Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  FLOTA POLSKA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Flota samochodów na wynajem w Polsce

  Polska jest inspirującym krajem o bogatej historii i przyjaznej społeczności lokalnej. Kraj zapewnia dobry dostęp do północy, gdzie latem tysiące Polaków gromadzą się, aby spędzić wakacje na dużych, słonecznych plażach. Wysokie i mniejsze pasma górskie zajmują południe Polski od zachodu na wschód. Centrum kraju jest płaskie z rozległymi równinami i polami, ze starymi lasami, a nieco dalej na północnym wschodzie, leży tak zwana ziemia tysiąca jezior, czyli Mazury. Polska ma wszystko do zaoferowania: morze, jeziora, góry, lasy i wiele innych atrakcji dla nowoczesnego turysty, zarówno aktywnego, jak i łaknącego wypoczynku. A jeśli preferujesz kulturę, odwiedź stolicę kraju, Warszawę, a także Kraków, Wrocław i Gdańsk, gdzie znajdziesz wiele miejsc, które przybliżą Ci historię Polski, takie jak muzea, pałace, ruiny zamków i inne. Najlepszym sposobem poruszania się po kraju jest wynajem samochodu w Polsce. Zajrzyj do naszego przewodnika po kategoriach wynajmu i wybierz odpowiedni samochód na następną podróż.

  Dlaczego warto wybrać klasę Economy w Polsce

  Kategoria EconomyTa kategoria najlepiej nadaje się do zwiedzania miasta. Dzięki niewielkim rozmiarom samochodu economy zawsze będziesz w stanie znaleźć miejsce parkingowe w bezładnej zabudowie Warszawy i innych zatłoczonych polskich miastach. Te pojazdy są idealne, jeśli podróżujesz samotnie lub jako para, ponieważ mają miejsce dla jednej dużej walizki i dwóch toreb podręcznych. Dodatkowo małe samochody są najlepsze, jeśli chodzi o oszczędność paliwa.
  Popularne wypożyczane modele economy: Smart For Four, VW Polo, Opel Corsa, Toyota Yaris, Renault Clio, Fiat 500, Ford Fiesta i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Średnią w Polsce

  Kategoria ŚredniaJeśli podróżujesz poza miastem lub zdecydujesz się na miasto z wypożyczalnią samochodów w Polsce, możemy polecić kategorię średnią, która jest odpowiednia dla małych rodzin lub czteroosobowych grup. Pojazdy należące do tej kategorii zapewniają miejsce na bagaż - do 2 dużych walizek i jedną torbę podręczną i są oszczędne w zużyciu paliwa.
  Popularne wypożyczane modele średnie: VW Golf, Opel Astra, Toyota Auris, Hundai i30, Fiat Tipo, Fort Focus, Renault Megane i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Rodzinną w Polsce

  Kategoria RodzinnaPojazdy rodzinne są odpowiednie dla rodzin z dziećmi lub pięciu osób podróżujących razem. Samochody te zapewniają miejsce na dwie duże walizki i dwie podręczne torby, a także zapewniają dużo miejsca i przestrzeń na nogi. Dzięki mocnym silnikom kategoria rodzinna jest dobrym wyborem podczas podróży na wsi lub przy pokonywaniu dużych odległości.
  Popularne wypożyczane modele rodzinne: VW Passat, Kia Optima, Toyota Avensis, Opel Insignia, Peugeot 3008, BMW 3 Series i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Luksusową w Polsce

  Kategoria LuksusowaJeśli potrzebujesz luksusowego samochodu do podróży po Polsce, trafiłeś we właściwe miejsce. Auto Europe oferuje szeroką gamę samochodów sportowych i prestiżowych w konkurencyjnych cenach. Przeglądaj dostępne pojazdy w naszym systemie rezerwacji luksusowych samochodów w Polsce i spełnij swoje motoryzacyjne marzenia!
  Popularne wypożyczane modele luksusowe: Mercedes E Class, Mercedes GLC, Lexus IS300, Jaguar XF, Audi A6, Volvo S90 i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę SUV w Polsce

  Kategoria SUVSUV-y są często widywane na polskich wiejskich drogach i w miastach. Pojazdy te są najlepszym rozwiązaniem, jeśli podróżujesz po okolicy, podziwiając malownicze krajobrazy lub jedziesz w góry i biwakowanie w lesie. Dzięki mocnym silnikom i dużej przestrzeni zapewniającej swobodę i miejsce na nogi te samochody oferują najlepsze wrażenia podczas jazdy, a także duże i pojemne bagażniki na torby i inne wyposażenie niezbędne w długiej podróży.
  Popularne wypożyczane modele SUV: Mitsubishi GLX, Mercedes GLA, Nissan Qashqai, Jeep Compass, BMWx3, Hyundai Tucson i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Van w Polsce

  Kategoria VanSamochody typu van to największe pojazdy w naszej flocie i, w zależności od modelu, zapewniają miejsca siedzące dla pięciu, siedmiu do dziewięciu, a nawet dwunastu pasażerów. Samochody dostawcze są bardzo wygodne w prowadzeniu i podróżowaniu, dlatego fantastycznie nadają się na wyprawy rodzinne lub z grupą znajomych. Pojazdy te charakteryzują się przestronnymi wnętrzami, mocnymi silnikami i są polecane do długich podróży po wymagających terenach i dla osób podróżujących z dużą ilością bagażu lub sprzętu sportowego.
  Popularne wypożyczane modele van: Ford Tournero 7 pax, Peugeot Traveller 9 pax, Renault Traffic 9 pax, Seat Alhambra 7 pax, Opel Vivaro 9 pax i wiele innych.
  Jeśli interesuje Cię wynajem któregokolwiek samochodu z powyższych kategorii, wypróbuj nasz bezpieczny system rezerwacji internetowej, aby zabezpieczyć wynajem wybranego przez Ciebie pojazdu w trzech prostych krokach. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze samochodu lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 222 639 537 lub pocztą elektroniczną, wysyłając zapytania na adres plres@autoeurope.de. Czekamy na Twój telefon. W Auto Europe oferujemy jedne z najlepszych stawek na wynajem samochodów w Polsce!