Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  FLOTA NOWA ZELANDIA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Flota samochodów na wynajem w Nowej Zelandii

  Dla wielu podróżujących do Nowej Zelandii jest to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, w takim przypadku powinno być zaplanowane do perfekcji. Przy tak długim locie, nikt nie chciałby wracać do domu ze świadomością, że ominęło ich coś wartego zobaczenia. Nowa Zelandia jest krajem, który ma wszystko w swoich granicach. Od wspaniałych plaż, niesamowitych krajobrazów, górskich szczytów po relaksujące jeziora - nigdy nie jesteś zbyt daleko od niezapomnianej przygody. Aby doświadczyć nowozelandzkiej gościnności i kultury, pozostań w granicach miasta i ciesz się żywą atmosferą. Stolica Wellington jest takim miejscem, gdzie rano można usiąść w kawiarni i uczestniczyć w musicalu późnym popołudniem. Możesz też zaplanować wycieczkę na plan filmu Władca Pierścieni lub pojeździć na nartach w Tukino. Nowa Zelandia ma coś dla każdego.

  Dlaczego warto wybrać klasę Economy w Nowej Zelandii

  Kategoria EconomyJeśli rozważasz pozostanie w granicach miasta podczas pobytu w Nowej Zelandii, najlepszym rozwiązaniem jest wynajem małych samochodów. Opcja samochodów mini i ekonomicznych jest zalecana do jazdy po mieście. Ekonomiczne w prowadzeniu, łatwe do zaparkowania i bardzo zwrotne w mieście, samochody te mogą pomieścić dwie osoby lub cztery dla typów ekonomicznych. Ponadto mini samochody mogą zazwyczaj pomieścić dwie podręczne torby, podczas gdy pojazdy ekonomiczne mogą zabrać jedną dużą walizkę. Największe miasto Nowej Zelandii Auckland i jego stolica Wellington często stają się zatłoczone, co sprawia, że mniejsze samochody lepiej nadają się do poruszania w tłoku.
  Popularne wypożyczane modele economy: Holden Spark, Holden Barina, Hyundai i20, Toyota Yaris i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Średnią w Nowej Zelandii

  Kategoria ŚredniaNasza flota samochodów średniej wielkości oferuje pojazdy kompaktowe i średnie. Pojazdy te są nieco większe niż wcześniej wspomniane mniejsze samochody, ale są bardziej ekonomiczne w prowadzeniu z większą pojemnością i przestrzenią. Możesz pomieścić do pięciu osób i średnio dwie duże torby i jedną mniejszą torbę. Idealne samochody, jeśli przebywasz w granicach miasta, a wymagasz większej mocy silnika i większej pojemności. Rozmiar sprawia również, że są one łatwe do parkowania i pokonywania zatorów w dużych miastach, takich jak Auckland.
  Popularne wypożyczane modele średnie: Holden Barina, Hyundai Accent, Toyota Corolla, Holden Trax, Nissan Qashqai, Toyota Rav 4, Toyota Camry i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Rodzinną w Nowej Zelandii

  Kategoria RodzinnaZalecamy duże samochody do jazdy na długich dystansach w Nowej Zelandii. Chociaż pobyt w granicach miasta i zwiedzanie wielu atrakcji turystycznych i muzeów, takich jak Muzeum Nowej Zelandii, to wspaniały pomysł na spędzenie dnia, gorąco polecamy wyruszyć i dowiedzieć się, jakie inne niesamowite krajobrazy Nowa Zelandia ma w ofercie. Aby tego dokonać, potrzebujesz dużego samochodu o większej mocy i komforcie na drodze. Nasze samochody rodzinne mogą wygodnie pomieścić do pięciu osób i przechowywać średnio dwie duże torby z dwoma mniejszymi. Dlaczego nie zabrać całej rodziny, aby odwiedzić Hobbiton lub wybrać się na degustację wina w nowozelandzkiej dzielnicy winiarskiej.
  Popularne wypożyczane modele rodzinne: Holden Commodore, Toyota Hilux, Ford Falcon, KIA Cerato, Ford Ranger i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Luksusową w Nowej Zelandii

  Kategoria LuksusowaJeśli szukasz trochę więcej przepychu podczas pobytu w Nowej Zelandii, rozważ wynajęcie jednego z naszych pojazdów luksusowych lub kabrioletów. W zależności od modelu niektóre z nich mogą wygodnie pomieścić do pięciu osób i mają wystarczająco dużo miejsca na bagaż. Samochody te, składające się z najlepszych marek samochodów, cieszą się popularnością wśród podróżujących w interesach, dlatego ze względu na ich ograniczoną dostępność, należy je wcześniej zarezerwować. Samochody te są wyposażone w mocne silniki i są również idealne na dalekie podróże.
  Popularne wypożyczane modele luksusowe: Volvo XC60, Jeep Cherokee, Toyota Prado i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę SUV w Nowej Zelandii

  Kategoria SUVPrzy tak wielu zajęciach na świeżym powietrzu do zrobienia w Nowej Zelandii i tak bogatej przyrodzie, warto rozważyć wynajęcie SUV-a, aby zapewnić sobie dodatkowe bezpieczeństwo i stabilność na drodze. Jezdnie są na ogół w idealnym stanie, ale do zwiedzania na nieutartych szlakach, SUV jest idealny. Skieruj się do jeziora Wanaka i zrelaksuj się w jego pięknie, może też spróbuj łowić ryby. Samochody te mają miejsce średnio na trzy duże walizki i dwie mniejsze torby i mogą wygodnie pomieścić do pięciu osób.
  Popularne wypożyczane modele SUV: Holden Trax, Toyota Rav 4, Holden Captiva, Ford Ranger, Jeep Cherokee i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Van w Nowej Zelandii

  Kategoria VanCzęsto tańsze niż transport lokalny lub wynajęcie dwóch pojedynczych samochodów, nasze vany mają znacznie większą pojemność niż reszta kategorii. Zazwyczaj pojazdy te są bardzo popularne w planowaniu turystycznym, aby udać się w góry na narty. Duża pojemność bagażnika sprawia, że doskonale nadają się do zabrania całego sprzętu narciarskiego i walizek. Zastanów się nad eksploracją jaskiń Waitomo lub piknikiem nad jednym z jezior w Nowej Zelandii. Nasza gama samochodów ma zazwyczaj pojemność dla siedmiu, ośmiu lub dwunastu osób.
  Popularne wypożyczane modele van: LDV G10, Toyota Previa, KIA Carnival, Toyota Commuter i wiele innych.
  Zwiedzanie Nowej Zelandii bez wątpienia będzie jednym z najlepszych wakacyjnych wrażeń. Dlatego Auto Europe z całą swoją lokalną wiedzą i doświadczeniem jest idealnym partnerem do znalezienia najlepszej oferty wynajmu samochodów. Niezależnie od tego, czy planujesz pozostać w granicach miasta Auckland i rozkoszować się wszystkimi smakołykami, czy wybrać się na wzgórza, aby zanurzyć się w pięknej okolicy i dzikiej przyrodzie, jedna z naszych kategorii samochodów z pewnością będzie właściwym wyborem. Zarezerwuj już dziś, dzwoniąc do jednego z naszych agentów rezerwacji pod numer +48 222 639 537, wysyłając wiadomość e-mail na adres plres@autoeurope.de lub alternatywnie, korzystając z naszego bezpiecznego systemu rezerwacji online. Nie zwlekaj z Nową Zelandią, czekają na Ciebie wszystkie jej uroki.