Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW STACJA W TURKU

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Turku

  Założone u ujścia rzeki Aura Turku, jest najstarszym miastem w Finlandii i jej pierwszą stolicą. Jako trzecie pod względem miasto w Krainie Północnego Słońca, po Helsinkach i Tampere, Turku wygodnie jest zwiedzać, zaczynając od wynajmu samochodu na stacji kolejowej w Turku. Na stacji kolejowej obsługiwanych jest około milion pasażerów rocznie. Miasto samo w sobie natomiast jest bardzo ciekawym i wyjątkowym miejscem, a w roku 2011 było nawet Europejską Stolicą Kultury. Finowie ustanowili Turku, jako oficjalne miasteczko Bożonarodzeniowe w roku 1996, co sprawia, że miasto to cieszy się wyjątkowym świątecznym klimatem w tym okresie. Wspominając już o świętach, warto pamiętać o Laponii w Finlandii, miasteczku Świętego Mikołaja, które możesz odwiedzić podczas wizyty w kraju. Jeśli przyjedziesz tu o odpowiedniej porze roku, możesz nawet zobaczyć Zorzę Polarną, w dodatku do wszystkich wspaniałych świątecznych atrakcji, których możesz się tam spodziewać. Pociągi i autobusy z pewnością pomogą Ci szybko przedostać się w wybrane miejsce docelowe, jednak posiadanie samochodu podczas wyjazdu z pewnością gwarantuje większą wygodę i swobodę.

  Wypożyczalnia samochodów na stacji Turku zapewni Ci doskonały sposób na zwiedzanie pięknego Turku. Aby twój wyjazd był niezapomniany i pełen wspaniałych doświadczeń, zaplanuj podróż z Auto Europe, a my pomożemy Ci przygotować się do wyjazdu najlepiej, jak się da. Nasze wieloletnie doświadczenie i liczni zaufani partnerzy w połączeniu z przejrzystymi warunkami i konkurencyjnymi cenami, sprawiają, że jesteśmy godnym zaufania partnerem na podróż. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki powyżej, aby porównać oferty od różnych dostawców i wybrać pojazd taki, jaki najlepiej odpowiada twoim planom.

  Informacje o stacji

  Decydując się na wynajem samochodu na stacji kolejowej Turku, będziesz mógł łatwo i szybko zacząć zwiedzać miasto, ponieważ stacja leży niemal w samym centrum. Na stacji kolejowej w Turku bilety możesz zakupić w automatach. Na miejscu znajdziesz tu kilka podstawowych udogodnień dla podróżników. Możesz tu skorzystać z toalet, usług załadunkowych, przechowalni bagażu i nie tylko. Stacja kolejowa w Turku oferuje łatwy dostęp dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową, oferując wzniesione platformy, aby łatwiej przedostać się do pociągu niskopodłogowego.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na stacji Turku

  W ciągu ostatnich kilku lat udało nam się dodać kilka dogodnych miejsc docelowych do odbioru, obecnie oferując ich już 24,000. Nasi partnerzy oferujący swoje usługi w Turku obecni są też na stacji kolejowej w Turku, a także w licznych innych miastach w Finlandii, zarówno w centrach, jak i na lotniskach. Na stacji kolejowej w Turku znajdziesz stanowiska wypożyczalni samochodów, jednak, pamiętaj, że twój dostawca może mieć swoje biuro położone nieco dalej od budynku stacji, dlatego zawsze dokładnie sprawdź informacje zawarte na voucherze, jaki otrzymasz od Auto Europe. Nie zapomnij też zabrać ze sobą wszystkich wymaganych dokumentów, aby zagwarantować sobie szybki i sprawny odbiór wynajmowanego pojazdu.

  Avis na stacji Turku Avis na stacji Turku
  Ratapihankatu 37,
  Turku, Finlandia 20100
  +358 20 7991222
  Godziny otwarcia:
  Pon-pt 08:00 - 17:00
  Sb 10:00 - 14:00
  Budget na stacji Turku Budget na stacji Turku
  Ratapihankatu 37,
  Turku, Finlandia 20100
  +358 20 7991222
  Godziny otwarcia:
  Pon-pt 08:00 - 17:00
  Sb 10:00 - 14:00

  Usługi na stacji

  Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz do Turku, aby odkrywać i zwiedzać miasto, aby zobaczyć piękne jeziora i korzystać ze słynnych fińskich saun, czy po prostu udajesz się na krótką wycieczkę przed udaniem się do innych europejskich miejsc docelowych, stacja kolejowa w Turku oferuje wspaniały początek podróży. Na stacji znajdują się wszystkie podstawowe usługi i udogodnienia dla podróżnych, ale możesz tu też skorzystać z restauracji, kawiarni, bankomatów, przechowalni bagażu oraz toalet z pokojami specjalnymi dla rodziców z dziećmi. Na stacji znajdują się też stanowiska wypożyczalni samochodów, abyś mógł od razu ruszyć w dalszą drogę i zwiedzać wspaniałe miasto Turku i okolicę.

  Jak się dostać na i opuścić stację kolejową w Turku

  Przyjeżdżając do Turku, doskonałym rozwiązaniem jest wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Turku, ponieważ stacja ta znajduje się niemal w samym centrum miasta. W odróżnieniu od stacji kolejowej w Helsinkach, która stoi dumnie jako rozpoznawalny punkt orientacyjny i element krajobrazu w centrum Helsinek, stacja kolejowa w Turku wtapia się w tło i scenerię i jest nieco skryta przez inne budynki, dlatego nie zawsze łatwo jest ją odnaleźć w centrum miasta. Możesz się jednak kierować stacją, położoną w porcie, ponieważ znajduje się ona bardzo blisko stacji centralnej w Turku.

  Porady parkingowe

  Na stacji kolejowej Turku znajduje się parking, gdzie możesz się zatrzymać także podczas zwiedzania miasta. Parking na stacji jest płatny. W Turku znajdziesz kilka opcji parkingowych w różnych częściach miasta. Parkowanie w centrum miasta będzie oczywiście wyzwaniem, ale nie niemożliwe i pamiętaj o ograniczeniach czasowych oraz opłatach za postój. W całym mieście znajdują się garaże i parkingi, choć niektóre są prywatne, więc zawsze z góry upewnij się, jakie obowiązują zasady. Radzimy zawsze zaparkować poza samym centrum, ponieważ w starym mieście rzadko kiedy znajdziesz wolne miejsca, a ceny są dość wysokie.

  Przydatne linki

  Strona internetowa stacji