Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z NATIONAL

  Wypożyczalnia samochodów National w niskich cenach

  Wypożyczalnia samochodów National - Auto Europe

  National Car Rental to uznana i uznana na całym świecie firma wynajmująca samochody, która zaspokaja potrzeby turystów, biznesmenów i osób często podróżujących z lotniska w Ameryce Północnej, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, na Karaibach i w Europie, a także w dużej części Azji -Pacyfik i Bliski Wschód. Wypożyczalnia samochodów National to amerykańska firma z siedzibą w Clayton (stan Missouri), której właścicielem jest Enterprise Holdings, firma sklasyfikowana przez Forbes jako jedna z największych amerykańskich firm prywatnych, w skład której wchodzą również popularne globalne marki Enterprise i Alamo, więc rezerwując wynajem samochodu w National, a będziesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

  Firma National została założona przez dwudziestu czterech niezależnych operatorów wypożyczalni samochodów 27 sierpnia 1947 roku. Do 2005 roku firma rozszerzyła swoją działalność z sześćdziesięciu punktów odbioru i odbioru w Stanach Zjednoczonych do ponad 2000 na całym świecie. Firma daje klientom z presją czasu możliwość szybkiego wyboru własnego pojazdu (zgodnie z rezerwacją i wymaganą klasą samochodu) i po prostu odjechania z lotnisk i centrów miast. Oferując tak dogodną usługę w połączeniu z pierwszym w branży programem dla osób często podróżujących, znanym jako Emerald Club, National konsekwentnie zalicza się do grona najbardziej niezawodnych i wydajnych wypożyczalni samochodów na świecie. Co więcej, National Car Rental został niedawno uznany przez Travel + Leisure Magazine za „Najlepszą wypożyczalnię samochodów na świecie” i był absolutnym zwycięzcą nagrody Business Travel News „Najwyższa ocena wynajmu samochodu”. Dzięki wyróżnieniom tego kalibru firma National jest bez wątpienia jednym z najlepszych dostawców usług transportowych na świecie i stale przekracza oczekiwania klientów w zakresie usług, jakości i wartości.

  Jako jeden z wiodących pośredników na rynku wynajmu samochodów, Auto Europe ściśle współpracuje ze wszystkimi najlepszymi dostawcami samochodów na świecie, a National zajmuje pierwsze miejsce na liście. Gwarancja ceny Auto Europe oznacza, że nigdzie indziej nie znajdziesz tańszych ofert wynajmu samochodu, a ponadto możesz całkowicie anulować lub zmienić rezerwację do 48 godzin przed planowanym czasem odbioru. Przejrzystość jest jednym z głównych celów Auto Europe podczas każdej transakcji wynajmu samochodu, co oznacza, że wszystkie warunki rezerwacji są wyraźnie dostępne dla klienta na każdym etapie procesu rezerwacji. Auto Europe działa w ponad 24 000 punktach odbioru i zwrotu w ponad 180 różnych krajach, w tym we Francji, Włoszech i Afryce Południowej, więc niezależnie od tego, gdzie podróżujesz, pamiętaj, aby zarezerwować samochód w National za pośrednictwem Auto Europe .

  Środki bezpieczeństwa podjęte podczas koronawirusa

  Complete Clean Pledge NationalNational, przede wszystkim ceni sobie bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Usługi związane z wynajmem samochodów zostały zatem odpowiednio dostosowane podczas trwania pandemii koronawirusa, aby jak najlepiej zapobiec możliwemu rozprzestrzenianiu się wirusa. Z tego względu National wdrożyło odpowiednie kroki związane z procedurą czyszczenia pojazdów w swojej flocie, zgodnie z zalecaniami służb zdrowia i odpowiednich władz. Co więcej, że w niektórych lokalizacjach możliwy jest dowóz wynajętego samochodu na wskazany adres. Aby uniknąć niepotrzebnego kontaktu, zobacz czy, opcja ta jest dostępna w twojej lokalizacji i odbierz swój pojazd z ulicy.

  Complete Clean Pledge - gwarancja czystości i bezpieczeństwa

  W sytuacji panującego koronawirusa czystość samochodów jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Z tego powodu Complete Clean Pledge, to gwarancja ze strony National, aby zapewnić swoim klientom całkowite bezpieczeństwo i czyste pojazdy. Complete Clean Pledge obejmuje rygorystyczne czyszczenie wszystkich powierzchni największego kontaktu, takich jak kierownica, klamki, lusterka, skrzynia biegów itp., przy użyciu zalecanych produktów do dezynfekcji. Warto też zaznaczyć, że samochody są dokładnie dezynfekowane wewnątrz, jak i na zewnątrz, w szczególności elementy takie jak deska rozdzielcza, panel wyświetlacza, konsola, uchwyty na kubki, siedzenia, drzwi i schowki. National również nieustannie przypomina o powadze tych procedur swoim wyszkolonym pracownikom.

  Complete Clean Pledge National Infografika

  Wynajem samochodów z National

  Wypożyczalni samochodów National Car Rental to renomowana i znana na całym świecie marka, która oferuje najlepsze połączenie wyboru, wygody i możliwości oszczędzania czasu podróżnym udającym się na osobiste wakacje z rodziną lub na długą podróż służbową w dowolne miejsce na świecie. Jako oficjalna firma amerykańskiego stowarzyszenia Professional Golfers 'Association (PGA) i dziesięciu głównych drużyn baseballowych, w tym światowej sławy Boston Red Sox, New York Mets i San Francisco Giants, możesz mieć pewność, że dzięki Auto Europe, National z pewnością zaoferuje najwyższy poziom usług i jakości dostępny obecnie na rynku. Z biegiem lat National został ukształtowany przez wartości założycielskie Enterprise Holdings oparte na szerokim zestawie bardzo cenionych zasad przewodnich, kulturowym kompasie, który pomaga utrzymać pozycję firmy na szczycie w branży. Te kluczowe obszary nie tylko definiują narzędzie planowania strategicznego i wyznaczania celów, ale także zapewniają strategiczną platformę dla celów firmy w obszarze odpowiedzialności korporacyjnej.

  National jest zaangażowany w promowanie długoterminowego wzrostu i dobrobytu poprzez inicjatywy gospodarcze obejmujące zatrudnienie, lokalne fundacje, globalne dyrektywy filantropijne i zrównoważone opcje transportu oparte na zrównoważonym podejściu do biznesu w tym samym czasie, co partnerstwo z różnymi firmami, agencjami i organizacjami, aby pomóc osiągają swoje cele. Poprzez Enterprise Holdings National jest również zaangażowany w ustalanie długoterminowych celów i corocznych priorytetów odzwierciedlających problemy związane z jego globalną działalnością. W skład tego wielofunkcyjnego organu zarządzającego wchodzą szefowie działów i eksperci merytoryczni, którzy wspólnie oceniają wpływ działań krajowych w celu zidentyfikowania sposobów obniżenia kosztów, pozostawiając jednocześnie pozytywny ślad w społecznościach, którym służą.

  Wyjątkowe doświadczenie z National

  National Car Rental, wspierany przez Enterprise Holdings, oferuje kompleksowe rozwiązanie transportowe dla podróżnych z całego świata. Firma jest częścią bogatego portfela biznesowego, obejmującego bogatą kombinację usług wynajmu i współdzielenia samochodu, wynajmu ciężarówek, zarządzania flotą korporacyjną i sprzedaży detalicznej samochodów, która generuje przychód ponad 30 miliardów USD rocznie. W rzeczywistości National i jego siostrzane marki Enterprise i Alamo obsługują ponad 2 miliony pojazdów z 500 różnych marek i modeli obecnie w ruchu na całym świecie.

  Poprzez zintegrowaną globalną sieć niezależnych regionalnych filii i franczyz, National (i jej parasolowa spółka Enterprise Holdings) zarządza ponad 10 000 w pełni obsadzonych miast, miejscowości, kurortów nadmorskich i lotnisk w ponad 100 krajach, co czyni ją jedną z największych wypożyczalni samochodów na świecie pod względem floty i rocznych przychodów, co plasuje ją w ścisłej czołówce światowej branży turystycznej nad wieloma innymi wypożyczalniami samochodów, liniami lotniczymi i większością linii wycieczkowych, hoteli, biur podróży i internetowych biur podróży. Dzięki National na czele swojej oferty produktowej, Enterprise Holdings nie ma sobie równych pod względem doskonałej obsługi klienta, globalnej polityki odpowiedzialności korporacyjnej, praktyk zatrudnienia i ogólnego przywództwa w międzynarodowej branży wynajmu samochodów.