Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W MIAMI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Miami - wizyta w stanie Słońca

  Wypożyczalnia samochodów w Miami

  Auto Europe zapewnia wynajem samochodów wysokiej jakości po najbardziej konkurencyjnych cenach od prawie 60 lat. Dzięki ponad 24 000 dogodnym lokalizacjom odbioru na całym świecie i dużemu wyborowi kategorii samochodów, wynajęcie pojazdu podczas podróży zagranicznych nigdy nie było łatwiejsze. Jesteśmy w stanie pomóc Ci zorganizować wynajem jaki oferuje wypożyczalnia samochodów w Miami na Florydzie w biurach w centrum miasta, a także na międzynarodowym lotnisku w Miami. Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem +48 222 639 537, aby cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami z jazdy po Stanach Zjednoczonych, wspartym doskonałą obsługą klienta w Auto Europe.

  Miami to amerykańskie miasto, które jest siedzibą hrabstwa Miami-Dade i jest kulturalnym, gospodarczym i finansowym centrum Południowej Florydy. Obszar metropolitalny Miami jest domem dla 6,1 miliona ludzi, jest drugim pod względem liczby ludności w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych i siódmym pod względem wielkości w kraju. Miami jest ważnym ośrodkiem i liderem w dziedzinie finansów, handlu, kultury, mediów, rozrywki, sztuki i handlu międzynarodowego. W 2019 r. Miami zajęło siódme miejsce w Stanach Zjednoczonych i 31 miejsce na świecie pod względem aktywności biznesowej, kapitału ludzkiego, wymiany informacji, doświadczeń kulturowych i zaangażowania politycznego.

  Oprócz słynnych plaż Miami ma wystarczającą ilość świetnych atrakcji zwłaszcza kulturalnych, by zadowolić każdego. Kiedyś swój dom zimowy miał tutaj słynny pisarz James Deering, a znajdziesz tu też wspaniałe Muzeum Vizcaya i Ogrody będący narodowym historycznym punktem orientacyjnym, ukazując piękną kolekcję europejskich mebli i sztuki dekoratywnej z 15 do 19 wieku. Polecamy też wizytę w markecie Bayside, będącym centrum handlowym na świeżym powietrzu z ponad 150 sklepami i butikami, kilkoma barami, kawiarniami i restauracjami i wspaniałym programem rozrywkowym przez cały rok.

  Miami to miasto położone na wybrzeżu Atlantyku w południowo-wschodniej Florydzie i jedno z najpopularniejszych miejsc do spędzenia czasu na plaży w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy większość miast twierdzi, że oferuje coś dla każdego, Miami naprawdę oferuje wiele ciekawych ofert dla licznych gustów. Modne życie nocne w South Beach, bogato zdobiona dzielnica Art Deco, przynęty połowów głębinowych, światowej klasy możliwości zakupów i wystarczająca liczba zajęć kulturalnych, aby wypełnić dwie wycieczki, wypożyczalnia samochodów pozwoli Ci doświadczyć wszystkiego, co Miami proponuje dla turystów do wykorzystania w wolnym czasie.

  Miami jest także ważnym ośrodkiem turystycznym dla turystów zagranicznych, zajmując drugie miejsce w kraju po Nowym Jorku. Zdecyduj na skorzystanie z usług, jakie zapewni ci wypożyczalnia samochodów w Miami i zwiedzaj to tętniąc życiem miasto podczas następnych wakacji. Odwiedź też naszą stronę i poznaj opinie o wypożyczalni samochodów w Miami klientów Auto Europe i przygotuj się do wyjazdu.

  Więcej informacji związanych z wynajmem samochodu w Miami, znajdziesz pod poniższymi linkami:

  Nasze partnerskie wypożyczalnie samochodów Wynajem samochodów FAQ Przewodnik Turystyczny

  Skąd odebrać samochód w Miami

  Dzięki współpracy z najlepszymi wypożyczalniami samochodów na świecie Auto Europe może oferować szeroki zakres lokalizacji do odbioru samochodu w Miami i całym słonecznym stanie, co oznacza, że możesz wynająć pojazd w centrum i być w drodze na Florida Keys w zaledwie kilka minut.

  Aby pomóc Ci dokonać właściwy wybór, nasza nowoczesna wyszukiwarka ułatwi Ci znalezienie najlepszego samochodu w najbardziej dogodnym miejscu odbioru, ułatwiając planowanie wyjazdu. Co więcej, możesz wybrać wynajem samochodu w jedną stronę i zapewnić sobie dodatkową elastyczność. Kiedy wybierzesz już interesujące Cię daty, interaktywna mapa pokaże Ci gdzie znajdują się lokalizacje odbioru pojazdów w Miami.

  Lotnisko w Miami

  Miami International Airport jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na Florydzie i jednym z najbardziej ruchliwych portów lotniczych na świecie, ponieważ obsługuje ponad 35 milionów pasażerów rocznie. Terminal MIA jest rozbudowywany do ponad siedmiu milionów metrów kwadratowych dzięki programowi poprawy kapitału, którego zakończenie odbyło się w 2014 roku.

  Międzynarodowe lotnisko w Miami (MIA)
  Strona internetowa: Miami Lotnisko
  Adres: 2100 NW 42nd Ave, Miami, FL 33126, Stany Zjednoczone
  Telefon: 305 876 7000


  Rezerwuj z najlepszymi wypożyczalniami samochodów w Miami

  Auto Europe jest wiodącym pośrednikiem wynajmu samochodów na świecie oferującym szeroki zakres lokalizacji do wyboru i dogodnych punktów odbioru w ponad 180 różnych krajach na świecie, w tym w Miami. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu współpracując z globalnymi i krajowymi dostawcami, oferujemy najwyższe standardy i usługi, a także najniższe stawki najmu od roku 1954.

  Informacje o wypożyczalni samochodów Budget Informacje o wypożyczalni samochodów Sixt Informacje o wypożyczalni samochodów Alamo Informacje o wypożyczalni samochodów Thrifty

  Jeśli będziesz potrzebował dodatkowych informacji o wypożyczalniach samochodów, z którymi współpracujemy i ich zasadach, na przykład godziny otwarcia biura lub jeśli masz pytania dotyczące ograniczeń wiekowych, nasi specjaliści dostępni są telefonicznie i pod adresem e-mail i z chęcią Ci pomogą.


  Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodu w Miami

  Skontaktuj się z nami

  W tej sekcji znajdziesz najczęściej zadawane pytania przez ludzi szukających tani wynajem samochodu w Miami z Auto Europe. Czytaj dalej, aby uzyskać kilka porad z naszego szerokiego zakresu tematów dotyczących wynajmu, jak karty kredytowe, zabezpieczenia, opłaty drogowe, przepisy drogowe i wiele więcej. Jeśli potrzebujesz jednak więcej informacji lub porad, możesz się z nami skontaktować, dzwoniąc pod +48 222 639 537 a oni z chęcią pomogą Ci dokonać rezerwacji i pomogą zaplanować trasę wycieczki.


  Czy potrzebuję karty kredytowej, żeby wynająć samochód w Miami?

  Tak. Podróżni planujący wynajem samochodu w Miami muszą przedstawić ważną kartę kredytową wystawioną na nazwisko głównego kierowcy, ponieważ zablokowana będzie tam wysokość depozytu za pojazd, jaki wypożyczasz, a kwota zostanie zwrócona, kiedy pojazd zostanie zwrócony bez uszkodzeń. Zalecamy zatem upewnienie się, że masz wystarczające środki, by móc odebrać pojazd. Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu dotyczącym kart kredytowych i depozytu i dlaczego są one ważne podczas wynajmu. Pamiętaj, że w przypadku wynajmu samochodu luksusowego wymagane są dwie karty kredytowe.

  Z łatwością możesz sprawdzić, jaka karta będzie wymagana przez twojego dostawcę. Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki Auto Europe i klikniesz ikonę informacyjną wybranej oferty, dzięki czemu otrzymasz dostęp do warunków danej wypożyczalni.

   

  Jakiego ubezpieczenia potrzebuję podczas wynajmu samochodu w Miami?

  Jest kilka różnych opcji ubezpieczeń podczas wynajmu samochodu. Po pierwsze, nasz produkt Zerowy udział własny jest zawsze wliczony w podstawową stawkę kiedy decydujesz się na wynajem samochodu w Miami, z wliczonym podatkiem (VAT), ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od kolizji z (CDW) zerowym udziałem własnym i ubezpieczenie od kradzieży (TP).

  Jeśli coś stanie się na drodze, standardową procedurą jest najpierw opłacenie kosztów u wypożyczalni, a następnie ubieganie się o zwrot od Auto Europe. Ważne jest podczas ubiegania się o zwrot z Auto Europe, żeby przedstawić wszystkie wymagane dokumenty, aby otrzymać zwrot jak najszybciej.

  Wszystkie informacje dotyczące ubezpieczeń są jasno widoczne na stronie Auto Europe. Korzystając z naszej wyszukiwarki, wystarcz, że klikniesz ikonę informacyjną przy danej ofercie i znajdziesz wymagane informacje. To samo znajdziesz też w ogólnych warunkach oraz na voucherze, jaki otrzymasz, gdy twoja rezerwacja zostanie zatwierdzona.

  Pamiętaj, że czasem pracownicy wypożyczalni mogą Ci próbować sprzedać własne ubezpieczenie. Ważne, aby wiedzieć, że dodatkowe ubezpieczenia są całkowicie opcjonalne i nie musisz się na nie decydować. Warto też pamiętać, że Auto Europe nie może Ci zwrócić kosztów za lokalnie wykupione ubezpieczenie.

  Więcej informacji możesz zawsze uzyskać od naszych specjalistów, dzwoniąc pod +48 222 639 537 lub wysyłając e-mail pod plres@autoeurope.de by szybko uzyskać odpowiedź. Zachęcamy też do zapoznania się z naszym blogiem, gdzie zamieściliśmy post o różnych opcjach zabezpieczeń.

   

  Jaki jest ruch drogowy w Miami?

  Układ dróg w Miami opiera się na numerycznym systemie „Miami Grid”, gdzie Flager Street stanowi linię bazową wschód-zachód, a Miami Avenue stanowi południk północ-południe. Do miasta można łatwo dojechać samochodem z lotniska. Hrabstwo Miami-Dade obsługiwane jest przez cztery autostrady międzystanowe (I-75, I-95, I-195 i I-395). Z nielicznymi wyjątkami w tej siatce drogi północ / południe są oznaczone jako zakręty, drogi, aleje lub place (często pamiętane przez ich skrót), podczas gdy drogi wschód / zachód to ulice, trasy, ścieżki lub czasami drogi. Główne drogi w każdym kierunku znajdują się w odstępach niecałych dwóch kilometrów. Wszystkie ulice i aleje w hrabstwie Miami-Dade są zgodne z siatką Miami Grid, z kilkoma wyjątkami, w szczególności w Coral Gables, Hialeah, Coconut Grove i Miami Beach. Jedna okolica, The Roads, została nazwana jako taka, ponieważ jej ulice biegną od siatki Miami pod kątem 45 stopni, a zatem wszystkie są nazwane drogami (roads).

  Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat prowadzenia pojazdu w Miami, odwiedź naszą stronę z informacjami o prowadzeniu pojazdu w USA.

   

  Gdzie mogę zaparkować samochód wynajęty w Miami?

  Parking w całym Miami, w tym w pobliżu Miami Beach, jest dostępny w rozsądnych cenach za pośrednictwem szeregu publicznych garaży miejskich. Miasto Miami obsługuje również 64 publicznych parkingów zlokalizowanych w całym mieście, które korzystają z centralnych stacji płatniczych, akceptujących zarówno gotówkę, jak i karty kredytowe, z maksymalnie 8-godzinnym pobytem. Czasem jednak parkowanie w Miami może być nie tylko trudne do znalezienia, ale także kosztowne. W zależnośi od sezoonu, średnia stawka godzinowa w centrum Miami wynosi 7,00 USD. Aby zaparkować 24 godziny na parkingu lub w garażu, musisz zapłacić od 28,00 USD do 30,00 USD. Miesięczne parkowanie nie jest jednak zbyt drogie, a średni koszt to około 110 USD miesięcznie.

   

  Czy obowiązują mnie opłaty drogowe podczas wynajmu samochodu w Miami?

  Tak. Słynna droga patna Florida Turnpike przbiega przez Miami, Fort Lauderdale i West Palm Beach gdzie biegnie rwnolegle do I-95. Główny odcinek Florida's Turnpike zaczyna się w północnej części, gdzie kończy się Golden Glades Interchange w Ogrodach Miami Gardens jako sześciopasmowa autostrada i przebiega przez Golden Glades Toll Barrier, punkt poboru opłat bezgotówkowych, podobnych do tych na HEFT. Około 3 km na północ od bramek, trasa przebiega przez Hard Rock Stadium, siedziby Miami Dolphins z National Football League, i kieruje się na zachód przed skrzyżowaniem z północnym końcem HEFT na linii Miami-Dade/Broward County 6 km od Golden Glades. Co więcej, przed udaniem się na wycieczkę objazdową po Miami, przygotuj się do opłat drogowych na trasach Sawgrass Expressway, Alligator Alley (lub Everglades Parkway) i Homestead Extension drogi Florida Turnpike, będącej najbardziej ruchliwą i zakorkowaną na Florydzie (która jest pierwszym stanem, jaki wprowadził bezgotówkowe punkty poboru opłat). Wypożyczalnie samochodów w Miami często wyposażają swoje pojazdy w ważne transpondery, jak SunPass, E-ZPass, E-Pass itd. Czasem jednak wciąż zdarza się, że w budkach płaci się za przejazd gotówką, więc miej na wszelki wypadek drobne w samochodzie wyruszając w trasę.

   

  Czy potrzebuję międzynarodowe prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w Miami?

  Międzynarodowe prawo jazdy jest zalecane, ale nie obowiązkowe, jeśli język na prawie jazdy kierowcy nie jest angielskim. Wymagane jest posiadanie międzynarodowego prawa jazdy, jeśli dokument kierowcy nie jest napisany w alfabecie rzymskim (jak japońskie, greckie, rosyjskie, bułgarskie itd.), w którym to przypadku międzynarodowy dokument musi być obecny w dodatku do krajowego prawa jazdy.

   

  Czy mogę wynająć kampera w Miami?

  Auto Europe oferuje świetne możliwości dla podróżnych, którzy chcą w pełni wykorzystać swój pobyt na Florydzie, dając im opcję wynajmu kampera w Miami. Mając swój własny hotel na czterech kółkach, będziesz mógł zwiedzać słoneczny stan z całkowitą swobodą i oszczędzając pieniądze na zakwaterowaniu i posiłkach. Oferujemy kampery różnych klas, aby dopasować się do różnych potrzeb podróżnych, jak C9 przeznaczony dla małej rodziny i popularny FS31 odpowiedni dla grup do 6 czy 7 osób. Mając kampera nie musisz się przejmować szukaniem miejsca na nocleg z dodatkową zaletą, jaką jest możliwość zaparkowania przy morzu w samym sercu wiejskich terenów Florydy.


  Miami przewodnik turystyczny

  Miami jest jednym z największych miast turystycznych w Stanach Zjednoczonych ze świetną ofertą atrakcji na plażach i wysadzanych palmami bulwarach. Miejsce to cechuje wspaniała kultura, rozrywka i aktywności w czasie wolnym do wykonywania przez cały rok. Miami oferuje podróżnym możliwość odkrywania dzielnic przed udaniem się na zwiedzanie popularnych atrakcji na Florydzie, jak Key West i Everglades National Park. Pamiętaj też, że możesz podzielić się jazdą z innymi kierowcami i zaoszczędzić na dłuższych wycieczkach objazdowych, korzystając z naszej oferty dodatkowego kierowcy gratis, kiedy podróżujesz z rodziną lub znajomymi.

  Najlepsze wycieczki jednodniowe samochodem wynajętym w Miami

  Dzięki dogodnej pozycji miasta, wypożyczalnia samochodów w Miami zabierze Cię do jednych z najpiękniejszych miejsc na Florydzie. Zobacz pobliskie miasta, wybierz się na magiczną wyprawę i przeżyj niesamowite przygody! A więc zacznijmy:

  Key West

  Key West, amerykańskie miasto wyspiarskie, jest częścią archipelagu Florida Keys. To także najbardziej wysunięty na południe punkt Florydy, leżący około 245 km na północ od Kuby. Słynie z pastelowych odcieni domów w stylu konchy. Jest to przystanek wycieczkowy, do którego można również dostać się z kontynentu autostradą zamorską. Jest bardziej znany z raf koralowych - miejsc do nurkowania i nurkowania z rurką - niż z plaż.

  Fort Lauderdale

  Fort Lauderdale to miasto na południowo-wschodnim wybrzeżu Florydy, znane z plaż i kanałów żeglarskich. Strip jest promenadą biegnącą wzdłuż oceanicznej autostrady A1A. Jest ona wyłożona ekskluzywnymi restauracjami na świeżym powietrzu, barami, butikami i luksusowymi hotelami. Inne atrakcje to Międzynarodowa Galeria Sław Pływania z basenami i muzeum pamiątek oraz park stanowy brzozy Hugh Taylora ze szlakami i laguną.

  Rafa koralowa

  Rafy koralowe to różnorodne podwodne ekosystemy złożone ze szkieletów koralowców i bezkręgowców morskich. Rafy koralowe na Florydzie składają się z szerokiej gamy przylegających, kopanych, pływających i skaczących bezkręgowców, takich jak gąbki morskie, zawilce, wachlarze morskie i koralowce mózgowe. Trzy główne typy raf koralowych na całym świecie to atole, rafy z frędzlami i rafy barierowe. Rafy koralowe zamieszkiwane są przez dziesiątki tysięcy gatunków morskich. Te siedliska morskie stanowią mniej niż 1 procent dna oceanu; zapewniają jednak dm dla ponad 25 procent życia morskiego.

  Zwiedzanie miasta

  Jeśli chcesz zobaczyc wszystko co Miami ma do zaoferowania w jeden dzień, zdecyduj się na wycieczkę krajoznawczą z lokalnym przewodnikiem. Oglądaj wspaniałe rezydencje i drapacze chmur z przepięknym widokiem na zatokę Biscayne zachwycą Cię. Jeśli to wszystko nie wystarczy, odkryj Little Havana i zobacz z pierwszej ręki wpływ kultury kubańskiej na Miami. Podczas wycieczki odwiedzisz Downtown / Brickell, Wynwood Walls, Coconut Grove, Coral Gables, Little Havana i Miami Beach Art Deco.

  Bahamy

  Bahamy to archipelag koralowy na Oceanie Atlantyckim. Ponad 700 wysp i raf obejmuje zarówno niezamieszkane rajskie lądy, jak i miejsca pełne kurortów. Najbardziej wysunięte na północ, Grand Bahama i Paradise Island, gdzie znajduje się wiele dużych hoteli, należą do najbardziej znanych. Miejsca do nurkowania i nurkowania z rurką to olbrzymia rafa koralowa Andros, grota Thunderball (pojawiła się w filmach Jamesa Bonda) i ogrody z czarnego korala przy Bimini.

  Co robić w Miami

  Zwiedzaj Miami i jego liczne atrakcje. Odwiedź zabytkowe rezydencje, przejdź się do zoo lub wybierz się na przejażdżkę statkiem powietrznym przez Everglades. Zdecyduj się na wynajem samochodów w Miami z Auto Europe i zwiedzaj to wspaniałe miasto!

  • Miami Zoo: Park i ogrody zoologiczne w Miami-Dade, zwane także Zoo Miami, to park zoologiczny i ogród w pobliżu Miami oraz największy i najstarszy ogród zoologiczny na Florydzie. Zoo Miami, jedyne tropikalne zoo w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych, któe mieści ponad 3000 zwierząt na prawie 750 akrach. Niepowtarzalny klimat na Południowej Florydzie pozwala tam trzymać różnorodne zwierzęta z Azji, Australii i Afryki, co stanowi szeroką mieszankę gatunków, która nie przypomina żadnego innego zoo w tym kraju.

  • Morskie Akwarium: Miami Seaquarium to oceanarium o powierzchni 38 akrów, położone na wyspie Virginia Key w Biscayne Bay, hrabstwie Miami-Dade na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych i znajduje się w pobliżu centrum Miami. Założone w 1955 roku jest jednym z najstarszych oceanariów w Stanach Zjednoczonych.

  • Little Havana: Little Havana to tętniące życiem kubańskie serce Miami z galeriami sztuki Ameryki Łacińskiej i ruchliwymi restauracjami. Kawiarnie z oknami typu walk-up sprzedają kubańską kawę patronom palącym cygara. Na Calle Ocho (SW 8th Street) miejscowi dyskutują o polityce dotyczącej domino w Maximo Gomez Park, nazwanym przez mieszkańców Domino Park. W historycznym teatrze Tower Theatre wyświetlane są filmy niezależne i ożywiające, a okoliczne kluby prowadzą muzykę latynoską na żywo.

  • Everglades Airboat: Na świecie nie wiele jest miejsc takich jak Everglades. To chronione 1,5 miliona akrów służących jako siedliska przyrodnicze, które ekolodzy przybywają z daleka, aby móc je zobaczyć na własne oczy. Od dzikich namorzynów i gigantycznych aligatorów, po płytkie zatoki, odległe klucze, odblaskowe wody i wysoką trawę, tereny Everglades są równie interesujące i tajemnicze. A w granicach rozległego Parku Narodowego Everglades znajduje się kilka kultowych miejsc, które warto sprawdzić.

  • South Beach: South Beach słynie z plaż i efektownej sceny wokół nocnych klubów i restauracji znanych szefów kuchni. Sieci sklepów i niezależnych sklepów z odzieżą dla pieszych znajdują się w Lincoln Road Mall. Na Ocean Drive, znanej z dobrze zachowanej architektury w stylu art deco, kawiarnie na świeżym powietrzu oferują widok na okolicę. Muzea obejmują Wolfsonian-FIU, który posiada kolekcję sztuki współczesnej i modernistycznych przedmiotów.

  Przydatne linki

  Przewodnik turystyczny Miami