Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z SICILY BY CAR

  • 9.5
  • 9.6
  • 9.3
  • 9.6
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  May 31
  Dostałam lepszy samochód niż był zarezerwowany z kategorii SUV nowiuteńki o wyższym...
  March 25
  Bardzo dobra obsługa i dobrej jakości samochody
  March 15
  I have no objections. There was no crowd in the car pickup office. I was not persuaded to buy additional insurance. The car was almost new. The credit card lock was removed almost immediately after the car was returned.
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Sicily by Car w niskich cenach

  Wypożyczalnia samochodów Sicily by Car - Auto Europe

  Począwszy od 1963 r. Sicily by Car znacznie się rozwinęła i stała się jedną z najtańszych wypożyczalni samochodów we Włoszech. Ze szczególnym naciskiem na zapewnienie ekonomicznego wynajmu pojazdów na Sycylii - tam, gdzie rozpoczęła się firma - można teraz znaleźć oddziały w całym kraju. Od północnych Włoch po południowe Włochy, Sicily by Car rozrosła się do ponad sześćdziesięciu biur, z których wszystkie są strategicznie zlokalizowane na lotniskach, dworcach kolejowych i obszarach śródmieścia. Wypożyczalnia samochodów Sicily by Car jest doskonałym wyborem dla tych klientów, którzy szukają ekonomicznego sposobu na zwiedzanie Włoch.

  Współpraca od ponad 60 lat z wieloma zaufanymi dostawcami wypożyczalni samochodów, zapewniła Auto Europe wyraźną przewagę dzięki możliwości oferowania swoim klientom świetnych ofert wynajmu samochodów. Zapewniając dużą flotę pojazdów do wyboru, oferujemy również wynajem kamperów oraz wynajem luksusowych samochodów. Dokładamy wszelkich starań, aby starannie dobierać partnerów i dlatego jesteśmy przekonani, że Sicily by Car zapewni wyjątkową obsługę wszystkim naszym klientom.

  Wynajem samochodów z Sicily by Car

  Opierając się na swoich sukcesach, Sicily by Car wprowadziła nową markę Auto Europa w 1997 roku - nie mylić z pośrednikiem wypożyczalni samochodów Auto Europe. Poprzez nową markę Auto Europa firma zaczęła oferować swoje usługi zarówno osobom podróżującym służbowo, jak i prywatnie, oferując specjalne oferty i atrakcyjne warunki wynajmu samochodów. Dzięki takiemu podejściu firma znacznie się rozwinęła we Włoszech.

  Dzięki nowoczesnej, oszczędnej flocie samochodowej złożonej z ponad 20 000 pojazdów, firma ma dobrą pozycję, aby zaoferować rozwiązanie na każdą ewentualność. Sicily by Car została założona przez Tommaso Dragotto ponad 54 lata temu na Sycylii. Początkowa konfiguracja obejmowała tylko cztery pojazdy - były to FIAT 1100, 1300 i dwa FIAT 500. Obecnie firma oferuje różne kategorie wynajmu samochodów, pojazdy użytkowe, samochody elektryczne i wypożyczalnie rowerów. Oferuje również możliwość wynajmu samochodu w perspektywie średnio- lub długoterminowej.

  Pojazdy są dobrze wyposażone i od niedawna, od samochodów dostawczych po samochody luksusowe, jesteśmy przekonani, że Sicily by Car będzie mieć dla Ciebie odpowiedni pojazd. Od odbioru do zwrotu, firma jest zaangażowana w oferowanie doskonałej obsługi klienta i lokalną wiedzę. Przy każdym wynajmie możesz oczekiwać, że będziesz objęty całodobową pomocą drogową z zapewnieniem wszystkim klientom spokoju na wymagających włoskich drogach.

  Wyjątkowe doświadczenie z Sicily by Car

  Jeśli planujesz odwiedzić Włochy, jeden z najbogatszych historycznie krajów w Europie, skorzystaj z wakacji i rozważ wypożyczalnię samochodów Sicily by Car. Przejedź cały kraj w pełnym komforcie i dotrzyj bezpiecznie do celu. Odkryj wspaniały Mediolan na północy, słynny Rzym i piękne Palermo, aby wymienić tylko kilka wspaniałych włoskich miast. Na wyjątkowy wypad warto wybrać się wzdłuż wybrzeża Amalfi lub w kierunku jeziora Como, aby się odprężyć.

  Dzięki naszemu bezpiecznemu systemowi online możesz łatwo przeglądać i porównywać pojazdy i dokonywać rezerwacje. Firma posiada też zaletę rezerwowania w razie potrzeby dodatkowego wyposażenia, jak urządzenie GPS lub fotelik samochodowy. Możesz też zadzwonić do jednego z naszych agentów rezerwacji, który będzie w stanie udzielić ci porady i świetnej wyceny. Więc jeśli szukasz wspaniałych wakacji we Włoszech, jesteśmy pewni, że dzięki naszemu partnerowi Sicily by Car otrzymasz doskonałą i godną zaufania obsługę.