Auto Europe

  • POLSKA
  • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

    TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W BORDEAUX

    Wynajem samochodów na całym świecie
    Alamo Rental Car
    Avis Car Rental
    Budget Rental Car
    Dollar Car Rental
    Europcar
    Hertz
    National Car Rental
    Sixt Rent a Car
    Wynajem samochodów na całym świecie
    Dzlaczego warto u nas zarezerwować
    • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
    • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
    • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
    • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
    • 24000 punktów odbioru na świecie

    Wynajem samochodów w Bordeaux z Auto Europe

    Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Bordeaux i w całej Francji. Wypożycz samochód w Bordeaux i ruszaj na wycieczkę objazdową w Bordeaux i pięknej okolicy. Wybierz Twój ulubiony samochód z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy dostępni są zarówno w centrum jak i na lotnisku w Bordeaux. Jeśli chcesz wynająć tanio samochód w Bordeaux, sprawdź nasze oferty i zdecyduj się na rezerwację już dziś.

    Wypożyczalnia samochodów Bordeaux

    Bordeaux miasto w południowo-zachodniej Francji w Akwitanii, w departamencie Gironde, położone nad rzeką Garonną, 97 km od Oceanu Atlantyckiego. Okolice miasta są znane w świecie między innymi z produkcji win. Warto wypożyczyć samochód w Auto Europe i zwiedzić ciekawe zabytki w Bordeaux jak: mury obronne oraz amfiteatr z czasów panowania Rzymian, łącznie z bramami miejskimi, katedrę St. Andre wybudowaną w stylu gotyckim, muzeum malarstwa - Musee des Beaux - Artes i wiele kościołów. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od publicznych środków komunikacji. Nie zwlekaj, rezerwuj samochód w internecie i oszczędzaj. Podczas pobytu w Bordeaux zrób koniecznie wycieczkę wynajętym samochodem do sąsiadujących miast w okolicy np. do Cussac-Fort-Médoc i Vertheuil.

    Informacje o wynajmie samochodów w Bordeaux

    Odbierz samochód z wypożyczalni w Bordeaux, oprzyj się wygodnie o siedzenie w aucie, zapnij pasy i wystartuj w dobrym nastroju na Twój wymarzony urlop. Jeśli chcesz oddać samochód w innym mieście niż Bordeaux, to żaden problem, bowiem w Auto Europe wynajem samochodu w jedną stronę jest także możliwy. A jeśli zmienisz plany urlopu, nie obawiaj się, w Auto Europe anulowanie rezerwacji do 48 godzin przed rozpoczęciem wynajmu jest bezpłatne. Szczegółowe informacje uzyskasz pod numerem telefonu +48 222 639 537.