Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z KEDDY

  • 10
  • 10
  • 9.7
  • 9.9
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  December 04
  Perfect!
  July 26
  dla mnie super, bez kłopotu, bez kolejki, bez stresu a do tego niezwykle uprzejmie
  October 20
  Szybko, sprawnie bez problemow. Polecam
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Keddy od Europcar

  Wypożyczalnia samochodów Keddy - Auto EuropeKeddy to tania marka znanego dostawcy wynajmu samochodów Europcar. Dzięki Keddy ludzie z całego świata podróżujący z niewielkim budżetem mogą nadal korzystać z wysokiej jakości usług wypozyczalni. Wypożyczalnia samochodów Keddy oferuje otrzymanie specjalnego produktu dostępnego wyłącznie przez biura podróży, co oznacza, że klienci mogą rezerwować pojazdy na wynajem z Keddy tylko z pośrednikami takimi jak Auto Europe. Keddy posiada lokalizacje w ponad 145 krajach na całym świecie, a klienci mogą wybierać spośród tej samej floty samochodów co Europcar.

  Auto Europe jest obecne na rynku wynajmu samochodów już odponad 60 lat. Przez ten długi czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w udostępnianiu ofert wypożyczalni samochodów klientom z całego świata. Zbudowaliśmy również silną współpracę z naszymi partnerami. Auto Europe oferuje konkurencyjne ceny i pracuje z firmami, które wykonują swoje usługi na wysokim poziomie. Klienci, którzy zarezerwują wynajem samochodu z Keddy lub z inną firmą dostępną przez naszą wyszukiwarkę, mogą być pewni, że otrzymają produkt wysokiej jakości.

  Nawet podczas koronawirusa możesz spokojnie wynająć samochód z Keddy. Przekonaj się jakie stosują metody i procedury związane z ochroną klienta i jego zdrowia oraz zapewnienia bezpieczeństwa.

  Keddy od Europcar: najlepsza cena od renomowanej wypożyczalni

  Europcar, firma matka Keddy, cieszy się renomą na międzynarodowym rynku wynajmu samochodów i swoje doświadczenie wkłada w kreowanie nowej marki. Celem obu firm jest zapewnienie klientom jak najlepszej usługi. Osoby wypożyczające auta z Keddy mogą być pewni, że odbiorą samochód nie starszy niż sześć miesięcy. Dodatkowo wszystkim klientom przysługuje pomoc drogowa 24 godziny na dobę, tak aby nikt nie pozostał bez pomocy w nagłych przypadkach.

  Mając wsparcie od Keddy i Auto Europe klienci nie muszą się martwić podczas wynajmu – duża drużyna czeka z pomocą.

  Wynajem samochodów z Keddy

  Już niedługo możesz skorzystać z usług Keddy, dzieli cię od tego tylko kilka kliknięć. Wyszukaj ofertę jaką daje wypożyczalnia samochodów Keddy i wybierz pojazd dopasowany do Twoich potrzeb za pomocą wyszukiwarki po lewej stronie. Porównaj znalezioną ofertę z innymi propozycjami wynajmu od Hertz czy Avis i poczytaj opinie naszych klientów o Keddy. Dodatkowe wyposażenie jak foteliki dziecięce czy GPS również można zamówić u dostawcy.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Keddy i Auto Europe i ruszaj w świat poznawać nowe miejsca, do Australii, lub bliżej na Cypr. Zarezerwuj przez stronę internetową lub przez telefon – nasi agenci chętnie pomogą. Keddy, jako firma córka nie posiada własnych punktów wynajmu, korzysta z punktów Europcar.