Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W BORDEAUX

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Bordeaux z Auto Europe

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Bordeaux i w całej Francji. Wypożycz samochód w Bordeaux i ruszaj na wycieczkę objazdową w Bordeaux i pięknej okolicy. Wybierz Twój ulubiony samochód z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy dostępni są zarówno w centrum jak i na lotnisku w Bordeaux. Jeśli chcesz wynająć tanio samochód w Bordeaux, sprawdź nasze oferty i zdecyduj się na rezerwację już dziś.

  Wypożyczalnia samochodów Bordeaux

  Bordeaux miasto w południowo-zachodniej Francji w Akwitanii, w departamencie Gironde, położone nad rzeką Garonną, 97 km od Oceanu Atlantyckiego. Okolice miasta są znane w świecie między innymi z produkcji win. Warto wypożyczyć samochód w Auto Europe i zwiedzić ciekawe zabytki w Bordeaux jak: mury obronne oraz amfiteatr z czasów panowania Rzymian, łącznie z bramami miejskimi, katedrę St. Andre wybudowaną w stylu gotyckim, muzeum malarstwa - Musee des Beaux - Artes i wiele kościołów. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od publicznych środków komunikacji. Nie zwlekaj, rezerwuj samochód w internecie i oszczędzaj. Podczas pobytu w Bordeaux zrób koniecznie wycieczkę wynajętym samochodem do sąsiadujących miast w okolicy np. do Cussac-Fort-Médoc i Vertheuil.

  Informacje o wynajmie samochodów w Bordeaux

  Odbierz samochód z wypożyczalni w Bordeaux, oprzyj się wygodnie o siedzenie w aucie, zapnij pasy i wystartuj w dobrym nastroju na Twój wymarzony urlop. Jeśli chcesz oddać samochód w innym mieście niż Bordeaux, to żaden problem, bowiem w Auto Europe wynajem samochodu w jedną stronę jest także możliwy. A jeśli zmienisz plany urlopu, nie obawiaj się, w Auto Europe anulowanie rezerwacji do 48 godzin przed rozpoczęciem wynajmu jest bezpłatne. Szczegółowe informacje uzyskasz pod numerem telefonu +48 222 639 537.