Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W MIAMI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Miami

  Miami Airport, brama do Miami, najpopularniejszego miasta na Florydzie, znajduje się zaledwie 19 km od wybrzeża Atlantyku, co czyni go idealnym miejscem na wakacje. Odbierz wynajęty samochód z lotniska w Miami i zobacz najlepsze atrakcje Florydy we własnym tempie. Dzięki doskonałej obsłudze klienta Auto Europe i świetnym ofertom, na pewno otrzymasz konkurencyjną stawkę i najlepszą usługę wynajmu samochodu na Florydzie.

  Auto Europe jest pośrednikiem w wynajmie samochodów z ponad 60-letnim doświadczeniem. Oferujemy naszym klientom usługi wynajmu samochodów w ponad 24 000 lokalizacjach na całym świecie, szeroką gamę dostępnych pojazdów, najniższe stawki na rynku oraz wysoką jakość obsługi klienta. Miej pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby i Ciebie obsługiwała wypożyczalnia samochodów na lotnisku Miami dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Z Auto Europe możesz cieszyć się wakacjami bez zamartwiania się o transport. Odwiedź naszą stronę i poznaj opinie o wypożyczalni samochodów w Miami klientów Auto Europe i przygotuj się do wyjazdu.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko znajduje się na terenie w hrabstwie Miami-Dade na Florydzie, 13 km na północny zachód od centrum miasta, w metropolii Miami, w sąsiedztwie miast Miami i Miami Springs. W 2018 r. lotnisko obsłużyło ponad 45 milionów pasażerów, dzięki czemu jest to 13 najbardziej ruchliwe lotnisko w Stanach Zjednoczonych i 40 na świecie pod względem całkowitego ruchu pasażerskiego. Jest również 3 w Stanach Zjednoczonych pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego. MIA jest najbardziej ruchliwym portem lotniczym na Florydzie pod względem całkowitej liczby operacji lotniczych i całkowitego ruchu towarowego, a drugim pod względem liczby pasażerów ruchem lotniczym po Orlando International Airport.

  Lotnisko w Miami (MIA)
  Oficjalna nazwa: Miami International Airport, często nazywane "MIA", dawniej znane jako Wilcox Field
  Adres: 2100 NW 42nd Ave, Miami, FL 33126, Stany Zjednoczone
  Telefon: +1 305-876-7000
  Linie lotnicze operujące na lotnisku Miami: Jako jedno z głównych portów lotniczych w USA i brama do Ameryki Łacińskiej, lotnisko w Miami jest bazą lotniczą dla wielu międzynarodowych i krajowych firm lotniczych. Jest to hub dla linii American Airlines i American Eagle. Pozostałe trasy transatlantyckie obsługiwane są między innymi przez Aeroflot, Air Berlin, Air Europa, Air France, Alitalia, Finnair, Iberia, Lufthansa, Quatar Airlines i TAP Portugal.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Miami

  Każda wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Miami znajduje się poza budynkiem portu lotniczego, w MIA Rental Car Center. Zautomatyzowany transfer na lotnisko, MIA Mover to bezpłatna usługa, która zapewnia transport z lotniska do centrum wynajmu samochodów i dworca centralnego Miami.

  Przy odbiorze wynajmu samochodu z Miami sprawdź nazwę swojego dostawcy i przejdź do odpowiedniego biurka. Zapoznaj się z polisą ubezpieczeniową i paliwową, aby uniknąć kupowania często niepotrzebnych reklamowanych lokalnie dodatkowych opcji lub usług do rezerwacji. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą infolinią czynną 7 dni w tygodniu.

  Hertz na lotnisku Miami Hertz na lotnisku Miami
  3900 NW 25th St Ste 410,
  Miami, Włochy FL 33142
  +1 (305) 871-0300
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd: Cały dzień
  Budget na lotnisku Miami Budget na lotnisku Miami
  3900 NW 25th St Ste 403,
  Miami, Włochy FL 33142
  +1 (305) 876-1820
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd: Cały dzień
  National na lotnisku Miami National na lotnisku Miami
  3901 NW 25th St,
  Miami, Włochy FL 33142
  +1 (844) 887-8399
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd: Cały dzień
  Dollar na lotnisku Miami Dollar na lotnisku Miami
  3901 NW 25th St,
  Miami, Włochy FL 33142
  +1 (866) 434-2226
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd: Cały dzień
  Alamo na lotnisku Miami Alamo na lotnisku Miami
  3901 NW 25th St,
  Miami, Włochy FL 33142
  +1 (844) 891-0547
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd: Cały dzień

  Terminale

  MIA jest podzielony na trzy główne terminale: Północny, Centralny i Południowy Terminal z przyległymi halami w kształcie mola. Terminal Północny rozciąga się na dużej hali D, w której znajduje się dworzec autobusowy i 45 bramek odprawy. Hale E, F i G tworzą terminal centralny, w którym znajdują się 52 bramki i cztery przystanki autobusowe. Terminal południowy składa się z hali H i J z jednym dworcem autobusowym na każdą halę i łącznie posiadając 28 bramek.

  Poziom 1 terminala zawiera karuzele bagażowe i dostęp do transportu naziemnego. Poziom 2 zawiera punkty linii lotniczych, gdzie możesz zakupić bilety, strefę odprawy, sklepy i restauracje oraz dostęp do poszczególnych hal. Lotnisko ma obecnie trzy placówki imigracyjne i celne (FIS), znajdujące się w hali D, E i J na poziomie 3. Całe lotnisko stało się powszechne w latach 90.

  Usługi na lotnisku

  Udogodnienia finansowe, takie jak banki, kantory wymiany walut lub bankomaty, są rozmieszczone wokół terminali, zapewniając odwiedzającym łatwy do nich dostęp. Podróżni potrzebujący przechowywania bagażu mogą znaleźć odpowiednie usługi w Terminalu E na drugim poziomie. Biuro rzeczy znalezionych znajduje się na północnym terminalu D na poziomie 4. Obszary Wi-Fi zlokalizowane są na wszystkich terminalach; niektóre strony związane z podróżami są dostępne za darmo, za przeglądanie innych stron internetowych, nie wyznaczonych przez MIA, trzeba zapłacić. Lotnisko zapewnia również wygodne podróżowanie dla zwierząt domowych, w hali D, E i J znajdują się Strefy pomocy dla zwierząt na poziomie przylotów. Punkty informacji turystycznej, zwane Tourist Information Counters, znajdują się w terminalach D, E, H i J.

  Miami Airport z różnorodnymi restauracjami, barami i restauracjami zaspokoi wszystkie gusta bez względu na grupy wiekowe. Obiekty gastronomiczne, a także niektóre nagradzane sklepy znajdują się we wszystkich terminalach. Podróżujący z postojem mogą odwiedzić centra spa na 2 piętrze na terminalu H i J.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Miami

  Decydując się na wynajem samochodu na lotnisku w Miami z Auto Europe, nie będziesz mieć problemu z przedostaniem się do centrum miasta po odbiorze pojazdu. po przylocie skorzystaj najpierw z usług autobusów wahadłowych, by udać się do swojego dostawcy. Bezpłatny MIA Mover łączy lotnisko z Miami Intermodal Center, gdzie przeniesiono stanowiska wypożyczalni samochodów i terminal autobusowy. MIC mieści także lotnisko Metrorail i terminal Tri-Rail.

  Droga Airport Expy zabierze Cię bezpośrednio do centrum miasta, a podążając dalej drogą 195, dotrzesz do Miami Beach. Możesz dostać się do Tampa i Orlando w około 4 godziny jazdy od lotniska.

  Autobus i kolej

  Zarówno stacje Metrobus, jak i Metrorail znajdują się na głównym dworcu kolejowym w Miami, do którego można dotrzeć bezpłatnie z lotniska MIA Mover. Autobusy i pociągi z głównego dworca kolejowego w Miami zapewniają połączenia z najważniejszymi centrami biznesowymi, handlowymi, kulturalnymi i edukacyjnymi oraz szpitalami.

  Taxi

  Taksówki zwane Taxicabs i SuperShuttle (samochody dostawcze) stacjonują poza strefami odbioru bagażu na poziomie przylotów lotniska.

  Porady parkingowe

  Lotnisko ma cztery miejsca parkingowe: dwupoziomowy parking krótkoterminowy bezpośrednio przed halą E, dwa siedmiopiętrowe garaże (Dolphin i Flamingo), znajdujące się w obrębie krzywizny terminala i połączone z terminalem za pomocą chodników na poziomie 3, oraz parking naziemny (South Parking) na wschód od garażu Flamingo. W latach 90 garaże parkingowe zostały połączone, a Park 3 i 5 stał się Garażem Dolphin, który jednocześnie został rozszerzony, aby pomieścić nowo powstałą halę A, Park 2 i 4 stał się natomiast Garażem Flamingo. Dwa garaże są połączone mostem na najwyższym poziomie.

  Publiczne parkingi w Miami City są obsługiwane przez MPA, MiamiParking Authotiry. MPA zarządza parkingami na ulicy i garażami publicznymi. Korzystając z parkingu na ulicy, odbierz bilet i umieść go za przednią szybą samochodu. Parkomaty akceptują monety, banknoty dolarowe (w niektórych lokalizacjach w centrum miasta) i karty kredytowe: Visa i MasterCard. Opcja płatności przez telefon jest również dostępna przed rejestracją w aplikacji online. Parkingi w publicznych garażach można opłacić na miejscu na stacjach płatniczych.

  Przydatne linki

  Strona internetowa lotniska