Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  INFORMACJE O
  COVID-19

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodu a koronawirus

  Podobnie jak inne firmy w globalnym sektorze turystycznym, Auto Europe jest w poważny sposób dotknięte przez pandemię koronawirusa. Wszyscy zmagamy się z wyzwaniem z pozytywnym nastawieniem oraz z nadzieją, że wszystko niedługo wróci do normy. Mając to na uwadze, zamknęliśmy obydwa nasze biura w Monachium i w Lizbonie i wdrożyliśmy system zdalnego pracowania z domu dla wszystkich pracowników. Dzięki temu, jako firma będziemy mogli iść naprzód i funkcjonować na najwyższym poziome, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo osób u nas zatrudnionych.

  W Auto Europe zdajemy sobie sprawę z tego, że wysoka jakość naszych usług nie jest zależna wyłącznie od naszych świetnych cen, ale też od tego, co wnosi nasza zaufana załoga. Z tego powodu oraz pomimo trudnego klimatu ekonomicznego, z jakim mamy do czynienia, zdecydowaliśmy się zatrzymać wszystkich naszych pracowników, ale ograniczyć tymczasowo ich godziny pracy oferując dogodny grafik.

  Jak ta sytuacja wpływa na Ciebie, jako klienta?

  Nasi agenci od rezerwacji, jak zawsze są dostępni 7 dni w tygodniu, aby pomóc Ci w złożeniu rezerwacji, w dokonaniu anulacji lub w zmienieniu istniejącej już rezerwacji. Jeśli okres Twojego wynajmu już się zakończył i chcesz złożyć roszczenie lub masz jakieś pytania, nasz dział obsługi klienta też jest dostępny do Twojej dyspozycji. Wszyscy ci, którzy potrzebują samochodu na wynajem w tych trudnych czasach, mogą złożyć rezerwacją, tak jak zawsze to było możliwe, na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc do nas pod numer: +48 222 639 537.

  W celu sprawdzenia dokładnych informacji o naszych godzinach otwarcia sprawdź naszą stronę kontaktową.

  Wstrzymane plany wakacyjne? Czy można anulować lub zmienić rezerwację?

  Pomimo niepewnych czasów wierzymy, że ten moment niepewności minie. Kiedy to nadejdzie, będziemy silniejsi, z większym oczekiwaniem na wolność, jaką mogą przynieść wakacje i docenimy życie jeszcze bardziej. Dlatego obecnie w wolnym czasie możemy zacząć planować nasze następne fantastyczne wakacje. Dokonując rezerwacji przez Auto Europe, nie tylko otrzymujesz gwarancję świetnych stawek, ale dodatkowo, nasza elastyczność zapewnia darmową anulację do 48 godzin przed datą odbioru. Przy darmowej zmianie rezerwacji klienta może obowiązywać stawka dostępna w momencie dokonywania zmiany oraz może być ograniczona dostępność.

  Zmiany w rezerwacji, jak i anulacja, jak już wcześniej wspomnieliśmy, mogą zostać załatwione telefonicznie, jeśli zadzwonisz do naszego działu rezerwacji. Jako nasz klient masz też dodatkowo możliwość dokonania modyfikacji bezpośrednio na naszej stronie w kilku prostych krokach. Zarządzaj rezerwacją na stronie Auto EuropeWystarczy, że wybierzesz przycisk Zarządzanie rezerwacją w prawym górnym rogu, kiedy odwiedzasz naszą stronę. Następnie należy wpisać imię głównego kierowcy na rezerwacji oraz numer vouchera.

  Czy podróżowanie będzie droższe, kiedy kryzys ustąpi?

  Przewidywany jest ogólny wzrost cenowy w sektorze turystycznym, kiedy wrócone zostaną pozwolenia na podróżowanie i granice ponownie zostaną otwarte. Jeśli chcesz zaoszczędzić, ile się da na następne wakacje, teraz jest najlepszy czas, aby dokonać rezerwacji.

  Możesz też zaoszczędzić, jeśli zapiszesz się na nasze promocje członkowskie, gdzie każdy członek otrzymuje zniżkę do 5% na każdą rezerwację w jakimkolwiek wybranym miejscu dokonaną przez Auto Europe. Co więcej, możesz też skorzystać z dodatkowych ekskluzywnych promocji, tylko dla członków!

  Dla klientów z istniejącą rezerwacją samochodu proponujemy zachować rezerwację bez zmian jeszcze przez jakiś czas, ponieważ zarówno cena, jak i dostępność pojazdu są potwierdzone i mamy szczerą nadzieję, że warunki i możliwości podróżowania wkrótce się poprawią.

  Potrzebujesz samochodu w czasie panowania koronawirusa? - zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejsze

  Zdajemy sobie wszyscy sprawę z tego, że nie jest to najlepszy czas na podróżowanie publicznymi środkami transportu. Dlatego właśnie, jeżeli pomimo obecnej krytycznej sytuacji, wciąż musisz podróżować, czy to do pracy, czy z innego powodu, a nie masz samochodu, miej pewność, że nasze partnerskie wypożyczalnie wprowadzają bardzo restrykcyjne rozporządzenia utrzymania w odpowiednim higienicznym stanie swoje floty pojazdów. Auto Europe jest w stałym kontakcie ze wszystkimi swoimi zaufanymi partnerami, którzy na bieżąco informują nas o swoich krokach podejmowanych w celu ochrony i dezynfekcji swoich pojazdów, zapewniając tym samym zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów.

  A na koniec...

  W Auto Europe chcielibyśmy przekazać nasze całkowite wsparcie w tych trudnych czasach oraz podkreślić jak ważne jest pozostanie w domach. Chcielibyśmy też bardzo podziękować wszystkim tym, którzy bezprzerwy pomagają nam zwalczyć te trudne i wymagające czasy. Życzymy wszystkim dużo zdrowia, dbajcie o siebie i swoich bliskich.

  Dowiedz się więcej o środkach bezpieczeństwa podjętych przez poszczególnych dostawców

  Wypożyczalnia samochodów Alamo podczas COVID-19 Wypożyczalnia samochodów Avis podczas COVID-19 Wypożyczalnia samochodów Budget podczas COVID-19
  Wypożyczalnia samochodów Dollar podczas COVID-19 Wypożyczalnia samochodów Enterprise podczas COVID-19 Wypożyczalnia samochodów Europcar podczas COVID-19
  Wypożyczalnia samochodów Hertz podczas COVID-19 Wypożyczalnia samochodów Interrent podczas COVID-19 Wypożyczalnia samochodów Keddy podczas COVID-19
  Wypożyczalnia samochodów Sixt podczas COVID-19 Wypożyczalnia samochodów Thrifty podczas COVID-19

  Przydatne informacje

  Najnowsze informacje oraz porady na temat koronawirusa (COVID-19) od rządu

  Publiczne porady od Światowej Organizacji Zdrowia (World Health Organization)