Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z FOX

  Wypożyczalnia samochodów Fox w niskich cenach

  Wypożyczalnia samochodów National - Auto Europe

  Porównywalnie nowy w sektorze wynajmu samochodów nie oznacza, że Fox nie zdołał umocnić swojej pozycji w tej bardzo konkurencyjnej branży. Wypożyczalnia samochodów Fox, założona w 1989 roku, gwarantuje świetną ofertę wraz z doskonałym systemem obsługi klienta, zapewniającym spokój ducha. Z naciskiem na promocyjne oferty i zadowolenie klientów, Fox rozpoczął działalność na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles i nadal jest własnością jego założycieli. Do tej pory wypożyczalnia samochodów Fox powiększyła swoje oddziały do łącznie pięćdziesięciu w USA i kolejnych dwudziestu dwóch w innych krajach.

  Auto Europe jest pośrednikiem z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży wynajmu samochodów. Jego zaangażowanie w poszukiwanie niesamowitych ofert doprowadziło do nawiązania współpracy z setkami lokalnych, krajowych i międzynarodowych dostawców wypożyczalni samochodów. Oprócz wyjątkowej usługi wynajmu samochodów oferujemy również możliwość wynajęcia luksusowego pojazdu, albo samochodu kempingowego. Nasza ciągła współpraca z Fox pozwala nam być całkowicie pewnym w oferowaniu usług w ramach naszej sieci zaufanych dostawców. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z jednym z naszych agentów rezerwacji.

  Wynajem samochodów z Fox

  Fox założył swój pierwszy oddział na lotnisku w Los Angeles ponad dwadzieścia lat temu i do tej pory odnotowano znaczny wzrost i rozwój. Podejście firmy polegało na zapewnieniu doskonałej przyjaznej obsługi klienta, ale w wyjątkowej cenie - dzięki temu firma doskonale pozycjonowała się wśród swoich starszych rywali. Fox specjalizuje się w niedrogich wynajmach samochodów w kategoriach pojazdów, które w innym przypadku byłyby droższe w przypadku większych dostawców samochodów na głównych lotniskach.

  Wraz z obecnością firmy w USA, ostatnio rozszerzyła się, aby oferować swoje usługi na arenie międzynarodowej, w szczególności w Wielkiej Brytanii i Meksyku. Firma oferuje duży wybór pojazdów do wynajęcia wraz z ciągle odnawiającą się flotą pełną najnowszych marek i modeli. Same pojazdy są dobrze utrzymane, zapewniając niezawodną i bezpieczną podróż.

  Na niektórych lotniskach Fox świadczy usługi poza lokalem, z częstymi autobusami do oddziału. Jego zaangażowanie i wysiłek na rzecz zadowolenia klientów pomógł rozwiać pogląd, że oddziały portów lotniczych poza siedzibą są niedogodnością. W rzeczywistości, dzięki częstemu autobusowi oferowanemu przez Fox i jego szybkiej odprawie, takie podejście jest dalekie od niedogodności. Transfer kursuje co 5 minut, a wraz z przyjaznymi i dobrze poinformowanymi kierowcami zapewni doskonałe ogólne wrażenia.

  Wyjątkowe doświadczenie z Fox

  Jeśli planujesz odwiedzić Los Angeles w interesach lub dla przyjemności, zastanów się nad wypożyczalnią samochodów Fox i skorzystaj z doskonałego poziomu usług w przystępnej cenie. Nasze partnerstwo z Fox pozwala nam zapewnić duże oszczędności na ofertach wynajmu samochodów we wszystkich lokalizacjach firmy, zwłaszcza w porównaniu z rezerwacjami bezpośrednio u dostawcy. Możesz zobaczyć flotę na naszej stronie internetowej i przeczytać o różnych korzyściach dla każdego rodzaju pojazdu - co z kolei ułatwi wybór następnego pojazdu.

  Dlatego jeśli szukasz pojazdu, który jest nowoczesny i niezawodny, ale ma świetną obniżoną cenę, nie szukaj dalej niż wynajem samochodu z Fox. Od małych pojazdów, które świetnie nadają się do jazdy po mieście, po samochody kompaktowe i ekonomiczne, które są oszczędne, ale zapewniają duży komfort - Fox ma to wszystko. Skontaktuj się z Auto Europe już dziś, a pomożemy Ci zorganizować idealny wynajem samochodu na następną podróż. Podobnie, jeśli masz dodatkowe pytania na temat Fox, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy.