Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W OLSZTYNIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Olsztynie z Auto Europe

  Auto Europe, pośrednik w wynajmie samochodów na całym świecie, posiada w swojej ofercie wynajem również w Polsce. Współpracujemy z renomowanymi wypożyczalniami i posiadamy duży wybór aut. W Olsztynie, auto można wypożyczyć z dworca głównego stacji kolejowej i rozpocząć wycieczkę po Wielkich Jeziorach Mazurskich.

  Wynajem samochodów - praktyczne wskazówki

  Wynajem samochodu w Olsztynie jest prosty. Potrzebujesz prawo jazdy, dowód osobisty, kartę kredytową głównego kierowcy (w celu złożenia depozytu) i voucher. Dokumenty należy okazać w wypożyczalni i sprawdzić samochód, czy nie ma uszkodzeń. Wszelkie wgniecenia, zadrapania należy zgłosić w wypożyczalni. Prosimy sprawdzić stan paliwa i zwrócić auto zgodnie z opcją paliwa wybraną podczas dokonywania rezerwacji. Prosimy dokładnie przeczytać warunki wynajmu zamieszczone na naszej stronie i voucherze.

  Przed, podczas i po zakończeniu wynajmu pozostajemy do dyspozycji pod bezpłatnym numerem telefonu, który widoczny jest w górnym prawym rogu strony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu z nami.