Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W MIAMI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-sob wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Miami z Auto Europe

  Auto Europe zapewnia wynajem samochodów wysokiej jakości po najbardziej konkurencyjnych cenach od prawie 60 lat. Dzięki ponad 24 000 dogodnym lokalizacjom odbioru na całym świecie i dużemu wyborowi kategorii samochodów, wynajęcie pojazdu podczas podróży zagranicznych nigdy nie było łatwiejsze. Jesteśmy w stanie pomóc Ci zorganizować wynajem jaki oferuje wypożyczalnia samochodów w Miami na Florydzie w biurach w centrum miasta, a także na międzynarodowym lotnisku w Miami. Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem +48 222 639 537, aby cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami z jazdy po Stanach Zjednoczonych, wspartym doskonałą obsługą klienta w Auto Europe.

  Miasto Miami to amerykańskie miasto, które jest siedzibą hrabstwa Miami-Dade i jest kulturalnym, gospodarczym i finansowym centrum Południowej Florydy. Obszar metropolitalny Miami jest domem dla 6,1 miliona ludzi, jest drugim pod względem liczby ludności w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych i siódmym pod względem wielkości w kraju. Miami jest ważnym ośrodkiem i liderem w dziedzinie finansów, handlu, kultury, mediów, rozrywki, sztuki i handlu międzynarodowego. W 2019 r. Miami zajęło siódme miejsce w Stanach Zjednoczonych i 31 miejsce na świecie pod względem aktywności biznesowej, kapitału ludzkiego, wymiany informacji, doświadczeń kulturowych i zaangażowania politycznego.

  Miami jest także ważnym ośrodkiem turystycznym dla turystów zagranicznych, zajmując drugie miejsce w kraju po Nowym Jorku. Zdecyduj na skorzystanie z usług jakie zapewni ci wypożyczalnia samochodów w Miami i zwiedzaj to tętniąc życiem miasto podczas następnych wakacji. Odwiedź też naszą stronę i poznaj opinie o wypożyczalni samochodów w Miami klientów Auto Europe i przygotuj się do wyjazdu.

  Jaki jest ruch na drogach w Miami?

  Układ dróg w Miami opiera się na numerycznym systemie „Miami Grid”, gdzie Flager Street stanowi linię bazową wschód-zachód, a Miami Avenue stanowi południk północ-południe. Do miasta można łatwo dojechać samochodem z lotniska. Hrabstwo Miami-Dade obsługiwane jest przez cztery autostrady międzystanowe (I-75, I-95, I-195 i I-395). Z nielicznymi wyjątkami w tej siatce drogi północ / południe są oznaczone jako zakręty, drogi, aleje lub place (często pamiętane przez ich skrót), podczas gdy drogi wschód / zachód to ulice, trasy, ścieżki lub czasami drogi. Główne drogi w każdym kierunku znajdują się w odstępach niecałych dwóch kilometrów. Wszystkie ulice i aleje w hrabstwie Miami-Dade są zgodne z siatką Miami Grid, z kilkoma wyjątkami, w szczególności w Coral Gables, Hialeah, Coconut Grove i Miami Beach. Jedna okolica, The Roads, została nazwana jako taka, ponieważ jej ulice biegną od siatki Miami pod kątem 45 stopni, a zatem wszystkie są nazwane drogami (roads).

  Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat prowadzenia pojazdu w Miami, odwiedź naszą stronę z informacjami o prowadzeniu pojazdu w USA.

  Gdzie mogę zaparkować samochodem wynajętym w Miami?

  Parking w całym Miami, w tym w pobliżu Miami Beach, jest dostępny w rozsądnych cenach za pośrednictwem szeregu publicznych garaży miejskich. Miasto Miami obsługuje również 64 publicznych parkingów zlokalizowanych w całym mieście, które korzystają z centralnych stacji płatniczych, akceptujących zarówno gotówkę, jak i karty kredytowe, z maksymalnie 8-godzinnym pobytem. Czasem jednak parkowanie w Miami może być nie tylko trudne do znalezienia, ale także kosztowne. W zależnośi od sezoonu, średnia stawka godzinowa w centrum Miami wynosi 7,00 USD. Aby zaparkować 24 godziny na parkingu lub w garażu, musisz zapłacić od 28,00 USD do 30,00 USD. Miesięczne parkowanie nie jest jednak zbyt drogie, a średni koszt to około 110 USD miesięcznie.

  Lotnisko w Miami

  Miami International Airport jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na Florydzie i jednym z najbardziej ruchliwych portów lotniczych na świecie, ponieważ obsługuje ponad 35 milionów pasażerów rocznie. Terminal MIA jest rozbudowywany do ponad siedmiu milionów metrów kwadratowych dzięki programowi poprawy kapitału, którego zakończenie odbyło się w 2014 roku.

  Międzynarodowe lotnisko w Miami (MIA)
  Strona internetowa: Miami Lotnisko
  Adres: 2100 NW 42nd Ave, Miami, FL 33126, Stany Zjednoczone
  Telefon: 305 876 7000

  Co robić w Miami

  Zwiedzaj Miami i jego liczne atrakcje. Odwiedź zabytkowe rezydencje, przejdź się do zoo lub wybierz się na przejażdżkę statkiem powietrznym przez Everglades. Zdecyduj się na wynajem samochodów w Miami z Auto Europe i zwiedzaj to wspaniałe miasto!

  • Miami Zoo: Park i ogrody zoologiczne w Miami-Dade, zwane także Zoo Miami, to park zoologiczny i ogród w pobliżu Miami oraz największy i najstarszy ogród zoologiczny na Florydzie. Zoo Miami, jedyne tropikalne zoo w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych, któe mieści ponad 3000 zwierząt na prawie 750 akrach. Niepowtarzalny klimat na Południowej Florydzie pozwala tam trzymać różnorodne zwierzęta z Azji, Australii i Afryki, co stanowi szeroką mieszankę gatunków, która nie przypomina żadnego innego zoo w tym kraju.

  • Morskie Akwarium: Miami Seaquarium to oceanarium o powierzchni 38 akrów, położone na wyspie Virginia Key w Biscayne Bay, hrabstwie Miami-Dade na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych i znajduje się w pobliżu centrum Miami. Założone w 1955 roku jest jednym z najstarszych oceanariów w Stanach Zjednoczonych.

  • Little Havana: Little Havana to tętniące życiem kubańskie serce Miami z galeriami sztuki Ameryki Łacińskiej i ruchliwymi restauracjami. Kawiarnie z oknami typu walk-up sprzedają kubańską kawę patronom palącym cygara. Na Calle Ocho (SW 8th Street) miejscowi dyskutują o polityce dotyczącej domino w Maximo Gomez Park, nazwanym przez mieszkańców Domino Park. W historycznym teatrze Tower Theatre wyświetlane są filmy niezależne i ożywiające, a okoliczne kluby prowadzą muzykę latynoską na żywo.

  • Everglades Airboat: Na świecie nie wiele jest miejsc takich jak Everglades. To chronione 1,5 miliona akrów służących jako siedliska przyrodnicze, które ekolodzy przybywają z daleka, aby móc je zobaczyć na własne oczy. Od dzikich namorzynów i gigantycznych aligatorów, po płytkie zatoki, odległe klucze, odblaskowe wody i wysoką trawę, tereny Everglades są równie interesujące i tajemnicze. A w granicach rozległego Parku Narodowego Everglades znajduje się kilka kultowych miejsc, które warto sprawdzić.

  • South Beach: South Beach słynie z plaż i efektownej sceny wokół nocnych klubów i restauracji znanych szefów kuchni. Sieci sklepów i niezależnych sklepów z odzieżą dla pieszych znajdują się w Lincoln Road Mall. Na Ocean Drive, znanej z dobrze zachowanej architektury w stylu art deco, kawiarnie na świeżym powietrzu oferują widok na okolicę. Muzea obejmują Wolfsonian-FIU, który posiada kolekcję sztuki współczesnej i modernistycznych przedmiotów.

  Najlepsze wycieczki jednodniowe samochodem wynajętym w Miami

  Dzięki dogodnej pozycji miasta, wypożyczalnia samochodów w Miami zabierze Cię do jednych z najpiękniejszych miejsc na Florydzie. Zobacz pobliskie miasta, wybierz się na magiczną wyprawę i przeżyj niesamowite przygody! A więc zacznijmy:

  Key West

  Key West, amerykańskie miasto wyspiarskie, jest częścią archipelagu Florida Keys. To także najbardziej wysunięty na południe punkt Florydy, leżący około 245 km na północ od Kuby. Słynie z pastelowych odcieni domów w stylu konchy. Jest to przystanek wycieczkowy, do którego można również dostać się z kontynentu autostradą zamorską. Jest bardziej znany z raf koralowych - miejsc do nurkowania i nurkowania z rurką - niż z plaż.

  Fort Lauderdale

  Fort Lauderdale to miasto na południowo-wschodnim wybrzeżu Florydy, znane z plaż i kanałów żeglarskich. Strip jest promenadą biegnącą wzdłuż oceanicznej autostrady A1A. Jest ona wyłożona ekskluzywnymi restauracjami na świeżym powietrzu, barami, butikami i luksusowymi hotelami. Inne atrakcje to Międzynarodowa Galeria Sław Pływania z basenami i muzeum pamiątek oraz park stanowy brzozy Hugh Taylora ze szlakami i laguną.

  Rafa koralowa

  Rafy koralowe to różnorodne podwodne ekosystemy złożone ze szkieletów koralowców i bezkręgowców morskich. Rafy koralowe na Florydzie składają się z szerokiej gamy przylegających, kopanych, pływających i skaczących bezkręgowców, takich jak gąbki morskie, zawilce, wachlarze morskie i koralowce mózgowe. Trzy główne typy raf koralowych na całym świecie to atole, rafy z frędzlami i rafy barierowe. Rafy koralowe zamieszkiwane są przez dziesiątki tysięcy gatunków morskich. Te siedliska morskie stanowią mniej niż 1 procent dna oceanu; zapewniają jednak dm dla ponad 25 procent życia morskiego.

  Zwiedzanie miasta

  Jeśli chcesz zobaczyc wszystko co Miami ma do zaoferowania w jeden dzień, zdecyduj się na wycieczkę krajoznawczą z lokalnym przewodnikiem. Oglądaj wspaniałe rezydencje i drapacze chmur z przepięknym widokiem na zatokę Biscayne zachwycą Cię. Jeśli to wszystko nie wystarczy, odkryj Little Havana i zobacz z pierwszej ręki wpływ kultury kubańskiej na Miami. Podczas wycieczki odwiedzisz Downtown / Brickell, Wynwood Walls, Coconut Grove, Coral Gables, Little Havana i Miami Beach Art Deco.

  Bahamy

  Bahamy to archipelag koralowy na Oceanie Atlantyckim. Ponad 700 wysp i raf obejmuje zarówno niezamieszkane rajskie lądy, jak i miejsca pełne kurortów. Najbardziej wysunięte na północ, Grand Bahama i Paradise Island, gdzie znajduje się wiele dużych hoteli, należą do najbardziej znanych. Miejsca do nurkowania i nurkowania z rurką to olbrzymia rafa koralowa Andros, grota Thunderball (pojawiła się w filmach Jamesa Bonda) i ogrody z czarnego korala przy Bimini.

  Informacje geograficzne i historyczne

  Miami to miasto położone na wybrzeżu Atlantyku w południowo-wschodniej Florydzie i jedno z najpopularniejszych miejsc do spędzenia czasu na plaży w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy większość miast twierdzi, że oferuje coś dla każdego, Miami naprawdę oferuje wiele ciekawych ofert dla licznych gustów. Modne życie nocne w South Beach, bogato zdobiona dzielnica Art Deco, przynęty połowów głębinowych, światowej klasy możliwości zakupów i wystarczająca liczba zajęć kulturalnych, aby wypełnić dwie wycieczki, wypożyczalnia samochodów pozwoli Ci doświadczyć wszystkiego, co Miami propnuje dla turystów do wykorzystania w wolnym czasie.

  Miasto ma tropikalny klimat monsunowy i ogólnie doświadcza gorących, wilgotnych lat i krótkich, ciepłych zim, z suchszą porą roku w miesiącach zimowych. Temperatury w okresie od stycznia do maja zwykle wynoszą około 19 stopni Celsjusza, a od maja do grudnia wynoszą zwykle około 30-35 stopni Celsjusza.

  Jak poruszać się po Miami

  Oprócz lotniska podróżni znajdą również usługi kolei podmiejskiej, usługi kolei metra i autobusy metra. System kolei metra jest jednym z najłatwiejszych sposobów na dostanie się do centrum, ponieważ biegnie od Dadeland Mall do Hialeah i Okeechobee. Wypożyczalnia samochodów to jeden z najlepszych sposobów poruszania się po mieście, ale są też inne wygodne opcje, które mogą pomóc Ci dotrzeć do innych popularnych regionów na Florydzie, w tym do Tampy i Orlando.

  Metromover, obsługuje 21 stacji na trzech różnych liniach w większym śródmieściu Miami, ze stacją mniej więcej co dwa bloki śródmieścia i Brickell. Tri-Rail, system kolei podmiejskiej obsługiwany przez South Florida Regional Transportation Authority (SFRTA), biegnie z międzynarodowego lotniska w Miami na północ do West Palm Beach, zatrzymując się przez osiemnaście przystanków w hrabstwach Miami-Dade, Broward i Palm Beach. Po mieście możesz też z łatwością poruszać się pieszo lub rowerowo dzięki wytyczonym trasom rozmieszczonym wokół różnych atrakcji turystycznych.

  Czy mogę wypożyczyć samochód kempingowy w Miami?

  Czy wiesz, że Auto Europe ma dla Ciebie coś specjalnego? Oprócz standardowych wypożyczalni samochodów, oferujemy teraz także wybór kamperów do zwiedzania Miami. Zobacz nasze oferty kamperów w Miami i zadzwoń do nas w razie jakichkolwiek pytań. Chętnie Ci pomożemy!

  Przydatne linki

  Przewodnik Turystyczny Miami