Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW EUROPCAR PREMIUM PICK-UP

  • 9.8
  • 9.8
  • 9.3
  • 9.8
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  November 21
  Ok
  November 04
  All very good
  February 25
  Samochod byl prawie nowy, wynajem i zwrot prosty i wygodny, personel mily.
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów Europcar Premium Pick-Up z Auto Europe

  Wypożyczalnia samochodów Europcar Premium Pick-UpW świecie, gdzie rośnie zapotrzebowanie na bezdotykowe rozwiązania wśród podróżników, innowacyjna usługa odbioru pojazdów Europcar Premium Pick-up, oferuje kierowcom szansę na wynajem samochodu i wyruszenie w drogę tak szybko jak się da, bezpiecznie docierając do miejsca docelowego.

  Dzięki tej usłudze klienci nie muszą dłużej czekać w kolejce w punkcie odbioru pojazdów, co może być bardzo pomocne w zależności od momentu w roku. Teraz możesz odebrać kluczyki od razu na parkingu, zaoszczędzając tym samym czas i ograniczając ilość osób, z którymi musisz mieć kontakt. Wszystko to, razem z dodatkowymi środkami i procedurami czyszczenia, jakie zostały wdrożone od czasu pojawienia się wirusa COVID-19, co oznacza, że klienci mogą bezdotykowo odebrać pojazd, aby chronić siebie i innych.

  Wysokiej technologii i przyjazna dla użytkowników wyszukiwarka online Auto Europe oferuje obecnie wynajem samochodu z Europcar Premium Pick-up, z dozownikiem kluczyków w coraz większej liczbie lokalizacji. Kierowcy mogą z łatwością sprawdzić dostępność usługi, podczas wyszukiwania na naszej wyszukiwarce i natychmiast dokonać rezerwacji.


  Usługa Europcar Premium Pick-up: Na czym polaga usługa odbioru premium?

  W sezonie wynajmu samochodów, jak w Święta i wakacje letnie, odbiór samochodu może być problematyczny, przez spore zapotrzebowanie na samochody. Przy odbiorze należy wypełnić mnóstwo dokumentów, a dodatkowo muszą zostać sprawdzone dane kierowcy - a wszystko to po długim locie, co może być męczące, zwłaszcza dla dzieci.

  Wyobraź sobie, że możesz odebrać kluczyki od razu po przyjeździe, bez żadnych formalności i czekania w kolejce!

  Taka jest logika za nową usługą odbioru premium od Europcar, która pomożesz przyspieszyć proces odbioru pojazdu dla podróżnych i tym samym uniknąć pułapek związanych z procedurą odbioru samochodów.

  W Auto Europe chcemy, aby nasi klienci mieli, jak najlepsze możliwe doświadczenia podczas wynajmu samochodów, z szybkim odbiorem kluczyków i natychmiastowym wyruszeniem w trasę. Z usługą Europcar Premium Pick-up nie ma potrzeby czekania w kolejce w biurze, a kluczyki będą czekały, aż klient pojawi się w punkcie odbioru.

  W jedną chwilę będziesz mógł znaleźć się w wynajętym pojeździe, przygotowując się na wygodną i przyjemną podróż!


  Wynajem samochodów z Europcar bez czekania

  Usługa odbioru kluczyków Europcar Premium Pick-UpJako usługa samoobsługowa nowy produkt Europcar Premium Pick-up, jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na rozpoczęcie podróży w obecnych czasach. Aby zakwalifikować się do programu, musisz tylko zarezerwować pojazd z pakietem Premium i zgodzić się na przesłanie wymaganych dokumentów, jak prawo jazdy, paszport itd. Jeśli wszystkie elementy rezerwacji zostaną zatwierdzone, również przesłanie opłaty za rezerwację, jedyne co musisz jeszcze zrobić, to elektronicznie zatwierdzić umowę najmu i zaakceptować warunki.

  Po zakończeniu rezerwacji online otrzymasz potwierdzenie z ważnymi informacjami dotyczącymi twojego wynajmu. Kiedy już je otrzymasz, będziesz musiał wypełnić formularz wstępnej rejestracji online samoobsługowej przed przyjazdem do miejsca docelowego. Aby przejść przez proces wstępnej rezerwacji, przygotuj swoją rezerwację z datami wynajmu, adresem e-mail i numerem rezerwacji, razem z prawem jazdy, kartą kredytową i ważnym paszportem lub dowodem osobistym, aby uzupełnić wszystkie wymagane kroki.

  Kiedy przyjedziesz już do miejsca docelowego, aby odebrać pojazd od wypożyczalni samochodów Europcar Premium Pick-Up, wykonaj co następuje, aby odebrać kluczyki do samochodu z dozownika na klucze:

  1. Wybierz język
  2. Zeskanuj kod QR na voucherze lub wpisz numer rezerwacji i datę urodzin
  3. Wybierz pojazd z kategorii
  4. Opłać depozyt za paliwo kartą kredytową/ debetową. Potrzebna Ci będzie autoryzacja karty kredytowej do opłacenia depozytu, a kwota zostanie anulowana/ zwrócona pod koniec wynajmu zgodnie z warunkami najmu.
  5. Odbierz kluczyki i miłej podróży!


  Europcar Premium Pick-Up - korzyści

  ✔ Unikanie kolejek

  Usługa Europcar Premium Pick-up to szybki sposób na odebranie pojazdu i wyruszenie w drogę bez opóźnienia. Jest to doskonały system dla tych, co się spieszą i nie chcą tracić czasu w biurze dostawcy, wypełniając formularze itp. Nie musisz nawet szukać stanowiska Europcar po przyjeździe, wystarczy, że udasz się od razu do punktu odbioru kluczyków z dozownika.

  ✔ Brak haków prawnych

  W Auto Europe chcemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni se swojego wynajmu. Z usługą Europcar Premium Pick-up załatwiasz wszystko przed przyjazdem po odbiór pojazdu, czyli nie ma żadnych ukrytych dodatkowych opłat, a ty możesz zrelaksować się i cieszyć z wyjazdu, wiedząc, że jesteś w bezpiecznych rękach.

  ✔ Nagradzany zespół

  Nie musząc czekać w kolejkach i zajmować się dokumentami podczas odbioru, nie masz się czym martwić, korzystając z usługi Europcar Premium Pick-up. Niezależnie od tego, jeśli potrzebujesz pomocy na drodze lub jakiegokolwiek wsparcia podczas wynajmu, warto jest pamiętać, że doskonale wyszkolony zespół profesjonalistów w Auto Europe, gotowy jest pomóc Ci w każdym momencie i udzielić porad.

  ✔ Bezpieczeństwo przede wszystkim

  Bezpieczeństwo online jest dla Auto Europe jedną z najważniejszych rzeczy, dlatego wszyscy klienci Europcar Premium Pick-up, mogą być pewni, że wszystkie ich dane i dokumenty będą rygorystycznie chronione podczas całego procesu walidacji.


  Często zadawane pytania dotyczące Europcar Premium Pick-Up

  W poniższej sekcji zamieściliśmy najczęściej zadawane pytania związane z usługą Europcar Premium Pick-up, jak wysokość stawki i gdzie te pakiety są dostępne. Czytaj dalej, aby znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania i dowiedz się więcej przed dokonaniem następnej rezerwacji wynajmu samochodu z Auto Europe.


  Co obejmuje pakiet Europcar Premium Pick-up?

  W cenie Europcar Premium Pick-up wliczona jest ochrona przed uszkodzeniem bez udziału własnego, ochrona przed kradzieżą, polityka paliwowa pełny do pełnego, nielimitowany przebieg, pełne zabezpieczenie przedniej szyby, szkła, świateł i opon pojazdu, pomoc drogowa, opłata młodego kierowcy, automatyczny pobór opłat drogowych urządzeniem elektronicznym Via Verde (poza portugalską wyspą Maderą i Azorami), ograniczona wysokość depozytu i usługa Europcar Premium Pick-up.

   

  Jakie oddziału oferują tę usługę?

  Usługa Europcar Premium Pick-up dostępna jest w Portugalii na następujących lotniskach:

  1. Lotnisko Lizbona
  2. Lotnisko Porto
  3. Lotnisko Faro
  4. Lotnisko Madera/Funchal

   

  Gdzie znajdują się dozowniki kluczy?

  Lotnisko Lizbona

  Na lotnisku w Lizbonie znajdziesz dozownik kluczy Europcar Premium Pick-up w biurze Europcar po prawej stronie w strefie wypożyczalni samochodów (wskazówki dojścia otrzymasz, podążając za znakami w hali przylotów).

  Lotnisko Porto

  Na lotnisku w Porto znajdziesz dozownik kluczy w biurze Europcar, do której można dotrzeć, wychodząc z budynku terminala i korzystając z autobusu wahadłowego z przystanku RAC na lotnisku.

  Lotnisko Faro

  Na lotnisku Faro dozownik kluczy Premium Pick-up dostępny jest w biurze Europcar w strefie wypożyczalni samochodów na zewnątrz głównego budynku terminalowego. Po opuszczeniu strefy odbioru bagażu podążaj za znakami do strefy wypożyczalni samochodów, a dozownik znajduje się w biurze po prawej stronie.

  Lotnisko Madera/Funchal

  Na lotnisku Madera musisz skręcić w prawo po przejściu przez drzwi za strefą odbioru bagażu i przejść tylko kilka metrów do dozownika kluczy Europcar Premium Pick-up.

   

  Gdzie mogę znaleźć mój wynajęty samochód po odebraniu kluczyków?

  Lokalizacja twojego pojazdu będzie uwzględniona w podsumowaniu twojej umowy najmu, jakie zostanie przez maszynę z dozownikiem do kluczy podczas odbioru kluczyków.

   

  Co zrobić, kiedy dokumenty, jakie otrzymam podczas odbioru pojazdu, dotyczące warunków/paliwa/poziomu naładowania nie są poprawne?

  Kiedy zjawisz się po odbiór pojazdu, będziesz miał okazję na zatwierdzenie wszystkich informacji dostarczonych przez lokalnego dostawcę Europcar (w tym stan pojazdu i poziom naładowania, czy paliwa), czy są poprawne, czy nie. Jeśli coś Ci się nie zgadza, możesz wysłać e-mail na adres wspomniany w podpunkcie 10 w ogólnych warunkach najmu lub, jeśli wolisz, skontaktować się z agentem w stacji odbioru pojazdów.