Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z SMILE RENT

  Wypożyczalnia samochodów Smile Rent: wszystko co musisz wiedzieć o doświadczeniu z Smile Rent

  Wypożyczalnia Smile Rent - Auto EuropeInnowacyjny styl samoobsługowego wypożyczania samochodów przez Smile Rent oznacza odejście od bardziej tradycyjnych metod wynajmu pojazdu. Na początek musisz pobrać aplikację Smile Rent z App Store (iPhone) lub Google Play (Android) a następnie zarejestrować swoje dane, aby ukończyć proces rezerwacji i odebrać wybrany pojazd od wypożyczalni samochodów Smile Rent. Będzie to wymagało od kierowcy przedstawienia dowodu osobistego lub paszportu oraz danych dotyczących prawa jazdy, aby Smile Rent mogło przeprowadzić kontrolę online.

  Po rejestracji możesz połączyć rezerwację ze swoim profilem, wyszukując ją za pomocą aplikacji Smile Rent w sekcji: Znajdź moją rezerwację.

  W Auto Europe jesteśmy przekonani, że docenisz to nowe i ekscytujące doświadczenie w wynajmie samochodów, które pozwala uniknąć długiego oczekiwania w punktach dostawców pojazdów. Po przybyciu na miejsce autobus wahadłowy zabierze Cię prosto na parking w około dziesięć minut, a gdy tam dotrzesz, wystarczy otworzyć samochód za pomocą aplikacji i rozpocząć jazdę. To takie proste!

  Wynajem samochodów z Smile Rent we Włoszech

  Reprezentujemy nową koncepcję wynajmu samochodu z Smile Rent we Włoszech. Ta niedroga i całkowicie samoobsługowa operacja, należąca do grupy budżetowej Avis, jest dostosowana do wymagań oszczędnych i obeznanych z technologią podróżników we Włoszech.

  Początkowo dostępny w Rzymie (lotnisko Fiumicino Leonardo de Vinci) i Mediolanie (lotnisko Malpensa), Smile Rent będzie wkrótce dostępny na wszystkich głównych lotniskach i dworcach kolejowych we Włoszech. Unikając konieczności oczekiwania w kolejkach do wypożyczalni samochodów, co może potrwać do dwóch lub trzech godzin w sezonie, klienci Smile Rent mogą przetwarzać rezerwacje na swoich urządzeniach mobilnych, całkowicie omijając zajęte stanowiska recepcyjne.

  Zwykły autobus wahadłowy zabierze Cię szybko z hali przylotów na lotnisko na parking, na którym zaparkowane są pojazdy w wyznaczonych miejscach. Samochód odblokowuje się po prostu za pomocą aplikacji Smile Rent, a klucze znajdziesz w samochodzie.

  Ważne informacje o odbiorze samochodu z Smile Rent

  Pierwszą rzeczą do zrobienia jest pobranie aplikacji Smile Rent z App Store (iOS) lub Google Play (Android) i zarejestruj się, aby ominąć kolejki i udaj się prosto na parking, którego szczegóły zostaną wysłane po potwierdzeniu rezerwacji.

  Nigdy nie będzie czekało Cię stanie w kolejce, aby dotrzeć do lady, ponieważ dzięki aplikacji Smile Rent wystarczy otworzyć drzwi samochodu i rozpocząć jazdę! Jak coś może być prostsze?

  Niezależnie od tego, czy wynajmujesz samochód w celach biznesowych, czy wypoczynkowych, wypożyczalnia samochodów Smile Rent to idealny wybór, spełniający wszystkie Twoje niezależne wymagania dotyczące podróży. Z pewnością zmienisz sposób podróżowania, ponieważ wynajem samochodu nigdy nie był tak łatwy i niedrogi.

  Samoobsługa FAQ

  Co się stanie, jeśli nie uda mi się pobrać aplikacji?

  Niezastosowanie się do tego przed przyjazdem spowoduje opóźnienia, ponieważ umowa najmu będzie musiała zostać przetworzona ręcznie. Zaleca się wstępną rejestrację co najmniej 48 godzin przed przyjazdem.

  Jakie dokumenty muszę mieć przy sobie podczas wynajmu?

  Musisz mieć prawo jazdy, dowód osobisty, kartę płatniczą i cyfrową kopię rezerwacji. Jeśli nie mieszkasz w kraju członkowskim UE, musisz również przynieść paszport zamiast dowodu osobistego. Po zweryfikowaniu wszystkich dokumentów Smile Rent nie poprosi Cię o ich ponowne pokazanie w celu uzyskania dostępu do ich usług.

  Gdzie znajdę Smile Rent na lotnisku?

  Dostaniesz się do nich za pośrednictwem usługi transferu na lotnisko.

  Na lotnisku Fiumicino w Rzymie kieruj się znakami na lotnisko i jedź na parking P2 (strefy 2-3 na parkingu długoterminowym). Na lotnisku Malpensa w Mediolanie: zjedź z T1 i wsiądź do autobusu na parkingu oznaczonego „Staff”.

  Na lotnisku Ciampino w Rzymie.

  Gdzie znajdę mój samochód?

  Otwórz aplikację i użyj mapy, aby wyświetlić szczegóły lokalizacji samochodu Smile Rent.

  Gdzie znajdę klucze?

  Po dotarciu do samochodu dotknij przycisku odblokowania w aplikacji. Drzwi się odblokują, a klucze znajdziesz w schowku.

  Jakie karty kredytowe są akceptowane jako depozyt zabezpieczający?

  Aby wynająć samochód w Smile Rent, potrzebujesz karty kredytowej lub debetowej. Karty przedpłacone lub bankomatowe nie są akceptowane, tylko Mastercard, Visa lub American Express.

  Jak działa polityka paliwowa?

  Musisz zwrócić pojazd z tą samą ilością paliwa, która była w pojeździe w momencie odbioru. Pamiętaj, że aplikacja Smile Rent jest zsynchronizowana z Twoim pojazdem i może w dowolnym momencie dokładnie zmierzyć ilość paliwa w zbiorniku.

  Jeśli chcesz, aby zespół Smile Rent zatankował dla Ciebie pojazd, możesz zdecydować się na naszą usługę tankowania. Kosztuje to 30 euro plus dodatkową opłatę za paliwo brakujące w zbiorniku w momencie zwrotu, które jest mierzone w stosunku do poziomu paliwa w momencie odbioru. Należy pamiętać, że ceny paliw są ustalane zgodnie z indeksem paliwowym UE, więcej informacji na stronie: https://ec.europa.eu/energy/en/data-analysis/weekly-oil-bulletin.

  Smile Rent obciąży Cię opłatą za brak paliwa w zbiorniku, gdy pojazd zostanie zwrócony, w porównaniu do poziomu zbiornika paliwa w momencie odbioru, z tolerancją do 1 litra.

  Gdzie mam zostawić klucze przy wysiadaniu z pojazdu?

  Pod koniec wynajmu pamiętaj, aby zostawić klucze w schowku (tam, gdzie były przy odbiorze), a następnie zablokować pojazd za pomocą aplikacji, aby zakończyć proces wynajmu.