesz odwiedzić kraje Wschodniej Europy. Niektóre wypożyczalnie zezwolą na międzynarodową podróż, inne nie, a czasem mogą pojawić się ograniczenia. Klienci są zobowiązani powiadomić o wszystkich krajach, jakie zamierzają odwiedzić podczas dokonywania rezerwacji, które następnie będą wymienione na voucherze. W większości przypadków dostawca musi zatwierdzić wszelkie przekraczanie granicy i naliczy dzienną opłatę na miejscu, której wysokość będzie też uwieczniona w ogólnych warunkach na voucherze.

  Aby sprawdzić, czy będą Cię obowiązywały ograniczenia związane z podróżą, wystarczy, że podczas wyszukiwania na stronie Auto Europe i klikniesz ikonę informacyjną, a znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, które oczywiście będą też dostępne na voucherze, kiedy Twoje rezerwacja zostanie zatwierdzona.

   

  Czy potrzebuję karty kredytowej, by wynająć samochód w Finlandii?

  Tak. Karta kredytowa jest wymagana, aby odebrać pojazd, jaki dostarczy Ci wypożyczalnia samochodów w Finlandii i musi być wystawiona na głównego kierowcę. Przy odbiorze pojazdu dana kwota zostanie zablokowana na Twojej karcie. Jest to kaucja w razie uszkodzenia samochodu podczas wynajmu. Jeśli nie powstanie żadna szkoda, kwota zostanie zdjęta, a pieniądze będą ponownie dostępne. Wysokość depozytu widoczna jest podczas rezerwacji i na voucherze. Karty debetowe nie są akceptowane. Więcej informacji na temat płatności u dostawców w Finlandii, uzyskasz na naszym wpisie o kartach kredytowych i depozycie na blogu Auto Europe

  W przypadku pojazdów z luksusowej kategorii, musisz wiedzieć o ograniczeniach związanych z ubezpieczeniem, jakie może się pojawić w niektórych krajach. Podczas odbioru samochodu luksusowego dostawca może zażądać przedstawienia dwóch kart kredytowych. Wypożyczalnie akceptują wszystkie większe karty kredytowe, jak Mastercard, Visa i American Express. Upewnij się, że masz wystarczającą ilość środków na karcie, do zablokowania depozytu.

   

  Jakie są najważniejsze przepisy drogowe w Finlandii?

  Podczas jazdy w Finlandii warto pamiętać o najważniejszych przepisach, aby nie narobić sobie problemów. W Finlandii ograniczenie prędkości wynosi 50 km/h w miastach, 80 km/h na terenie niezabudowanym i 120 km/h na autostradach latem. Zimą maksymalna prędkość wynosi 100 km/h na autostradach. Podczas jazdy wszyscy w samochodzie muszą mieć zapięte pasy.

  Korzystanie z telefonów jest dozwolone tylko jeśli masz zestaw głośnomówiący, inaczej na miejscu otrzymasz wysoki mandat. Na terenach wiejskich, stacje benzynowe nie są łatwe w znalezieniu – dlatego warto jest zatankować do pełna przed wyjazdem w trasę. W razie jakiegokolwiek problemu na drodze zadzwoń pod numer alarmowy 112. Jeśli samochód się zepsuje lub będziesz mieć wypadek, nie opuszczaj samochodu, jeśli nie masz na sobie kamizelki odblaskowej. Wszystkie prawnie wymagane elementy wyposażenia powinny być w wynajętym samochodzie, ale możesz się upewnić o tym przed wyjazdem z wypożyczalni. Sprawdź, czy masz gaśnicę, zapasowy zestaw żarówek, latarkę, apteczkę i trójkąt ostrzegawczy. W razie wypadku, czy zepsucia podczas wynajmu samochodu w Finlandii, upewnij się, że powiadomiłeś odpowiednie władze i wypożyczalnię.

  Pojazdy muszą mieć zawsze włączone światła mijania. Wyjątkiem jest, jeśli samochód ma wbudowane światła do jazdy dziennej, wtedy nie powinno się korzystać z obydwu, nawet latem. Dzieci powinny być przewożone w odpowiednich fotelikach, jeśli nie mają 135 cm wzrostu. W Finlandii przepisy dotyczące jazdy pod wpływem są bardzo surowe, a kary wysokie. Dopuszczalny limit to 50 mg na 100 ml krwi.

  Zimy w Finlandii są często ostre, zwłaszcza na północy, a dzikie zwierzęta zbliżają się do wiosek w poszukiwaniu jedzenia. Opony zimowe powinny mieć bieżnik minimum 3 mm kiedy decydujesz się na wynajem samochodu w Finlandii zimą, natomiast latem wystarczy 1.6 mm. Opony zimowy wymagane są od listopada do kwietnia i w tym okresie zazwyczaj dostawcy wyposażają w nie swoje pojazdy. Przy zderzeniu ze zwierzęciem, jak jeleń, łoś, dzik, wydry, rysie, owce itd. zawsze musi być zgłoszone policji, nawet jeśli zwierze nie wydaje się być ranne.

   

  Jakie są opłaty drogowe, gdy wypożyczam samochód w Finlandii?

  Nie, obecnie nie ma płatnych dróg w Finlandii. Jazda na drogach jest tym bardziej przyjemna, że jest mały ruch, piękne krajobrazy i doskonałe warunki.

   

  Jakiego potrzebuję ubezpieczenia, gdy wypożyczam samochód w Finlandii?

  Stawki, jakie otrzymujesz w Finlandii z Auto Europe, korzystając z naszej wyszukiwarki, zawierają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zabezpieczenie przed kradzieżą i CDW (Ograniczona odpowiedzialność w przypadku kolizji) z lub bez udziału własnego, w zależności od dostawcy. Jest to tak zwana stawka podstawowa. Jednak należy wziąć pod uwagę, że CDW zazwyczaj nie pokrywa szkód na oponach, oknach, podwoziu itd.

  Jeśli chcesz ubezpieczyć te elementy, zalecamy zakupienie pakietu Super Cover od Auto Europe, aby zapewnić sobie zwiększoną ochronę podczas wynajmu. Pamiętaj, że wymagana jest dodanie tego pakietu w trakcie dokonywania rezerwacji. Prosimy pamiętać, że koszty tego zabezpieczenia mogą się różnić w zależności od lokalizacji, czasu trwania wynajmu, kategorii samochodu i dostawcy.

  Często zdarza się, że wypożyczalnia samochodów w Finlandii oferuje takie same pakiety ubezpieczeń klientom, podczas odbiór samochodu. Prosimy pamiętać, że z naszym pełnym zabezpieczeniem, wszystko inne co jest oferowane przez dostawcę, jest całkowicie opcjonalne.

  Możesz sprawdzić informacje dotyczące różnych opcji zabezpieczeń samochodów na wynajem, klikając ikonę informacyjną, by sprawdzić dodatkowe informacje przy wyborze danego pojazdu, korzystając z wyszukiwarki Auto Europe. Informacje dotyczą między innymi odpowiedzialności cywilnej, zabezpieczenia przed kradzieżą i CDW. Na zatwierdzonym voucherze również znajdziesz wszelkie potrzebne informacje o ubezpieczeniach.

   

  Czy mogę zarejestrować dodatkowego kierowcę do mojego wynajmu samochodu w Finlandii?

  Tak, możesz z łatwością zarejestrować dodatkowego kierowcę podczas rezerwacji samochodu, co jest świetną opcją, jeśli chcesz zmieniać się z innym kierowcą na długich trasach. Zazwyczaj naliczana jest dodatkową opłatę za dodatkowego kierowcę. Opłaty naliczane są lokalnie, dlatego my na nich nie korzystamy. Czasem mamy dostępną ofertę dodatkowego kierowcy gratis, jednak oferty zależą od miejsca docelowego i dat wynajmu. Dodatkowi kierowcy muszą być zarejestrowani na voucherze i będą musieli przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

  Jeśli nie zarejestrujesz odpowiednio dodatkowego kierowcy, zostanie wykluczona z ubezpieczenia, a co za tym idzie, jeśli coś się wydarzy, będzie zobowiązana do zapłaty pełnej kwoty za poniesione szkody lub jeśli pojazd zostanie skradziony. Dodatkowi kierowcy muszą przedstawić wszystkie dokumenty, takie jak główny kierowca. Możesz zobaczyć, ile kosztuje zarejestrowanie dodatkowego kierowcy na nadchodzący wyjazd, na stronie Auto Europe, klikając ikonę informacyjną, a wszystkie informacje będą też zamieszczone w ogólnych warunkach na voucherze.

   

  Czy potrzebuję dodatkowego wyposażenia podczas wynajmu samochodu zimą w Finlandii?

  Tak – jeśli zamierzasz odwiedzić kraj między 1 grudnia z 31 marca, prawnie wymagane jest posiadanie opon zimowych. Dotyczy to wszystkich pojazdów na fińskich drogach. Kiedy pojawi się śnieg, lód, chlapa lub zmarzlina na powierzchni drogi, rozpoczyna się sezon zimowy i wymagane jest dodatkowe wyposażenie. Opony z kolcami dozwolone są od 1 października do 15 kwietnia, ale można też z nich korzystać, gdy warunki są zimowe.

  Wielu naszych dostawców oferuje wyposażenie zimowe wliczone w cenę wynajmu w okresie od listopada do kwietnia. Oferujemy też okazjonalną promocję na opony zimowe gratis na naszej stronie. Dokładne daty, kiedy wymagane są opony zimowe i możliwe dodatkowe opłaty, podane są na naszej stronie pod ikoną informacyjną przy ofercie danego pojazdu.

   

  O czym powinienem pamiętać podczas wynajmu samochodu w Finlandii zimą?

  Jazda w Finlandii może być wymagająca w miesiącach zimowych, ale jeśli będziesz pamiętać o kilku podstawowych rzeczach, nie powinieneś napotkać większych problemów. Planując jazdę podczas zimowych warunków, trzeba być szczególnie ostrożnym na drodze. Skandynawskie zimy są tylko dla doświadczonych kierowców. Możesz się spotkać jazdą w śniegu i na lodzie, więc upewnij się, że wiesz, jak sobie poradzić w takich okolicznościach. Najważniejsze jest zawsze, by zachować spokój, dystans, nie spieszyć się, sprawdzać przyczepność, zwalniać przed zakrętami itd.

  Ruch drogowy zimą jest taki sam, między innymi przez pojazdy oczyszczające ulice ze śniegu, usprawniając przejazd. Mieszkańcy mają spore doświadczenie w jeździe w takich warunkach, natomiast przejezdni nie powinni prowadzić przy dużych opadach śniegu. Jeśli zaskoczy cię nagły śnieg, zachowuj spokój, zwolnij i powoli używaj hamulca. Zmiany kierunku jazdy powinny być dokonywane powoli, aby samochód nie stracił przyczepności i nie wpadł w poślizg. Dostosuj prędkość przed skrętem, a nie w trakcie, by nie stracić kontroli nad pojazdem.

  Jeśli wpadniesz w poślizg skręć w kierunku, w którym porusza się samochód, nie hamuj i staraj się delikatni skierować pojazd w odpowiednią stronę. Jeśli jesteś na wzniesieniu, kręć delikatnie na przemian w prawo i lewo, co powinno ułatwić ci złapanie przyczepności. Jeśli tył samochodu się ślizga, delikatnie dopasuj samochód do kierunku, w którym skręca tył. Powoli dostosowuj kierunek jazdy, aż złapiesz przyczepność ponownie.

  Na drodze zawsze trzymaj dystans między kolejnym pojazdem i uważaj przed skrzyżowaniami. Jest to ważne zwłaszcza podczas jazdy na wzniesieniu. Pamiętaj też, że warunki na drodze mogą się zmieniać z dnia na dzień. Warunki atmosferyczne na drogach cały czas się zmieniają. Warto też być uważnym podczas przejazdu mostem. Na mostach często zbiera się lód, co może być bardzo niebezpieczne. Na terenach wiejskich z mniejszym ruchem, lepiej jest czasem jechać środkiem drogi. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zapanować nad samochodem, jeśli coś się stanie. Uważaj jednak na zakrętach, ponieważ może z naprzeciwka nadjeżdżać samochód.

  Odbierając samochód, upewnij się, że w spryskiwaczach jest płyn niezamarzający przy niskich temperaturach. Sprawdź też, czy samochód jest wyposażony w przewody rozruchowe, kamizelki odblaskowe, łopatę, latarkę, skrobaczkę do lodu, linę holowniczą i worek z piaskiem. Na koniec, jeśli natkniesz się na zamkniętą drogę, nie korzystaj z niej, oznacza to, że droga jest zbyt niebezpieczna z powodu warunków.


  Dodatkowe opcje wynajmu pojazdów w Finlandii

  Skorzystaj z naszej strony, by szybko porównywać dostawców dostępnych w Finlandii. Dostarczamy regularne oferty i świetne promocje podczas wynajmu samochodu – gratis GPS, dodatkowi kierowcy i więcej – otrzymujesz całkowitą przejrzystość i elastyczność. Dzięki naszym licznym partnerstwom zapewniamy też liczne dogodne lokalizacje odbioru pojazdów w Finlandii, oraz ogromną flotę pojazdów do wyboru, takich jak SUV. Dla ułatwienia nasze pojazdy są w różnych kategoriach, a na odpowiedniej stronie możesz się dowiedzieć więcej o ich wadach i zaletach.

  Jeśli głównie będziesz jeździć po mieście, weź pod uwagę naszą kategorię kompaktową. Nieco silniejsze i stabilniejsze pojazdy do poruszania się po autostradach, mamy w kategorii dużej. Samochody w kategorii ekonomiczne to kompromis między siłą a łatwością w manewrowaniu. Skonsultuj się z naszą stroną poświęconą flocie pojazdów w Finlandii.

  Samochody luksusowe na wynajem Kategoria VAN na wynajem Kampery na wynajem w Finlandii

  Wynajem samochodów luksusowych - Mamy kilka wspaniałych pojazdów luksusowych na wynajem w Finlandii, znanych i zaufanych firm, jak BMW, Tesla, VW, Audi i innych. Jest to popularna opcja wśród biznesmenów, zwłaszcza że pojazdy są wygodne, szykowne i idealne dla tych, co chcą zrobić dobre wrażenie. Z mocnymi silnikami, jazda po autostradach to będzie drobnostka, a w środku możesz korzystać ze wszystkich nowoczesnych rozwiązań, jak wbudowany zestaw głośnomówiący.

  Wynajem samochodów w kategorii VAN w Finlandii - Doskonała opcja dla tych, co podróżują większą grupą, w naszej flocie vanów znajdziesz doskonałe pojazdy w przystępnych cenach. Samochody te świetnie się sprawdzają w transporcie ludzi i ich bagaży po Finlandii. Mamy dostępnych różnych dostawców oferujących pojazdy o różnej sile, dlatego z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie. Pomimo tego, że vany są nieco droższe od innych kategorii, przy dużej grupie, opcja ta jest tańsza, niż wynajmowanie kilku mniejszych samochodów.

  Kampery na wynajem w Finlandii - Finlandia jest jednym z najlepszych krajów do zwiedzania kamperem z powodu wspaniałych krajobrazów, gęstych lasów i poszarpanej linii brzegowej. Wszystkie nasze kampery mają podstawowe wyposażenie, a wiele też ma toalety, sztućce, systemy grzewcze i różne możliwości przestrzeni. Doświadcz wyjątkowej wolności na drodze i podróżuj w swoim własnym tempie, zatrzymuj się kiedykolwiek i rób, co chcesz. Mając dom z daleka od domu, w naszym kamperze z pewnością poczujesz się fantastycznie na fińskich drogach.


  Przydatne linki

  Poradnik z informacjami turystycznymi w Finlandii

  Przydatne wskazówki przy wynajmie samochodów