Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  FLOTA CZECHY

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Flota samochodów na wynajem w Czechach

  Jako jeden z najmłodszych krajów w Europie, Republika Czeska przyciąga coraz większą liczbę odwiedzających od momentu uzyskania niepodległości w 1993 roku. Podzielony na dwa regiony - Czechy i Morawy - kraj jest mały i łatwo się po nim przemieszczać wynajętym samochodem z licznymi średniowiecznymi wioskami i uzdrowiskami wartymi odwiedzenia. Wynajem samochodu w Czechach, kraju położonym w centrum Europy, zapewnia również dobry dostęp do sąsiednich krajów: Niemiec, Austrii, Polski i Słowacji. Dzięki wspaniałej architekturze datującej na ponad tysiąc lat widocznej w stolicy Pradze sprawia, że jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w Europie Wschodniej. Jego położenie na skrzyżowaniu Europy od dawna wspiera rozwój miasta, a dziś jest to dumny i zamożny cel turystyczny. Dzięki bogatemu dziedzictwu kulturowemu i architektonicznemu Praga jest miastem, którego nie można przegapić, a które najlepiej zwiedzać z wypożyczonym samochodem z Auto Europe. Zdominowany przez imponującą katedrę św. Wita, kompleks zamkowy na wzgórzu mieści kilka królewskich grobowców i skarbów. Republika Czeska ma znacznie więcej do zaoferowania niż Praga; spokojna czeska ziemia to kraina dobrze zachowanych zamków i historycznych miast, które w ciągu stuleci niewiele się zmieniły. Malowniczy region Moraw na wschodzie był kiedyś często pomijany i był niegdyś domem Imperium Wielkomorawskiego, a dziś zachowały się w nim niezwykłe miasta, zwłaszcza Brno, stolica tej prowincji.

  Dlaczego warto wybrać klasę Mini w Czechach

  Kategoria MiniZwiedzanie Pragi jest bardzo proste jeśli wynajmujesz samochód z Auto Europe, szczególnie w kategorii mini, która przeznaczona jest dla dwóch osób z podręcznymi walizkami. Skorzystaj z mini samochodu, aby zwiedzić fascynujące stare miasto, które zostało zbudowane między XI a XVIII wiekiem. Pojazd tej kategorii jest tak mały i wszechstronny, że często klienci uważają go za idealny do zwiedzania miasta, szczególnie udając się do największych atrakcji turystycznych, w których miejsca parkingowe są na wagę złota, takich jak katedra, zamek Hradcani, Most Karola i wiele kościołów i pałaców w Pradze, z których większość została zbudowana XIV wiek pod rządami cesarza rzymskiego Karola IV.
  Popularne wypożyczane modele mini: Fiat 500, Skoda Citigo (2 drzwiowy), Opel Agila (4 drzwiowy), Toyota Aygo, Seat Mii, Chevrolet Spark i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Economy w Czechach

  Kategoria EconomyRównie poręczny jest pojazd economy, bardzo popularny wśród wielu kategorii wynajmu samochodów z Auto Europe. Mają wystarczająco dużo miejsca dla czterech osób z jedną dużą walizką lub dla dwóch osób z większą ilością bagażu. Skorzystaj z samochodu klasy ekonomicznej, aby zbliżyć się do wielu ciekawych atrakcji w miastach w całej Republice Czeskiej, w tym Czeskiego Krumlowa, który został zbudowany wokół XIII-wiecznego zamku z elementami gotyckimi, renesansowymi i barokowymi. To wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO miejsce jest znakomitym przykładem małego, środkowoeuropejskiego średniowiecznego miasta, którego dziedzictwo architektoniczne pozostało nienaruszone dzięki pokojowej ewolucji na przestrzeni ponad pięciu wieków.
  Popularne wypożyczane modele economy: Fiat 500, VW Polo, Renault Clio, Ford Fiesta, Seat Ibiza (2 drzwiowy), Opel Corsa i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Kompaktową w Czechach

  Kategoria KompaktowaZwiększenie budżetu na podróż często przynosi korzyści, zwłaszcza przy wynajmie samochodów. Aby zobaczyć Czechy w bardziej wyszukanym stylu i w zwiększonym komforcie, warto wybrać samochód kompaktowy, który ma wystarczająco dużo miejsca dla maksymalnie pięciu osób i trzy sztuki bagażu. Te popularne samochody są idealne do połączenia zwiedzania miasta i podziwiania malowniczej przyrody Czech, szczególnie pięknego regionu Czech, krainy uzdrowisk mineralnych, baśniowych zamków i uroczych średniowiecznych miast i wsi.
  Popularne wypożyczane modele kompaktowe: Toyota Auris, Opel Astra Estate, Kia Rio (4 Doors), Renault Symbol, Mercedes A Class, Opel Astra, VW Golf, Ford C-Max, Audi A3 i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Średnią w Czechach

  Kategoria ŚredniaRepublika Czeska to wymarzone miejsce do jazdy samochodem z mnóstwem opcji zwiedzania, które można zobaczyć dzięki rezerwacji z Auto Europe. Dodatkowe zalety samochodu w kategorii średniej przekładają się na lepsze wakacje, zwłaszcza w mało znanych miejscach, takich jak Karlsbad, starym mieście uzdrowiskowym, w którym znajduje się nie mniej niż dwanaście gorących źródeł, w tym Vndlo (Sprudel), którym temperatura wody wzrasta do 72 ° C. Dzięki wystarczającej ilości miejsca dla pięciu osób z dwiema dużymi walizkami i jedną walizką podręczną, samochody średnie z Auto Europe nadają się do wyruszenia w głąb kraju, do miejsc daleko od utartych szlaków, takich jak miasta skalne i góry stołowe wschodnich Czech, oraz Zamki Litomyslskie, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
  Popularne wypożyczane modele średnie: Citroen C4 Picasso, Toyota Corolla, Ford Kuga, Citroen Berlingo, Ford Grand C-Max, Skoda Octavia Estate, VW Touran i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Rodzinną w Czechach

  Kategoria RodzinnaDla rodzin i grup przyjaciół podróżujących po Republice Czeskiej proponujemy samochód o doskonałych rozmiarach i jakości, takich jak nasze rodzinne samochody, które mogą pomieścić do pięciu osób z dużą ilością bagażu. Samochody rodzinnej kategorii zapewniają wysoki poziom komfortu z dużą ilością miejsca na nogi z przodu i z tyłu. Osoby pokonujące większe odległości zachęcamy do rozważenia wyboru jednego z tych znakomitych samochodów, aby w pełni docenić to, co najlepsze w Czechach. W szczególności miejsca takie jak Holašovice wyjątkowo piękna i bardzo dobrze zachowana wioska środkowoeuropejska z dużą liczbą znakomitych XVIII oraz XIX-wieczne budynki w południowoczeskim stylu ludowego baroku z czasów średniowiecza.
  Popularne wypożyczane modele rodzinne: Audi A4, Ford Galaxy, Mercedes Vito, VW Passat Estate, Toyota RAV 4, Ford Mondeo Estate, Renault Talisman Grandtour i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Luksusową/ Cabrio w Czechach

  Kategoria LuksusowaDo najlepszych miejsc w Czechach można z łatwością dostać się ze stolicy Pragi, a zwłaszcza z historycznego miasta Český Krumlov, popularnego ze względu na labirynt brukowanych uliczek i eleganckich renesansowych budynków, a także dzięki zamkowi Karlstein osadzonemu w pięknych zalesionych dolinach, najlepiej zwiedzane w wynajętym samochodzie. Samochody luksusowe i kabriolety są idealnym wyborem na taką wycieczkę, z całą przestrzenią, której potrzebujesz do wygodnej podróży do legendarnego wnętrza Republiki Czeskiej.
  Popularne wypożyczane modele luksusowe lub cabrio: BMW 5 Series, Jeep Grand Cherokee, Mercedes E Class, BMW 7 Series, Ford Edge, Audi A6 i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę SUV/ Van w Czechach

  Kategoria SUVZwiedzanie miejsca takiego jak Republika Czeska zasługuje na najwyższy poziom przestrzeni i komfortu, dlatego często zalecamy jeden z naszych 7-12 osobowych samochodów typu van dla większych grup lub wystawny samochód SUV na bezpieczną podróż z dodatkową zwrotnością podczas podróży do kraju z dużą ilością obszarów wiejskich, takich jak krajobraz kulturowy Lednice-Valtice, najobszerniejsza na świecie przestrzeń krajobrazowa i cenione miejsce na liście światowego dziedzictwa UNESCO.
  Popularne wypożyczane modele SUV lub van: Nissan Qashqai, Volvo XC90, Renault Captur, Suzuki Jimny 4x4, Opel Vivaro, Ford Tourneo, VW T5 i wiele innych.
  Wybór odpowiedniego pojazdu na podróż jest dla nas najważniejszy w Auto Europe, więc mamy szczerą nadzieję, że po przeczytaniu tego przewodnika wybierzesz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Naszym celem jest zapewnienie, aby wszyscy nasi klienci cieszyli się największymi oszczędnościami z wynajmu samochodów, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące którejkolwiek z naszych kategorii, skontaktuj się z naszymi wielokrotnie nagradzanymi specjalistami od wynajmu, wysyłając maila na adres: plres@autoeurope.de lub dzwoniąc pod numer +48 222 639 537. Nasi agenci z przyjemnością pomogą Ci na każdym etapie procesu rezerwacji.