Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W GDAŃSKU

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-sob wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku z Auto Europe

  Wypożyczalnia samochodów Auto Europe ma do zaoferowania atrakcyjne możliwości wynajmu samochodów w Gdańsku. Nasze usługi spełniają życzenia każdego klienta, a to wszystko poprzez współpracę z licznymi renomowanymi wypożyczalniami jak np. Europcar, Avis czy National. W naszej ofercie posiadamy olbrzymi wybór pojazdów w kilku punktach wynajmu w Gdańsku. Oto wybrane stacje:

  • Gdańsk - lotnisko; godziny otwarcia: poniedziałki - niedziele 06:00-północ
  • Gdańsk - stacja w centrum miasta - ul. Podwale Grodzkie 9; godziny otwarcia: poniedziałki - piątki 09:00-17:00, soboty 09:00-13:00, niedziele zamknięte

  Jeśli interesują Cię recenzje napisane przez naszych klientów, którzy zamieszczają opinie o wypożyczalni samochodów w Gdańsku, odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o naszych usługach i doświadczeniach klientów z wynajmem samochodów.

  Wynajem samochodów - praktyczne wskazówki

  Zanim odbierzesz samochód z wypożyczalni w Gdańsku pamiętaj o zabraniu ze sobą prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu i wydruku vouchera. Wszystkie te dokumenty są niezbędne do odbioru samochodu w Gdańsku w firmie wynajmującej. Uwaga - w chwili wynajmu konieczne jest posiadanie ważnej karty kredytowej (wystawionej na nazwisko kierowcy) w celu złożenia kaucji. Przed przejęciem samochodu należy sprawdzić, czy nie ma on żadnych uszkodzeń (zarysowań itp.) Jeśli zauważysz tego typu szkody, poinformuj o tym bezzwłocznie firmę wynajmującą.

  Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami wynajmu.

  W przypadku, gdy na miejscu potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 222 639 537.