Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W PALMIE NA MAJORCE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Palmie na Majorce - odkrywając Baleary

  Wypożyczalnia samochodów w Palmie na Majorce

  Oryginalnie założone przez Rzymian i cenione jako miejsce strategiczne nad Morzem Śródziemnym, Palma na Majorce, była w różnych momentach cenną zdobyczą dla imperium Rzymskiego, Bizancjum, Maurów i Królestwa Aragonii. Jego bogata i burzliwa historia, sprawiła, że miasto ma bardzo żywą kulturę i zwyczaje, a dzieje odcisnęły ślad na miejskiej architekturze, widocznej w budynkach, pomnikach i ogólnego charakteru tego nietypowego miejsca.

  Palma zawdzięcza swoją popularność nie tylko bogactwom kulturalnym, ale też wspaniałemu klimatowi śródziemnemu, dzięki czemu lata są tu przyjemne i ciepłe, a zimy łagodne. Podróżni przybywający do brzegów tej cudownej wyspy mogą przez cały rok cieszyć się wypoczynkiem ze wszystkim, co najlepsze oferowane przez południową Europę. Nic też dziwnego, że lotnisko na Palmie na Majorce jest jednym z największym pod względem ruchu pasażerskiego w Hiszpanii.

  Odbierając samochód na wynajem z Palmie na Majorce, możesz dostosować swoje plany wakacyjne do oczekiwań. Nie ważne czy planujesz wyjazd rodzinny, romantyczne wakacje czy też samotny wypad na wyspę, Majorka spełni wszystkie twoje oczekiwania, zapewniając piękne piaszczyste plaże, naturalne rezerwaty i wspaniałą architekturę do podziwiania w czasie spożywania cudownych lokalnych posiłków. Wybierz się na wycieczkę objazdową wzdłuż zachodniego wybrzeża wyspy Majorka, znanego z zachwycających widoków. Udaj się też do jaskiń Drach, poświęcając dzień na ich zwiedzanie, lub pojedź do Alcudia i skorzystaj z promu, by dostać się na Minorkę lub Ibizę. Możliwości są nieskończone, problem tylko, którą atrakcję zobaczyć jako pierwszą!

  Dzięki dużej flocie pojazdów do wyboru, Auto Europe ma duże doświadczenie w wynajmie samochodów. Współpracujemy z lokalnymi i międzynarodowymi dostawcami wynajmu samochodów, aby zapewnić Państwu bezkonkurencyjne ceny i wyjątkową obsługę klienta. Wypożyczalnia samochodów w Palmie na Majorce oferuje pojazdy, które możesz zarezerwować przez Auto Europe, a to oznacza dodatkowy spokój i bezpieczeństwo, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się wakacjami. Rezerwacji możesz dokonać online lub dzwoniąc do naszych specjalistów pod numer +48 222 639537, którzy pomogą Ci znaleźć najlepsze oferty.

  Więcej informacji związanych z wynajmem samochodu w Palmie na Majorce, znajdziesz pod poniższymi linkami:

  Nasze partnerskie wypożyczalnie samochodów Wynajem samochodów FAQ Przewodnik Turystyczny

  Skąd odebrać samochód w Palmie na Majorce

  Ponieważ rozumiemy, że każdy podróżnik jest inny, w Auto Europe staramy się dostarczać jak największej różnorodności pojazdów i usług, aby klienci mogli zaplanować podróż odpowiadającą ich potrzebom. Jeśli przylatujesz do Palmy, możesz przebierać wśród najlepszych ofert wynajmu samochodów na Palmie na Majorce, na samym lotnisku. Jeśli chcesz odebrać pojazd w innej lokalizacji w mieście, kilku naszych partnerów dostępnych jest też w różnych miejscach w Palmie.

  Dla maksymalnej elastyczności, możesz wybrać różne lokalizacje odbioru i zwrotu pojazdu. Oznacza to, że możesz odebrać samochód w mieście a oddać na lotnisku lub w drugą stronę. Aby wybrać odpowiednie lokalizacje odbioru i zwrotu, nasza wyszukiwarka ukazuje mapę z lokalizacjami, abyś wiedział dokładnie, która najbardziej Ci odpowiada. Dzięki temu zobaczysz dokładnie jakie wypożyczalnie oferują samochody na wynajem w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie. A jeśli interesuje Cię konkretny dostawca, możesz wybrać taką opcję w filtrach.

  Lotnisko w Palmie na Majorce

  Lotnisko w Palmie na Majorce znajduje się około 12 kilometrów na wschód od miasta. Jest to trzecie pod względem wielkości lotnisko w Hiszpanii i największe lotnisko na Balearach, które może obsłużyć do 26 milionów pasażerów na rok. Lotnisko dzieli się na cztery sekcje: od A do D. Sekcja A przeznaczona jet dla lotów spoza strefy Schengen. Strefa B obsługuje głównie loty regionalne, natomiast sekcja C przeznaczona jet dla lotów ze strefy Schengen, a połączenia oferują między innymi EasyJet, Condor i Norwegian.

  Lotnisko Palma na Majorce (PMI)
  Adres: 07611 Palma, Baleary, Hiszpania
  Strona internetowa: www.aena.es
  Telefon: +34 913 21 10 00


  Rezerwuj z najlepszą wypożyczalnią w Palmie na Majorce

  Auto Europe przez ponad pół wieku ciężko pracowało, aby dostarczać klientom wysokiej jakości wynajem samochodu w przystępnych cenach. Stworzyliśmy też partnerstwa z licznymi lokalnymi i międzynarodowymi wypożyczalniami w całej Hiszpanii, z lokalizacjami odbioru nie tylko w popularnych miastach na kontynencie, jak w Maladze, Alicante czy Barcelonie, ale także na Wyspach Kanaryjskich i Balearach. Wypożyczalnia samochodów w Palmie na Majorce, z jaką współpracujemy, to nie tylko z duże firmy, jak Avis, Hertz i Europcar, ale też znaczący lokalni dostawcy, jak Drivalia i Centauro. Dzięki temu dostarczamy większą flotę pojazdów do wyboru dla naszych klientów w Palmie na Majorce, oraz najlepsze oferty w najlepszych cenach.

  Informacje o wypożyczalni samochodów Budget Informacje o wypożyczalni samochodów Avis Informacje o wypożyczalni samochodów Europcar Informacje o wypożyczalni samochodów Hertz

  Jeśli potrzebujesz dalszych informacji na temat lokalizacji lub wypożyczalni dostępnej na stronie Auto Europe, nie zawahaj się skontaktować z naszymi specjalistami od wynajmu samochodów, zarówno telefonicznie, jak i e-mailem.


  Często zadawane pytania o wynajmie samochodów w Palmie na Majorce

  Skontaktuj się z nami

  Nasi doświadczeni agenci rezerwacyjni są dostępni telefonicznie i z chęcią pomogą Ci i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące rezerwacji wynajmu samochodu w Palmie na Majorce. Dodatkowo poniższa sekcja odpowiada na najczęściej zadawane pytania dotyczące podróży.


  Czy potrzebuję karty kredytowej, by wypożyczyć samochód w Palmie na Majorce?

  Tak. Potrzebujesz karty kredytowej, aby opłacić rezerwację online (lub telefonicznie) i odebrać pojazd. Podczas odbioru, dostawca będzie wymagał przedstawienia ważnej karty kredytowej wystawionej na imię i nazwisko głównego kierowcy. Na umowie najmu może być zarejestrowanych więcej niż jeden kierowca (jeśli chcesz dodać kierowcę, zalecamy sprawdzenie naszych ofert dodatkowych kierowców gratis na naszej wyszukiwarce), jednak karta kredytowa musi należeć do głównego kierowcy (na którego została dokonana rezerwacja.)

  Na karcie kredytowej dostawcy blokują depozyt, więc musi być na niej wystarczająco dużo środków. Depozyt blokowany jest podczas odbioru i blokada jest zdejmowana podczas zwrotu, jeśli samochód oddany jest w takim samym stanie, w jakim został odebrany. Jeśli nie będziesz miał przy sobie karty kredytowej, dostawca będzie mógł wymagać zakupienia dodatkowego ubezpieczenia lub może całkowicie odmówić usług.

  Możesz znaleźć szczegółowe informacje dotyczące kart kredytowych i depozytu dotyczące konkretnych pojazdów podczas dokonywania rezerwacji przez naszą wyszukiwarkę, klikając ikonę informacyjną po wybraniu konkretnego samochodu.

   

  Jakiego potrzebuję ubezpieczenia, gdy wypożyczam samochód w Palmie na Majorce?

  Wypożyczalnia samochodów w Palmie na Majorce dostępna przez Auto Europe, ubezpiecza wszystkie swoje pojazdy zgodnie z podstawowymi wymogami w Hiszpanii, czyli wliczone jest CDW (ubezpieczenie od wypadku), ochrona przed kradzieżą i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Warto jednak pamiętać, że podstawowe ubezpiecznie zawiera udział własny (maksymalna kwota, jaką klient zobowiązany jest zapłacić podczas wypadku). W szczegółach ceny danego pojazdu możesz zobaczyć, ile dokładnie wynosi przy nim udział własny.

  Warto też pamiętać, że niektóre części pojazdu (opony, szkło, podwozie itp.) zazwyczaj nie są wliczone w ubezpieczenie. Aby zabezpieczyć cię jeszcze bardziej, Auto Europe oferuje podróżnym dodatkowy pakiet Zwrot Udziału Własnego z Super Cover, który pokrywa zazwyczaj nieuwzględnione elementy. Niektórzy dostawcy w Palmie na Majorce mają oferty bez udziału własnego (głównie Interrent Key 'n Go i Interrent No Excess).

  Obierając wynajem samochodu w Palmie na Majorce, zapewne otrzymasz ofertę dodatkowego ubezpieczenia. Jeśli go nie chcesz, możesz odmówić. Jednak w przypadku braku karty kredytowej, dostawca może zażądać dodatkowego ubezpieczenia, aby wydać Ci pojazd. Jednak jest to jedyny wyjątek. Więcej informacji powyżej.

  Kierowcy poniżej 26 roku życia mogą być zobowiązani do opłacenia dodatkowej opłaty podczas odbioru. Nie jest to ubezpieczenie, tylko opłata za młodego kierowcę. Możesz sprawdzić wymagania wiekowe w ikonie informacyjnej przy danym pojeździe.

   

  Jaki jest ruch na drogach w Palmie na Majorce?

  Podobnie jak wiele dużych miast, ruch może być problemem zwłaszcza w godzinach szczytu. MA-19 łączy miasto Palma z lotniskiem i często może zostać zatłoczony. Dlatego wskazane jest pozostawienie dużo czasu na opcjonalną rezygnację z wynajmu samochodu u lokalnego dostawcy. Aby ułatwić sobie jazdę, zalecamy również zapoznanie się z naszym poradnikiem zawierającym informacje o jeździe w Hiszpanii.

  MA-20 działa jako obwodnica wokół miasta. Z tego powodu często może być zatłoczona, zwłaszcza gdy łączy się z MA-19 po wschodniej stronie miasta. Passeo Maritimo, który biegnie wzdłuż wybrzeża miast i łączy się z portem morskim, jest często rajem działalności, zwłaszcza w godzinach wieczornych. Kolejnym węzłem, na który należy uważać, jest skrzyżowanie MA-1 z MA-20, po zachodniej stronie miasta. Może być ono mocno zatłoczone z powodu ruchu na obwodnicy.

   

  Gdzie mogę zaparkować samochodem wynajętym w Palmie na Majorce?

  W centrum miasta Palmy na Majorce znajdują się liczne parkingi podziemne. Jeśli jesteś po raz pierwszy w okolicy, wskazane jest parkowanie przed centrum i wsiadanie do autobusu, ponieważ jazda samochodem może być skomplikowana. Obok katedry znajduje się podziemny parking, Passeo Maritimo i główny dworzec kolejowy. Są one szczególnie przydatne, jeśli udasz się do tych miejsc, ale uważaj, szybko się zapełniają. Większość parkingów jest płatna, ale niektóre takie jak centrum handlowe Porto Pi są bezpłatne przez pierwszą godzinę.

  Istnieje wiele bezpłatnych miejsc parkingowych na ulicy, jednak mogą one być trudne do znalezienia i możesz spędzić sporo czasu co przetestuje Twoją cierpliwość w poszukiwaniu wolnej przestrzeni.

   

  Czy mogę podróżować na inne wyspy podczas wynajmu samochodu w Palmie na Majorce?

  Nie. Niestety żaden z naszych partnerów w Palmie na Majorce nie zezwala na transport samochodód promem. Pamiętaj, że niektóre aspekty ubezpieczenia mogą przestać być ważne, jeśli warunki najmu zostaną naruszone, oznacza to, że kierowca będzie odpowiedzialny za wszelkie szkody powstałe na pojeździe podczas przeprawy promem.


  Przewodnik turystyczny w Palmie na Majorce

  Znana z ciepłej i słonecznej pogody, wspaniałego jedzenia i niebiańskich plaż, Palma na Majorce oferuje wiele cudownych atrakcji. Niezależnie od tego, czy chcesz się dowiedzieć więcej o historii i kulturze miasta, czy zrelaksować się na słońcu, czy wybrać się na wycieczkę krajoznawczą po Majorce, znajdziesz tu niezliczoną ilość atrakcji i miejsc wartych zobaczenia. Poniżej znajdziesz kilka naszych sugestii!

  Najlepsze wycieczki jednodniowe samochodem wynajętym w Palmie na Majorce

  Wypożyczenie samochodu w Palmie na Majorce wiąże się ze swobodą i możliwościami zwiedzania Majorki według własnego planu i w swoim tempie. Mając przed sobą tyle wspaniałych miejsc do odkrycia, problem będziesz miał z wyborem, od czego zacząć!

  Minorca

  Wsiądź na prom na wyspę Minorka i w ciągu zaledwie 2,5 godziny możesz rozpocząć zwiedzanie całej nowej wyspy. Odkryj niezwykłe miasto portowe Ciutedella lub udaj się w kierunku jednej z pięknych plaż Minorki. Będziesz miał cały dzień na przebycie każdego centymetra tej wyspy dzieki wypożyczalni samochodów w Palmie na Majorce. Ciekawe miejsca to stolica Mahon, liczne parki przyrody i rozproszone nadmorskie latarnie morskie.

  Inca market

  Tętniący życiem i bogaty kulturowo Rynek Inków na Majorce nie jest daleko, aby dostać się z Palmy pociągiem. Jak już tam dotrzesz zdecyduj się na zwiedzanie tego tradycyjnego targu z przewodnikiem. Kupuj tyle ile Twoja dusza zapragnie i znajdź wiele okazji wartych zabrania do domu. Jeśli produkty ze skóry pasują Ci do gustu, to ten rynek jest głównym miejscem, w którym możesz znaleźć wspaniałe produkty ze skóry po okazyjnych cenach. W trakcie zwiedzania Twój przewodnik zapewni Ci tło kulturowe, historyczne i interesujące informacje na temat Inków i ich rynku.

  Wycieczki po wyspie

  Czy jest lepszy sposób na zwiedzanie wyspy Majorki, niż wynajmem samochodu w Palmie? Alternatywnie możesz rozważyć skorzystanie z autobusu z przystankami, tramwaju, pociągu i wycieczek łodzią. Te obszerne możliwości wycieczek wprowadzą Cię w każdy cal wyspy. Informacyjny przewodnik opowie Ci wszystko o kulturze, historii i wielu miejscach po drodze - La Calobra, Torrent de Paréis Gorge, Palma i Puerto Soller.

  Jaskinie Drach

  Położone na wschodnim wybrzeżu Majorki, Jaskinie Drach (lub Cuevas del Drach po hiszpańsku) są jedną z najważniejszych atrakcji na Majorce. Razem tworzą system czterech dużych, połączonych jaskiń stworzonych przez nieustanny napór Morza Śródziemnego na skaliste wybrzeże. W środku możesz zobaczyć ewidentne oznaki niesamowitej siły oceanu, z niesamowitą kolekcją stalaktytów i stalagmitów i podziemnym jeziorem. Jaskinie Drach znajdują się około 65 kilometrów od Palmy (koło godziny jazdy samochodem). Niedaleko jaskiń znajduje się parking, gdzie możesz zostawić swój pojazd podczas zwiedzania.

  Co robić w Palmie na Majorce

  Palma ma liczne walory turystyczne, w tym katedrę, zabytkową budowlę - pałac Almudaina, który jest połączeniem stylów aragońskich i arabskich. Palma jest również znana z życia nocnego i olbrzymiej liczby klubów, barów, restauracji i dyskotek. Auto Europe przygotowało kilka ciekawych miejsc wartych odwiedzenia:

  • Zamek Bellver: Usytuowany wysoko nad miastem Palma znajduje się zamek Bellver. Imponujący zamek zapewnia fantastyczny panoramicny 360 widok na okolicę. Dzięki dwóm głównym salom, jednej poświęconej historii Palmy, a drugiej historii samego zamku, będziecie miło się bawić w trakcie zwiedzania. Zamkowe ogrody to także doskonałe miejsce na odstresowanie i odpoczynek. W zamku znajduje się też mała kawiarnia.

  • Muzeum San Carlos: Położone na południe od miejskiego terminalu promowego znajduje się Muzeum San Carlos. To ciekawe miejsce pełne historii i kultury militarnej, w którym odbywa się wiele wystaw przez cały rok. Wystawa w muzeum składa się z różnych mundurów, kanonów, sprzętu artyleryjskiego i mieczy z całego świata - łatwo można się tu zgubić. Muzeum posiada również małą kawiarnię i niesamowite widoki na morze i zatokę.

  • Testowanie win z przewodnikiem: Dla miłośników wina wśród naszych klientów, można rozważyć wycieczkę z przewodnikiem nieco poza miastem. Droga szybko Ci upłynie jesli decydujesz się na wynajem samochodów w Palmie na Majorce z Auto Europe. Śródziemnomorska pogoda na wyspach sprawia, że miejsce to idealnie nadaje się do uprawy winorośli i produkcji wina. Podczas tej wycieczki odwiedzisz dwie winnice, które razem produkują ponad 1 milion butelek wina rocznie. Będziesz mieć okazję poznać różne techniki produkcji wina, różne rodzaje winogron i oczywiście spróbować wyjątkowych win.

  • Stare miasto: Zwiedzaj zabytki i wsłuchuj się w dźwięki starego miasta dzięki pieszej wycieczce z przewodnikiem. Dowiedz się wszystkiego o legendach, historii i zanurz się w kulturze. Spacerując po starym mieście z pewnością natkniesz się na legendarną katedrę, liczne okazałe domy, ciekawe zabytki i imponujący pałac Almudaina. Zostaniesz poprowadzony przez historię miasta, od czasów rzymskich po wpływy Maurów, do czasów obecnych.

  • Wycieczka krajoznawcza: Szybki sposób na zwiedzanie Palmy na Majorce to zwiedzanie w otwartym autobusie. Ta 24-godzinna usługa hop-on / hop-off prowadzi przez liczne ulice Palmy, zatrzymując się przy ważnych atrakcjach turystycznych i ciekawych miejscach po drodze. Podczas wycieczki otrzymasz słuchawki umożliwiające słuchanie wyjaśnień przewodników. Przystanki obejmują, Pl. del Mercat, Villalonga, Pl. Gomila, Estacio Maritima, Av. Jaume III między innymi.

  Przydatne linki

  Przewodnik turystyczny po Palmie na Majorce